Resultater Oslo City Cup, løp 5, jaktstart - 2014



Resultater Orientering Oslo City Cup, løp 5, jaktstart
Oslo - 6. mai 2014

D13-16J

22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 17:14  
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 17:41 +0:27
3 Oda Sikkeland IL Tyrving 18:00 +0:46
4 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 18:05 +0:51
5 Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 18:09 +0:55
6 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 18:31 +1:17
7 Anine Hallén Nydalens SK 18:41 +1:27
8 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 18:50 +1:36
9 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 19:04 +1:50
10 Synne Skjærstein IL Tyrving 19:09 +1:55
11 Ragne Norrud Fossum IF 19:24 +2:10
12 Stine Njåstein IL Tyrving 20:38 +3:24
13 Åse Bergan Nydalens SK 21:52 +4:38
14 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 23:01 +5:47
15 Elin Flø Lillomarka OL 23:20 +6:06
16 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 23:53 +6:39
17 Marita Rørvik Haver Lillomarka OL 24:53 +7:39
18 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 26:42 +9:28
19 Elise Ullern IL Tyrving 27:12 +9:58
  Ingvil Ahlsand Nydalens SK diskvalifisert  
  Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering brutt  

D17J

23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 15:29  
2 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 15:39 +0:10
3 Anne Johanne Lind Nydalens SK 16:00 +0:31
4 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 16:06 +0:37
5 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 16:39 +1:10
6 Sofie Aarnes Nydalens SK 16:41 +1:12
7 Evine Westli Andersen Løten o-lag 17:12 +1:43
8 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 17:13 +1:44
9 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 17:40 +2:11
10 Ingvild Tømta Raumar Orientering 17:59 +2:30
11 Astrid Fiskum IL Tyrving 18:53 +3:24
12 Karen Bjergaard Nydalens SK 19:01 +3:32
13 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 19:54 +4:25
14 Camilla Stridsklev IL Tyrving 20:19 +4:50
15 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 20:24 +4:55
16 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 20:25 +4:56
17 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 20:27 +4:58
18 Elin Ekeberg IL Tyrving 20:29 +5:00
19 Stina Johanne Sandberg Nydalens SK 21:47 +6:18
20 Ingrid Tronshaug Stokke IL 21:59 +6:30
21 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 22:42 +7:13
22 Hedda Vonen Nittedal OL 24:31 +9:02
  Ingvild Høymork Heming Orientering brutt  

D40J

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kari Madslien Nydalens SK 19:30  
2 Anne Madslien Nydalens SK 20:07 +0:37
3 Marianne Njåstein IL Tyrving 20:20 +0:50
4 Hege Wang Lillomarka OL 20:44 +1:14
5 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 20:55 +1:25
6 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 21:58 +2:28
7 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 24:24 +4:54
8 Åshild Flatebakken IL Tyrving 25:46 +6:16

D50J

13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Dagrun Melkild Heming Orientering 20:42  
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 21:00 +0:18
3 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 21:13 +0:31
4 Anne Danielsen Lyn Ski 21:23 +0:41
5 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 23:26 +2:44
6 Helena Stubberud Nydalens SK 23:56 +3:14
7 Mette Hallén Nydalens SK 24:33 +3:51
8 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 24:51 +4:09
9 Ellen Marie Turter Nydalens SK 26:41 +5:59
10 Anna Göhlman IL Tyrving 28:00 +7:18
  Kari Natvig Nittedal OL diskvalifisert  
  Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Marianne Arnesen Asker Skiklubb diskvalifisert  

D60J

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Birgit Korvald Nydalens SK 21:23  

D70J

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Inger Skaug Oppsal Orientering 29:02  
2 Unni Drage Haugerud IF 33:25 +4:23

DBedriftJ

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingrid Bjørshol Holm ABB BIL 24:32  

H13-16J

21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 14:53  
2 Elias Jonsson Nydalens SK 15:32 +0:39
3 Erling Hjermstad Fossum IF 15:42 +0:49
4 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 16:05 +1:12
5 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:06 +1:13
6 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 16:21 +1:28
6 Lukas Liland Nydalens SK 16:21 +1:28
8 Sam Lunøe Nydalens SK 16:57 +2:04
9 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 17:20 +2:27
10 Trygve Myhr Asker Skiklubb 18:06 +3:13
11 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 18:09 +3:16
12 Sander Arntzen Asker Skiklubb 18:51 +3:58
13 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 19:41 +4:48
14 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 20:07 +5:14
15 Jostein Tandberg Nydalens SK 20:17 +5:24
16 Håvard Høymork Heming Orientering 21:22 +6:29
17 Sivert Sande Kverme Fossum IF 21:41 +6:48
18 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 22:50 +7:57
19 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 25:23 +10:30
  Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Herman Brunborg Nittedal OL diskvalifisert  

H17J

28 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Bojan Blumenstein Halden SK 13:19  
2 Sindre Rønning Fossum IF 13:47 +0:28
3 Martin Johansson IL Tyrving 14:01 +0:42
4 Eirik Rustad Raumar Orientering 14:17 +0:58
5 Håvard Haga Raumar Orientering 14:18 +0:59
6 Mathias Nipen IL Tyrving 14:27 +1:08
7 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 14:55 +1:36
7 Knut Aasheim Oppsal Orientering 14:55 +1:36
9 Erik Persson Oppsal Orientering 15:02 +1:43
10 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 15:17 +1:58
11 Trygve Tømta Raumar Orientering 15:28 +2:09
12 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 15:39 +2:20
13 Are Wigaard Oppsal Orientering 15:44 +2:25
14 Herman Moe Fet OL 16:09 +2:50
15 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 16:43 +3:24
16 Claus Martinsen Heming Orientering 17:39 +4:20
17 Lars Bredalen Nittedal OL 17:58 +4:39
18 Tarjei Vollset Heming Orientering 18:14 +4:55
19 Morten Tangen Hamar OK 18:36 +5:17
20 Robin Bergane Jansson Lillomarka OL 18:45 +5:26
21 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 18:55 +5:36
22 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 19:37 +6:18
23 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 20:30 +7:11
24 Eirik Brynildsen Oppsal Orientering 21:43 +8:24
  Sigve Vågsnes Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Torben Christian Wendler Raumar Orientering diskvalifisert  
  Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert  
  Magnus Wølneberg IL Tyrving brutt  

H40J

21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 15:25  
2 Steinar Låg Østmarka OK 15:38 +0:13
3 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 15:45 +0:20
4 Inge Gunnes IL Tyrving 16:09 +0:44
5 Knut Erling Øen Heming Orientering 16:17 +0:52
6 Geir Hoff IL Tyrving 16:37 +1:12
7 Svein Nygård Lillomarka OL 17:03 +1:38
8 Tore Bredalen Nittedal OL 17:46 +2:21
9 Bjørn Hauge Fet OL 18:11 +2:46
10 Ole Petter Haugen Nydalens SK 18:26 +3:01
11 Lasse Arnesen Heming Orientering 19:02 +3:37
12 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 19:36 +4:11
13 Arne Torgersen Bækkelagets SK 19:57 +4:32
14 Kyrre Gran Fet OL 20:11 +4:46
15 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 22:25 +7:00
16 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 22:27 +7:02
17 Torstein Berntsen IL Tyrving 23:41 +8:16
18 Jørn Moe Fet OL 24:46 +9:21
19 Kjetil Espedal Nydalens SK 28:09 +12:44
  Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Guttorm L Egge Oslostudentenes IK diskvalifisert  

H50J

21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 17:37  
2 Leif Eriksson Modum OL 17:44 +0:07
3 Klaus Horne IL Tyrving 18:25 +0:48
4 Nils Petter Fremming Heming Orientering 18:34 +0:57
5 Ove Martinsen Hauketo IF 18:49 +1:12
6 Håkon Håversen Østmarka OK 19:06 +1:29
7 Egil Eide IL Tyrving 19:33 +1:56
8 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 19:39 +2:02
9 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 19:42 +2:05
10 Morten Karlsen Måren OK 20:11 +2:34
11 Andreas Erichsen Nydalens SK 20:33 +2:56
12 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 21:50 +4:13
13 Are Njåstein IL Tyrving 22:03 +4:26
14 Øyvind Grandum IL GeoForm 23:38 +6:01
15 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 23:50 +6:13
16 Ketil Berge Vestre Akers SK 23:58 +6:21
  Gløer Winsvold Sentrum OK diskvalifisert  
  Reidar Fossum Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert  
  Bård Natvig Nittedal OL diskvalifisert  
  Pål Woldstad Hanssen Eiker OL diskvalifisert  

H60J

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 18:16  
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 19:17 +1:01
3 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 23:41 +5:25
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 24:04 +5:48
5 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 24:49 +6:33
6 Nils-Petter Wiik Driv IL 26:59 +8:43
  Vidar Elvekrok Eiker OL diskvalifisert  

H70J

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Bjørn Egner Heming Orientering 24:31  
2 Jon C. Fougner Heming Orientering 30:24 +5:53
3 Tor Drage Haugerud IF 31:22 +6:51
4 Kjell H. Eriksen Fossum IF 35:48 +11:17
5 Sven Erik Rognes Oslostudentenes IK 37:08 +12:37
6 Bjørn Sandelien Heming Orientering 38:16 +13:45
  Roar Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Øystein Madsen Haugerud IF diskvalifisert  
  Einar Hem Lillomarka OL diskvalifisert  

HBedriftJ

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Asbjørn Aarvik Statoil Oslo BIL 16:21  
  Martin Kjäll-Ohlsson ABB BIL diskvalifisert  
  Andreas Medalen NOTEAM brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +