Resultater Over Skauen 2015

Resultater Over Skauen
Eiker, Buskerud - 19. september 2015

Arrangementstype: Orientering

D 13-14

9 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 2:28:44   15:59

 

D 17-

15 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Jakobsson Nydalens SK 3:02:17   11:50

 

D 17-A kort

9 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn økern Jensen Ringerike OL 2:08:27   13:48
2 Eirin Haugen Eiker OL 2:12:02 +3:35 14:11
3 Ida Solberg Svenne Eiker OL 2:33:41 +25:14 16:31
4 Anne Lene Zayan Kongsberg OL 2:36:27 +28:00 16:49
5 Aud Kjemperud Eiker OL 2:41:55 +33:28 17:24
6 Helle Kornerud Glassverket, IF 2:50:31 +42:04 18:20
7 Ingvild Løver Thon Modum OL 2:56:26 +47:59 18:58
8 Hanne Løver Thon Modum OL 2:56:42 +48:15 19:00
9 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 2:56:47 +48:20 19:00
  Linda Fredh Måren OK diskvalifisert    
  Kirsti Kringhaug Ringerike OL diskvalifisert    

 

H 13-14

9 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 2:33:21   16:29
2 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 2:35:17 +1:56 16:41

 

H 15-16

9 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:34:33   10:10
2 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 2:33:15 +58:42 16:28

 

H 17-

15 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Sørensen Nydalens SK 2:17:51   8:57
2 Pål Skogedal Asker Skiklubb 2:35:44 +17:53 10:06
3 Ola Doksrød Strande Ås-NMBU Orientering 2:37:52 +20:01 10:15
4 Axel Berlin Eiker OL 2:37:55 +20:04 10:15
5 Halvor Saunes Nydalens SK 2:50:37 +32:46 11:04
6 Jørgen Mårtensson Modum OL 3:03:47 +45:56 11:56
7 Lars Enerhaugen Modum OL 3:03:48 +45:57 11:56
8 Oscar Berlin Eiker OL 3:11:36 +53:45 12:26
9 Tibor Vári Sturla, IF 3:16:10 +58:19 12:44
10 Bjørn Bakkevig Heming 3:53:23 +1:35:32 15:09
11 Peter Carlsen Røyken OL 4:37:53 +2:20:02 18:02
  Bjørn Henning Grandal IL Tyrving diskvalifisert    
  Frode Konst IL Tyrving diskvalifisert    

 

H 17-A kort

9 300 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Severin Berglia Modum OL 1:55:10   12:23
2 Nils Inge Bruberg Sturla, IF 1:55:43 +0:33 12:26
3 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 2:02:55 +7:45 13:13
4 Atle Kalbækken Tynset IF 2:03:10 +8:00 13:14
5 Morten Tangen Måren OK 2:20:52 +25:42 15:08
6 Helge Revhaug Ringerike OL 2:29:27 +34:17 16:04
7 Øystein Andersen Eiker OL 2:41:55 +46:45 17:24
8 Kjell Grønhovd Modum OL 2:44:16 +49:06 17:39
9 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 2:44:56 +49:46 17:44
10 Roar Bye Modum OL 2:49:14 +54:04 18:11
11 Svein Grønhovd Modum OL 2:50:16 +55:06 18:18
12 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 3:00:25 +1:05:15 19:23
  Ivar Louis Berg Sturla, IF ikke startet    
  Ingar Håkonsen Notodden OL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +