Resultater Over Skauen 2017



Resultater Over Skauen
Eiker, Buskerud - 16. september 2017

Arrangementstype: Orientering

D 15-16

7 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Morlandstø Eiker OL 1:48:12   15:14
2 Solveig Letmolie Eiker OL 1:49:06 +0:54 15:21
3 Christine Hoen Eiker OL 2:03:20 +15:08 17:22
3 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 2:03:20 +15:08 17:22
  Tomine Lysaker Sanden Eiker OL ikke startet    

 

D 17-

14 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 2:20:39   9:58
2 Monica Berglund Ringerike OL 3:24:41 +1:04:02 14:30

 

D 17-A kort

7 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sølvi Fossøy Eiker OL 1:24:38   11:55
2 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 1:30:12 +5:34 12:42
3 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:37:07 +12:29 13:40
4 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:41:00 +16:22 14:13
5 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:45:34 +20:56 14:52
6 Hilde Storløkken Kongsberg OL 1:50:39 +26:01 15:35
7 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 1:53:17 +28:39 15:57
8 Stine Myklemyr Eiker OL 2:20:17 +55:39 19:45
9 Aud Kjemperud Eiker OL 2:30:23 +1:05:45 21:10
  Torun Dyrkorn Eiker OL diskvalifisert    
  Heidi Myklemyr Eiker OL diskvalifisert    
  Jane Rødder Kongsberg OL diskvalifisert    
  Berit Grosvold Eiker OL ikke startet    

 

H 13-14

7 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 1:19:18   11:10
2 Halvor Løken Kongsberg OL 1:21:07 +1:49 11:25
3 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 1:29:52 +10:34 12:39
4 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 1:37:11 +17:53 13:41

 

H 15-16

7 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 1:33:29   13:10
2 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 1:33:31 +0:02 13:10

 

H 17-

14 100 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:33:39   6:38
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:39:22 +5:43 7:02
3 Vegard Myklemyr Eiker OL 1:39:30 +5:51 7:03
4 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:44:32 +10:53 7:24
5 Halvor Saunes Nydalens SK 1:53:32 +19:53 8:03
6 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:56:24 +22:45 8:15
7 Sindre R Holt Hedrum OL 1:57:08 +23:29 8:18
8 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 2:00:24 +26:45 8:32
9 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 2:08:02 +34:23 9:04
10 Axel Berlin Eiker OL 2:11:58 +38:19 9:21
11 Syver Løken Kongsberg OL 2:16:37 +42:58 9:41
12 Pål Skogedal Asker Skiklubb 2:16:44 +43:05 9:41
13 Egil Furua Berger og Svelvik OL 2:17:27 +43:48 9:44
14 Per Slungaard IL Tyrving 2:30:13 +56:34 10:39
15 Lars Enerhaugen Modum OL 2:30:18 +56:39 10:39
16 Oscar Berlin Eiker OL 2:46:27 +1:12:48 11:48
17 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 2:48:49 +1:15:10 11:58
18 Lars Berglund Ringerike OL 2:52:38 +1:18:59 12:14
19 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 2:52:59 +1:19:20 12:16
20 Hallvard Berg IL Tyrving 3:07:11 +1:33:32 13:16
  Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF diskvalifisert    
  Morten Taraldsten Brunes Modum OL diskvalifisert    
  Kolbjørn Kasin Kongsberg OL ikke startet    
  Nicholas Oskarsson Lillomarka OL ikke startet    

 

H 17-A kort

7 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Sandvold Eiker OL 1:03:46   8:58
2 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:17:15 +13:29 10:52
3 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:24:38 +20:52 11:55
4 Vidar Elvekrok Eiker OL 1:30:28 +26:42 12:44
5 Hans Roar Bakken Eiker OL 1:32:33 +28:47 13:02
6 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 1:37:43 +33:57 13:45
7 Ove Martinsen Hauketo IF 1:39:45 +35:59 14:02
8 Kjell Grønhovd Modum OL 2:14:28 +1:10:42 18:56
9 Tom André Alstadsæther Eiker OL 2:29:15 +1:25:29 21:01
  Stig Hultgreen Karlsen Nydalens SK diskvalifisert    
  Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF diskvalifisert    
  Leif Kåre Besseberg Eiker OL ikke startet    
  Kjell Klokkerud Eiker OL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +