Resultater Pinseløp Kongsberg, dag 1 - 2014



Resultater Orientering
Pinseløp Kongsberg, dag 1 - 2014
Kongsberg, Buskerud - 7. juni 2014

N-åpen

2 000 m, 88 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Synne Sandven Notodden OL 20:35   10:17  
0 Amalie Myrvoll Skovlyst Kongsberg OL 38:10 +11:59 19:05  
0 Gaute Skogheim Næss Modum OL 33:00 +6:49 16:30  
0 Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb 27:57 +1:46 13:58  
0 Martin Kindem Gimle IF 42:22 +16:11 21:11  
0 Martin G Dybvik Stokke IL 37:21 +11:10 18:40  
0 Lucas Ask Connell Lierbygda OL 36:25 +10:14 18:12  
0 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 25:04   12:32  
0 Ole Kristoffer Wærsted Nedre Sigdal IF 34:42 +8:31 17:21  
0 Kristian Grønvold Wiersdalen Nedre Sigdal IF 34:42 +8:31 17:21  
0 Marius Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 43:44 +17:33 21:52  
0 Jarand Gustafsson Kongsberg OL 39:06 +12:55 19:33  
0 Herman Lauvlid NOTEAM 39:06 +12:55 19:33  
0 Axel Ørnhagen Jørnsen snab 26:55 +0:44 13:27  
0 Fernanda Fortes Stavanger Orienteringsklubb 37:28 +11:17 18:44  
0 Iselin Høivold Kongsberg OL 37:17 +11:06 18:38  
0 Bjørn Borgan Tømmerdalen IL 40:23 +14:12 20:11  
0 Erik Thoreplass Kongsberg OL 32:05 +5:54 16:02  
0 Erik Ødegård Skjærberget Ungdomslag 40:25 +14:14 20:12  
0 Kasper Halvorsen Nydalens SK 21:19   10:39  
0 Christian Torrissen Nydalens SK 21:22   10:41  
0 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 42:30 +16:19 21:15  
0 Borgar Skjelbred Kongsberg OL 30:32 +4:21 15:16  
0 Iben Arnekleiv Asker Skiklubb 26:11   13:05  
0 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 34:35 +8:24 17:17  
0 Elise Renard Kongsberg OL 42:24 +16:13 21:12  
0 Inger Anne Braarud Halden SK 30:34 +4:23 15:17  
0 Anders Hasaas Klavenes Sandefjord OK 21:22   10:41  
0 Aurora Myhrvold Skaukameratene OL 45:01 +18:50 22:30  
0 Endre Sand Kongsberg OL 27:47 +1:36 13:53  
0 Elise Nilsen Berg Fossum IF 42:37 +16:26 21:18  
0 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 35:36 +9:25 17:48  
0 Martin Torø Kongsberg OL 30:51 +4:40 15:25  
0 Signe Holo Fossum IF 23:15   11:37  
0 Oskar Hope Modum OL 28:18 +2:07 14:09  
0 Julie Brenås Varteig OL 46:14 +20:03 23:07  
0 Wenche Irene Thomassen Varegg Fleridrett 34:49 +8:38 17:24  
0 Anita Langeggen Kongsberg OL 31:02 +4:51 15:31  
0 Lauritz Brunborg Nittedal OL 31:24 +5:13 15:42  
0 Mathilde Fossaas Gimle IF 35:50 +9:39 17:55  
0 Frikk Finsrud Asker Skiklubb 42:37 +16:26 21:18  
0 Martine Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 37:40 +11:29 18:50  
0 Anders Næss-Ulseth Nydalens SK 26:07   13:03  
0 Sofie Nærestad IF Trauma 46:37 +20:26 23:18  
0 Gudmund Mathias Hole Konnerud IL 24:57   12:28  
0 Felix Herland Indre Østfold OK 35:43 +9:32 17:51  
0 Marte Eger Kongsberg OL 39:22 +13:11 19:41  
0 Karsten Fossås Ringerike OL 31:19 +5:08 15:39  
0 Frida Hope Modum OL 42:03 +15:52 21:01  
0 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 31:03 +4:52 15:31  
0 Ola Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 38:14 +12:03 19:07  
0 Marie Thomassen Varegg Fleridrett 34:28 +8:17 17:14  
0 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 39:04 +12:53 19:32  
0 Karoline Fjære Hedrum OL 43:27 +17:16 21:43  
0 Aksel Torgersen Halden SK 1:01:58 +35:47 30:59  
0 Erlend Ulsaker Hemsedal IL 39:51 +13:40 19:55  
0 Sara Martini Asker Skiklubb 32:19 +6:08 16:09  
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 25:55   12:57  
0 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 46:38 +20:27 23:19  
0 Eline Daland Kristiansand OK 44:38 +18:27 22:19  
0 Jens Wold Sturla, IF 28:09 +1:58 14:04  
0 Jon Strand Kongsberg OL 39:25 +13:14 19:42  
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 32:00 +5:49 16:00  
0 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 35:25 +9:14 17:42  
0 Ragne Hasaas Klavenes Sandefjord OK 30:42 +4:31 15:21  
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 45:26 +19:15 22:43  
0 Ella Mikkelsen Horsens OK 29:07 +2:56 14:33  
0 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 27:09 +0:58 13:34  
0 Sigrid Åmo Nesbakk Kongsberg OL 42:48 +16:37 21:24  
0 Ole Marius Glomsrud Skaukameratene OL 35:14 +9:03 17:37  
0 Lene Hauge Hisøy OK 29:51 +3:40 14:55  
0 Iril Ringheim Larvik OK 37:33 +11:22 18:46  
0 Marie Lien Backstrøm Halden SK 33:26 +7:15 16:43  
0 Mathias Bergan Fet OL 29:00 +2:49 14:30  
0 Christoffer Vråle Rønning Konnerud IL 36:59 +10:48 18:29  
0 Maren Henriksen Halden SK 22:11   11:05  
0 Ingvild Ringheim Larvik OK 56:37 +30:26 28:18  
0 Hedda Slang-Sundsetvik Halden SK 32:12 +6:01 16:06  
0 Sara Schei Studsrud Skaukameratene OL 37:27 +11:16 18:43  
0 Mats Olsen Bye Modum OL 33:04 +6:53 16:32  
0 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 27:42 +1:31 13:51  
0 Torine Hagen-Tafjord Halden SK 34:52 +8:41 17:26  
0 Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 29:27 +3:16 14:43  
0 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 26:38 +0:27 13:19  
0 Kaja Grandal IL Tyrving 40:37 +14:26 20:18  
0 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 39:00 +12:49 19:30  
0 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 41:11 +15:00 20:35  
  Peter Åmo Nesbakk Kongsberg OL diskvalifisert      
  Peder Bryggen Halden SK ikke startet      
  Nora Christine Hansen Røyken OL ikke startet      
  Sjur Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet      
  Silje Lund Hovden IL Tyrving ikke startet      
  Annika van Raaij Hedrum OL ikke startet      

D -10

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 16:44   9:17  
0 Sunniva Morlandsto Eiker OL 21:30   11:56  
0 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 28:12   15:40  
0 Agnes Lehmann Varegg Fleridrett 45:55 +17:43 25:30  
  Mari Aarseth IL Koll ikke startet      
  Marie Nysæter Skien OK ikke startet      

D 11-12

2 500 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 25:00   10:00  
2 Pia Young Vik Nydalens SK 32:16 +7:16 12:54  
3 Selma Høivold Kongsberg OL 33:44 +8:44 13:29  
4 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 34:31 +9:31 13:48  
5 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 35:10 +10:10 14:04  
6 Mari Eidsmo Freidig 35:15 +10:15 14:06  
7 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 37:41 +12:41 15:04  
7 Eline Schjerven Lardal OL 37:41 +12:41 15:04  
9 Malene Nysæter Skien OK 38:39 +13:39 15:27  
10 Mia Hirsch IF Trauma 38:59 +13:59 15:35  
11 Trude Markhus Verdal OK 39:56 +14:56 15:58  
12 Kristin Lundanes Emblem IL 42:06 +17:06 16:50  
13 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 42:25 +17:25 16:58  
14 Oda Isnes Tyse Eiker OL 42:29 +17:29 16:59  
15 Konstanse Moholth Kongsberg OL 42:32 +17:32 17:00  
16 Karoline Torø Kongsberg OL 44:17 +19:17 17:42  
17 Ina Martini Asker Skiklubb 44:36 +19:36 17:50  
18 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 44:45 +19:45 17:54  
19 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 46:34 +21:34 18:37  
20 Anna Nærby Skaukameratene OL 46:41 +21:41 18:40  
21 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 47:47 +22:47 19:06  
22 Ea Lunøe Nydalens SK 48:01 +23:01 19:12  
23 Iselin Sørensen Sturla, IF 48:55 +23:55 19:34  
24 Frida Aakre Kongsberg OL 49:26 +24:26 19:46  
25 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 52:49 +27:49 21:07  
26 Nina Pedersen Sarpsborg OL 53:22 +28:22 21:20  
27 Taran Myhre Kongsberg OL 57:20 +32:20 22:56  
28 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 58:03 +33:03 23:13  
29 Vilde M. Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 58:37 +33:37 23:26  
30 Sofie Bergstrøm Halden SK 1:02:40 +37:40 25:04  
31 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:21:33 +56:33 32:37  
  Eva Örnhagen Jørgensen OK Snab diskvalifisert      
  Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL diskvalifisert      
  Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet      
  Marte Madslien Bakken Nydalens SK ikke startet      

D 11-12N

2 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Mina Schjerven Lardal OL 17:23   8:41  
2 Nora Røed Stokke IL 22:00 +4:37 11:00  
3 Kristine Myklebust Strøm Hedrum OL 24:22 +6:59 12:11  
4 Eline Signore Myhrvold Skaukameratene OL 26:13 +8:50 13:06  
5 Malene Instanes Sturla, IF 27:07 +9:44 13:33  
6 Ine Instanes Sturla, IF 28:21 +10:58 14:10  
7 Karoline Studsrud Hisøy OK 29:51 +12:28 14:55  
8 Lotta Daler Stokke IL 30:09 +12:46 15:04  
9 Oda Vaagen Paulsen Notodden OL 31:58 +14:35 15:59  
10 Johanne Hallerud Wegger Kongsberg OL 41:05 +23:42 20:32  
11 Sigrid Steinmoen Notodden OL 44:11 +26:48 22:05  
12 Sunniva Djupesland Haugesund IL Orientering 47:45 +30:22 23:52  
13 Ester Elise Dagsland Haugesund IL Orientering 47:46 +30:23 23:53  
14 Ingvild Johnsen Hedrum OL 50:45 +33:22 25:22  

D 13-14

2 500 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 23:26   9:22  
2 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 24:17 +0:51 9:42  
3 Marlin Haavengen Kongsberg OL 24:41 +1:15 9:52  
4 Tale Strand Kongsberg OL 25:34 +2:08 10:13  
5 Åsne Holo Fossum IF 25:38 +2:12 10:15  
6 Hanne Vassend Porsgrunn OL 25:53 +2:27 10:21  
7 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 26:27 +3:01 10:34  
8 Helene Eger Kongsberg OL 27:04 +3:38 10:49  
9 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 27:38 +4:12 11:03  
10 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 28:31 +5:05 11:24  
11 Ingrid Hasaas Fossum IF 29:07 +5:41 11:38  
12 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 29:29 +6:03 11:47  
13 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 29:36 +6:10 11:50  
14 Tora Drage Roti Fossum IF 30:09 +6:43 12:03  
14 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 30:09 +6:43 12:03  
16 Malin Hauge Hisøy OK 30:14 +6:48 12:05  
17 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 30:25 +6:59 12:10  
18 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 30:48 +7:22 12:19  
19 Jenny Baklid Konnerud IL 31:10 +7:44 12:28  
20 Maren Norderud IL Tyrving 31:11 +7:45 12:28  
21 Eli Kolstad Mo OK 31:55 +8:29 12:46  
22 Ingvild Høydal Nydalens SK 32:06 +8:40 12:50  
23 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 32:18 +8:52 12:55  
24 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 32:41 +9:15 13:04  
25 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 32:42 +9:16 13:04  
26 Andrea Vanebo Kongsberg OL 32:54 +9:28 13:09  
27 Solveig Eline Berg IL Tyrving 33:31 +10:05 13:24  
28 Karoline Bjørnerød OK Moss 33:32 +10:06 13:24  
29 Hanna Moum Halden SK 33:41 +10:15 13:28  
30 Andrea Ranvik Konnerud IL 33:49 +10:23 13:31  
31 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 34:03 +10:37 13:37  
32 Ragne Norrud Fossum IF 34:13 +10:47 13:41  
33 Hanna Nysæter Skien OK 34:32 +11:06 13:48  
34 Jorun Bækken Os IL 35:38 +12:12 14:15  
35 Aurora Gjølsjø OK Moss 35:43 +12:17 14:17  
36 Sarah Wøllo Kongsberg OL 36:19 +12:53 14:31  
37 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 36:27 +13:01 14:34  
38 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 37:22 +13:56 14:56  
39 Anniken Ranvik Konnerud IL 37:27 +14:01 14:58  
40 Lisa Jenssen Halden SK 37:51 +14:25 15:08  
41 Anna Meen Porsgrunn OL 38:20 +14:54 15:20  
42 Carolina Hernandez Vråle Konnerud IL 38:31 +15:05 15:24  
43 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 39:17 +15:51 15:42  
44 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 40:40 +17:14 16:16  
45 Ingrid Madslien Nydalens SK 41:39 +18:13 16:39  
46 Hanna Johansson Hedrum OL 43:19 +19:53 17:19  
47 Johanne Viken Flaten Eiker OL 44:41 +21:15 17:52  
48 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 45:42 +22:16 18:16  
49 Vilja Solberg Ohrvik Konnerud IL 47:32 +24:06 19:00  
50 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 51:53 +28:27 20:45  
51 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 54:25 +30:59 21:46  
52 Anni Saarela Konnerud IL 58:58 +35:32 23:35  
53 Marie Fupeng Lindløv Jensen Sarpsborg OL 1:02:21 +38:55 24:56  
54 Elise Støren Bø OL 1:05:47 +42:21 26:18  
55 Solveig Letmolie Eiker OL 1:06:37 +43:11 26:38  
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert      
  Ylva Aasestad Hedrum OL ikke startet      
  Stine Elene Hole Konnerud IL ikke startet      

D 13-16C

2 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Vaagen Paulsen Notodden OL 33:28   13:23  
2 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 49:02 +15:34 19:36  
3 Susanne Strøm Hedrum OL 50:30 +17:02 20:12  
4 Thea Land Konnerud IL 52:05 +18:37 20:50  
5 Ylva  Aasestad Hedrum OL 52:58 +19:30 21:11  
6 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 1:00:56 +27:28 24:22  
7 Kamilla Studsrud Hisøy OK 1:03:28 +30:00 25:23  
8 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 1:10:26 +36:58 28:10  
  Emilie Støren Bø OL diskvalifisert      
  Therese Hamre Biseth Notodden OL diskvalifisert      
  Marie Sisjord Nyvoll Fossum IF diskvalifisert      

D 13-16N

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Sigrid Skjelbred Kongsberg OL 35:42   13:43  
2 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 52:53 +17:11 20:20  
  Andrine Bergan Fet OL diskvalifisert      

D 15-16

3 100 m, 63 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 30:40   9:53  
2 Synne Strand Asker Skiklubb 31:05 +0:25 10:01  
3 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 31:08 +0:28 10:02  
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 32:28 +1:48 10:28  
5 Aurora Moholth Kongsberg OL 33:05 +2:25 10:40  
6 Rannveig W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering 33:49 +3:09 10:54  
7 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 34:48 +4:08 11:13  
8 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 36:25 +5:45 11:44  
9 Maria Prestbøen Sandefjord OK 37:50 +7:10 12:12  
10 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 38:00 +7:20 12:15  
11 Silje Hauge Hisøy OK 38:01 +7:21 12:15  
12 Line Sølberg IL Leik 38:10 +7:30 12:18  
13 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 38:32 +7:52 12:25  
14 Oda Sikkeland IL Tyrving 38:37 +7:57 12:27  
14 Synne Skjærstein IL Tyrving 38:37 +7:57 12:27  
16 Julie Nærestad Vegårshei IL 39:05 +8:25 12:36  
17 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 40:00 +9:20 12:54  
18 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 40:28 +9:48 13:03  
19 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 40:44 +10:04 13:08  
20 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 40:53 +10:13 13:11  
21 Vera Melkild Freidig 41:18 +10:38 13:19  
22 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 41:34 +10:54 13:24  
23 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 41:52 +11:12 13:30  
24 Kristin Smeby Kongsberg OL 42:24 +11:44 13:40  
25 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 42:25 +11:45 13:40  
26 Elin Ulsaker Hemsedal IL 42:39 +11:59 13:45  
27 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 42:46 +12:06 13:47  
28 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 43:03 +12:23 13:53  
29 Karoline Aune Halden SK 43:19 +12:39 13:58  
30 Emma Hagrot Täby OK 43:24 +12:44 14:00  
31 Fride Sørensen Sturla, IF 43:28 +12:48 14:01  
32 Ida Aurebekk Torridal IL 43:57 +13:17 14:10  
33 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 44:22 +13:42 14:18  
34 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 46:00 +15:20 14:50  
35 Stine Njåstein IL Tyrving 46:20 +15:40 14:56  
36 Nora Torgersen Halden SK 47:07 +16:27 15:11  
37 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 47:22 +16:42 15:16  
38 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 47:23 +16:43 15:17  
38 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 47:23 +16:43 15:17  
40 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 47:38 +16:58 15:21  
41 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 48:22 +17:42 15:36  
42 Emilie Westin Porsgrunn OL 48:38 +17:58 15:41  
43 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 48:46 +18:06 15:43  
44 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 49:15 +18:35 15:53  
45 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50:03 +19:23 16:08  
46 Thea Kristine Morlandstø Eiker OL 51:12 +20:32 16:30  
47 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 51:15 +20:35 16:31  
48 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 51:34 +20:54 16:38  
49 Ingrid Aaslund Fet OL 51:56 +21:16 16:45  
50 Elise Kaland Odden Porsgrunn OL 52:11 +21:31 16:50  
51 Hedvig Vollset Heming Orientering 54:40 +24:00 17:38  
52 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 57:28 +26:48 18:32  
53 Idunn Haavengen Kongsberg OL 57:52 +27:12 18:40  
54 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 58:52 +28:12 18:59  
55 Hanne Grandal IL Tyrving 1:01:21 +30:41 19:47  
56 Ellen Marie Ariansen Nittedal OL 1:01:35 +30:55 19:51  
57 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:04:47 +34:07 20:53  
58 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 1:05:20 +34:40 21:04  
59 Marie Bergstrøm Halden SK 1:06:21 +35:41 21:24  
60 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:07:26 +36:46 21:45  
61 Siri Pedersen Sarpsborg OL 1:17:29 +46:49 24:59  
  Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL diskvalifisert      
  Martine Gustavsen Sandefjord OK diskvalifisert      
  Karine Vestøl Vegårshei IL ikke startet      
  Ida Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet      
  Maiken Sandberg Nydalens SK ikke startet      

D 15-16B

2 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Anna Isnes Tyse Eiker OL 37:40   15:04  
2 Ingrid Letmolie Eiker OL 41:13 +3:33 16:29  
3 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 46:39 +8:59 18:39  
4 Nora Fagerheim Hisøy OK 55:59 +18:19 22:23  
5 Victoria Myklebust Strøm Hedrum OL 1:12:04 +34:24 28:49  
  Astrid Styrvold Porsgrunn OL diskvalifisert      

D 17-A kort

3 100 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 33:21   10:45  
2 Anja Wingstedt Halden SK 35:47 +2:26 11:32  
3 Elin Cathrine Hagen Halden SK 36:01 +2:40 11:37  
4 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 37:20 +3:59 12:02  
5 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 37:38 +4:17 12:08  
6 Elin Fossum Rye Asker Skiklubb 42:00 +8:39 13:32  
7 Malena Asheim Birkeland Halden SK 42:12 +8:51 13:36  
8 Lenka Westin Porsgrunn OL 43:29 +10:08 14:01  
9 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 44:10 +10:49 14:14  
10 Inger Skjævesland IF Trauma 47:59 +14:38 15:28  
11 Sigrid Melander Vie Fossum IF 48:19 +14:58 15:35  
12 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 49:56 +16:35 16:06  
13 Ingrid Tronshaug Stokke IL 50:32 +17:11 16:18  
14 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 51:49 +18:28 16:42  
15 Ellen Gulliksen Sandefjord OK 51:53 +18:32 16:44  
16 Hege Melby Lardal OL 52:06 +18:45 16:48  
17 Randi Brevig Aune Halden SK 53:31 +20:10 17:15  
18 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 54:11 +20:50 17:28  
19 Anne Marthe Peveri Eiker OL 55:22 +22:01 17:51  
20 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 55:39 +22:18 17:57  
21 Åse Nysæter Skien OK 57:07 +23:46 18:25  
22 Peichi Chuang Oslostudentenes IK 58:30 +25:09 18:52  
23 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 58:38 +25:17 18:54  
24 Martine Løwengreen Sarpsborg OL 1:02:50 +29:29 20:16  
25 Jenny Braseth Gimle IF 1:03:56 +30:35 20:37  
26 Ingvild Christensen Asker Skiklubb 1:07:10 +33:49 21:40  
27 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 1:09:24 +36:03 22:23  
28 Hanne Kobernus Lillomarka OL 1:46:09 +1:12:48 34:14  
  Anikken Gjein Dybvik Stokke IL diskvalifisert      
  Katinka Jussie Brurberg Sturla, IF ikke startet      

D 17-B

3 000 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Tone Hirsch IF Trauma 38:01   12:40  
2 Kristin Viken Eiker OL 54:34 +16:33 18:11  
3 Marit Gano Røyken OL 54:42 +16:41 18:14  
4 Alice Enerstvedt Haugesund IL Orientering 55:09 +17:08 18:23  
5 Inger Isnes Tyse Eiker OL 56:28 +18:27 18:49  
6 Line Telje Høydal Nydalens SK 56:55 +18:54 18:58  
7 May-lill Damm TIF Viking 57:30 +19:29 19:10  
8 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 59:05 +21:04 19:41  
9 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 59:44 +21:43 19:54  
10 Kristin Sølberg IL Leik 1:02:04 +24:03 20:41  
11 Elin Gravningen Stokke IL 1:08:31 +30:30 22:50  
12 Silje Jacobsen Myklatun IL Tyrving 1:12:26 +34:25 24:08  
  Eli Sæterdal Skien OK diskvalifisert      
  Gro Vaagen Notodden OL diskvalifisert      
  Gunhild Myhr Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Inger Bjerga Varegg Fleridrett ikke startet      

D 17-C

3 000 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Vivian Moen Lardal OL 51:33   17:11  
2 Helle Hundseid IL Tyrving 56:56 +5:23 18:58  
3 Elin Brekke Lillomarka OL 1:02:47 +11:14 20:55  
4 Rita Raastad Skien OK 1:03:43 +12:10 21:14  
5 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 1:05:14 +13:41 21:44  
6 Solveig Schou OK Sør 1:05:34 +14:01 21:51  
7 Oda Eithun Paulsen Nittedal OL 1:05:46 +14:13 21:55  
8 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 1:06:53 +15:20 22:17  
9 Anita Fransplass Asker Skiklubb 1:08:48 +17:15 22:56  
10 Åse Marit Hansen Nittedal OL 1:10:31 +18:58 23:30  
11 Anne Berit Ulsaker Hemsedal IL 1:12:59 +21:26 24:19  
12 Kirsti Norsted Halden SK 1:13:18 +21:45 24:26  
13 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:15:49 +24:16 25:16  
14 Elisabeth Nærestad IF Trauma 1:19:34 +28:01 26:31  
15 Hege Mortensen Konnerud IL 1:20:34 +29:01 26:51  
16 Katrine van Raaij Hedrum OL 1:24:06 +32:33 28:02  
17 Ragnhild Brenås Varteig OL 1:26:39 +35:06 28:53  
18 Hanne Hermansen Kristiansand OK 1:27:30 +35:57 29:10  
19 Aagot Hartmann Røyken OL 1:40:11 +48:38 33:23  
20 Kathrine Tollehaug Eiker OL 1:41:36 +50:03 33:52  
21 Ann Kristin Thorkildsen Hedrum OL 1:44:04 +52:31 34:41  
22 Vanessa Seed Melbye Raumar Orientering 1:49:47 +58:14 36:35  
23 Aileen Runde Kristiansand OK 1:53:03 +1:01:30 37:41  
24 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:55:13 +1:03:40 38:24  
  Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi diskvalifisert      
  Elin Bordøy Hedrum OL diskvalifisert      
  Lene Colquhoun Nittedal OL diskvalifisert      
  Hege Bakke Porsgrunn OL brutt      
  Mai Britt Bjørk Sandefjord OK brutt      
  Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo ikke startet      
  Monica Syrdal Heming Orientering ikke startet      
  Berit Grønhovd Wiersdalen Modum OL ikke startet      

D 17-N

2 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 June Helen Myklebust Hedrum OL 50:41   19:29  
2 Rosemarie Krischan Ennstal 51:24 +0:43 19:46  
3 Kristin Johansson Hedrum OL 54:32 +3:51 20:58  
4 Torill Finkirken Sarpsborg OL 1:00:46 +10:05 23:22  
5 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 1:01:58 +11:17 23:50  
6 May Nordkvelde Hedrum OL 1:14:48 +24:07 28:46  
7 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:30:52 +40:11 34:56  
  Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL ikke startet      

D 21-

4 000 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 33:59   8:29  
1 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 33:59   8:29  
3 Nicole Ragvin Nydalens SK 35:19 +1:20 8:49  
4 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 35:55 +1:56 8:58  
5 Malin Jakobsson Nydalens SK 36:57 +2:58 9:14  
6 Helen Martinsen IL Gular 37:13 +3:14 9:18  
7 Anna Ulvensøen NTNUI 37:31 +3:32 9:22  
8 Guro Vassend Fossum IF 38:02 +4:03 9:30  
9 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 38:16 +4:17 9:34  
10 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 38:53 +4:54 9:43  
11 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 39:24 +5:25 9:51  
12 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 39:30 +5:31 9:52  
13 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 39:33 +5:34 9:53  
14 Ellen Moen Nydalens SK 39:36 +5:37 9:54  
15 Marta Ulvensøen NTNUI 39:52 +5:53 9:58  
16 Christina Løvald Hellberg Täby OK 40:05 +6:06 10:01  
17 Anne Marie Bleken Bækkelagets SK 40:28 +6:29 10:07  
18 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 41:28 +7:29 10:22  
19 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 42:13 +8:14 10:33  
20 Sofie Aarnes Nydalens SK 42:30 +8:31 10:37  
21 Lone Brochmann Bækkelagets SK 42:57 +8:58 10:44  
22 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 43:16 +9:17 10:49  
23 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 44:11 +10:12 11:02  
24 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 44:29 +10:30 11:07  
24 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 44:29 +10:30 11:07  
26 Cassie Trewin IL Tyrving 45:04 +11:05 11:16  
27 Jessica Orr Konnerud IL 46:40 +12:41 11:40  
28 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 48:04 +14:05 12:01  
29 Mari Jellum Helgerud IL Tyrving 49:56 +15:57 12:29  
30 Ida Katrine Børstad Thoresen NTNUI 51:30 +17:31 12:52  
31 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 51:56 +17:57 12:59  
32 Marit Wenseth Kure Bø OL 53:46 +19:47 13:26  
33 Marit Isachsen Asker Skiklubb 55:00 +21:01 13:45  
34 Line Drange Ruud Asker Skiklubb 55:46 +21:47 13:56  
35 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 58:55 +24:56 14:43  
36 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 58:59 +25:00 14:44  
37 Katharina Rogstad NTNUI 1:01:55 +27:56 15:28  
38 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:02:28 +28:29 15:37  
39 Anne Marte Nilsen Enerstvedt Haugesund IL Orientering 1:11:05 +37:06 17:46  
40 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 1:15:31 +41:32 18:52  
  Elin-Kristin Hem NTNUI diskvalifisert      
  Ida Svanberg Røyken OL ikke startet      
  Gyri Myhre Skien OK ikke startet      

D 35-

3 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Monica Berglund Ringerike OL 43:58   12:33  
2 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 49:06 +5:08 14:01  
3 Mona Holte Porsgrunn OL 51:18 +7:20 14:39  
4 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 56:17 +12:19 16:04  
5 Kari Rød Aakre Andebu IL 1:05:53 +21:55 18:49  
6 Anne Borchgrevink Alu Nesbyen IL 1:08:05 +24:07 19:27  
7 Linn Carina Daland Kristiansand OK 1:24:34 +40:36 24:09  
  Guro Bryggen Halden SK ikke startet      

D 40-

3 500 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 33:40   9:37  
2 Ingrid Undstad Larvik OK 34:20 +0:40 9:48  
3 Runa Lien Backstrøm Halden SK 35:35 +1:55 10:10  
4 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 38:47 +5:07 11:04  
5 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 39:25 +5:45 11:15  
6 Merete Lysebo Lardal OL 39:55 +6:15 11:24  
7 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 40:20 +6:40 11:31  
8 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 40:51 +7:11 11:40  
9 May Ingela Hope Modum OL 41:51 +8:11 11:57  
10 Liv Schjerven Lardal OL 43:29 +9:49 12:25  
11 Sara Mathisen Porsgrunn OL 51:53 +18:13 14:49  
12 Marit Inngjerdingen Nydalens SK 52:40 +19:00 15:02  
13 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 54:15 +20:35 15:30  
14 Irene Mikkelsen Horsens OK 54:39 +20:59 15:36  
15 Marianne Hauge Hisøy OK 55:02 +21:22 15:43  
16 Tanja Instanes Sturla, IF 1:00:00 +26:20 17:08  
17 Toril Wiig IL Tyrving 1:11:03 +37:23 20:18  
18 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:11:04 +37:24 20:18  
19 Trude Nysæter Skien OK 1:19:02 +45:22 22:34  
20 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:24:05 +50:25 24:01  
  Anne Guro Nøkleby Ringerike OL ikke startet      
  Tonje Vråle Konnerud IL ikke startet      

D 45-

3 200 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 30:27   9:30  
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 31:23 +0:56 9:48  
3 Ulrika Örnhagen Jørgensen OK Snab 31:52 +1:25 9:57  
4 Torunn Drage Roti Fossum IF 32:35 +2:08 10:10  
5 Hanne Lerche Raadal Halden SK 35:07 +4:40 10:58  
6 Hege Feiring IL Tyrving 35:46 +5:19 11:10  
7 Alix Young Vik Nydalens SK 36:21 +5:54 11:21  
8 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 37:52 +7:25 11:50  
9 Marit B. Eithun Nittedal OL 38:02 +7:35 11:53  
10 Sissel Skovly Ringerike OL 38:09 +7:42 11:55  
11 Anne Madslien Nydalens SK 38:15 +7:48 11:57  
12 Astrid Ruud Nittedal OL 39:06 +8:39 12:13  
13 Tove Aasheim Askøy OL 39:13 +8:46 12:15  
14 Rine Hanssen Byåsen IL 39:21 +8:54 12:17  
15 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 39:35 +9:08 12:22  
16 Trine Olaussen Fredrikstad SK 40:15 +9:48 12:34  
17 Kari Madslien Nydalens SK 40:42 +10:15 12:43  
18 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 40:53 +10:26 12:46  
19 Hilde Vassend Porsgrunn OL 41:26 +10:59 12:56  
20 Gry Ahlsand Nydalens SK 41:33 +11:06 12:59  
21 Marianne Lykke Emblem IL 42:36 +12:09 13:18  
21 Tove Heimdal Konnerud IL 42:36 +12:09 13:18  
23 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 43:05 +12:38 13:27  
24 Astrid Bjørnerød OK Moss 43:37 +13:10 13:37  
25 Trine Oldernes Lillomarka OL 43:42 +13:15 13:39  
26 Lill-Kristin Enger Modum OL 43:50 +13:23 13:41  
26 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 43:50 +13:23 13:41  
28 Silvia Schneider-Schiess LG Stettlen 44:47 +14:20 13:59  
29 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 45:24 +14:57 14:11  
30 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 45:29 +15:02 14:12  
31 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 45:37 +15:10 14:15  
32 Gerd Karin Vestøl Vegårshei IL 45:48 +15:21 14:18  
33 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 46:04 +15:37 14:23  
34 Toini Skyttersæter Konnerud IL 46:56 +16:29 14:40  
35 Irene Felde Olaussen Halden SK 47:18 +16:51 14:46  
36 Stine Arntzen Sandefjord OK 47:52 +17:25 14:57  
37 Turid Bertelsen Porsgrunn OL 48:53 +18:26 15:16  
38 Kristine Hjellup Horne IL Tyrving 53:00 +22:33 16:33  
39 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 53:25 +22:58 16:41  
40 Inger Styrvold Porsgrunn OL 58:42 +28:15 18:20  
41 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 59:12 +28:45 18:30  
42 Gunn Jorunn Tveiten Stavanger Orienteringsklubb 59:25 +28:58 18:34  
43 Marianne Reusch Heming Orientering 1:01:03 +30:36 19:04  
44 Janita Skogeng Emblem IL 1:01:53 +31:26 19:20  
45 Kristin Nilssen Mo OK 1:04:45 +34:18 20:14  
46 Margunn Asheim Birkeland Halden SK 1:06:03 +35:36 20:38  
47 Tove Beate Jelstad Modum OL 1:07:17 +36:50 21:01  
48 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:08:17 +37:50 21:20  
49 Kristin Sørensen Sturla, IF 1:08:43 +38:16 21:28  
  Anne Borgen Sturød Nydalens SK diskvalifisert      
  Hilda Øfsthus Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Signe Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert      
  Åshild Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert      
  Britt Helene Fossøy Notodden OL diskvalifisert      
  Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK ikke startet      
  Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb ikke startet      
  Marianne Njåstein IL Tyrving ikke startet      

D 50-

3 100 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 31:38   10:12  
2 Anne Cecilie Løvald Täby OK 33:49 +2:11 10:54  
3 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 34:05 +2:27 10:59  
4 Ellen Sofie Olsvik Nydalens SK 34:31 +2:53 11:08  
5 Bente Line Skaukameratene OL 35:22 +3:44 11:24  
6 Dagrun Melkild Heming Orientering 36:03 +4:25 11:37  
7 Helle Egeberg Vári Sturla, IF 36:46 +5:08 11:51  
8 Birgitta Olsson Täby OK 37:14 +5:36 12:00  
9 Tove Strand Måren OK 37:51 +6:13 12:12  
10 Ragnhild Hald Kristiansand OK 38:00 +6:22 12:15  
11 Lene Kinneberg Raumar Orientering 38:05 +6:27 12:17  
12 Kjersti Hov Fossum IF 38:19 +6:41 12:21  
13 Heidi Schatvet Notodden OL 38:23 +6:45 12:22  
14 Inger Tone Nygård Egersund OK 38:56 +7:18 12:33  
15 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 38:57 +7:19 12:33  
16 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 41:08 +9:30 13:16  
17 Bente Landmark Fossum IF 41:36 +9:58 13:25  
18 Else Grandal IL Tyrving 41:38 +10:00 13:25  
19 Inger Lise R. Hole Konnerud IL 42:02 +10:24 13:33  
20 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 42:44 +11:06 13:47  
21 Gunilla Gedin Göteborg-Majorna OK 43:21 +11:43 13:59  
22 Runa Skyttersæter Heming Orientering 44:41 +13:03 14:24  
23 Unni Rye Asker Skiklubb 45:08 +13:30 14:33  
24 Mona Høiås Sæther Freidig 45:10 +13:32 14:34  
25 Ingrid Opsahl Bredesen Fossum IF 45:27 +13:49 14:39  
26 Turid Arnesen Byåsen IL 45:44 +14:06 14:45  
27 Anne C Turter Nydalens SK 45:46 +14:08 14:45  
28 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 47:20 +15:42 15:16  
29 Mette M Nødland Ålgård Orientering 47:27 +15:49 15:18  
30 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 47:28 +15:50 15:18  
31 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 48:16 +16:38 15:34  
32 Anette Lund OK GORM 50:30 +18:52 16:17  
33 Heidi Børstad Sarpsborg OL 51:41 +20:03 16:40  
34 Veslemøy Solberg Konnerud IL 51:49 +20:11 16:42  
35 Signe-Lise Jordheim Hemsedal IL 53:43 +22:05 17:19  
36 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 54:21 +22:43 17:31  
37 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 54:45 +23:07 17:39  
38 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 55:05 +23:27 17:46  
39 Irene Kroken Bergset IL Veten 56:12 +24:34 18:07  
40 Eva Syversen Røyken OL 56:36 +24:58 18:15  
41 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 58:37 +26:59 18:54  
42 Kristin Fleisje Nittedal OL 1:00:03 +28:25 19:22  
43 Marit Sophie Berger Raumar Orientering 1:01:04 +29:26 19:41  
44 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:02:39 +31:01 20:12  
45 Monica Nordbrøden Halden SK 1:07:47 +36:09 21:51  
  Anne Line Nydal Berglia Eiker OL diskvalifisert      
  Anna Göhlman IL Tyrving ikke startet      
  Tove Evensen Mathisen Porsgrunn OL ikke startet      

D 55-

3 100 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Grete Synnøve Hovi Skien OK 37:32   12:06  
2 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 37:58 +0:26 12:14  
3 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 38:02 +0:30 12:16  
4 Sirpa Lilja Modum OL 39:21 +1:49 12:41  
5 Berit Berge IL Tyrving 39:45 +2:13 12:49  
6 Lisa Annersand OK Tyr 40:03 +2:31 12:55  
7 Berit Danielsen IL Tyrving 42:03 +4:31 13:33  
8 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 42:52 +5:20 13:49  
9 Siren Greve Bergens TF 43:30 +5:58 14:01  
10 Kari Osmoen Os IL 43:46 +6:14 14:07  
11 Randi Nilstad IL Tyrving 44:07 +6:35 14:13  
12 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 45:13 +7:41 14:35  
13 Grete Berntsen Måren OK 54:54 +17:22 17:42  
14 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 56:30 +18:58 18:13  
15 Eli Ringdalen Mo OK 57:59 +20:27 18:42  
16 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 1:04:38 +27:06 20:50  
17 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:14:11 +36:39 23:55  
  Helga Haverstad Lierbygda OL diskvalifisert      
  Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL diskvalifisert      
  Gunhild Hennum Lierbygda OL ikke startet      

D 60-

2 800 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 36:57   13:11  
2 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 40:30 +3:33 14:27  
3 Inger A Tiltnes IL Tyrving 43:09 +6:12 15:24  
4 Ingrid Strande Skien OK 43:45 +6:48 15:37  
5 Linda Verde Sturla, IF 44:07 +7:10 15:45  
6 Anne Marit Nauf Hedrum OL 49:27 +12:30 17:39  
7 Aud Kjemperud Eiker OL 50:10 +13:13 17:55  
8 Elle M. Melbye Heming Orientering 56:26 +19:29 20:09  
9 Nina Kolberg IL Tyrving 1:05:54 +28:57 23:32  
10 Rakel Øren Sandefjord OK 1:06:04 +29:07 23:35  
11 Helga Peveri Eiker OL 1:16:39 +39:42 27:22  
12 Elisabeth Rød Andebu IL 1:22:29 +45:32 29:27  
13 Kari Berg Larvik OK 1:31:15 +54:18 32:35  
14 Margareta Schölin Tockarps IK 1:36:27 +59:30 34:26  
  Inger Nergaard Stokke IL brutt      

D 65-

2 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Kari Strande Ringerike OL 39:06   13:57  
2 Kari Pedersen IL Tyrving 44:02 +4:56 15:43  
3 Edel Slettemark Stord Orientering 45:36 +6:30 16:17  
4 Bjørg Kocbach Bergens TF 46:29 +7:23 16:36  
5 Inge Jørgensen OK Roskilde 51:10 +12:04 18:16  
6 Bjørg Mostaul Bø OL 54:43 +15:37 19:32  
7 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:10:00 +30:54 25:00  
8 Anne Elvsaas Mo Røyken OL 1:21:54 +42:48 29:15  
9 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 1:32:21 +53:15 32:58  
  Marit Sørensen Skaukameratene OL ikke startet      

D 70-

2 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 34:59   15:54  
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 37:07 +2:08 16:52  
3 Margith Reppesgård Hedrum OL 39:33 +4:34 17:58  
4 Eli Klovning Porsgrunn OL 44:57 +9:58 20:25  
5 Inger Lise Solberg Bø OL 46:54 +11:55 21:19  
6 Synnøve Dalva Bø OL 48:43 +13:44 22:08  
7 Elin Dahlen Ringerike OL 50:19 +15:20 22:52  
8 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 59:01 +24:02 26:49  
9 Ingvill Vold Fana IL 1:01:49 +26:50 28:05  
10 Reidun M. Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:02:44 +27:45 28:30  
11 Lisa Sørenssen Røyken OL 1:05:28 +30:29 29:45  
12 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:09:01 +34:02 31:22  
  Lajla Tidemann Gjø-Vard OL diskvalifisert      
  Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL ikke startet      
  Torid Kvaal Freidig ikke startet      

D 75-

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 41:44   18:58  
2 Tirill Liby Seip OK Skeidi 52:18 +10:34 23:46  
3 Olaug F. Johansen Sauda Orienteringsklubb 54:05 +12:21 24:34  
4 Nina Støkken Haugen Sandefjord OK 1:03:07 +21:23 28:41  
5 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 1:30:49 +49:05 41:16  

H -10

1 800 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Henrik Storemyr IL Hauken 37:11 +17:08 20:39  
0 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 27:06 +7:03 15:03  
0 Brage Eikås Sandefjord OK 20:39 +0:36 11:28  
0 Eirik Vie Strisland Fossum IF 33:42 +13:39 18:43  
0 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 21:31 +1:28 11:57  
0 Trond Oldernes Lillomarka OL 24:37 +4:34 13:40  
0 Theodor Bjørk Sandefjord OK 27:27 +7:24 15:15  
0 Oskar Baklid Konnerud IL 1:10:25 +50:22 39:07  
0 Halvor Løken Kongsberg OL 21:16 +1:13 11:48  
0 Børge Nilsen Berg Fossum IF 33:37 +13:34 18:40  
0 Arne Bergan Kongsberg OL 18:31   10:17  
0 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 21:56 +1:53 12:11  
0 Sindre Vie Strisland Fossum IF 32:17 +12:14 17:56  
0 Gaute Nysæter Skien OK 26:03 +6:00 14:28  
0 Fridtjof Reusch Heming Orientering 36:00 +15:57 20:00  
0 Herman Lien Backstr