Resultater Pinseløp Kongsberg, dag 2 - 2014



Resultater Orientering
Pinseløp Kongsberg, dag 2 - 2014
Kongsberg, Buskerud - 8. juni 2014

N-åpen

1 900 m, 120 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Iver Aarseth NOTEAM 57:08   30:04
0 Åshild Bergkåsa Berg Larvik OK 32:11   16:56
0 Andrine Bergan Fet OL 18:24   9:41
0 Linea Daland Kristiansand OK 53:21   28:04
0 Jonas Fismen Fossum IF 46:10   24:17
0 Susanne Røed Granstad OL Trollo 34:04   17:55
0 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 18:23   9:40
0 Ask Emanuel Vinjar Haug Måren OK 21:24   11:15
0 Synne Jenssen Halden SK 25:42   13:31
0 Mats Johnsen Røyken OL 21:14   11:10
0 Mina Johnsen Røyken OL 17:50   9:23
0 Axel Ö Jørgensen OK Snab 18:16   9:36
0 Jorunn Lobben NOTEAM 37:13   19:35
0 Neo Tobias Løn Arnadal IL 30:46   16:11
0 Maren Felde Løvberg Kongsberg OL 33:12   17:28
0 Magnus Martin NOTEAM 30:02   15:48
0 Theo Martin NOTEAM 38:30   20:15
0 Sander Solheim Ottesen Sturla, IF 27:48   14:37
0 Torvald Ripel Kongsberg OL 30:12   15:53
0 Synne Sandven Notodden OL 16:55   8:54
0 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 36:28   19:11
0 Sigurd Smemo Sturla, IF 17:35   9:15
0 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 33:07   17:25
0 Helene Brandal Søfting Kongsberg OL 22:41   11:56
0 Erik Thoreplass Kongsberg OL 32:16   16:58
0 Fanny Staff Valstad Nittedal OL 22:50   12:01
0 Ailo Werp Eiker OL 37:06   19:31
0 Josefine L Werp Eiker OL 37:27   19:42
0 Sofia Øhlkers IL Tyrving 34:29   18:08
0 Oskar Fossaas Ringerike OL 24:33   12:55
0 Martin G Dybvik Stokke IL 21:09   11:07
0 Iselin Høivold Kongsberg OL 33:17   17:31
0 Hedda Slang-Sundsetvik Halden SK 22:04   11:36
0 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 25:00   13:09
0 Vebjørn Blindheim Lillomarka OL 25:39   13:30
0 Jon Strand Kongsberg OL 24:21   12:48
0 Martin Bryggen Halden SK 33:27   17:36
0 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 29:35   15:34
0 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 20:59   11:02
0 Iril Ringheim Larvik OK 23:08   12:10
0 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 24:22   12:49
0 Elise Nilsen Berg Fossum IF 46:57   24:42
0 Andrea Steen Klokkerud Eiker OL 25:54   13:37
0 Martine Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 29:33   15:33
0 Marie Lien Backstrøm Halden SK 27:16   14:21
0 Mathilde Fossaas Gimle IF 36:34   19:14
0 Guro Brænden Lillomarka OL 40:47   21:27
0 Anders Næss-Ulseth Nydalens SK 29:55   15:44
0 Karoline Fjære Hedrum OL 32:50   17:16
0 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 37:12   19:34
0 Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 35:15   18:33
0 Sander Ravndal Johnsen Arnadal IL 30:53   16:15
0 Nora Christine Hansen Røyken OL 23:52   12:33
0 Inger Anne Braarud Halden SK 31:40   16:40
0 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 30:08   15:51
0 Marte Eger Kongsberg OL 36:24   19:09
0 Annika van Raaij Hedrum OL 39:05   20:34
0 Andreas Daniel Holmboe IL Tyrving 25:19   13:19
0 Borgar Skjelbred Kongsberg OL 16:47   8:50
0 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 28:04   14:46
0 Anna Paulsen Ask Lierbygda OL 23:23   12:18
0 Rasmus Engehult Notodden OL 28:15   14:52
0 Maren Henriksen Halden SK 20:28   10:46
0 Mathias Bergan Fet OL 18:24   9:41
0 Elise Renard Kongsberg OL 42:34   22:24
0 Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL 19:55   10:28
0 Martin Torø Kongsberg OL 20:21   10:42
0 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 22:12   11:41
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 27:12   14:18
0 Selma Sembsmoen-Schleis Kongsberg OL 21:26   11:16
0 Eskil Brænden Lillomarka OL 23:10   12:11
0 Signe Holo Fossum IF 18:45   9:52
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 27:39   14:33
0 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 19:45   10:23
0 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 22:56   12:04
0 Alma Elise Hildrum Lillomarka OL 28:16   14:52
0 Sigrid Søyland Kjerkol Sturla, IF 24:09   12:42
0 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 26:12   13:47
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 18:39   9:48
0 Aurora Myhrvold Skaukameratene OL 38:20   20:10
0 Ylva Klausen Sturla, IF 23:32   12:23
0 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 31:08   16:23
0 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 21:11   11:08
0 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 27:35   14:31
0 Ole Marius Glomsrud Skaukameratene OL 23:10   12:11
0 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 29:47   15:40
0 Karsten Fossås Ringerike OL 24:48   13:03
0 Endre Sand Kongsberg OL 19:19   10:10
0 Eline Daland Kristiansand OK 41:13   21:41
0 Martha Wisløff Asker Skiklubb 36:56   19:26
0 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 23:49   12:32
0 Mats Olsen Bye Modum OL 19:50   10:26
0 Jens Wold Sturla, IF 22:22   11:46
0 Herman Lien Backstrøm Halden SK 21:00   11:03
0 Ola Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 29:02   15:16
0 Anders Hasaas Klavenes Sandefjord OK 19:43   10:22
0 Hennika Larsen Botne SK 28:46   15:08
0 Sara Martini Asker Skiklubb 25:45   13:33
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 36:49   19:22
0 Sofie Nærestad IF Trauma 34:06   17:56
0 Felix Herland Indre Østfold OK 20:19   10:41
0 Karoline Studsrud Hisøy OK 21:58   11:33
0 Ella Mikkelsen Horsens OK 30:09   15:52
0 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 32:43   17:13
0 Ragne Hasaas Klavenes Sandefjord OK 24:01   12:38
0 Othilie Kvilhaug Skavhellen Botne SK 23:19   12:16
0 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 38:21   20:11
0 Lauritz Brunborg Nittedal OL 22:43   11:57
0 Lene Hauge Hisøy OK 21:58   11:33
0 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 34:06   17:56
0 Emilie Flø Lillomarka OL 28:15   14:52
0 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 21:16   11:11
0 Erlend Ulsaker Hemsedal IL 29:19   15:25
0 Ingvild Ringheim Larvik OK 36:22   19:08
0 Torine Hagen-Tafjord Halden SK 29:49   15:41
0 Julie Brenås Varteig OL 27:37   14:32
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 33:52   17:49
0 Aksel Torgersen Halden SK 32:25   17:03
0 Maria Bakke Lillomarka OL 59:10 +2:02 31:08
  Anita Langeggen Kongsberg OL brutt    
  Frida Hope Modum OL ikke startet    
  Oskar Hope Modum OL ikke startet    
  Sjur Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet    
  Silje Lund Hovden IL Tyrving ikke startet    
  Marie Thomassen Varegg Fleridrett ikke startet    
  Wenche Irene Thomassen Varegg Fleridrett ikke startet    

D -10

2 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Marie Kvarme Røyken OL 49:02 +24:56 23:20
0 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 38:06 +14:00 18:08
0 Agnes Lehmann Varegg Fleridrett 44:49 +20:43 21:20
0 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 19:17   9:10
0 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 43:05 +18:59 20:30
0 Mari Aarseth IL Koll 24:06   11:28
0 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 38:06 +14:00 18:08
  Helene Brandal Søfting Kongsberg OL ikke startet    
  Sofia Øhlckers IL Tyrving ikke startet    
  Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Marie Nysæter Skien OK ikke startet    

D 11-12

2 200 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 21:41   9:51
2 Åsne Haavengen Kongsberg OL 23:18 +1:37 10:35
3 Mia Hirsch IF Trauma 23:30 +1:49 10:40
4 Pia Young Vik Nydalens SK 23:35 +1:54 10:43
5 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 24:21 +2:40 11:04
6 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 24:55 +3:14 11:19
7 Ina Martini Asker Skiklubb 27:58 +6:17 12:42
8 Ea Lunøe Nydalens SK 28:11 +6:30 12:48
9 Kristin Lundanes Emblem IL 28:17 +6:36 12:51
10 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 28:37 +6:56 13:00
11 Silje Slungaard IL Tyrving 29:21 +7:40 13:20
12 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 29:37 +7:56 13:27
12 Eline Schjerven Lardal OL 29:37 +7:56 13:27
14 Konstanse Moholth Kongsberg OL 29:40 +7:59 13:29
15 Nina Pedersen Sarpsborg OL 29:53 +8:12 13:34
16 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 30:17 +8:36 13:45
17 Karoline Torø Kongsberg OL 30:18 +8:37 13:46
18 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 31:23 +9:42 14:15
19 Stella Holmboe IL Tyrving 32:11 +10:30 14:37
20 Oda Isnes Tyse Eiker OL 32:39 +10:58 14:50
21 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 33:15 +11:34 15:06
22 Taran Myhre Kongsberg OL 33:30 +11:49 15:13
23 Anna Nærby Skaukameratene OL 33:49 +12:08 15:22
24 Sanna Sembsmoen-Schleis Kongsberg OL 34:23 +12:42 15:37
25 Trude Markhus Verdal OK 34:39 +12:58 15:45
26 Frida Aakre Kongsberg OL 36:49 +15:08 16:44
27 Sofie Bergstrøm Halden SK 37:05 +15:24 16:51
28 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 37:27 +15:46 17:01
29 Eva Örnhagen Jørgensen OK Snab 37:51 +16:10 17:12
30 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 39:01 +17:20 17:44
31 Selma Høivold Kongsberg OL 40:32 +18:51 18:25
32 Maren Bruserud OL Trollo 41:47 +20:06 18:59
33 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 47:02 +25:21 21:22
34 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:02:01 +40:20 28:11
  Thea Fagerhaug Raumar Orientering diskvalifisert    
  Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    
  Mari Eidsmo Freidig diskvalifisert    
  Vilde M. Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb ikke startet    
  Iselin Sørensen Sturla, IF ikke startet    
  Marte Madslien Bakken Nydalens SK ikke startet    

D 11-12N

1 900 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mina Schjerven Lardal OL 14:35   7:40
2 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 16:29 +1:54 8:40
3 Malene Instanes Sturla, IF 16:49 +2:14 8:51
4 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 17:30 +2:55 9:12
5 Kristine Myklebust Strøm Hedrum OL 18:12 +3:37 9:34
6 Nora Røed Stokke IL 19:01 +4:26 10:00
7 Eline Signore Myhrvold Skaukameratene OL 20:38 +6:03 10:51
8 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 21:11 +6:36 11:08
9 Ingvild Johnsen Hedrum OL 21:19 +6:44 11:13
10 Ine Instanes Sturla, IF 21:23 +6:48 11:15
11 Sara Schei Studsrud Skaukameratene OL 22:17 +7:42 11:43
12 Johanne Hallerud Wegger Kongsberg OL 23:13 +8:38 12:13
13 Sunniva Djupesland Haugesund IL Orientering 24:09 +9:34 12:42
13 Ester Elise Dagsland Haugesund IL Orientering 24:09 +9:34 12:42
15 Sigrid Steinmoen Notodden OL 28:46 +14:11 15:08
16 Emma Engehult Notodden OL 29:21 +14:46 15:26

D 13-14

3 000 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 26:44   8:54
2 Åsne Holo Fossum IF 30:45 +4:01 10:15
3 Helene Eger Kongsberg OL 30:49 +4:05 10:16
4 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 32:08 +5:24 10:42
5 Eli Kolstad Mo OK 32:33 +5:49 10:51
6 Hanne Vassend Porsgrunn OL 32:36 +5:52 10:52
7 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 33:35 +6:51 11:11
8 Maren Norderud IL Tyrving 33:52 +7:08 11:17
9 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 33:54 +7:10 11:18
10 Jenny Baklid Konnerud IL 34:18 +7:34 11:26
11 Marlin Haavengen Kongsberg OL 34:57 +8:13 11:39
12 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 35:02 +8:18 11:40
13 Aurora Gjølsjø OK Moss 35:41 +8:57 11:53
14 Tale Strand Kongsberg OL 36:26 +9:42 12:08
15 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 37:55 +11:11 12:38
16 Ragne Norrud Fossum IF 37:58 +11:14 12:39
17 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 38:42 +11:58 12:54
18 Anna Meen Porsgrunn OL 38:48 +12:04 12:56
19 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 39:06 +12:22 13:02
20 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 39:41 +12:57 13:13
21 Solveig Eline Berg IL Tyrving 39:56 +13:12 13:18
22 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 40:18 +13:34 13:26
23 Elin Flø Lillomarka OL 41:53 +15:09 13:57
24 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 42:54 +16:10 14:18
25 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 43:13 +16:29 14:24
26 Karoline Bjørnerød OK Moss 45:06 +18:22 15:02
27 Jorun Bækken Os IL 45:57 +19:13 15:19
28 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 46:43 +19:59 15:34
29 Malin Hauge Hisøy OK 46:50 +20:06 15:36
30 Hanna Moum Halden SK 47:10 +20:26 15:43
31 Ingrid Madslien Nydalens SK 48:01 +21:17 16:00
32 Elise Ausen Porsgrunn OL 48:10 +21:26 16:03
33 Sarah Wøllo Kongsberg OL 49:51 +23:07 16:37
34 Gyri Høiset Porsgrunn OL 51:44 +25:00 17:14
35 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 51:47 +25:03 17:15
36 Ingrid Hasaas Fossum IF 53:10 +26:26 17:43
37 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 54:52 +28:08 18:17
38 Lisa Jenssen Halden SK 55:22 +28:38 18:27
39 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 55:34 +28:50 18:31
40 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 57:02 +30:18 19:00
41 Andrea Vanebo Kongsberg OL 58:10 +31:26 19:23
42 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 59:04 +32:20 19:41
43 Johanne Viken Flaten Eiker OL 59:56 +33:12 19:58
44 Solveig Letmolie Eiker OL 1:06:47 +40:03 22:15
45 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 1:08:10 +41:26 22:43
46 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 1:12:33 +45:49 24:11
  Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Mari Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert    
  Hanna Johansson Hedrum OL diskvalifisert    
  Tora Drage Roti Fossum IF diskvalifisert    
  Ingrid G. Mehammer Porsgrunn OL brutt    
  Ingeborg Kvarme Røyken OL ikke startet    
  Hanna Nysæter Skien OK ikke startet    
  Ingvild Høydal Nydalens SK ikke startet    

D 13-16C

2 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Therese Hamre Biseth Notodden OL 33:35   12:55
2 Emilie Myhre Skien OK 36:36 +3:01 14:04
3 Marie Sisjord Nyvoll Fossum IF 44:14 +10:39 17:00
4 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 45:38 +12:03 17:33
5 Miriam Holtand Buhl OL Trollo 48:20 +14:45 18:35
6 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 52:43 +19:08 20:16
7 Mina Jørgensen IL Tyrving 53:27 +19:52 20:33
8 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 1:06:22 +32:47 25:31
9 Ylva Aasestad Hedrum OL 1:06:39 +33:04 25:38
10 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 1:06:51 +33:16 25:42
  Olivia Kjølstad Røyken OL diskvalifisert    
  Kamilla Studsrud Hisøy OK diskvalifisert    

D 13-16N

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 34:15   13:10
2 Sigrid Skjelbred Kongsberg OL 47:17 +13:02 18:11
3 Tuva Løver Thon Modum OL 1:55:52 +1:21:37 44:33
  Andrine Bergan Fet OL ikke startet    

D 15-16

3 900 m, 63 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 36:11   9:16
2 Rannveig W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering 38:24 +2:13 9:50
3 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 38:45 +2:34 9:56
4 Synne Strand Asker Skiklubb 39:37 +3:26 10:09
5 Emma Hagrot Täby OK 40:10 +3:59 10:17
6 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 40:16 +4:05 10:19
7 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 40:44 +4:33 10:26
8 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 41:41 +5:30 10:41
9 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 43:01 +6:50 11:01
10 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 43:15 +7:04 11:05
11 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 44:15 +8:04 11:20
12 Synne Skjærstein IL Tyrving 44:21 +8:10 11:22
13 Ane Dyrkorn Eiker OL 44:27 +8:16 11:23
14 Line Sølberg IL Leik 44:56 +8:45 11:31
15 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 45:08 +8:57 11:34
16 Åse Bergan Nydalens SK 45:22 +9:11 11:37
17 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 45:34 +9:23 11:41
18 Ragnhild Rønning Modum OL 45:45 +9:34 11:43
19 Silje Hauge Hisøy OK 45:51 +9:40 11:45
20 Oda Sikkeland IL Tyrving 46:33 +10:22 11:56
21 Ida Aurebekk Torridal IL 47:03 +10:52 12:03
22 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 47:33 +11:22 12:11
23 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 48:02 +11:51 12:18
24 Maria Prestbøen Sandefjord OK 48:22 +12:11 12:24
25 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 48:47 +12:36 12:30
26 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 49:02 +12:51 12:34
27 Emilie Westin Porsgrunn OL 49:32 +13:21 12:42
28 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 49:41 +13:30 12:44
29 Aurora Moholth Kongsberg OL 49:45 +13:34 12:45
30 Vera Melkild Freidig 50:43 +14:32 13:00
31 Fride Sørensen Sturla, IF 50:49 +14:38 13:01
32 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 51:50 +15:39 13:17
33 Hedvig Vollset Heming Orientering 52:03 +15:52 13:20
34 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 52:26 +16:15 13:26
35 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 52:47 +16:36 13:32
36 Karoline Aune Halden SK 52:50 +16:39 13:32
37 Stine Njåstein IL Tyrving 53:44 +17:33 13:46
38 Elin Ulsaker Hemsedal IL 54:00 +17:49 13:50
39 Karine Vestøl Vegårshei IL 54:49 +18:38 14:03
40 Julie Nærestad Vegårshei IL 55:13 +19:02 14:09
41 Thea Dyrkorn Eiker OL 55:21 +19:10 14:11
42 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 55:45 +19:34 14:17
43 Kristin Smeby Kongsberg OL 56:56 +20:45 14:35
44 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 57:29 +21:18 14:44
45 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 59:01 +22:50 15:07
46 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 59:11 +23:00 15:10
47 Nora Torgersen Halden SK 59:45 +23:34 15:19
48 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:00:22 +24:11 15:28
49 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 1:01:35 +25:24 15:47
50 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:02:24 +26:13 16:00
51 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:06:03 +29:52 16:56
52 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:07:21 +31:10 17:16
53 Ellen Marie Ariansen Nittedal OL 1:10:21 +34:10 18:02
54 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:11:10 +34:59 18:14
55 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:18:27 +42:16 20:06
56 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 1:21:06 +44:55 20:47
57 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 1:22:13 +46:02 21:04
58 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:22:48 +46:37 21:13
59 Siri Pedersen Sarpsborg OL 1:34:25 +58:14 24:12
  Martine Gustavsen Sandefjord OK diskvalifisert    
  Mina Haver Lillomarka OL diskvalifisert    
  Marit Melby Jacobsen Lardal OL diskvalifisert    
  Marie Bergstrøm Halden SK brutt    
  Maiken Sandberg Nydalens SK ikke startet    
  Ida Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet    
  Sandra Bjørnemo Robertsen OL Tønsberg og omegn ikke startet    

D 15-16B

3 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anna Isnes Tyse Eiker OL 44:47   14:55
2 Ingrid Letmolie Eiker OL 46:48 +2:01 15:36
3 Nora Fagerheim Hisøy OK 1:04:01 +19:14 21:20
4 Ida  Lehman Varegg Fleridrett 1:14:00 +29:13 24:40
5 Ingvild Løver Thon Modum OL 1:23:33 +38:46 27:51
  Victoria Myklebust Strøm Hedrum OL ikke startet    

D 17-A kort

3 500 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lone Brochmann Bækkelagets SK 36:11   10:20
2 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 37:44 +1:33 10:46
3 Anine Ahlsand Nydalens SK 37:50 +1:39 10:48
4 Anja Wingstedt Halden SK 39:50 +3:39 11:22
5 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 42:17 +6:06 12:04
6 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 45:55 +9:44 13:07
7 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 46:30 +10:19 13:17
8 Hege Melby Lardal OL 47:27 +11:16 13:33
9 Line Drange Ruud Asker Skiklubb 48:24 +12:13 13:49
10 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 49:44 +13:33 14:12
11 Maren Kaarby Nydalens SK 49:57 +13:46 14:16
12 Gerd Karin Vestøl Vegårshei IL 50:44 +14:33 14:29
13 Anne Marthe Peveri Eiker OL 51:50 +15:39 14:48
14 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 52:10 +15:59 14:54
15 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 52:53 +16:42 15:06
16 Katrine Damgaard Fossum IF 53:44 +17:33 15:21
17 Toini Skyttersæter Konnerud IL 55:02 +18:51 15:43
18 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 55:31 +19:20 15:51
19 Una Glende Janson Kristiansand OK 56:40 +20:29 16:11
20 Thea Kleiven Ringerike OL 57:16 +21:05 16:21
21 Inger Skjævesland IF Trauma 59:14 +23:03 16:55
22 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 59:34 +23:23 17:01
23 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 59:54 +23:43 17:06
24 Peichi Chuang Oslostudentenes IK 1:00:45 +24:34 17:21
25 Åse Nysæter Skien OK 1:03:17 +27:06 18:04
26 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:03:41 +27:30 18:11
27 Ellen Gulliksen Sandefjord OK 1:04:08 +27:57 18:19
28 Ingvild Christensen Asker Skiklubb 1:04:35 +28:24 18:27
29 Line Sletner Lillomarka OL 1:05:40 +29:29 18:45
30 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:05:42 +29:31 18:46
31 Jenny Braseth Gimle IF 1:07:15 +31:04 19:12
32 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1:08:10 +31:59 19:28
33 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:09:25 +33:14 19:50
34 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:09:29 +33:18 19:51
35 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 1:09:34 +33:23 19:52
36 Randi Brevig Aune Halden SK 1:09:38 +33:27 19:53
37 Line-Susanne K. Skavhellen Botne SK 1:13:45 +37:34 21:04
38 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:16:04 +39:53 21:44
39 Ingrid Holte Porsgrunn OL 1:19:09 +42:58 22:36
40 Kristin Nilssen Mo OK 1:36:57 +1:00:46 27:42
41 Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 1:37:06 +1:00:55 27:44
42 Hanne Kobernus Lillomarka OL 1:41:26 +1:05:15 28:58
43 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:43:45 +1:07:34 29:38
  Guy Ahlsand Nydalens SK diskvalifisert    
  Elin Fossum Rye Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Cassie Trewin IL Tyrving diskvalifisert    
  Anniken Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Kristine Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    
  May Ingela Hope Modum OL ikke startet    

D 17-B

3 700 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Line Telje Høydal Nydalens SK 59:47   16:09
2 Kristin Viken Eiker OL 1:03:48 +4:01 17:14
3 Alice Enerstvedt Haugesund IL Orientering 1:03:55 +4:08 17:16
3 Tove Beate Jelstad Modum OL 1:03:55 +4:08 17:16
5 Merete Rørvik Lillomarka OL 1:04:45 +4:58 17:30
6 Marit Gano Røyken OL 1:05:02 +5:15 17:34
7 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:07:50 +8:03 18:20
8 Viil Søyland Sturla, IF 1:10:54 +11:07 19:09
9 Inger Isnes Tyse Eiker OL 1:13:03 +13:16 19:44
10 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 1:14:11 +14:24 20:02
11 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 1:17:53 +18:06 21:02
12 Irene Kroken Bergset IL Veten 1:18:03 +18:16 21:05
13 Pernille Nauf Hedrum OL 1:19:46 +19:59 21:33
14 Eli Sæterdal Skien OK 1:21:57 +22:10 22:08
15 Kristin Sølberg IL Leik 1:22:07 +22:20 22:11
16 Trude Kaland Porsgrunn OL 1:23:56 +24:09 22:41
17 Marit Follestad Tandberg Modum OL 1:25:58 +26:11 23:14
18 Elin Brekke Lillomarka OL 1:31:34 +31:47 24:44
19 Hege Farnes Hildrum Lillomarka OL 1:34:58 +35:11 25:40
20 Inger Schibsted Røyken OL 1:36:57 +37:10 26:12
21 May-lill Damm TIF Viking 1:42:45 +42:58 27:46
22 Silje Jacobsen Myklatun IL Tyrving 1:43:24 +43:37 27:56
  Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet    

D 17-C

3 200 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 43:31   13:35
2 Mette Spangelo Wold OK Horten 55:33 +12:02 17:21
3 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 56:17 +12:46 17:35
4 Elin Beate Børrud Eiker OL 1:01:50 +18:19 19:19
5 Oda Eithun Paulsen Nittedal OL 1:02:35 +19:04 19:33
6 Rita Raastad Skien OK 1:04:13 +20:42 20:04
7 Solveig Schou OK Sør 1:05:06 +21:35 20:20
8 Anne Berit Ulsaker Hemsedal IL 1:06:17 +22:46 20:42
9 Ane Klepsvik Vinsjalsen Ganddal IL 1:10:59 +27:28 22:10
10 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 1:16:21 +32:50 23:51
11 Elisabeth Nærestad IF Trauma 1:17:14 +33:43 24:08
12 Åse Marit Hansen Nittedal OL 1:17:26 +33:55 24:11
13 Elin Bordøy Hedrum OL 1:19:58 +36:27 24:59
14 Aileen Runde Kristiansand OK 1:32:38 +49:07 28:56
15 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:38:36 +55:05 30:48
16 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 2:04:08 +1:20:37 38:47
17 Ragnhild Brenås Varteig OL 2:49:16 +2:05:45 52:53
  Vanessa Seed Melbye Raumar Orientering diskvalifisert    
  Elin Slokvik Notodden OL diskvalifisert    
  Ingeborg Torgersen Halden SK brutt    
  Lene Colquhoun Nittedal OL ikke startet    
  Beathe Edstrøm Oppsal Orientering ikke startet    
  Tone Gammelsæter Porsgrunn OL ikke startet    
  Katrine van Raaij Hedrum OL ikke startet    
  Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo ikke startet    

D 17-N

2 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 June Helen Myklebust Hedrum OL 44:48   17:13
2 Nina Klausen Sturla, IF 44:49 +0:01 17:14
3 Rosemarie Krischan Ennstal 49:08 +4:20 18:53
4 Torill Finkirken Sarpsborg OL 50:33 +5:45 19:26
5 Kristin Johansson Hedrum OL 54:09 +9:21 20:49
5 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 54:09 +9:21 20:49
7 May Nordkvelde Hedrum OL 1:01:26 +16:38 23:37
  Lene Colquhoun Nittedal OL diskvalifisert    
  Lill Birkelund Porsgrunn OL brutt    
  Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL ikke startet    

D 21-

6 200 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Linn Hokholt NTNUI 59:42   9:37
2 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 59:49 +0:07 9:38
3 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:02:29 +2:47 10:04
4 Nicole Ragvin Nydalens SK 1:03:03 +3:21 10:10
5 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:03:31 +3:49 10:14
6 Malin Jakobsson Nydalens SK 1:03:49 +4:07 10:17
7 Kristine Fjeldbo NTNUI 1:03:59 +4:17 10:19
8 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 1:04:44 +5:02 10:26
9 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 1:08:01 +8:19 10:58
10 Sofie Aarnes Nydalens SK 1:08:19 +8:37 11:01
11 Charlotte Watson Lillomarka OL 1:08:22 +8:40 11:01
12 Christina Løvald Hellberg Täby OK 1:09:30 +9:48 11:12
13 Marta Ulvensøen NTNUI 1:10:21 +10:39 11:20
13 Maria Jonsson Nydalens SK 1:10:21 +10:39 11:20
15 Anna Ulvensøen NTNUI 1:10:28 +10:46 11:21
16 Helen Martinsen IL Gular 1:10:30 +10:48 11:22
17 Marit Kahrs Halden SK 1:11:31 +11:49 11:32
18 Elin-Kristin Hem NTNUI 1:11:35 +11:53 11:32
19 Ellen Moen Nydalens SK 1:13:43 +14:01 11:53
20 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 1:14:19 +14:37 11:59
21 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:15:13 +15:31 12:07
22 Gøril Fristad Halden SK 1:16:03 +16:21 12:15
23 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 1:16:31 +16:49 12:20
24 Guro Vassend Fossum IF 1:16:36 +16:54 12:21
25 Ida Katrine Børstad Thoresen NTNUI 1:21:42 +22:00 13:10
26 Gyri Myhre Skien OK 1:23:54 +24:12 13:31
27 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 1:26:05 +26:23 13:53
28 Jessica Orr Konnerud IL 1:27:58 +28:16 14:11
29 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 1:29:43 +30:01 14:28
30 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 1:33:25 +33:43 15:04
31 Anette Heggøy Nydalens SK 1:37:04 +37:22 15:39
32 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 1:49:39 +49:57 17:41
  Mariann Ulvestad Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Helene Lund-Johansen IL Tyrving diskvalifisert    
  Ida Arnesen Tiltnes NTNUI diskvalifisert    
  Emma Lähdekorpi Nydalens SK ikke startet    
  Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK ikke startet    
  Marit Isachsen Asker Skiklubb ikke startet    

D 35-

4 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Monica Berglund Ringerike OL 1:00:36   12:37
2 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 1:05:54 +5:18 13:43
3 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 1:06:56 +6:20 13:56
4 Guro Bryggen Halden SK 1:10:20 +9:44 14:39
5 Eszter Horvati IL Tyrving 1:13:34 +12:58 15:19
6 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 1:27:40 +27:04 18:15
7 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 1:40:56 +40:20 21:01
8 Linn Carina Daland Kristiansand OK 1:44:43 +44:07 21:48
9 Kari Rød Aakre Andebu IL 1:51:22 +50:46 23:12

D 40-

4 800 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 49:27   10:18
2 Runa Lien Backstrøm Halden SK 52:39 +3:12 10:58
3 Ingrid Undstad Larvik OK 52:52 +3:25 11:00
4 Liv Schjerven Lardal OL 55:14 +5:47 11:30
5 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 59:02 +9:35 12:17
6 Merete Lysebo Lardal OL 1:00:35 +11:08 12:37
7 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 1:01:00 +11:33 12:42
8 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:04:41 +15:14 13:28
9 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:06:33 +17:06 13:51
10 Marit Inngjerdingen Nydalens SK 1:08:26 +18:59 14:15
11 Ingvild Eckdahl OK Horten 1:08:52 +19:25 14:20
12 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 1:16:49 +27:22 16:00
13 Marianne Hauge Hisøy OK 1:20:24 +30:57 16:45
14 Irene Mikkelsen Horsens OK 1:20:57 +31:30 16:51
15 Kristin Bruserud OL Trollo 1:23:16 +33:49 17:20
16 Tanja Instanes Sturla, IF 1:34:25 +44:58 19:40
  Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Anne Guro Nøkleby Ringerike OL ikke startet    
  Hilde Hovdenak Modum OL ikke startet    
  Line Sletner Lillomarka OL ikke startet    

D 45-

4 300 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 44:55   10:26
2 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 45:16 +0:21 10:31
3 Ulrika Örnhagen Jørgensen OK Snab 45:19 +0:24 10:32
4 Kari Madslien Nydalens SK 46:21 +1:26 10:46
5 Torunn Drage Roti Fossum IF 47:24 +2:29 11:01
6 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 51:33 +6:38 11:59
7 Hilde Vassend Porsgrunn OL 53:37 +8:42 12:28
8 Rine Hanssen Byåsen IL 54:42 +9:47 12:43
9 Hege Feiring IL Tyrving 54:43 +9:48 12:43
10 Alix Young Vik Nydalens SK 55:34 +10:39 12:55
11 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 55:45 +10:50 12:57
12 Silvia Schneider-Schiess LG Stettlen 57:41 +12:46 13:24
13 Marit B. Eithun Nittedal OL 57:44 +12:49 13:25
13 Hanne Løver Thon Modum OL 57:44 +12:49 13:25
15 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 58:01 +13:06 13:29
16 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 1:00:25 +15:30 14:03
17 Tove Aasheim Askøy OL 1:00:52 +15:57 14:09
18 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:01:34 +16:39 14:19
19 Trine Olaussen Fredrikstad SK 1:01:44 +16:49 14:21
20 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:02:18 +17:23 14:29
21 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:02:25 +17:30 14:30
22 Gunn Jorunn Tveiten Stavanger Orienteringsklubb 1:02:27 +17:32 14:31
23 Tove Heimdal Konnerud IL 1:02:44 +17:49 14:35
24 Anne Madslien Nydalens SK 1:03:36 +18:41 14:47
25 Marianne Lykke Emblem IL 1:04:00 +19:05 14:53
26 Lill-Kristin Enger Modum OL 1:04:09 +19:14 14:55
27 Astrid Ruud Nittedal OL 1:04:39 +19:44 15:02
28 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:05:09 +20:14 15:09
29 Ida Syversen Røyken OL 1:05:19 +20:24 15:11
30 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 1:06:13 +21:18 15:23
30 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 1:06:13 +21:18 15:23
32 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:10:22 +25:27 16:21
33 Astrid Bjørnerød OK Moss 1:14:26 +29:31 17:18
34 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 1:15:17 +30:22 17:30
35 Turid Bertelsen Porsgrunn OL 1:15:19 +30:24 17:30
36 Kristine Hjellup Horne IL Tyrving 1:21:05 +36:10 18:51
37 Kristin Sørensen Sturla, IF 1:21:18 +36:23 18:54
38 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 1:25:28 +40:33 19:52
39 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:48:47 +1:03:52 25:17
  Helle Hundseid IL Tyrving diskvalifisert    
  Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Anne Borgen Sturød Nydalens SK diskvalifisert    
  Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL diskvalifisert    
  Inger Styrvold Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Maria Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Marianne Njåstein IL Tyrving ikke startet    
  Heidi Ravndal Johnsen Arnadal IL ikke startet    
  Signe Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet    
  Hanne Lerche Raadal Halden SK ikke startet    
  Jorun Ruud Asker Skiklubb ikke startet    
  Torill Vister Indre Østfold OK ikke startet    

D 50-

3 500 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 35:50   10:14
2 Inger Tone Nygård Egersund OK 37:46 +1:56 10:47
3 Anne Cecilie Løvald Täby OK 38:08 +2:18 10:53
4 Bente Line Skaukameratene OL 39:02 +3:12 11:09
5 Kjersti Hov Fossum IF 41:40 +5:50 11:54
6 Toril Hallan Lillomarka OL 41:59 +6:09 11:59
7 Solveig Sikkeland IL Tyrving 44:28 +8:38 12:42
8 Marianne Hjermstad Fossum IF 45:11 +9:21 12:54
9 Birgitta Olsson Täby OK 45:21 +9:31 12:57
10 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 45:42 +9:52 13:03
11 Runa Skyttersæter Heming Orientering 45:48 +9:58 13:05
12 Gunilla Gedin Göteborg-Majorna OK 46:37 +10:47 13:19
13 Anne C Turter Nydalens SK 46:51 +11:01 13:23
14 Torun Dyrkorn Eiker OL 47:36 +11:46 13:36
15 Mona Høiås Sæther Freidig 49:29 +13:39 14:08
16 Bente Landmark Fossum IF 49:39 +13:49 14:11
17 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 50:20 +14:30 14:22
18 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 51:55 +16:05 14:50
19 Mette M Nødland Ålgård Orientering 52:15 +16:25 14:55
20 Kjersti Skantze IL Tyrving 53:39 +17:49 15:19
21 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 55:32 +19:42 15:52
22 Liv Bakken Haga Raumar Orientering 55:49 +19:59 15:56
23 Dagrun Melkild Heming Orientering 55:52 +20:02 15:57
24 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 56:29 +20:39 16:08
25 Unni Rye Asker Skiklubb 56:56 +21:06 16:16
26 Ingrid Opsahl Bredesen Fossum IF 57:35 +21:45 16:27
27 Anette Lund OK GORM 58:14 +22:24 16:38
28 Signe-Lise Jordheim Hemsedal IL 58:18 +22:28 16:39
29 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 59:33 +23:43 17:00
30 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:00:46 +24:56 17:21
31 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:01:17 +25:27 17:30
32 Eva Syversen Røyken OL 1:02:07 +26:17 17:44
33 Turid Arnesen Byåsen IL 1:02:29 +26:39 17:51
34 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 1:06:58 +31:08 19:08
35 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:08:26 +32:36 19:33
36 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:08:59 +33:09 19:42
37 Marit Sophie Berger Raumar Orientering 1:09:20 +33:30 19:48
38 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 1:09:52 +34:02 19:57
39 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:11:07 +35:17 20:19
40 Monica Nordbrøden Halden SK 1:18:42 +42:52 22:29
41 Kristin Fleisje Nittedal OL 1:29:25 +53:35 25:32
  May Jorunn Rognlien Modum OL diskvalifisert    
  Ragnhild Hald Kristiansand OK diskvalifisert    
  Anne Line Nydal Berglia Eiker OL ikke startet    
  Anna Göhlman IL Tyrving ikke startet    
  Heidi Schatvet Notodden OL ikke startet    
  Tove Evensen Mathisen Porsgrunn OL ikke startet    
  Irene Kroken Bergset IL Veten ikke startet    

D 55-

3 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Grete Synnøve Hovi Skien OK 43:30   12:25
2 Helga Haverstad Lierbygda OL 44:05 +0:35 12:35
3 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 45:57 +2:27 13:07
4 Heidi Falck IL Tyrving 47:33 +4:03 13:35
5 Kari Osmoen Os IL 49:14 +5:44 14:04
6 Karen Marie Eid Kaarby Nydalens SK 51:26 +7:56 14:41
7 Siren Greve Bergens TF 52:27 +8:57 14:59
8 Gerd Fossestøl Nittedal OL 52:28 +8:58 14:59
9 Berit Danielsen IL Tyrving 52:52 +9:22 15:06
10 Lisa Annersand OK Tyr 54:52 +11:22 15:40
11 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 55:51 +12:21 15:57
12 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 58:19 +14:49 16:39
13 Eli Ringdalen Mo OK 1:04:16 +20:46 18:21
14 Reidunn Hallan Lillomarka OL 1:05:42 +22:12 18:46
15 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 1:10:03 +26:33 20:00
16 Tove Bakken Lillehammer OK 1:11:04 +27:34 20:18
17 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:13:36 +30:06 21:01
18 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 1:15:05 +31:35 21:27
19 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:24:23 +40:53 24:06
  Tove Damgaard OL Trollo diskvalifisert    
  Cathrine Norvik Røyken OL diskvalifisert    
  Gunhild Hennum Lierbygda OL ikke startet    

D 60-

3 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 42:12   13:11
2 Linda Verde Sturla, IF 42:38 +0:26 13:19
3 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 43:32 +1:20 13:36
4 Ingrid Strande Skien OK 46:24 +4:12 14:30
5 Aud Gran IL Tyrving 46:44 +4:32 14:36
6 Gro Eia OL Trollo 57:39 +15:27 18:00
7 Inger A Tiltnes IL Tyrving 1:01:54 +19:42 19:20
8 Aud Kjemperud Eiker OL 1:06:36 +24:24 20:48
9 Nina Kolberg IL Tyrving 1:16:52 +34:40 24:01
10 Helga Peveri Eiker OL 1:23:46 +41:34 26:10
  Elisabeth Rød Andebu IL diskvalifisert    
  Margareta Schölin Tockarps IK diskvalifisert    
  Rakel Øren Sandefjord OK ikke startet    
  Inger Nergaard Stokke IL ikke startet    

D 65-

3 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nora Ursin Fossum IF 51:20   16:02
2 Kjersti Tho Stabæk IF 55:01 +3:41 17:11
3 Bjørg Kocbach Bergens TF 56:08 +4:48 17:32
4 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 59:12 +7:52 18:30
5 Ragna Grande Skien OK 1:01:24 +10:04 19:11
6 Edel Slettemark Stord Orientering 1:02:23 +11:03 19:29
7 Anne Elvsaas Mo Røyken OL 1:10:18 +18:58 21:58
8 Bjørg Mostaul Bø OL 1:12:34 +21:14 22:40
9 Inge Jørgensen OK Roskilde 1:21:39 +30:19 25:30
10 Marta Stang Modum OL 1:22:04 +30:44 25:38
  Kari Pedersen IL Tyrving diskvalifisert    
  Anne Marie Ceeberg Hedrum OL brutt    
  Marit Sørensen Skaukameratene OL ikke startet    
  Ildiko Horvati IL Tyrving ikke startet    
  Gry Bruland Vråle Sturla, IF ikke startet    
  Kari Strande Ringerike OL ikke startet    

D 70-

2 500 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 40:08   16:03
2 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 45:06 +4:58 18:02
3 Margith Reppesgård Hedrum OL 45:57 +5:49 18:22
4 Elin Dahlen Ringerike OL 46:38 +6:30 18:39
5 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 51:34 +11:26 20:37
6 Birgitte Bekkelund Røyken OL 52:30 +12:22 21:00
7 Eli Klovning Porsgrunn OL 57:09 +17:01 22:51
8 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 59:58 +19:50 23:59
9 Onelma Blomhoff Heming Orientering 1:02:57 +22:49 25:10
10 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:12:51 +32:43 29:08
11 Reidun M. Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:13:06 +32:58 29:14
12 Lisa Sørenssen Røyken OL 1:28:49 +48:41 35:31
13 Lajla Tidemann Gjø-Vard OL 1:44:02 +1:03:54 41:36
  Ingvill Vold Fana IL diskvalifisert    

D 75-

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 44:50   17:56
2 Olaug F. Johansen Sauda Orienteringsklubb 1:02:32 +17:42 25:00
3 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:07:34 +22:44 27:01
4 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 1:13:48 +28:58 29:31

D 80-

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Rannveig Sommerhein OK Horten 2:22:05   56:50
  Ingrid Solveig Engell Modum OL diskvalifisert    

H -10

2 100 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Henrik Storemyr IL Hauken 1:07:56 +25:13 32:20
0 Børge Nilsen Berg Fossum IF 37:37   17:54
0 Halvor Løken Kongsberg OL 28:37   13:37
0 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 33:07   15:46
0 Ola Meen Porsgrunn OL 28:07   13:23
0 Theodor Bjørk Sandefjord OK 26:54   12:48
0 Eirik Vie Strisland Fossum IF 46:58 +4:15 22:21
0 Arne Bergan Kongsberg OL 30:24   14:28
0 Ola Kjølstad Røyken OL 45:09 +2:26 21:30
0 Trond Oldernes Lillomarka OL 28:11   13:25
0 Rasmus Berglund Ringerike OL 25:12   12:00
0 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 34:20   16:20
0 Kristoffer Eckdahl OK Horten 39:26   18:46
0 Oskar Baklid Konnerud IL