Resultater Pinseløpene på Hedmarken - Elgdilten 2015



Resultater Pinseløpene på Hedmarken - Elgdilten
Løten, Hedmark - 23. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

D -10

2 150 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Emilie Flø Lillomarka OL 17:01   7:54  
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 18:54 +1:53 8:47  
0 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:30 +1:29 8:36  
0 Maren Henriksen Halden SK 25:40 +8:39 11:56  
0 Signe Holo Fossum IF 16:27   7:39  
0 Ida Høsøien Tynset IF 20:41 +3:40 9:37  
0 Tora Kittilsen Freidig 21:39 +4:38 10:04  
0 Una Kittilsen Freidig 15:45   7:19  
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 17:30 +0:29 8:08  
0 Guro Fejerskov Molstad Ringsaker OK 22:20 +5:19 10:23  
0 Ella Sandstad Freidig 17:27 +0:26 8:06  
0 Guro Schjølberg Tynset IF 20:40 +3:39 9:36  

D 11-12

2 330 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 14:03   6:01  
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 15:17 +1:14 6:33  
3 Mari Eidsmo Freidig 15:27 +1:24 6:37  
4 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 16:47 +2:44 7:12  
5 Sofie Bergstrøm Halden SK 19:17 +5:14 8:16  
6 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 19:20 +5:17 8:17  
7 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 19:40 +5:37 8:26  
8 Kristin Lundanes Emblem IL 19:42 +5:39 8:27  
9 Emma Dåsnes Vang OL 20:09 +6:06 8:38  
10 Mille Baastad Berg IL Tyrving 20:28 +6:25 8:47  
11 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 20:40 +6:37 8:52  
12 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 21:56 +7:53 9:24  
13 Anne Frøisland Vang OL 23:11 +9:08 9:56  
14 Marie Lien Backstrøm Halden SK 23:51 +9:48 10:14  
15 Trude Markhus Verdal OK 24:02 +9:59 10:18  
16 Lene Hauge Hisøy OK 24:03 +10:00 10:19  
17 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 27:12 +13:09 11:40  
18 Josefin Eylertsen Halden SK 27:18 +13:15 11:43  
19 Astrid Rognstad Hadeland OL 27:30 +13:27 11:48  
20 Kristine Solbakken IL Tyrving 37:14 +23:11 15:58  
21 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 39:24 +25:21 16:54  
22 Eileen Bjanes IL Tyrving 42:57 +28:54 18:26  
23 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 44:52 +30:49 19:15  

D 11-12N

2 120 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Julie Mykleset Vang OL 14:43   6:56  
2 Kristina Masovn Haave Lillehammer OK 17:13 +2:30 8:07  
3 Hanna Lerche Fodstad Gjø-Vard OL 17:30 +2:47 8:15  
4 Serine Jørgensen Lillehammer OK 18:01 +3:18 8:29  
5 Charlotte Svartedal Aasen Trøsken IL 18:29 +3:46 8:43  
6 Maria Masovn Haave Lillehammer OK 18:50 +4:07 8:53  
7 Henriette Berg Løten o-lag 20:30 +5:47 9:40  
8 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 21:18 +6:35 10:02  
9 Gina Brevik Østmarka OK 23:53 +9:10 11:15  

D 13-14

2 920 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 23:34   8:04  
2 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 26:48 +3:14 9:10  
3 Carina Sveen Elverum OK 26:56 +3:22 9:13  
4 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 27:50 +4:16 9:31  
5 Ada Wulfsberg Nydalens SK 28:15 +4:41 9:40  
6 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 28:29 +4:55 9:45  
7 Inga Sandvold Tynset IF 29:50 +6:16 10:13  
8 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 29:57 +6:23 10:15  
9 Emma Danevad Fredrikstad SK 31:58 +8:24 10:56  
10 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 32:02 +8:28 10:58  
11 Elin Flø Lillomarka OL 32:39 +9:05 11:10  
12 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 32:44 +9:10 11:12  
13 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 32:51 +9:17 11:15  
14 Ea Lunøe Nydalens SK 32:57 +9:23 11:17  
15 Marie Liland Nydalens SK 33:09 +9:35 11:21  
16 Malin Hauge Hisøy OK 35:05 +11:31 12:00  
17 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 36:58 +13:24 12:39  
18 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 37:16 +13:42 12:45  
19 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 37:41 +14:07 12:54  
20 Karoline Bjørnerød OK Moss 37:55 +14:21 12:59  
21 Berthe Teslo Hadeland OL 39:07 +15:33 13:23  
22 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 39:20 +15:46 13:28  
23 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 39:44 +16:10 13:36  
24 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 41:14 +17:40 14:07  
25 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 41:50 +18:16 14:19  
26 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 43:46 +20:12 14:59  
27 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 44:52 +21:18 15:21  
28 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 48:45 +25:11 16:41  
29 Amalie Harildstad Bjørnsgaard Lillehammer OK 57:28 +33:54 19:40  
  Monica Brevik Østmarka OK diskvalifisert      
  Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert      

D 13-16C

2 620 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 29:10   11:07  
2 Synne Marie Jenssen Halden SK 41:36 +12:26 15:52  
3 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 46:28 +17:18 17:44  
4 Hanna Gjerdingen Hadeland OL 49:36 +20:26 18:55  
5 Liva-Mari Løvstad Verdal OK 1:05:15 +36:05 24:54  

D 13-16N

2 120 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helene Krokfoss Østmarka OK 17:56   8:27  
2 Rakel Oikonomakis Bergset IL Veten 25:57 +8:01 12:14  
3 Ella Skoglund IL Veten 25:59 +8:03 12:15  
  Ester Johnsen Bjørnstad Ringsaker OK diskvalifisert      
  Ingvild Mei Hermansson Ringsaker OK diskvalifisert      

D 15-16

4 030 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 31:23   7:47  
2 Anine Lome Hamar OK 31:51 +0:28 7:54  
3 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 31:52 +0:29 7:54  
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 32:13 +0:50 7:59  
5 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 33:01 +1:38 8:11  
6 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 33:59 +2:36 8:25  
7 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 35:03 +3:40 8:41  
8 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 35:09 +3:46 8:43  
9 Maria Prestbøen Sandefjord OK 35:19 +3:56 8:45  
10 Åsne Holo Fossum IF 35:41 +4:18 8:51  
11 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 36:37 +5:14 9:05  
12 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 36:53 +5:30 9:09  
13 Heidi Therese Wiest Vang OL 37:03 +5:40 9:11  
14 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 37:37 +6:14 9:20  
15 Nora Torgersen Halden SK 37:51 +6:28 9:23  
16 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 38:08 +6:45 9:27  
17 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 38:12 +6:49 9:28  
18 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 38:33 +7:10 9:33  
19 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 38:36 +7:13 9:34  
20 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 38:57 +7:34 9:39  
21 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 39:00 +7:37 9:40  
22 Vera Melkild Freidig 39:38 +8:15 9:50  
23 Marit Sveen Hamar OK 40:58 +9:35 10:09  
24 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 41:42 +10:19 10:20  
25 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 42:03 +10:40 10:26  
26 Karoline Aune Halden SK 42:47 +11:24 10:36  
27 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 43:06 +11:43 10:41  
28 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 43:39 +12:16 10:49  
29 Guro Karlsen Lillehammer OK 43:54 +12:31 10:53  
30 Solveig Eline Berg IL Tyrving 44:00 +12:37 10:55  
31 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 44:18 +12:55 10:59  
32 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 44:46 +13:23 11:06  
33 Ingrid Madslien Nydalens SK 45:04 +13:41 11:10  
34 Marie Bakken Sørensen Freidig 45:52 +14:29 11:22  
35 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 45:57 +14:34 11:24  
36 Maria Ulseth Sylte Freidig 46:10 +14:47 11:27  
37 Hanna Lye Moum Halden SK 47:21 +15:58 11:44  
38 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 49:36 +18:13 12:18  
39 Marte Bergsland Trøsken IL 49:58 +18:35 12:23  
40 Ingrid Aaslund Fet OL 50:41 +19:18 12:34  
41 Tilde Eine Fossum IF 52:29 +21:06 13:01  
42 Dina Reitan Freidig 52:59 +21:36 13:08  
43 Silje Moe Fredrikstad SK 53:03 +21:40 13:09  
44 Marie Bergstrøm Halden SK 53:23 +22:00 13:14  
45 Julie Bakke Fossum IF 54:06 +22:43 13:25  
46 Anna Renolen Wing OK 55:34 +24:11 13:47  
47 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 56:03 +24:40 13:54  
47 Runa Almeland Fana IL 56:03 +24:40 13:54  
49 Ingrid Bredalen Nittedal OL 59:10 +27:47 14:40  
50 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 59:55 +28:32 14:52  
51 Eli Kolstad Mo OK 1:02:23 +31:00 15:28  
52 Sofie Hallem Verdal OK 1:04:27 +33:04 15:59  
53 Synne Solberg Gjø-Vard OL 1:04:55 +33:32 16:06  
54 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:05:27 +34:04 16:14  
55 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:06:05 +34:42 16:23  
56 Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving 1:08:14 +36:51 16:55  
57 Eline Kippe Verdal OK 1:21:26 +50:03 20:12  
  Ingvil Ahlsand Nydalens SK diskvalifisert      

D 15-16B

2 920 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lisa Jenssen Halden SK 47:52   16:23  
2 Lise Hveem Krogsti Ringsaker OK 50:20 +2:28 17:14  

D 17-20 E

4 300 m, 86 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 29:01   6:44  
2 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 29:56 +0:55 6:57  
3 Marie Olaussen Fredrikstad SK 30:22 +1:21 7:03  
4 Anine Ahlsand Nydalens SK 30:44 +1:43 7:08  
5 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 30:54 +1:53 7:11  
6 Tonje Vassend Porsgrunn OL 30:57 +1:56 7:11  
7 Ingrid Lundanes Emblem IL 31:19 +2:18 7:16  
8 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 31:37 +2:36 7:21  
9 Karen Oline Kolstad Freidig 31:49 +2:48 7:23  
10 Synnøve Bråten Vegårshei IL 32:19 +3:18 7:30  
11 Sigrid Alexandersen Fossum IF 32:36 +3:35 7:34  
12 Heidi Mårtensson Modum OL 33:07 +4:06 7:42  
13 Eldbjørg Narum Fossum IF 33:52 +4:51 7:52  
14 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 34:00 +4:59 7:54  
15 Dorte Narum Hamar OK 34:26 +5:25 8:00  
16 Gina Granstedt Halden SK 34:36 +5:35 8:02  
17 Evine Westli Andersen Løten o-lag 35:14 +6:13 8:11  
18 Sigrid Bjørgen Hamar OK 35:24 +6:23 8:13  
19 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 35:39 +6:38 8:17  
20 Malin Sandstad Freidig 36:09 +7:08 8:24  
21 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 36:16 +7:15 8:26  
22 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 36:17 +7:16 8:26  
23 Åshild Faller Råheim Fet OL 36:39 +7:38 8:31  
24 Gina Mølnvik Freidig 37:00 +7:59 8:36  
25 Nina Asheim Birkeland Halden SK 37:02 +8:01 8:36  
26 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 37:37 +8:36 8:44  
27 Julie Nærestad Vegårshei IL 37:41 +8:40 8:45  
28 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 38:14 +9:13 8:53  
29 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 38:18 +9:17 8:54  
30 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 38:51 +9:50 9:02  
31 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 39:01 +10:00 9:04  
31 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 39:01 +10:00 9:04  
33 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 39:57 +10:56 9:17  
34 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 40:10 +11:09 9:20  
35 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 40:29 +11:28 9:24  
36 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 40:40 +11:39 9:27  
37 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 41:13 +12:12 9:35  
38 Emilie Westin Porsgrunn OL 41:22 +12:21 9:37  
39 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 41:23 +12:22 9:37  
40 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 41:29 +12:28 9:38  
41 Emma Arnesen Byåsen IL 41:30 +12:29 9:39  
42 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 41:45 +12:44 9:42  
43 Siri Moholth Kongsberg OL 41:47 +12:46 9:43  
44 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 41:59 +12:58 9:45  
45 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 42:22 +13:21 9:51  
46 Julie Hjortland Larvik OK 43:15 +14:14 10:03  
47 Åshild Kolstad Mo OK 43:26 +14:25 10:06  
48 Karen Bjergaard Nydalens SK 44:07 +15:06 10:15  
49 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 44:09 +15:08 10:16  
50 Frida Sæther Freidig 44:18 +15:17 10:18  
51 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 44:21 +15:20 10:18  
52 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 44:22 +15:21 10:19  
53 Stine Njåstein IL Tyrving 44:46 +15:45 10:24  
54 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 44:50 +15:49 10:25  
55 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 45:01 +16:00 10:28  
56 Line Sølberg OL Trollelg 45:09 +16:08 10:30  
57 Karine Vestøl Vegårshei IL 45:35 +16:34 10:36  
58 Nora Hui Andersen Hamar OK 45:40 +16:39 10:37  
59 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 45:41 +16:40 10:37  
60 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 45:56 +16:55 10:40  
60 Silje Hauge Hisøy OK 45:56 +16:55 10:40  
62 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 45:58 +16:57 10:41  
63 Ingvild Wang Lillomarka OL 46:08 +17:07 10:43  
64 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 46:24 +17:23 10:47  
65 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 47:10 +18:09 10:58  
66 Line Wegner Hodt Fossum IF 48:14 +19:13 11:13  
67 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 48:33 +19:32 11:17  
68 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 49:05 +20:04 11:24  
69 Thea Kleiven Ringerike OL 49:27 +20:26 11:30  
70 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 49:44 +20:43 11:33  
71 Hedda Vonen Lillomarka OL 50:47 +21:46 11:48  
72 Pernille Opheim Freidig 51:07 +22:06 11:53  
73 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 52:05 +23:04 12:06  
74 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 52:36 +23:35 12:13  
75 Siri Grandal IL Tyrving 53:37 +24:36 12:28  
76 Ingvild Ytterhus Utengen Byåsen IL 53:51 +24:50 12:31  
77 Chiara Dalla Santa Frol IL 54:28 +25:27 12:40  
78 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 54:59 +25:58 12:47  
79 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 57:52 +28:51 13:27  
80 Kristine Fjeld Ringsaker OK 59:48 +30:47 13:54  
81 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:20:16 +51:15 18:40  
  Astrid Fiskum IL Tyrving diskvalifisert      
  Fride Sørensen Sturla, IF diskvalifisert      
  Kristine Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL diskvalifisert      
  Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert      

D 17-AK

3 820 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 30:02   7:51  
2 Selma Tonjer Nydalens SK 40:32 +10:30 10:36  
3 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 40:33 +10:31 10:36  
4 Christina Sveen Elverum OK 44:39 +14:37 11:41  
5 Sofie Lillestrand Trøsken IL 44:42 +14:40 11:42  
6 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 45:02 +15:00 11:47  
7 Tina Hæren Trøsken IL 46:29 +16:27 12:10  
8 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 47:57 +17:55 12:33  
9 Line Drange Ruud Røyken OL 50:07 +20:05 13:07  
10 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 51:25 +21:23 13:27  
11 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 51:54 +21:52 13:35  
12 Maiken Sandberg Nydalens SK 52:20 +22:18 13:41  
13 Marianne Sveen Elverum OK 53:21 +23:19 13:57  

D 17-C

3 270 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Celine Visted Gjø-Vard OL 32:40   9:59  
2 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 36:46 +4:06 11:14  
3 Målfrid Narum OL Vallset/Stange 37:19 +4:39 11:24  
4 Kjersti Andresen Hadeland OL 38:08 +5:28 11:39  
5 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 38:27 +5:47 11:45  
6 Marit Follstad Vang OL 38:40 +6:00 11:49  
7 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 38:46 +6:06 11:51  
8 Helle Hundseid IL Tyrving 42:57 +10:17 13:08  
9 Guro Ingvaldsen Gjø-Vard OL 44:18 +11:38 13:32  
10 Sissel Bolstad Tynset IF 44:22 +11:42 13:34  
11 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 44:44 +12:04 13:40  
12 Liv Tennes Wing OK 49:01 +16:21 14:59  
13 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 50:07 +17:27 15:19  
14 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 53:37 +20:57 16:23  
15 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 54:00 +21:20 16:30  
16 Lene Colquhoun Nittedal OL 54:40 +22:00 16:43  
17 Helene Kartomten Vang OL 1:02:37 +29:57 19:08  
18 Kjersti Frøisland Vang OL 1:06:57 +34:17 20:28  
19 Anne-Marit Skaug Halden SK 1:09:03 +36:23 21:06  
20 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 1:10:04 +37:24 21:25  
21 Ewelina Lillejordet OL Vallset/Stange 1:10:26 +37:46 21:32  
22 Kristin Mortensen Østmarka OK 1:13:20 +40:40 22:25  
23 Ann-Charlotte Fossaas Gimle IF 1:17:02 +44:22 23:33  
24 Torill Finkirken Fredrikstad SK 1:26:06 +53:26 26:19  
25 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 1:32:25 +59:45 28:15  
  Ingrid Lauvdal Ringsaker OK diskvalifisert      
  Anne Berit Rørlien Fossum IF diskvalifisert      

D 21-A

4 360 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 27:20   6:16  
2 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 30:27 +3:07 6:59  
3 Emma Johansson Fredrikstad SK 30:31 +3:11 6:59  
4 Kine Hallan Steiwer Halden SK 31:03 +3:43 7:07  
5 Marte Narum Nydalens SK 31:04 +3:44 7:07  
6 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 31:11 +3:51 7:09  
7 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 31:48 +4:28 7:17  
8 Hanne Sandstad Freidig 31:51 +4:31 7:18  
9 Elin Bjerva Larvik OK 32:04 +4:44 7:21  
10 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 33:12 +5:52 7:36  
11 Marion Huber Nydalens SK 33:44 +6:24 7:44  
12 Elin-Kristin Hem NTNUI 34:17 +6:57 7:51  
13 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 35:29 +8:09 8:08  
14 Marianne Gustafsson IF Thor 35:54 +8:34 8:14  
15 Kine Sofie Sandstad Frol IL 36:06 +8:46 8:16  
16 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 36:37 +9:17 8:23  
17 Mari Angell-Petersen Freidig 37:15 +9:55 8:32  
18 Rikke Iversen Heming Orientering 39:44 +12:24 9:06  
19 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 40:32 +13:12 9:17  
20 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 41:04 +13:44 9:25  
21 Marianne Dæhli NTNUI 43:21 +16:01 9:56  
22 Hege Holth Johannessen Freidig 46:05 +18:45 10:34  
  Bodil Helgerud Halden SK diskvalifisert      

D 35-

4 030 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tone Bleken Rud Vang OL 36:28   9:02  
2 Line Merete Libak Løten o-lag 44:42 +8:14 11:05  
  Linda Fredh Måren OK diskvalifisert      

D 40-

4 030 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 29:02   7:12  
2 Karin Skedsmo Danevad Fredrikstad SK 30:47 +1:45 7:38  
3 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 34:54 +5:52 8:39  
4 Valborg Madslien Lillehammer OK 35:51 +6:49 8:53  
5 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 36:07 +7:05 8:57  
6 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 38:06 +9:04 9:27  
7 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 39:03 +10:01 9:41  
8 Heidi Tronbøl Fet OL 40:06 +11:04 9:57  
9 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 42:08 +13:06 10:27  
10 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 44:01 +14:59 10:55  
11 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 44:30 +15:28 11:02  
12 Lene Sandvik Halden SK 45:22 +16:20 11:15  
13 Kari Solem Aune Byåsen IL 45:57 +16:55 11:24  
14 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 46:33 +17:31 11:33  
15 Doris Stien Kaspersen Mo OK 46:46 +17:44 11:36  
16 Marianne Hauge Hisøy OK 48:18 +19:16 11:59  
17 Margot Bolstad Lynum Freidig 50:35 +21:33 12:33  
18 Anette Svartedal Trøsken IL 56:21 +27:19 13:58  
19 Berit Bergset IL Veten 1:02:37 +33:35 15:32  
20 Elise Hafskjold Nydalens SK 1:34:53 +1:05:51 23:32  
  Lenka Westin Porsgrunn OL diskvalifisert      

D 45-

3 950 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 32:47   8:17  
2 Kari Madslien Nydalens SK 33:42 +0:55 8:31  
3 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 35:13 +2:26 8:54  
4 Mona J. Mølnvik Freidig 36:10 +3:23 9:09  
5 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 36:17 +3:30 9:11  
6 Hilde Grøneng Lillehammer OK 36:25 +3:38 9:13  
7 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 37:31 +4:44 9:29  
8 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 38:04 +5:17 9:38  
9 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 38:21 +5:34 9:42  
10 Astrid Ruud Nittedal OL 39:03 +6:16 9:53  
11 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 39:11 +6:24 9:55  
12 Torunn økern Jensen Ringerike OL 39:16 +6:29 9:56  
13 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 40:36 +7:49 10:16  
14 Tove Aasheim Askøy OL 41:11 +8:24 10:25  
15 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 42:01 +9:14 10:38  
16 Sigrid Melkild Freidig 42:15 +9:28 10:41  
17 Laila H. Herlyng Grue IL 42:18 +9:31 10:42  
18 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 42:32 +9:45 10:46  
19 Hege Feiring IL Tyrving 42:37 +9:50 10:47  
20 Tone Almås IL Leik 42:41 +9:54 10:48  
21 Irene Felde Olaussen Halden SK 42:57 +10:10 10:52  
22 Marianne Lykke Emblem IL 43:17 +10:30 10:57  
23 Katrine Bakke Fossum IF 43:25 +10:38 10:59  
24 Frauke Schmitt Gran Halden SK 43:47 +11:00 11:05  
25 Hilde Forbord Malvik IL 44:26 +11:39 11:14  
26 Hanne Lerche Raadal Halden SK 44:35 +11:48 11:17  
27 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 45:12 +12:25 11:26  
28 Hege Solerød Gjø-Vard OL 45:44 +12:57 11:34  
29 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 45:57 +13:10 11:37  
30 Marit B. Eithun Nittedal OL 46:10 +13:23 11:41  
31 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 47:08 +14:21 11:55  
32 Trine Bjerva Drangedal OL 48:07 +15:20 12:10  
33 Janita Skogeng Emblem IL 48:22 +15:35 12:14  
34 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 49:10 +16:23 12:26  
35 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 51:09 +18:22 12:56  
36 Stine Arntzen Sandefjord OK 53:30 +20:43 13:32  
37 Kathrine Lunøe Nydalens SK 53:49 +21:02 13:37  
38 Åshild Flatebakken IL Tyrving 57:40 +24:53 14:35  
39 Ingeborg Øderud Modum OL 1:01:18 +28:31 15:31  
40 Mai Iren Almås IL Leik 1:06:41 +33:54 16:52  
41 Kristin Nilssen Mo OK 1:12:56 +40:09 18:27  
  Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      
  Jorunn Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert      

D 50-

3 950 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alix Young Vik Nydalens SK 34:12   8:39  
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 36:20 +2:08 9:11  
3 Inger Tone Nygård Egersund OK 40:31 +6:19 10:15  
4 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 42:11 +7:59 10:40  
5 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 45:05 +10:53 11:24  
6 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 45:08 +10:56 11:25  
7 Rine Hanssen Byåsen IL 45:14 +11:02 11:27  
8 Mona Høiås Sæther Freidig 46:15 +12:03 11:42  
9 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 48:44 +14:32 12:20  
10 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 49:29 +15:17 12:31  
11 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 49:42 +15:30 12:34  
12 Evy Meisingseth Molde og Omegn IF 50:23 +16:11 12:45  
13 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 51:27 +17:15 13:01  
14 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 54:34 +20:22 13:48  
15 Anna Göhlman IL Tyrving 55:04 +20:52 13:56  
16 Gunhild Bredesen Verdal OK 57:58 +23:46 14:40  
17 Anne Melkild Freidig 1:01:08 +26:56 15:28  
18 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:01:19 +27:07 15:31  
19 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:02:35 +28:23 15:50  
20 Hanne-Merete Hagset Molde og Omegn IF 1:04:35 +30:23 16:21  
21 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:07:13 +33:01 17:01  
22 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:09:33 +35:21 17:36  
23 Turid Vrålstad Varegg Fleridrett 1:15:09 +40:57 19:01  
24 Kristin Fleisje Nittedal OL 1:19:27 +45:15 20:06  
25 Siw Solstad IL Tyrving 1:22:04 +47:52 20:46  
  Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving diskvalifisert      

D 55-

3 400 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runa Skyttersæter Heming Orientering 31:56   9:23  
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 32:47 +0:51 9:38  
3 Kari Natvig Nittedal OL 33:17 +1:21 9:47  
4 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 34:12 +2:16 10:03  
5 Grete Hovi Skien OK 34:45 +2:49 10:13  
6 Bente Line Indre Østfold OK 34:57 +3:01 10:16  
7 Lisa Annersand OK Tyr 35:04 +3:08 10:18  
8 Berit Danielsen IL Tyrving 38:27 +6:31 11:18  
9 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 38:32 +6:36 11:20  
10 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 39:37 +7:41 11:39  
11 Grete Berge Owren Freidig 39:42 +7:46 11:40  
12 Anne Sørum Ringsaker OK 39:43 +7:47 11:40  
13 Toril Eine Fossum IF 44:03 +12:07 12:57  
14 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 45:38 +13:42 13:25  
15 Kari Osmoen Os IL 47:46 +15:50 14:02  
16 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 51:05 +19:09 15:01  
17 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 54:12 +22:16 15:56  
18 Turid Giil Rond OL 56:48 +24:52 16:42  
19 Tove Bakken Lillehammer OK 1:01:11 +29:15 17:59  
20 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:13:48 +41:52 21:42  

D 60-

3 270 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sidsel Storihle Ringsaker OK 42:32   13:00  
2 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 43:00 +0:28 13:08  
3 Lisbeth Riberth IK Trenne Ullared 49:58 +7:26 15:16  
4 Heidi Meyer Midtun Freidig 52:13 +9:41 15:58  
5 Rigmor Lømo Aas Elverum OK 54:44 +12:12 16:44  
6 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 58:35 +16:03 17:54  
7 Reidun Fallan Smaavik Freidig 1:03:15 +20:43 19:20  
  Elle M. Melbye Heming Orientering diskvalifisert      

D 65-

3 270 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Strande Ringerike OL 37:48   11:33  
2 Sylvia Andersen Elverum OK 39:51 +2:03 12:11  
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 45:46 +7:58 13:59  
4 Ingunn Ytrehus IL BUL-Tromsø 49:06 +11:18 15:00  
5 Berit Saxhaug Raumar Orientering 49:44 +11:56 15:12  
6 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 51:42 +13:54 15:48  
7 Gunn Kari Hygen Freidig 52:50 +15:02 16:09  
8 Berit Røste Ringsaker OK 54:19 +16:31 16:36  
9 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 54:21 +16:33 16:37  
10 Marit Tyldum Rudsbygd IL 1:00:04 +22:16 18:22  
11 Marit Sørensen Indre Østfold OK 1:04:55 +27:07 19:51  
12 Sigrun Svartedal Trøsken IL 1:09:54 +32:06 21:22  
13 Unn Ellefsen IL Tyrving 1:20:23 +42:35 24:34  

D 70-

2 920 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katharina Mo Berge Freidig 33:42   11:32  
2 Tea Forberg Rond OL 44:07 +10:25 15:06  
3 Torid Kvaal Freidig 45:58 +12:16 15:44  
4 Aase Tove Golden Måren OK 47:20 +13:38 16:12  
5 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 48:20 +14:38 16:33  
6 Else Lerche Raadal Fana IL 50:52 +17:10 17:25  
7 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 52:02 +18:20 17:49  

D 75-

2 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 44:28   15:13  

H -10

2 150 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 21:16   9:53  
0 Eskil Brænden Lillomarka OL 22:36 +1:20 10:30  
0 Ola Dåsnes Vang OL 18:46   8:43  
0 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 23:20 +2:04 10:51  
0 Håvard Rekve Lian Fossum IF 23:13 +1:57 10:47  
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 20:59   9:45  
0 Tobias Tronbøl Lium Fet OL 24:42 +3:26 11:29  
0 Alf Petter Lynum Freidig 22:01 +0:45 10:14  
0 Erlend Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 17:25   8:06  
0 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 26:36 +5:20 12:22  
0 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 19:08   8:53  

H 11-12

2 330 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 13:50   5:56  
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 15:22 +1:32 6:35  
3 Vemund Mølnvik Freidig 15:28 +1:38 6:38  
4 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 15:32 +1:42 6:40  
5 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 15:35 +1:45 6:41  
6 Mats Lindaas Elverum OK 16:26 +2:36 7:03  
7 Vegard Ranestad Hamar OK 17:36 +3:46 7:33  
8 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 18:19 +4:29 7:51  
9 Erlend Aune Byåsen IL 18:24 +4:34 7:53  
10 Christian Funderud Wedum Lillehammer OK 18:34 +4:44 7:58  
11 Arthur Brunborg Nittedal OL 18:36 +4:46 7:58  
12 Herman Lien Backstrøm Halden SK 18:47 +4:57 8:03  
13 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 19:18 +5:28 8:16  
14 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 20:11 +6:21 8:39  
15 Håkon Wedum Lillehammer OK 20:29 +6:39 8:47  
16 Vegard Ulseth Sylte Freidig 20:54 +7:04 8:58  
17 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 21:26 +7:36 9:11  
18 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 21:55 +8:05 9:24  
19 Christian Fredrik Borg IL Koll 22:13 +8:23 9:32  
20 Jonathan Eylertsen Halden SK 22:53 +9:03 9:49  
21 Emil Grønli Freidig 23:29 +9:39 10:04  
22 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 24:45 +10:55 10:37  
23 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 26:37 +12:47 11:25  
24 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 27:51 +14:01 11:57  
25 Lukas Kort Os IL 28:37 +14:47 12:16  
26 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 30:06 +16:16 12:55  
  Anders Taraldsen Lillehammer OK diskvalifisert      
  Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL diskvalifisert      

H 11-12N

2 120 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK 15:30   7:18  
2 Gaute Lindaas Elverum OK 32:11 +16:41 15:10  

H 13-14

2 920 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 19:14   6:35  
2 Vegard Kittilsen Freidig 19:18 +0:04 6:36  
3 Lars Young Vik Nydalens SK 20:34 +1:20 7:02  
4 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 20:49 +1:35 7:07  
5 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 21:28 +2:14 7:21  
6 Even Karlsen Lillehammer OK 21:48 +2:34 7:27  
7 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 22:17 +3:03 7:37  
8 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 23:05 +3:51 7:54  
9 Even Bordal Ringsaker OK 25:41 +6:27 8:47  
10 Elias Bergset IL Veten 25:42 +6:28 8:48  
11 Mikkel Holt Freidig 26:37 +7:23 9:06  
12 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 27:24 +8:10 9:23  
13 Tore Markhus Verdal OK 28:15 +9:01 9:40  
14 Lars Sandstad Freidig 28:22 +9:08 9:42  
15 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 28:29 +9:15 9:45  
16 Jo Even Kolstad Freidig 28:32 +9:18 9:46  
17 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 28:40 +9:26 9:49  
18 Jonas Grønli Freidig 29:05 +9:51 9:57  
19 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 29:50 +10:36 10:13  
20 Jostein Karlsen Lillehammer OK 31:21 +12:07 10:44  
21 Jakob Mo OL Toten-Troll 31:23 +12:09 10:44  
22 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 32:06 +12:52 10:59  
23 Andreas Bergsland Trøsken IL 32:21 +13:07 11:04  
24 Ole Øivind Norsted Halden SK 32:42 +13:28 11:11  
25 Sivert Sande Kverme Fossum IF 33:15 +14:01 11:23  
26 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 35:08 +15:54 12:01  
27 Jakob Torgersen Halden SK 35:23 +16:09 12:07  
28 Herman Brunborg Nittedal OL 36:20 +17:06 12:26  
29 Marius Bakke Fossum IF 39:26 +20:12 13:30  
30 Jonatan Aune Halden SK 42:27 +23:13 14:32  
31 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 46:23 +27:09 15:53  
32 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 47:00 +27:46 16:05  
33 John Otterlei Østmarka OK 56:11 +36:57 19:14  
34 William Hofoss Hadeland OL 57:05 +37:51 19:32  
35 Asgeir Espeland Tynset IF 58:14 +39:00 19:56  
36 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 1:04:01 +44:47 21:55  
37 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 1:04:13 +44:59 21:59  
38 Erlend Børli Fossum IF 1:04:32 +45:18 22:06  
39 Nikolai Renolen Wing OK 1:06:37 +47:23 22:48  
40 Jørgen Schjølberg Tynset IF 1:23:27 +1:04:13 28:34  
  Jakob Høsøien Tynset IF diskvalifisert      

H 13-16C

2 620 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gard Årøen Lykke Emblem IL 26:59   10:17  
2 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 30:50 +3:51 11:46  
3 Fredrik Lillestrand Trøsken IL 33:45 +6:46 12:52  
4 Sven Bergset Langvik IL Veten 42:40 +15:41 16:17  
5 Oscar Reiersen Trøsken IL 42:59 +16:00 16:24  
6 Daniel Dagsgård OL Vallset/Stange 51:10 +24:11 19:31  
7 Martin Thomassen Varegg Fleridrett 53:46 +26:47 20:31  
8 Martin Reinemo Hamar OK 1:13:10 +46:11 27:55  
  Leif-Inge Jevnlid IL Veten diskvalifisert      
  Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      
  Noak Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert      

H 13-16N

2 120 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 15:25   7:16  
2 Martin Kjos Barkenæs Fet OL 20:01 +4:36 9:26  
3 Martin Kinday Gimle IF 21:17 +5:52 10:02  

H 15-16

4 100 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Fosser Heming Orientering 24:34   5:59  
2 Einar Melsom Fossum IF 26:45 +2:11 6:31  
3 Øyvind Hjermstad Fossum IF 27:32 +2:58 6:42  
4 Lukas Liland Nydalens SK 27:34 +3:00 6:43  
5 Sander Arntzen Asker Skiklubb 27:52 +3:18 6:47  
6 Niels Christian Hellerud Halden SK 29:00 +4:26 7:04  
7 Even-Johan Kaspersen Mo OK 29:01 +4:27 7:04  
8 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 29:06 +4:32 7:05  
9 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 30:07 +5:33 7:20  
10 Even Lindaas Elverum OK 30:24 +5:50 7:24  
11 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 30:59 +6:25 7:33  
12 Oskar Spets Storhov Freidig 31:09 +6:35 7:35  
13 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 32:00 +7:26 7:48  
14 August Asheim Birkeland Halden SK 33:04 +8:30 8:03  
15 Mats Eidsmo Freidig 33:15 +8:41 8:06  
16 Mathias Vindal Freidig 33:37 +9:03 8:11  
17 Erlend Brendstuen Halden SK 34:10 +9:36 8:20  
18 Andreas Ramberg Østmarka OK 34:30 +9:56 8:24  
19 Oscar Lyngen Frol IL 34:31 +9:57 8:25  
20 Aleksander Skoglund Molde og Omegn IF 34:45 +10:11 8:28  
21 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 35:05 +10:31 8:33  
22 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35:16 +10:42 8:36  
23 Martin Andresen Skotte Fossum IF 35:24 +10:50 8:38  
24 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 35:59 +11:25 8:46  
25 Øystein Rønning Strand Nydalens SK 36:21 +11:47 8:51  
26 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 36:56 +12:22 9:00  
27 Kristian Fredrik Lynum Freidig 37:00 +12:26 9:01  
28 Eskil Frøisland Vang OL 37:01 +12:27 9:01  
29 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 37:21 +12:47 9:06  
30 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 37:44 +13:10 9:12  
31 Sverre Narum OL Vallset/Stange 37:53 +13:19 9:14  
32 Vegard Løvli Asker Skiklubb 38:02 +13:28 9:16  
33 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 38:32 +13:58 9:23  
34 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 38:45 +14:11 9:27  
35 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 39:13 +14:39 9:33  
36 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 39:17 +14:43 9:34  
37 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 39:24 +14:50 9:36  
38 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 39:40 +15:06 9:40  
39 Axel Hoveid Asker Skiklubb 39:52 +15:18 9:43  
40 Odin Tellesbø Østmarka OK 41:07 +16:33 10:01  
41 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 41:21 +16:47 10:05  
42 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 42:24 +17:50 10:20  
43 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 43:20 +18:46 10:34  
44 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 43:35 +19:01 10:37  
45 Fredrik Sveen Vang OL 44:19 +19:45 10:48  
46 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 44:45 +20:11 10:54  
47 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 45:58 +21:24 11:12  
48 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 46:10 +21:36 11:15  
49 Ole Johan Bråten Vang OL 46:49 +22:15 11:25  
50 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 47:43 +23:09 11:38  
51 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 48:06 +23:32 11:43  
52 Johan Storebakken Hamar OK 52:57 +28:23 12:54  
53 Håkon Grande Verdal OK 58:49 +34:15 14:20  
54 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:02:27 +37:53 15:13  
55 Simen Gran Blystad Løten o-lag 1:10:43 +46:09 17:14  
56 Martin Selmer Freidig 1:44:26 +1:19:52 25:28  

H 15-16B

2 920 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 54:16   18:35  
2 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 56:39 +2:23 19:24  
  Kristian Larsen Ringsaker OK diskvalifisert      

H 17-20 E

4 810 m, 108 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jonas Madslien Bakken NTNUI 26:23   5:29  
2 Audun Heimdal Konnerud IL 26:39 +0:16 5:32  
3 Andreas Sølberg OL Trollelg 26:42 +0:19 5:33  
4 Elias T. Mølnvik Fossum IF 27:22 +0:59 5:41  
5 Anders Felde Olaussen Halden SK 27:26 +1:03 5:42  
6 Markus Holter Halden SK 27:32 +1:09 5:43  
7 Oskar Størmer Fossum IF 27:33 +1:10 5:43  
8 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 27:43 +1:20 5:45  
9 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 27:53 +1:30 5:47  
10 Magne Jutulstad NTNUI 28:13 +1:50 5:51  
11 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 28:17 +1:54 5:52  
12 Sigur Heggedal Kongsberg OL 28:19 +1:56 5:53  
12 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 28:19 +1:56 5:53  
14 Håvard Irgens Fossum IF 28:37 +2:14 5:56  
15 Gaute Friestad Kristiansand OK 28:40 +2:17 5:57  
16 Jonas Ressem Frol IL 28:43 +2:20 5:58  
17 Knut Aasheim Oppsal Orientering 29:06 +2:43 6:02  
18 Stian Sundsvik Frol IL 29:13 +2:50 6:04  
19 Håvard Eidsmo Freidig 30:00 +3:37 6:14  
20 Steinar Kollerud Lillomarka OL 30:53 +4:30 6:25  
21 Henrik Eijsink