Resultater Pinseløpene på Hedmarken - Løvspretten 2015



Resultater Pinseløpene på Hedmarken - Løvspretten
Løten, Hedmark - 24. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

D -10

2 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Emilie Flø Lillomarka OL 19:14   9:09
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 18:16   8:41
0 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 16:47   7:59
0 Signe Holo Fossum IF 21:49 +2:35 10:23
0 Ida Høsøien Tynset IF 25:00 +5:46 11:54
0 Tora Kittilsen Freidig 29:44 +10:30 14:09
0 Una Kittilsen Freidig 18:23   8:45
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 17:18   8:14
0 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 26:52 +7:38 12:47
0 Ella Sandstad Freidig 26:18 +7:04 12:31
0 Guro Schjølberg Tynset IF 24:58 +5:44 11:53
  Maren Henriksen Halden SK diskvalifisert    

D 11-12

2 100 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 13:13   6:17
2 Mari Eidsmo Freidig 15:05 +1:52 7:10
3 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 15:51 +2:38 7:32
4 Mille Baastad Berg IL Tyrving 16:05 +2:52 7:39
5 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 16:39 +3:26 7:55
6 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 16:53 +3:40 8:02
7 Kristin Lundanes Emblem IL 18:31 +5:18 8:49
8 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 18:40 +5:27 8:53
9 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 19:18 +6:05 9:11
10 Lene Hauge Hisøy OK 20:46 +7:33 9:53
11 Trude Markhus Verdal OK 22:19 +9:06 10:37
12 Eileen Bjanes IL Tyrving 22:55 +9:42 10:54
13 Astrid Rognstad Hadeland OL 23:26 +10:13 11:09
14 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 24:50 +11:37 11:49
15 Oline Hyttebakk Løten o-lag 24:59 +11:46 11:53
16 Ida Marie Flågen Heming Orientering 26:26 +13:13 12:35
17 Marie Lien Backstrøm Halden SK 27:57 +14:44 13:18
18 Josefin Eylertsen Halden SK 28:51 +15:38 13:44
19 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 30:00 +16:47 14:17
20 Anne Frøisland Vang OL 34:05 +20:52 16:13
21 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 35:18 +22:05 16:48
22 Sofie Bergstrøm Halden SK 40:10 +26:57 19:07
23 Kristine Solbakken IL Tyrving 41:41 +28:28 19:50
24 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 42:06 +28:53 20:02
25 Launy Wiseth Lillehammer OK 1:16:36 +1:03:23 36:28
  Serine Jørgensen Lillehammer OK diskvalifisert    
  Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

D 11-12N

2 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Masovn Haave Lillehammer OK 17:38   8:00
2 Kristina Masovn Haave Lillehammer OK 18:49 +1:11 8:33
3 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 20:27 +2:49 9:17
4 Charlotte Svartedal Aasen Trøsken IL 22:59 +5:21 10:26
5 Henriette Berg Løten o-lag 23:49 +6:11 10:49
6 Gina Brevik Østmarka OK 32:10 +14:32 14:37
7 Silje Gåsvik Narvestad Halden SK 40:11 +22:33 18:15

D 13-14

4 200 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 32:40   7:46
2 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 34:34 +1:54 8:13
3 Ada Wulfsberg Nydalens SK 34:54 +2:14 8:18
4 Karoline Bjørnerød OK Moss 35:34 +2:54 8:28
5 Malin Hauge Hisøy OK 36:49 +4:09 8:45
6 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 37:19 +4:39 8:53
7 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 37:59 +5:19 9:02
8 Emma Danevad Fredrikstad SK 38:57 +6:17 9:16
9 Kamilla Lome Hamar OK 41:20 +8:40 9:50
10 Inga Sandvold Tynset IF 42:39 +9:59 10:09
11 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 42:47 +10:07 10:11
12 Elin Flø Lillomarka OL 43:20 +10:40 10:19
13 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 43:45 +11:05 10:25
14 Ea Lunøe Nydalens SK 44:39 +11:59 10:37
15 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 44:55 +12:15 10:41
16 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 45:21 +12:41 10:47
17 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 46:49 +14:09 11:08
18 Berthe Teslo Hadeland OL 48:42 +16:02 11:35
19 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 51:33 +18:53 12:16
20 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 55:23 +22:43 13:11
21 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 56:28 +23:48 13:26
22 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 57:45 +25:05 13:45
23 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 1:01:28 +28:48 14:38
24 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 1:05:39 +32:59 15:37
  Alexandra Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert    

D 13-16C

3 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida - Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 36:55   9:42
2 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 39:04 +2:09 10:16
3 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 40:16 +3:21 10:35
4 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 40:31 +3:36 10:39
5 Liva-Mari Løvstad Verdal OK 45:35 +8:40 11:59
6 Synne Marie Jenssen Halden SK 46:19 +9:24 12:11
7 Helene Krokfoss Østmarka OK 47:13 +10:18 12:25
  Anna Austad Sveen Raumar Orientering diskvalifisert    

D 13-16N

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Skoglund IL Veten 44:47   19:28
2 Rakel Oikonomakis Bergset IL Veten 57:29 +12:42 24:59

D 15-16

6 200 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 40:23   6:30
2 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 42:36 +2:13 6:52
3 Ragnhild Eide Byåsen IL 43:13 +2:50 6:58
4 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 43:18 +2:55 6:59
5 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 43:42 +3:19 7:02
6 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 44:35 +4:12 7:11
7 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 44:43 +4:20 7:12
8 Maria Prestbøen Sandefjord OK 46:04 +5:41 7:25
9 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 47:01 +6:38 7:35
10 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 47:04 +6:41 7:35
11 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 47:46 +7:23 7:42
12 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 47:55 +7:32 7:43
13 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 48:31 +8:08 7:49
14 Maren Norderud IL Tyrving 49:11 +8:48 7:55
15 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 49:20 +8:57 7:57
16 Heidi Therese Wiest Vang OL 50:05 +9:42 8:04
17 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 50:27 +10:04 8:08
18 Åsne Holo Fossum IF 51:07 +10:44 8:14
19 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 51:08 +10:45 8:14
20 Vera Melkild Freidig 51:42 +11:19 8:20
21 Marie Bakken Sørensen Freidig 51:53 +11:30 8:22
22 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 52:53 +12:30 8:31
23 Marit Sveen Hamar OK 53:20 +12:57 8:36
24 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 55:52 +15:29 9:00
25 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 55:56 +15:33 9:01
26 Nora Torgersen Halden SK 55:58 +15:35 9:01
27 Maria Ulseth Sylte Freidig 56:27 +16:04 9:06
28 Ingrid Madslien Nydalens SK 56:41 +16:18 9:08
29 Solveig Eline Berg IL Tyrving 57:15 +16:52 9:14
30 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 57:35 +17:12 9:17
31 Ingrid Bredalen Nittedal OL 57:46 +17:23 9:19
32 Marie Bergstrøm Halden SK 57:54 +17:31 9:20
33 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 57:57 +17:34 9:20
34 Marte Bergsland Trøsken IL 59:44 +19:21 9:38
35 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 1:00:25 +20:02 9:44
36 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:00:47 +20:24 9:48
37 Hanna Lye Moum Halden SK 1:02:22 +21:59 10:03
38 Sofie Hallem Verdal OK 1:02:36 +22:13 10:05
39 Silje Moe Fredrikstad SK 1:04:48 +24:25 10:27
40 Eli Kolstad Mo OK 1:05:13 +24:50 10:31
41 Dina Reitan Freidig 1:05:31 +25:08 10:34
42 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:06:59 +26:36 10:48
43 Julie Bakke Fossum IF 1:07:23 +27:00 10:52
44 Tilde Eine Fossum IF 1:07:39 +27:16 10:54
45 Runa Almeland Fana IL 1:13:19 +32:56 11:49
46 Anna Renolen Wing OK 1:13:35 +33:12 11:52
47 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 1:15:44 +35:21 12:12
48 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 1:16:00 +35:37 12:15
49 Karoline Aune Halden SK 1:25:53 +45:30 13:51
50 Eline Kippe Verdal OK 1:41:35 +1:01:12 16:23
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK diskvalifisert    

D 15-16B

4 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lisa Jenssen Halden SK 45:36   10:51
2 Lise Hveem Krogsti Ringsaker OK 1:10:28 +24:52 16:46

D 17-20 E

9 100 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Mårtensson Modum OL 58:28   6:25
2 Marie Olaussen Fredrikstad SK 59:47 +1:19 6:34
3 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:00:01 +1:33 6:35
4 Tonje Vassend Porsgrunn OL 1:01:21 +2:53 6:44
5 Ingrid Lundanes Emblem IL 1:01:22 +2:54 6:44
6 Ingeborg Eide Byåsen IL 1:02:59 +4:31 6:55
7 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:03:45 +5:17 7:00
8 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:04:22 +5:54 7:04
9 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:06:07 +7:39 7:15
10 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:06:18 +7:50 7:17
11 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:06:35 +8:07 7:19
12 Karen Oline Kolstad Freidig 1:07:00 +8:32 7:21
13 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 1:07:06 +8:38 7:22
14 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1:08:47 +10:19 7:33
15 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:09:03 +10:35 7:35
16 Frida Sæther Freidig 1:10:38 +12:10 7:45
17 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:11:49 +13:21 7:53
18 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 1:12:21 +13:53 7:57
19 Malin Sandstad Freidig 1:12:33 +14:05 7:58
20 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1:12:47 +14:19 7:59
21 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 1:13:09 +14:41 8:02
22 Åshild Faller Råheim Fet OL 1:13:34 +15:06 8:05
23 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:13:54 +15:26 8:07
24 Åshild Kolstad Mo OK 1:14:12 +15:44 8:09
25 Gina Granstedt Halden SK 1:14:33 +16:05 8:11
26 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:14:44 +16:16 8:12
27 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:15:43 +17:15 8:19
28 Line Wegner Hodt Fossum IF 1:16:43 +18:15 8:25
29 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:16:47 +18:19 8:26
30 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:17:09 +18:41 8:28
31 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:17:28 +19:00 8:30
32 Sigrid Bjørgen Hamar OK 1:17:37 +19:09 8:31
33 Gina Mølnvik Freidig 1:18:47 +20:19 8:39
34 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 1:18:48 +20:20 8:39
35 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1:18:56 +20:28 8:40
36 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1:19:45 +21:17 8:45
37 Julie Hjortland Larvik OK 1:19:57 +21:29 8:47
38 Silje Hauge Hisøy OK 1:20:04 +21:36 8:47
39 Siri Moholth Kongsberg OL 1:20:36 +22:08 8:51
40 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:20:54 +22:26 8:53
41 Ingvild Ytterhus Utengen Byåsen IL 1:20:57 +22:29 8:53
42 Kristine Ausen Porsgrunn OL 1:21:07 +22:39 8:54
43 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:21:58 +23:30 9:00
44 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:22:32 +24:04 9:04
45 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:22:39 +24:11 9:04
46 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:22:49 +24:21 9:06
46 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:22:49 +24:21 9:06
48 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:23:39 +25:11 9:11
49 Karen Bjergaard Nydalens SK 1:24:05 +25:37 9:14
50 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:25:03 +26:35 9:20
51 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:25:16 +26:48 9:22
52 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:25:34 +27:06 9:24
53 Line Sølberg OL Trollelg 1:26:29 +28:01 9:30
54 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:27:12 +28:44 9:34
55 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 1:27:29 +29:01 9:36
56 Ingvild Wang Lillomarka OL 1:28:03 +29:35 9:40
57 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:28:06 +29:38 9:40
58 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:29:10 +30:42 9:47
59 Kristine Fjeld Ringsaker OK 1:29:50 +31:22 9:52
60 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 1:31:04 +32:36 10:00
61 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:31:37 +33:09 10:04
62 Karine Vestøl Vegårshei IL 1:32:38 +34:10 10:10
63 Pernille Opheim Freidig 1:34:04 +35:36 10:20
64 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:34:43 +36:15 10:24
65 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 1:35:12 +36:44 10:27
66 Thea Kleiven Ringerike OL 1:35:37 +37:09 10:30
67 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:35:45 +37:17 10:31
68 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:36:46 +38:18 10:38
69 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 1:40:58 +42:30 11:05
70 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:42:44 +44:16 11:17
  Hedda Vonen Lillomarka OL diskvalifisert    
  Nina Asheim Birkeland Halden SK diskvalifisert    
  Synne Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert    
  Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL diskvalifisert    
  Marte Hoff Hagen Byåsen IL diskvalifisert    
  Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

D 17-AK

5 100 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 37:20   7:19
2 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 38:42 +1:22 7:35
3 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 40:59 +3:39 8:02
4 Kine Sofie Sandstad Frol IL 42:24 +5:04 8:18
5 Marianne Dæhli NTNUI 44:13 +6:53 8:40
6 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 45:57 +8:37 9:00
7 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 47:35 +10:15 9:19
8 Selma Tonjer Nydalens SK 47:42 +10:22 9:21
9 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 48:33 +11:13 9:31
10 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 48:51 +11:31 9:34
11 Lisbeth Gråv Vang OL 49:35 +12:15 9:43
12 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 49:51 +12:31 9:46
13 Sofie Lillestrand Trøsken IL 50:16 +12:56 9:51
14 Kaisa Svergja Raumar Orientering 51:37 +14:17 10:07
15 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 55:52 +18:32 10:57
16 Hanna Storlien Ringsaker OK 56:30 +19:10 11:04
17 Tina Hæren Trøsken IL 57:49 +20:29 11:20
18 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 59:37 +22:17 11:41
18 Linda Engen Raumar Orientering 59:37 +22:17 11:41
20 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:02:46 +25:26 12:18
21 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:07:17 +29:57 13:11
22 Lene Oskal Hamar OK 1:08:39 +31:19 13:27
  Kristin Nilssen Mo OK diskvalifisert    

D 17-B

5 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:15:04   13:38
2 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:16:35 +1:31 13:55
3 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 1:18:05 +3:01 14:11
4 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 1:19:57 +4:53 14:32
5 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:22:03 +6:59 14:55
6 Åse Marit Hansen Nittedal OL 1:23:34 +8:30 15:11
7 Stine Austad Raumar Orientering 1:23:54 +8:50 15:15
8 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1:24:54 +9:50 15:26
9 Gro Ellegaard Vang OL 1:29:18 +14:14 16:14
10 Oddný Guðmundsdóttir Hamar OK 1:33:03 +17:59 16:55
11 Bjørg Synnøve Nigardsøy Fredrikstad SK 1:38:04 +23:00 17:49
12 Mette Marit Jensen Hamar OK 1:38:26 +23:22 17:53
13 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 1:45:44 +30:40 19:13
14 Linda Fredh Måren OK 1:51:01 +35:57 20:11
  Claire Bant Hamar OK brutt    

D 17-C

3 800 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Bolstad Tynset IF 32:57   8:40
2 Celine Visted Gjø-Vard OL 41:53 +8:56 11:01
3 Anne Berit Rørlien Fossum IF 42:17 +9:20 11:07
4 Helle Hundseid IL Tyrving 43:11 +10:14 11:21
5 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 43:37 +10:40 11:28
6 Liv Tennes Wing OK 50:10 +17:13 13:12
7 Sigrun Sigurjonsdottir Ringsaker OK 52:15 +19:18 13:45
8 Lene Colquhoun Nittedal OL 52:29 +19:32 13:48
9 Ingeborg Torgersen Halden SK 53:42 +20:45 14:07
10 Elin Slokvik Notodden OL 55:35 +22:38 14:37
11 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 1:01:15 +28:18 16:07
12 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 1:02:27 +29:30 16:26
13 Helene Kartomten Vang OL 1:08:41 +35:44 18:04
14 Kjersti Frøisland Vang OL 1:10:15 +37:18 18:29
15 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 1:10:35 +37:38 18:34
16 Anne-Marit Skaug Halden SK 1:14:53 +41:56 19:42
17 Ann-Charlotte Fossaas Gimle IF 1:34:26 +1:01:29 24:51

D 21-AL

9 900 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 59:29   6:00
2 Marte Narum Nydalens SK 1:09:54 +10:25 7:03
3 Emma Johansson Fredrikstad SK 1:10:22 +10:53 7:06
4 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 1:15:31 +16:02 7:37
5 Elin Bjerva Larvik OK 1:16:08 +16:39 7:41
6 Louise Oram Nydalens SK 1:16:29 +17:00 7:43
7 Marion Huber Nydalens SK 1:17:46 +18:17 7:51
8 Elin-Kristin Hem NTNUI 1:19:37 +20:08 8:02
9 Mari Angell-Petersen Freidig 1:20:27 +20:58 8:07
10 Ellen Moen Nydalens SK 1:27:55 +28:26 8:52
11 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1:36:00 +36:31 9:41
  Christiane Trösse Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Hege Holth Johannessen Freidig diskvalifisert    
  Bodil Helgerud Halden SK diskvalifisert    

D 35-

6 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:00:31   8:46

D 40-

6 300 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 44:37   7:04
2 Heidi Tronbøl Fet OL 51:45 +7:08 8:12
3 Valborg Madslien Lillehammer OK 53:28 +8:51 8:29
4 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 56:14 +11:37 8:55
5 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 56:24 +11:47 8:57
6 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 56:37 +12:00 8:59
7 Gøril Eide Byåsen IL 58:05 +13:28 9:13
8 Kari Solem Aune Byåsen IL 58:15 +13:38 9:14
9 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 58:50 +14:13 9:20
10 Doris Stien Kaspersen Mo OK 58:55 +14:18 9:21
11 Margot Bolstad Lynum Freidig 1:00:03 +15:26 9:31
12 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 1:06:16 +21:39 10:31
13 Marianne Hauge Hisøy OK 1:07:18 +22:41 10:40
14 Randi Brevig Aune Halden SK 1:09:26 +24:49 11:01
15 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:09:51 +25:14 11:05
16 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 1:11:25 +26:48 11:20
17 Berit Bergset IL Veten 1:12:26 +27:49 11:29
  Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll diskvalifisert    

D 45-

6 300 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 49:22   7:50
2 Hilde Grøneng Lillehammer OK 50:47 +1:25 8:03
3 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 52:02 +2:40 8:15
4 Hanne Lerche Raadal Halden SK 54:30 +5:08 8:39
5 Torunn økern Jensen Ringerike OL 55:15 +5:53 8:46
6 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 55:34 +6:12 8:49
7 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 55:45 +6:23 8:50
8 Astrid Ruud Nittedal OL 56:37 +7:15 8:59
9 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 56:42 +7:20 9:00
10 Hege Feiring IL Tyrving 56:44 +7:22 9:00
11 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 57:07 +7:45 9:03
12 Frauke Schmitt Gran Halden SK 57:11 +7:49 9:04
13 Mona J. Mølnvik Freidig 57:49 +8:27 9:10
14 Tone Almås IL Leik 1:00:00 +10:38 9:31
15 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 1:00:12 +10:50 9:33
16 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 1:00:53 +11:31 9:39
17 Sigrid Melkild Freidig 1:01:08 +11:46 9:42
18 Kari Madslien Nydalens SK 1:01:17 +11:55 9:43
19 Ingeborg Øderud Modum OL 1:01:55 +12:33 9:49
20 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:02:48 +13:26 9:58
21 Marit B. Eithun Nittedal OL 1:03:58 +14:36 10:09
22 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:04:02 +14:40 10:09
23 Marianne Lykke Emblem IL 1:04:38 +15:16 10:15
24 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:04:59 +15:37 10:18
25 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 1:05:08 +15:46 10:20
26 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:05:17 +15:55 10:21
27 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:05:48 +16:26 10:26
28 Tove Aasheim Askøy OL 1:06:30 +17:08 10:33
29 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 1:06:47 +17:25 10:36
30 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:06:50 +17:28 10:36
31 Janita Skogeng Emblem IL 1:07:09 +17:47 10:39
32 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 1:08:16 +18:54 10:50
33 Katrine Bakke Fossum IF 1:11:41 +22:19 11:22
34 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:20:05 +30:43 12:42
35 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:21:56 +32:34 13:00
36 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:22:04 +32:42 13:01
37 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 1:32:27 +43:05 14:40
  Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK diskvalifisert    

D 45-AK

4 300 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Bjørnerød OK Moss 38:32   8:57
2 Hege Solerød Gjø-Vard OL 40:35 +2:03 9:26
3 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 41:38 +3:06 9:40
4 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 41:45 +3:13 9:42
5 Tove Lundgård Pedersen Ringsaker OK 42:03 +3:31 9:46
6 Trine Bjerva Drangedal OL 44:27 +5:55 10:20
7 Laila H. Herlyng Grue IL 44:32 +6:00 10:21
8 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 44:35 +6:03 10:22
9 Hilde Forbord Malvik IL 45:30 +6:58 10:34
10 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 46:10 +7:38 10:44
11 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 48:42 +10:10 11:19
12 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 51:32 +13:00 11:59
13 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 53:20 +14:48 12:24
14 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 54:08 +15:36 12:35
15 Christina Ramberg Østmarka OK 59:36 +21:04 13:51
16 Siw Solstad IL Tyrving 1:05:01 +26:29 15:07
  Mai Iren Almås IL Leik diskvalifisert    

D 50-

6 300 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alix Young Vik Nydalens SK 51:23   8:09
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 57:27 +6:04 9:07
3 Rine Hanssen Byåsen IL 58:32 +7:09 9:17
4 Mona Høiås Sæther Freidig 58:41 +7:18 9:18
5 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 59:53 +8:30 9:30
6 Ellen Sofie Olsvik Nydalens SK 1:00:31 +9:08 9:36
7 Mari Hernandez OL Toten-Troll 1:00:40 +9:17 9:37
8 Anne Melkild Freidig 1:01:45 +10:22 9:48
9 Evy Meisingseth Molde og Omegn IF 1:03:44 +12:21 10:06
10 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 1:04:21 +12:58 10:12
11 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1:04:47 +13:24 10:16
12 Hanne-Merete Hagset Molde og Omegn IF 1:09:32 +18:09 11:02
13 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:10:07 +18:44 11:07
14 Inger Tone Nygård Egersund OK 1:10:57 +19:34 11:15
15 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 1:12:14 +20:51 11:27
16 Gunhild Bredesen Verdal OK 1:14:27 +23:04 11:49
17 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:24:22 +32:59 13:23
18 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:28:52 +37:29 14:06
19 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:30:40 +39:17 14:23
20 Anna Göhlman IL Tyrving 1:32:53 +41:30 14:44
21 Turid Vrålstad Varegg Fleridrett 1:33:17 +41:54 14:48
22 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:36:05 +44:42 15:15
  Kristin Fleisje Nittedal OL diskvalifisert    

D 55-

5 100 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 38:22   7:31
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 41:51 +3:29 8:12
3 Grete Hovi Skien OK 44:26 +6:04 8:42
4 Bente Line Indre Østfold OK 44:32 +6:10 8:43
5 Runa Skyttersæter Heming Orientering 47:01 +8:39 9:13
6 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 47:58 +9:36 9:24
7 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 48:11 +9:49 9:26
8 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 49:36 +11:14 9:43
9 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 50:44 +12:22 9:56
10 Anne Julsrud Haugen Halden SK 51:15 +12:53 10:02
11 Lisa Annersand OK Tyr 51:51 +13:29 10:10
12 Anne Sørum Ringsaker OK 52:02 +13:40 10:12
13 Berit Danielsen IL Tyrving 52:21 +13:59 10:15
14 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 58:35 +20:13 11:29
15 Turid Giil Rond OL 1:04:40 +26:18 12:40
16 Toril Eine Fossum IF 1:14:39 +36:17 14:38

D 60-

4 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elle M. Melbye Heming Orientering 51:45   12:02
2 Heidi Meyer Midtun Freidig 55:49 +4:04 12:58
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 56:57 +5:12 13:14
4 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 58:46 +7:01 13:40
5 Reidun Fallan Smaavik Freidig 1:20:45 +29:00 18:46

D 65-

3 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Berit Moe Raumar Orientering 37:28   9:51
2 Ingunn Ytrehus IL BUL-Tromsø 39:09 +1:41 10:18
3 Sylvia Andersen Elverum OK 39:56 +2:28 10:30
4 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 43:34 +6:06 11:27
5 Sigrun Svartedal Trøsken IL 47:30 +10:02 12:30
6 Berit Saxhaug Raumar Orientering 48:22 +10:54 12:43
7 Gunn Kari Hygen Freidig 48:42 +11:14 12:48
8 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 52:15 +14:47 13:45
9 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 58:29 +21:01 15:23
10 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 1:00:08 +22:40 15:49
11 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 1:03:44 +26:16 16:46
12 Marit Sørensen Indre Østfold OK 1:08:02 +30:34 17:54
13 Karen Lachance Greater Vancouver Orienteering 1:10:51 +33:23 18:38

D 70-

3 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 43:09   11:21
2 Katharina Mo Berge Freidig 44:45 +1:36 11:46
3 Tea Forberg Rond OL 48:53 +5:44 12:51
4 Siri Hestad Hamar OK 51:37 +8:28 13:35
5 Aase Tove Golden Måren OK 52:05 +8:56 13:42
6 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 52:19 +9:10 13:46
7 Randi Kiste Nidarøst OK 54:12 +11:03 14:15
8 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 55:08 +11:59 14:30
9 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 56:51 +13:42 14:57
  Grete Vestby Varteig OL diskvalifisert    

D 75-

3 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Johanne Ruud Hamar OK 51:10   13:27
2 Inger E. Vamnes Hamar OK 54:31 +3:21 14:20

H -10

2 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 17:22   8:16
0 Eskil Brænden Lillomarka OL 19:01 +1:39 9:03
0 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 16:04   7:39
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 24:55 +7:33 11:51
0 Tobias Tronbøl Lium Fet OL 27:25 +10:03 13:03
0 Alf Petter Lynum Freidig 32:38 +15:16 15:32
0 Erlend Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 20:42 +3:20 9:51
0 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 44:53 +27:31 21:22
0 Lian Wingstedt Halden SK 17:59 +0:37 8:33

H 11-12

2 100 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 13:43   6:31
2 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 14:02 +0:19 6:40
3 Alfred Bjørnerød OK Moss 14:15 +0:32 6:47
4 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 14:19 +0:36 6:49
5 Emil Grønli Freidig 14:27 +0:44 6:52
6 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 14:45 +1:02 7:01
7 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 14:51 +1:08 7:04
8 Vegard Ranestad Hamar OK 15:09 +1:26 7:12
9 Mats Lindaas Elverum OK 16:15 +2:32 7:44
10 Vegard Ulseth Sylte Freidig 17:14 +3:31 8:12
11 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 17:26 +3:43 8:18
12 Anders Taraldsen Lillehammer OK 17:33 +3:50 8:21
13 Christian Funderud Wedum Lillehammer OK 18:04 +4:21 8:36
14 Arthur Brunborg Nittedal OL 18:42 +4:59 8:54
15 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 19:06 +5:23 9:05
16 Lukas Kort Os IL 19:15 +5:32 9:10
17 Vemund Mølnvik Freidig 19:21 +5:38 9:12
18 Herman Lien Backstrøm Halden SK 19:26 +5:43 9:15
19 Erlend Aune Byåsen IL 21:00 +7:17 10:00
20 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 21:08 +7:25 10:03
21 Tidemann Lier Indre Østfold OK 21:21 +7:38 10:10
22 Christian Fredrik Borg IL Koll 22:11 +8:28 10:33
23 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 22:41 +8:58 10:48
24 Jonathan Eylertsen Halden SK 22:59 +9:16 10:56
25 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 23:40 +9:57 11:16
26 Håkon Wedum Lillehammer OK 26:18 +12:35 12:31
27 Herman Hvideberg Moer Raumar Orientering 27:32 +13:49 13:06
  Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK diskvalifisert    

H 11-12N

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Skytteren Grue IL 20:50   9:28
2 Markus Finskud Raumar Orientering 23:08 +2:18 10:30
3 Gaute Lindaas Elverum OK 26:21 +5:31 11:58

H 13-14

4 200 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 25:20   6:01
2 Jonas Grønli Freidig 26:55 +1:35 6:24
3 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 28:17 +2:57 6:44
4 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 28:34 +3:14 6:48
5 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 28:59 +3:39 6:54
6 Vegard Kittilsen Freidig 29:02 +3:42 6:54
7 Jo Even Kolstad Freidig 29:26 +4:06 7:00
8 Lars Sandstad Freidig 29:27 +4:07 7:00
9 Jakob Torgersen Halden SK 29:39 +4:19 7:03
10 Lars Young Vik Nydalens SK 31:32 +6:12 7:30
11 Elias Bergset IL Veten 31:52 +6:32 7:35
12 Herman Brunborg Nittedal OL 31:57 +6:37 7:36
13 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 32:34 +7:14 7:45
14 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 32:59 +7:39 7:51
15 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 33:19 +7:59 7:55
16 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 33:59 +8:39 8:05
17 Mikkel Holt Freidig 36:58 +11:38 8:48
18 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 37:16 +11:56 8:52
19 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 37:44 +12:24 8:59
20 Einar Eide Byåsen IL 38:58 +13:38 9:16
21 Åsmund Slokvik Notodden OL 40:19 +14:59 9:35
22 Jakob Høsøien Tynset IF 40:22 +15:02 9:36
23 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 40:36 +15:16 9:40
24 Even Bordal Ringsaker OK 41:04 +15:44 9:46
25 Ole Øivind Norsted Halden SK 42:18 +16:58 10:04
26 Martin Alfei Løten o-lag 42:58 +17:38 10:13
27 Iver Hyttebakk Løten o-lag 43:04 +17:44 10:15
28 Marius Bakke Fossum IF 46:20 +21:00 11:01
29 Jørgen Schjølberg Tynset IF 48:35 +23:15 11:34
30 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 48:40 +23:20 11:35
31 Theodor Lier Indre Østfold OK 50:46 +25:26 12:05
32 Snorre Slokvik Notodden OL 56:33 +31:13 13:27
33 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 58:43 +33:23 13:58
34 Tore Markhus Verdal OK 59:07 +33:47 14:04
35 Brage Wiseth Lillehammer OK 1:01:42 +36:22 14:41
36 Asgeir Espeland Tynset IF 1:03:30 +38:10 15:07
37 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:05:30 +40:10 15:35
38 William Hofoss Hadeland OL 1:07:19 +41:59 16:01
39 Nikolai Renolen Wing OK 1:07:28 +42:08 16:03
40 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:23:35 +58:15 19:54
  Jonatan Aune Halden SK diskvalifisert    
  Andreas Bergsland Trøsken IL diskvalifisert    

H 13-16C

3 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Gåsvik Narvestad Halden SK 35:42   9:23
2 Oscar Reiersen Trøsken IL 42:10 +6:28 11:05
3 Noak Øhman Gjø-Vard OL 42:25 +6:43 11:09
4 Gard Årøen Lykke Emblem IL 45:49 +10:07 12:03
5 Sven Bergset Langvik IL Veten 46:58 +11:16 12:21
6 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 47:20 +11:38 12:27
7 Anton Øyvindsson Ringsaker OK 52:25 +16:43 13:47
8 Leif-Inge Jevnlid IL Veten 1:03:33 +27:51 16:43
9 Halvor Klashaugen Lillehammer OK 1:13:20 +37:38 19:17
10 Martin Reinemo Hamar OK 1:44:06 +1:08:24 27:23

H 13-16N

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 22:53   9:56
2 Martin Kindem Gimle IF 24:41 +1:48 10:43
  Håvard Gjestvang OL Toten-Troll diskvalifisert    

H 15-16

6 900 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 38:59   5:38
2 Einar Melsom Fossum IF 43:15 +4:16 6:16
3 Lukas Liland Nydalens SK 44:07 +5:08 6:23
4 Øyvind Hjermstad Fossum IF 45:01 +6:02 6:31
5 Oskar Spets Storhov Freidig 47:12 +8:13 6:50
6 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 47:35 +8:36 6:53
7 Oscar Lyngen Frol IL 47:37 +8:38 6:54
8 Sander Arntzen Asker Skiklubb 47:44 +8:45 6:55
9 Mathias Vindal Freidig 48:14 +9:15 6:59
10 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 48:28 +9:29 7:01
11 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 48:36 +9:37 7:02
12 Even Lindaas Elverum OK 49:53 +10:54 7:13
13 Aleksander Skoglund Molde og Omegn IF 50:25 +11:26 7:18
14 Niels Christian Hellerud Halden SK 50:36 +11:37 7:20
15 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 50:50 +11:51 7:22
16 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 50:53 +11:54 7:22
17 Eskil Frøisland Vang OL 50:55 +11:56 7:22
18 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 52:07 +13:08 7:33
19 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 52:40 +13:41 7:37
20 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 53:07 +14:08 7:41
21 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 53:33 +14:34 7:45
22 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 53:46 +14:47 7:47
23 Erlend Brendstuen Halden SK 55:35 +16:36 8:03
24 Håvard Hovde Ringsaker OK 55:50 +16:51 8:05
25 Sverre Narum OL Vallset/Stange 55:53 +16:54 8:05
26 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 55:55 +16:56 8:06
27 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 56:27 +17:28 8:10
28 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 57:38 +18:39 8:21
29 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 57:58 +18:59 8:24
30 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 58:00 +19:01 8:24
31 Andreas Ramberg Østmarka OK 58:17 +19:18 8:26
32 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 59:48 +20:49 8:40
33 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1:01:03 +22:04 8:50
34 Even-Johan Kaspersen Mo OK 1:02:44 +23:45 9:05
35 Emil Størmer Fossum IF 1:03:52 +24:53 9:15
36 Vegard Løvli Asker Skiklubb 1:05:16 +26:17 9:27
37 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 1:06:16 +27:17 9:36
38 Ole Johan Bråten Vang OL 1:06:48 +27:49 9:40
39 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:08:06 +29:07 9:52
40 Kristian Fredrik Lynum Freidig 1:09:10 +30:11 10:01
41 Håkon Grande Verdal OK 1:13:52 +34:53 10:42
42 Fredrik Sveen Vang OL 1:13:54 +34:55 10:42
43 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 1:14:49 +35:50 10:50
44 Mats Eidsmo Freidig 1:24:24 +45:25 12:13
45 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:35:23 +56:24 13:49
46 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 1:40:50 +1:01:51 14:36
47 Simen Gran Blystad Løten o-lag 1:51:07 +1:12:08 16:06
48 Elias Øhman Gjø-Vard OL 2:02:32 +1:23:33 17:45
49 Odin Tellesbø Østmarka OK 2:17:14 +1:38:15 19:53
  Johan Teodor Westly Asker Skiklubb diskvalifisert    

H 15-16B

4 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Skytteren Grue IL 41:48   9:57

H 17-20 E

12 300 m, 102 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:07:40   5:30
2 Markus Holter Halden SK 1:10:40 +3:00 5:44
3 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:11:13 +3:33 5:47
4 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:11:15 +3:35 5:47
5 Audun Heimdal Konnerud IL 1:11:29 +3:49 5:48
6 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:11:46 +4:06 5:50
7 Jonas Madslien Bakken NTNUI 1:11:53 +4:13 5:50
8 Oskar Størmer Fossum IF 1:12:12 +4:32 5:52
9 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:12:33 +4:53 5:53
10 Eivind Høydal Nydalens SK 1:13:07 +5:27 5:56
11 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:13:17 +5:37 5:57
12 Anders Haga Raumar Orientering 1:13:26 +5:46 5:58
13 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:13:53 +6:13 6:00
14 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:13:56 +6:16 6:00
15 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:14:15 +6:35 6:02
16 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:14:28 +6:48 6:03
17 Håvard Irgens Fossum IF 1:15:04 +7:24 6:06
18 Magne Jutulstad NTNUI 1:15:32 +7:52 6:08
19 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:15:51 +8:11 6:10
20 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:16:08 +8:28 6:11
21 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:16:10 +8:30 6:11
22 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:16:57 +9:17 6:15
23 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:17:12 +9:32 6:16
24 Simen Bordal Fossum IF 1:17:38 +9:58 6:18
25 Peter Nordbrøden Halden SK 1:17:51 +10:11 6:19
26 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 1:18:04 +10:24 6:20
27 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:18:28 +10:48 6:22
28 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:19:01 +11:21 6:25
29 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 1:19:14 +11:34 6:26
30 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:19:16 +11:36 6:26
31 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:20:01 +12:21 6:30
32 Håvard Eidsmo Freidig 1:20:24 +12:44 6:32
33 Martin Borge Heir Fossum IF 1:21:13 +13:33 6:36
34 Jonas Ressem Frol IL 1:21:28 +13:48 6:37
35 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:22:05 +14:25 6:40
36 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:22:06 +14:26 6:40
37 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:22:34 +14:54 6:42
38 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:22:38 +14:58 6:43
39 Sam Lunøe Nydalens SK 1:23:02 +15:22 6:45
40 Tord Haflan Nydalens SK 1:23:20 +15:40 6:46
41 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:23:39 +15:59 6:48
42 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:24:11 +16:31 6:50
43 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:24:13 +16:33 6:50
44 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:25:06 +17:26 6:55
45 Henrik Upsal Kristiansand OK 1:25:34 +17:54 6:57
46 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:26:20 +18:40 7:01
47 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 1:26:22 +18:42 7:01
48 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:26:36 +18:56 7:02
49 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:26:58 +19:18 7:04
50 Kjetil Mølnvik Freidig 1:27:46 +20:06 7:08
51 Oskar Jensen Nydalens SK 1:28:06 +20:26 7:09
52 Ole Kostøl Kristiansand OK 1:28:17 +20:37 7:10
53 Håvard Myhre Kongsberg OL 1:28:18 +20:38 7:10
54 Tarjei Holo Fossum IF 1:28:42 +21:02 7:12
55 Johannes Bordal Ringsaker OK 1:29:06 +21:26 7:14
56 Ola Keiserås IL Leik 1:29:24 +21:44 7:16
57 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:29:35 +21:55 7:16
58 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:29:38 +21:58 7:17
59 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:29:48 +22:08 7:18
60 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 1:30:07 +22:27 7:19
61 Amund Hoel Raumar Orientering 1:31:31 +23:51 7:26
62 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:32:32 +24:52 7:31
62 Rein Helle Mårdalen Freidig 1:32:32 +24:52 7:31
64 Sturla Frydenlund Sturla, IF 1:32:37 +24:57 7:31
65 Olav Schmitt Gran Halden SK 1:33:42 +26:02 7:37
66 Bjørn André Aaslund Fet OL 1:33:43 +26:03 7:37
67 Magnus Wølneberg IL Tyrving 1:34:49 +27:09 7:42
68 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 1:35:09 +27:29 7:44
69 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:36:03 +28:23 7:48
70 Jørgen Vister Indre Østfold OK 1:36:24 +28:44 7:50
71 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 1:36:59 +29:19 7:53
72 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 1:37:20 +29:40 7:54
73 Trygve Heggedal Kongsberg OL 1:37:25 +29:45 7:55
74 Krister Hovde Ringsaker OK 1:37:43 +30:03 7:56
75 Matej Sebo Bay Area Orienteering Club 1:39:52 +32:12 8:07
76 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 1:40:45 +33:05 8:11
77 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:41:03 +33:23 8:12
78 Kristian Græsli Hamar OK 1:41:11 +33:31 8:13
79 Even Lindstad Børresen Hamar OK 1:41:12 +33:32 8:13
80 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:42:36 +34:56 8:20
81 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 1:43:10 +35:30 8:23
82 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:43:51 +36:11 8:26
83 Sebastian Fleiss Berliner TSC 1:44:21 +36:41 8:29
84 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:46:15 +38:35 8:38
85 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:46:26 +38:46 8:39
86 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:46:45 +39:05 8:40
87 Adrian Opheim Freidig 1:47:42 +40:02 8:45
88 Lars Solli Mo OK 1:48:40 +41:00 8:50
89 Tobias Kristensen Larvik OK 1:48:44 +41:04 8:50
90 Einar Lund Kongsberg OL 1:49:15 +41:35 8:52
91 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:50:00 +42:20 8:56
92 Vegard Myhre Kristiansand OK 1:56:37 +48:57 9:28
93 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:58:17 +50:37</