---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Pokalkamp 1 Bergen 2014



Resultater Orientering Pokalkamp 1 Bergen
Bergen, Hordaland - 29. april 2014

D/H-10N

20 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Vegard Dale TIF Viking fullført  
  Mina Velure Engen Bergens TF fullført  
  Live Vonen Varegg Fleridrett fullført  
  Lars Vonen Varegg Fleridrett fullført  
  Maia Bjørge Eide Bergens TF fullført  
  Agnes Lehmann Varegg Fleridrett fullført  
  Storm Berg Leiren Hordvik IL fullført  
  Sindre Norman TIF Viking fullført  
  Elias Straume Vatne TIF Viking fullført  
  Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking fullført  
  Sindre Westerbø Haaland Gneist, IL fullført  
  Thord Nystuen Solli Askøy OL fullført  
  Ingrid Emilie Wiseth Varegg Fleridrett fullført  
  Marie Thomassen Varegg Fleridrett fullført  
  Julie Kversøy Hordvik IL fullført  
  Markus Enes Heggøy Askøy OL fullført  
  Helene Grønbech Askøy OL fullført  
  Live Marie Liseth TIF Viking fullført  
  Tuva York Haukenes Varegg Fleridrett fullført  
  Otto Johan Oppedal Hordvik IL fullført  
  Solveig Da-Yeon Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett ikke startet  
  Nora Egeland Storo Gneist, IL ikke startet  

D11-12N

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Åsta Aune TIF Viking fullført  
  Amalie Dale TIF Viking fullført  
  Anny Patterson Møklebust Gneist, IL fullført  
  Mathea Patterson Møklebust Gneist, IL fullført  
  Liva Berge Flo Gneist, IL fullført  
  Julie Strand Johansen Varegg Fleridrett fullført  

H11-12N

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Magnus Strømme Lid TIF Viking fullført  
  Emil Sørås TIF Viking fullført  
  Edvard O. Tschudi Madsen TIF Viking fullført  
  Mathias Heradstveit Gneist, IL fullført  
  Lars S Evensen Gneist, IL fullført  
  Nikolai Øye Bergens TF fullført  
  Jon Henning Hilleren Askøy OL fullført  
  Marius Strand Johansen Varegg Fleridrett fullført  
  Sindre Gneist Gneist, IL ikke startet  

D13-16N

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Kari Kyrkjebø TIF Viking fullført  
  Gabrielle Kryvi Lund TIF Viking fullført  
  Ingeborg Nøkling Aagaard TIF Viking fullført  
  Sunniva Dörfler Matre TIF Viking fullført  

H13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Eirik Bjerke Otterå TIF Viking fullført  

Åpen N

13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Jan Olav Ormberg Fana IL fullført  
  Jan Egil Tretten Bergens TF fullført  
  Marie Vonen Varegg Fleridrett fullført  
  Bjørge Solli Askøy OL fullført  
  Anele Iversen Varegg Fleridrett fullført  
  Wenche Irene Thomassen Varegg Fleridrett fullført  
  Ingrid Roll Fana IL fullført  
  Mari Dortea Natås Bergens TF fullført  
  Ivar Magnus Natås Bergens TF fullført  
  Sondre Klubben Mosevold Askøy OL fullført  
  Lise Balestrand Grønbech Askøy OL fullført  
  Siv Margarita Nyhammer Bergens TF fullført  
  Cathrine Wiseth Varegg Fleridrett fullført  

H-10

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Erlend Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 58:52  
  Brage Bell Lysaker Fana IL ikke startet  

D11-13

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 35:51  
2 Eirin Sudbø Sivertsen Gneist, IL 52:09 +16:18
3 Louise Dowsett Gneist, IL 52:13 +16:22
  Sofie Ystebø TIF Viking diskvalifisert  
  Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett ikke startet  

H11-13

10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Christian Wiseth Varegg Fleridrett 36:28  
2 Ulrik Hellen TIF Viking 40:47 +4:19
3 Andreas Nysæter Bergens TF 42:42 +6:14
4 Aksel Mjelstad TIF Viking 43:11 +6:43
5 Vegard Skeie Bergens TF 44:43 +8:15
6 Sigve Rigg Eikeland Bergens TF 45:32 +9:04
7 Gard York Haukenes Varegg Fleridrett 1:00:01 +23:33
8 Fredrik Viken Gneist, IL 1:05:32 +29:04
  Martin Thomassen Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Sondre Batalden Fana IL diskvalifisert  
  Martin Krokeide Ottesen TIF Viking ikke startet  
  Birk Bell Lysaker Fana IL ikke startet  
  Matias Døsen Pontoppidan Fana IL ikke startet  

Åpen C

14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Marianne Berg Hordvik IL 30:09  
2 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 36:18 +6:09
3 Morten Wiseth Varegg Fleridrett 36:29 +6:20
4 Britt Karlsen Askøy OL 36:41 +6:32
5 Hege Kristin Hilleren Askøy OL 37:34 +7:25
6 Egil Karlsen Askøy OL 37:56 +7:47
7 Geir Olav Breistein Bergens TF 39:33 +9:24
8 Linda Bønes Varegg Fleridrett 47:00 +16:51
9 Grethe Oen-Sivertsen TIF Viking 54:21 +24:12
10 Rolf Bjerkvik Varegg Fleridrett 57:44 +27:35
11 Astri Ese Hole Bergens TF 1:11:24 +41:15
  Victor Gule Heming Orientering diskvalifisert  
  Haakon Fredrik Joys Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Nina Christin Næsheim TIF Viking diskvalifisert  
  Erling Bell Lysaker Fana IL ikke startet  
  Kirsti Lysaker Fana IL ikke startet  
  Marie Pontoppidan Fana IL ikke startet  

H12-14

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Johan Eikanger IL Gular 43:42  
  Mads Jørgen Skage Gneist, IL aktiv  
  Aleksander Rutle TIF Viking diskvalifisert  
  Filip Unneland TIF Viking diskvalifisert  
  Andreas Alvheim Fana IL ikke startet  
  Aune Dørmænen Varegg Fleridrett ikke startet  
  Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett ikke startet  
  Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett ikke startet  

D12-16

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 41:11  
2 Hanne Daltveit Fana IL 48:17 +7:06
3 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 50:10 +8:59
4 Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen Gneist, IL 58:06 +16:55
5 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 1:15:50 +34:39
6 Mari Strømme Lid TIF Viking 1:18:34 +37:23
7 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 1:18:36 +37:25
  Benedicte Johannessen Gneist, IL ikke startet  

D50-

11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Nina Soligard Bergens TF 36:51  
2 Turid Rognsvåg Fana IL 42:36 +5:45
3 Berit Hegdal Bergens TF 46:22 +9:31
4 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 48:48 +11:57
5 Rannveig Solli Askøy OL 49:14 +12:23
6 Mette Rogne Varegg Fleridrett 54:30 +17:39
7 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett 1:02:59 +26:08
8 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 1:04:09 +27:18
9 Karen Clementsen Kayser Fana IL 1:05:01 +28:10
10 Siri Elisabet Helle Fana IL 1:08:28 +31:37
11 Kari Secher Bergens TF 1:23:42 +46:51

D65-

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 43:32  
2 Bjørg Kocbach Bergens TF 45:31 +1:59
3 Astrid Ormberg Fana IL 55:07 +11:35
4 Ingvill Vold Fana IL 1:09:52 +26:20

Åpen B

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingunn Rognsvåg Varegg Fleridrett 44:03  
2 Inger K Nesbø Gneist, IL 55:02 +10:59
3 Hildegunn Enes Askøy OL 57:12 +13:09
4 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 1:09:56 +25:53
5 Sindre Ekrheim Bergens TF 1:10:05 +26:02
6 Bjørn Batalden Fana IL 1:18:27 +34:24
7 Jos van der Plas Bergens TF 1:32:37 +48:34
  Jorunn Sudbø Sivertsen Gneist, IL diskvalifisert  
  May-lill Damm TIF Viking ikke startet  

H15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Knut Kyrkjebø TIF Viking 44:50  
2 Magnus Enes Heggøy Askøy OL 49:39 +4:49
3 Andreas Grønbech Askøy OL 1:09:07 +24:17
  Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Egil Lokøen Knudsen Gneist, IL ikke startet  

D17-

18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 41:46  
2 Rannveig Nordhagen Fana IL 43:38 +1:52
3 Tove Aasheim Askøy OL 45:37 +3:51
4 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 46:28 +4:42
5 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 46:48 +5:02
6 Nina Goga Bergens TF 47:41 +5:55
7 Sigrid Søvik Gneist, IL 47:57 +6:11
8 Lise Christensen TIF Viking 48:24 +6:38
9 Vibeke Rykkje Varegg Fleridrett 51:05 +9:19
10 Vilde Skage Gneist, IL 1:00:27 +18:41
11 Silje Reistad Fana IL 1:02:18 +20:32
12 Katrine Molvik Gneist, IL 1:04:08 +22:22
13 Camilla Vikingsen TIF Viking 1:07:32 +25:46
14 Linda Klanderud Årstad IL 1:08:39 +26:53
15 Nina Lokøen Knudsen Gneist, IL 1:15:20 +33:34
16 Rikke Iversen Heming Orientering 1:17:49 +36:03
17 Katrine Haaland Leveraas BSI - Orientering 1:25:15 +43:29
  Line Laurantsen Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Mariell Arntzen Gneist, IL ikke startet  
  Ann-Elin Bendiksen Fana IL ikke startet  
  Kristin Jæger BSI - Orientering ikke startet  
  Ina Hopland Skage Gneist, IL ikke startet  

H50-

14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jan Arve Solli Askøy OL 34:35  
2 Tore Svein Nese Askøy OL 38:37 +4:02
3 Svein Ove Båtnes Varegg Fleridrett 43:54 +9:19
4 Torgeir Strand Fana IL 44:08 +9:33
5 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 44:23 +9:48
6 Øistein Bøe Fana IL 47:53 +13:18
7 Morten Lund-Johansen Varegg Fleridrett 52:52 +18:17
8 Tommy Sævareid Fana IL 53:17 +18:42
9 Øistein Paulsen Bergens TF 53:36 +19:01
10 Jørn Ove Woldsdal Varegg Fleridrett 1:03:29 +28:54
11 Matti Torgersen Bergens TF 1:04:21 +29:46
12 Ove Dyrstad Gneist, IL 1:12:13 +37:38
  Ragnar Kayser Fana IL diskvalifisert  
  Lars Fjellanger Fana IL diskvalifisert  
  Harald Valen Varegg Fleridrett ikke startet  
  Ørjan Eirik Valestrand Fana IL ikke startet  

H65-

15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jørn Torgersen TIF Viking 43:19  
2 Magne Raadal Fana IL 59:40 +16:21
3 Atle Bergseth Kvernbit IL 1:02:40 +19:21
4 Arild Frank Olsen Bergens TF 1:06:28 +23:09
5 Dagfinn Hole Bergens TF 1:07:18 +23:59
6 Atle Alvheim Fana IL 1:07:54 +24:35
7 Per Vikane Fana IL 1:08:47 +25:28
8 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 1:09:33 +26:14
9 Knut Erik Gulbrandsen Fana IL 1:09:46 +26:27
10 Jan Olav Jellestad Bergens TF 1:10:53 +27:34
11 Axel Ingvaldsen TIF Viking 1:16:43 +33:24
12 Per Vold Fana IL 1:18:49 +35:30
13 Per Olaf Tangen Fana IL 1:20:56 +37:37
14 Lars Olav Tveita Fana IL 1:23:04 +39:45
15 Otto Grahl-Nielsen Bergens TF 1:38:39 +55:20

Åpen AK

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 40:17  
2 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 49:51 +9:34
3 Torgeir Nes Varegg Fleridrett 57:05 +16:48
4 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 58:02 +17:45
5 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 1:07:08 +26:51
  Tord Bell Myking Fana IL ikke startet  

H17-

39 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 39:16  
2 Jan Kocbach Fana IL 41:27 +2:11
3 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 41:47 +2:31
4 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 41:52 +2:36
4 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 41:52 +2:36
6 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 42:00 +2:44
7 Oskar Røen Varegg Fleridrett 42:58 +3:42
8 Tom Eirik Eikanger IL Gular 44:33 +5:17
9 Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett 46:34 +7:18
10 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 47:10 +7:54
11 Andreas G. Polden Gneist, IL 48:20 +9:04
12 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 48:35 +9:19
13 Tom Johannessen Gneist, IL 48:43 +9:27
14 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 49:38 +10:22
15 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 50:04 +10:48
16 Øyvind Johannessen Gneist, IL 50:27 +11:11
17 Sondre Damm TIF Viking 50:44 +11:28
18 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 51:16 +12:00
19 Sondre Kongsgård Gneist, IL 52:20 +13:04
20 Roald Laurantsen Gneist, IL 54:19 +15:03
21 Magne Knudsen Gneist, IL 55:39 +16:23
22 Kjetil Damm TIF Viking 57:35 +18:19
23 Per Anders U. Engebakken Nord-Østerdal OK 57:38 +18:22
24 Morten Andreas Nome BSI - Orientering 59:52 +20:36
25 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:00:55 +21:39
26 André Dyrstad Gneist, IL 1:00:58 +21:42
27 Jan Steineger Gneist, IL 1:01:55 +22:39
28 Snorre Lunde Gneist, IL 1:02:27 +23:11
29 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 1:03:16 +24:00
30 Eyvind Tangen Bergens TF 1:03:41 +24:25
31 Bjart Are Hellen TIF Viking 1:04:41 +25:25
32 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 1:05:52 +26:36
33 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:05:59 +26:43
34 Brage Hellen TIF Viking 1:10:16 +31:00
35 Hans-Petter Eikedalen Bergens TF 1:11:21 +32:05
36 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 1:11:34 +32:18
37 Knut A Molvik Gneist, IL 1:12:42 +33:26
38 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 1:37:07 +57:51
  Lasse Solheim Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Alan Cherry Varegg Fleridrett ikke startet  
  Jakob Eikner Fana IL ikke startet  
  Ivar Haugen Kristiansand OK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +