Resultater Porsgrunn City Race 2015

Resultater Porsgrunn City Race
Porsgrunn, Telemark - 31. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

2 320 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 14:33   6:16
2 Une Holtermann Porsgrunn OL 16:29 +1:56 7:06
3 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 22:01 +7:28 9:29
4 Pernille Halvorsen Stokke IL 34:50 +20:17 15:00

D -12N

1 790 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 12:14   6:50
2 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 18:00 +5:46 10:03
3 Ingrid Marie Kåss Porsgrunn OL 19:28 +7:14 10:52
4 Mathilde Kristensen Stokke IL 25:03 +12:49 13:59
5 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 26:57 +14:43 15:03
  Maia Kåss Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 13-14

3 460 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Johansson Hedrum OL 25:41   7:25
2 Elise Ausen Porsgrunn OL 27:34 +1:53 7:58
3 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 33:17 +7:36 9:37

D 13-16C

2 320 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 25:45   11:05
2 Dea Eikedalen Porsgrunn OL 44:00 +18:15 18:57
  Mathilde Berg Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Dea Kåss Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 15-16

4 250 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 31:35   7:25
2 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 32:19 +0:44 7:36
3 Maria Prestbøen Sandefjord OK 34:16 +2:41 8:03
4 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 36:14 +4:39 8:31
  Anna Meen Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 17-

4 980 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 33:54   6:48
2 Ingrid Tronshaug Stokke IL 38:40 +4:46 7:45
3 Emilie Westin Porsgrunn OL 39:42 +5:48 7:58
4 Stine Njåstein IL Tyrving 40:10 +6:16 8:03
5 Gyri Myhre Skien OK 41:17 +7:23 8:17
6 Astri Marie Remme Porsgrunn OL 43:36 +9:42 8:45
7 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 44:43 +10:49 8:58
8 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 49:58 +16:04 10:02

D 17-C

2 320 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Meen Porsgrunn OL 18:56   8:09
2 Kristin Johansson Hedrum OL 20:36 +1:40 8:52
3 Hege Bakke Porsgrunn OL 21:00 +2:04 9:03
4 Kristin Stormyr IL Hauken 30:25 +11:29 13:06

D 17-N

1 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Anita Kåss Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 40-

4 250 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 35:34   8:22
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 35:46 +0:12 8:24
3 Sara Mathisen Porsgrunn OL 35:50 +0:16 8:25
4 Ida Vår Dirdal Larvik OK 38:58 +3:24 9:10
5 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 39:53 +4:19 9:23
6 Liv Inger Larsen Porsgrunn OL 39:56 +4:22 9:23
7 Turid Bertelsen Porsgrunn OL 41:55 +6:21 9:51
8 Kristin Kornmo Porsgrunn OL 42:19 +6:45 9:57
9 Trude Kaland Porsgrunn OL 43:44 +8:10 10:17
10 Torunn Fossli Sæthre Porsgrunn OL 43:46 +8:12 10:17
11 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 44:28 +8:54 10:27
12 Lenka Westin Porsgrunn OL 47:40 +12:06 11:12
13 Astrid Brevik Stokke IL 50:24 +14:50 11:51
14 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:01:45 +26:11 14:31

D 50-

4 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Njåstein IL Tyrving 37:44   8:52
2 Hanne Herum OK Skeidi 41:46 +4:02 9:49
3 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 59:16 +21:32 13:56
  Turid Vongraven Skien OK diskvalifisert    

D 60-

3 460 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonny Lindquist OK Skeidi 33:18   9:37
2 Inger Nergaard Stokke IL 36:49 +3:31 10:38
3 Astrid Lunde Drangedal OL 42:21 +9:03 12:14
4 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 43:05 +9:47 12:27
  Margareta Brynhildsen Stokke IL diskvalifisert    

D 70-

3 460 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 35:44   10:19
2 Tirill Liby Seip OK Skeidi 55:15 +19:31 15:58
3 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 1:04:08 +28:24 18:32

D 80-

2 320 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Mathisen Porsgrunn OL 44:24   19:08

H 11-12

2 320 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 15:38   6:44
2 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 19:01 +3:23 8:11
3 Ola Meen Porsgrunn OL 19:39 +4:01 8:28
4 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 20:14 +4:36 8:43
5 Erik Rønhovde Frostmo Stokke IL 21:17 +5:39 9:10
6 Martin Ausen Porsgrunn OL 22:57 +7:19 9:53
7 Theodor Bjørk Sandefjord OK 24:09 +8:31 10:24
8 Hallgeir Brevik Stokke IL 25:35 +9:57 11:01
9 Peder Torhaug-Mollerud Larvik OK 26:51 +11:13 11:34
10 Solan Eikedalen Porsgrunn OL 44:00 +28:22 18:57
  Magnus Brodin Porsgrunn OL brutt    

H -12N

1 790 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Sigurdsson Stokke IL 13:43   7:39
2 Gaute Nysæter Skien OK 14:18 +0:35 7:59
3 Niclas Gunnerød Stokke IL 15:35 +1:52 8:42
4 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 16:47 +3:04 9:22
5 Magnus von Rummelhoff Stokke IL 18:23 +4:40 10:16
6 Vetle Fossen Stokke IL 18:25 +4:42 10:17
7 Jens G. Dybvik Stokke IL 20:28 +6:45 11:26
8 Martin Dybvik Stokke IL 20:30 +6:47 11:27
9 Ole Magnus Stormyr IL Hauken 22:51 +9:08 12:45
10 Martin Halvorsen Stokke IL 24:52 +11:09 13:53
11 Georg Røed Gjertsen Stokke IL 24:59 +11:16 13:57
12 Aleksander Gjein Dybvik Stokke IL 31:24 +17:41 17:32
13 Sturla Sigurdson Stokke IL 32:13 +18:30 17:59

H 13-14

3 460 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 25:39   7:24
2 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 25:52 +0:13 7:28
3 Iver Ringheim Larvik OK 26:11 +0:32 7:34
4 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 30:33 +4:54 8:49
5 Kristoffer Fjære Hedrum OL 36:08 +10:29 10:26

H 15-16

4 250 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 29:48   7:00
2 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 30:05 +0:17 7:04
3 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 31:56 +2:08 7:30
4 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 38:01 +8:13 8:56
  Skjalg Nysæter Skien OK diskvalifisert    

H 17-

6 530 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 39:59   6:07
2 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 41:24 +1:25 6:20
3 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 42:03 +2:04 6:26
4 Jørgen Frøyd Larvik OK 46:29 +6:30 7:07
5 Jens Didrik Berg Larvik OK 47:45 +7:46 7:18
6 Lars Rune Lie OK Skeidi 55:57 +15:58 8:34
7 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 57:47 +17:48 8:50
8 Børge Nordli Porsgrunn OL 58:48 +18:49 9:00
  Vegard Landsverk Skien OK diskvalifisert    
  Runar Torpe Lien Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Lars Ole Thunold Porsgrunn OL diskvalifisert    
  David Solli Skien OK diskvalifisert    
  Ole Flaatten OK Skeidi brutt    

H 17-C

2 320 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 17:09   7:23
2 John Kristian Repstad Storemyr IL Hauken 21:28 +4:19 9:15
3 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 25:10 +8:01 10:50

H 17-N

1 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Robin Kåss Porsgrunn OL 19:28   10:52

H 40-

6 530 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Sundby Larvik OK 38:40   5:55
2 Gisle Nysæter Skien OK 39:27 +0:47 6:02
3 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 44:59 +6:19 6:53
4 Dag Ausen Porsgrunn OL 46:13 +7:33 7:04
5 Tore Ulleland Porsgrunn OL 47:01 +8:21 7:12
6 Helge Gisholt OK Skeidi 47:07 +8:27 7:12
7 Per Erik Larsen Sandefjord OK 47:37 +8:57 7:17
8 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 47:53 +9:13 7:19
9 Terje Bakke Porsgrunn OL 48:42 +10:02 7:27
10 Jørgen Fjære Hedrum OL 51:01 +12:21 7:48
11 Tom Kristensen Larvik OK 51:34 +12:54 7:53
12 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 53:32 +14:52 8:11
13 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 56:38 +17:58 8:40
14 Kenneth Dybvik Stokke IL 1:06:16 +27:36 10:08
15 Bjørn Lie Porsgrunn OL 1:11:20 +32:40 10:55
  Øyvind Flaatten OK Skeidi diskvalifisert    
  Oscar Espeland Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Morten Sørli Ronæss Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    

H 50-

4 980 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inge Glittum OK Skeidi 36:20   7:17
2 Espen Raastad Skien OK 36:32 +0:12 7:20
3 Jan Gatevold Porsgrunn OL 38:04 +1:44 7:38
4 Are Njåstein IL Tyrving 45:11 +8:51 9:04
5 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 48:36 +12:16 9:45
6 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 49:35 +13:15 9:57
7 Matti Torgersen Bergens TF 50:29 +14:09 10:08
  Petter Aas Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 60-

4 250 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 36:05   8:29
2 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 36:21 +0:16 8:33
3 Atle Remme Porsgrunn OL 39:07 +3:02 9:12
4 Runar Kittilsen Stokke IL 40:19 +4:14 9:29
5 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 40:57 +4:52 9:38
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 41:02 +4:57 9:39
7 Dag Kristensen OK Skeidi 41:11 +5:06 9:41
8 Elling Aakre Andebu IL 42:10 +6:05 9:55
9 Martin Nauf Hedrum OL 43:10 +7:05 10:09
10 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 44:32 +8:27 10:28
11 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 44:54 +8:49 10:33
12 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 48:51 +12:46 11:29
13 Kaare Hansson Malmø OK 52:58 +16:53 12:27
14 Ole Johnny Bråthen Lierbygda OL 58:48 +22:43 13:50

H 70-

3 460 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Ove Berg OK Skeidi 29:30   8:31
2 Per Øystein Andersen Larvik OK 37:14 +7:44 10:45
3 Egil Ronæss Porsgrunn OL 52:14 +22:44 15:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +