Resultater Porsgrunn City Race 2016



Resultater Porsgrunn City Race
Porsgrunn, Telemark - 1. oktober 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 330 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Jens August Bredholt NOTEAM 22:00   16:32
  Sigrid Bruem Porsgrunn OL 20:52   15:41
  Elvira Solberg Dalsegg Skien OK 18:02   13:33
  Alexander Dybvik Stokke IL 22:27   16:52
  Jens Dybvik Stokke IL 22:31   16:55
  Thomine Hilstan Porsgrunn OL 15:14   11:27
  Kristian Kaupang Lye Larvik OK 14:41   11:02
  Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 19:29   14:38
  Ellen Mathisen Porsgrunn OL 22:41   17:03
  Karoline Nordgård Notodden OL 15:43   11:49
  Lilly Norling Porsgrunn OL 20:50   15:39
  Magnus Sigurdsson Stokke IL 10:38   7:59
  Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 15:13   11:26
  Arvid Wennerstrand Porsgrunn OL 28:13   21:12

D 11-12

2 650 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 20:01   7:33
2 Synne Sandven Notodden OL 22:10 +2:09 8:21
3 Iril Ringheim Larvik OK 25:09 +5:08 9:29
  Anne Beitdokken Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Serine Dirdal Larvik OK diskvalifisert    

D -12N

1 330 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annika van Raaij Hedrum OL 10:37   7:58
2 Nea Ekre Dalsegg Skien OK 14:33 +3:56 10:56

D 13-14

3 770 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 30:08   7:59
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 30:34 +0:26 8:06
3 Eline Schjerven Lardal OL 32:14 +2:06 8:32
4 Mina Schjerven Lardal OL 33:08 +3:00 8:47
5 Emma Engehult Notodden OL 34:32 +4:24 9:09
6 Kristin Nordgård Notodden OL 37:31 +7:23 9:57
7 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 43:09 +13:01 11:26
8 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 43:12 +13:04 11:27
  Ida Sofie Hjortland Larvik OK diskvalifisert    

D 15-16

4 750 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 35:57   7:34
2 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 39:20 +3:23 8:16
3 Elise Ausen Porsgrunn OL 40:48 +4:51 8:35
4 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 44:00 +8:03 9:15
5 Solveig Letmolie Eiker OL 48:05 +12:08 10:07
  Anna Meen Porsgrunn OL brutt    

D 17-

4 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 38:16   7:58
2 Ingrid Undstad Larvik OK 39:44 +1:28 8:16
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 40:42 +2:26 8:28
4 Elin Bjerva Larvik OK 43:40 +5:24 9:05
5 Anne Marthe Peveri Eiker OL 46:02 +7:46 9:35
6 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 46:49 +8:33 9:45
7 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 49:06 +10:50 10:13

D 17-C

2 650 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Johansson Hedrum OL 29:41   11:12
2 Therese Jakobsen Porsgrunn OL 31:24 +1:43 11:50
3 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 33:34 +3:53 12:40
4 Katrine van Raaij Hedrum OL 34:15 +4:34 12:55
5 Mia Engehult Notodden OL 36:06 +6:25 13:37
6 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 37:42 +8:01 14:13
7 Lill Birkelund Porsgrunn OL 46:14 +16:33 17:26

D 40-

4 370 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Mathisen Porsgrunn OL 36:45   8:24
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 37:39 +0:54 8:36
3 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 39:07 +2:22 8:57
4 Kristin Sandven Notodden OL 40:02 +3:17 9:09
5 Elin Gravningen Stokke IL 41:10 +4:25 9:25
6 Kristin Kornmo Porsgrunn OL 43:16 +6:31 9:54
7 Aina Jørgensen Omdal Porsgrunn OL 43:23 +6:38 9:55
8 Janne Larsen Porsgrunn OL 43:37 +6:52 9:58
9 Alexandra Wennerstrand Porsgrunn OL 44:40 +7:55 10:13
10 Trude Kaland Porsgrunn OL 44:53 +8:08 10:16
11 Stine Arntzen Sandefjord OK 45:18 +8:33 10:21
12 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 45:41 +8:56 10:27
13 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 46:17 +9:32 10:35
14 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 46:19 +9:34 10:35
15 Rita Harriet Bakken Fremstad Larvik OK 46:24 +9:39 10:37
16 Celine Vik Olsen Larvik OK 46:32 +9:47 10:38
17 Trude Nysæter Skien OK 47:17 +10:32 10:49
18 Lene Meen Porsgrunn OL 48:31 +11:46 11:06
19 Linda Fredh Måren OK 52:01 +15:16 11:54
20 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:06:21 +29:36 15:10
21 Hege Andersen IL Koll 1:23:11 +46:26 19:02

D 50-

4 370 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 39:15   8:58
2 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 43:44 +4:29 10:00
3 Anniken Ausen Porsgrunn OL 45:05 +5:50 10:18
4 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 56:39 +17:24 12:57

D 60-

3 370 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Nergaard Stokke IL 36:20   10:46
2 Elisabeth Rød Andebu IL 40:16 +3:56 11:56
3 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 42:25 +6:05 12:35
4 Ingrid Anne Rosshaug Porsgrunn OL 42:39 +6:19 12:39
5 Astrid Lunde Drangedal OL 44:51 +8:31 13:18
6 Karin Kittilsen Stokke IL 45:22 +9:02 13:27
7 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 1:09:09 +32:49 20:31

D 70-

3 370 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 39:22   11:40
2 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:00:15 +20:53 17:52
3 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 1:02:15 +22:53 18:28

H 11-12

2 650 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 20:26   7:42
2 Ola Meen Porsgrunn OL 22:56 +2:30 8:39
3 Christian Fredrik Borg IL Koll 24:28 +4:02 9:13
4 Theodor Bjørk Sandefjord OK 25:05 +4:39 9:27
4 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 25:05 +4:39 9:27
6 Martin Christoffer Borg IL Koll 26:17 +5:51 9:55
7 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 31:50 +11:24 12:00
8 Martin Dybvik Stokke IL 55:34 +35:08 20:58

H -12N

1 330 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Nysæter Skien OK 8:19   6:15
2 Rasmus Engehult Notodden OL 9:26 +1:07 7:05
3 Sondre Kornmo Porsgrunn OL 9:51 +1:32 7:24
4 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 12:33 +4:14 9:26
5 Ole Magnus Stormyr IL Hauken 14:53 +6:34 11:11
6 Adrian Hagen Porsgrunn OL 22:55 +14:36 17:13

H 13-14

3 770 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 25:20   6:43
2 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 25:27 +0:07 6:45
3 Iver Ringheim Larvik OK 26:48 +1:28 7:06
4 Viljan van Raaij Hedrum OL 27:57 +2:37 7:24
5 Åsmund Slokvik Notodden OL 28:33 +3:13 7:34
6 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 29:05 +3:45 7:42
7 Kristoffer Fjære Hedrum OL 33:52 +8:32 8:58
8 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 35:36 +10:16 9:26
  Henrik R Holt Hedrum OL diskvalifisert    
  Simen Gravningen Stokke IL diskvalifisert    

H 15-16

5 670 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Skjalg Nysæter Skien OK 39:40   6:59
2 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 40:53 +1:13 7:12
3 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 41:54 +2:14 7:23
4 Even-Andre Thorbjørnsen Notodden OL 42:24 +2:44 7:28
5 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 43:18 +3:38 7:38
6 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 43:37 +3:57 7:41
7 Even Gravningen Stokke IL 46:46 +7:06 8:14
8 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 49:57 +10:17 8:48
9 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 50:00 +10:20 8:49
10 Malte Klovning Porsgrunn OL 1:03:52 +24:12 11:15

H 17-

6 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 47:29   7:05
2 Tobias Kristensen Larvik OK 48:39 +1:10 7:15
3 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 48:46 +1:17 7:16
4 Vegard Myklemyr Eiker OL 51:20 +3:51 7:39
5 Sindre R Holt Hedrum OL 51:43 +4:14 7:43
6 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 55:39 +8:10 8:18
7 Morten Tangen Måren OK 1:04:16 +16:47 9:35
8 Simon Nysæter Skien OK 1:04:22 +16:53 9:36
9 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:10:17 +22:48 10:29

H 17-C

2 650 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Kløvstad Sandefjord OK 22:41   8:33
2 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 23:58 +1:17 9:02
3 Espen Bruem Porsgrunn OL 28:39 +5:58 10:48
4 Per Anders Remme Porsgrunn OL 30:15 +7:34 11:24

H 17-N

3 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Nordby Haraldsen NOTEAM 39:24   10:38
2 Solan Eikedalen Porsgrunn OL 50:12 +10:48 13:34
3 Anette Ronæss NOTEAM 54:50 +15:26 14:49

H 40-

6 700 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Sundby Larvik OK 51:37   7:42
2 Gisle Nysæter Skien OK 52:45 +1:08 7:52
3 Robert Fredriksen Notodden OL 56:26 +4:49 8:25
4 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 56:36 +4:59 8:26
5 Lars Fremstad Larvik OK 56:40 +5:03 8:27
6 Jon Einar Waaler Porsgrunn OL 57:42 +6:05 8:36
7 Dag Ausen Porsgrunn OL 57:54 +6:17 8:38
8 Per Erik Larsen Sandefjord OK 1:00:54 +9:17 9:05
9 Jørgen Fjære Hedrum OL 1:01:25 +9:48 9:10
10 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1:01:30 +9:53 9:10
11 Tom Kristensen Larvik OK 1:01:35 +9:58 9:11
12 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:01:41 +10:04 9:12
13 Thomas Brodin Porsgrunn OL 1:04:05 +12:28 9:33
14 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:04:13 +12:36 9:35
15 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 1:08:11 +16:34 10:10
16 Bjørn Lennart Vorre Lardal OL 1:14:14 +22:37 11:04
17 Kenneth Dybvik Stokke IL 1:31:14 +39:37 13:37

H 50-

4 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Richard Kirste Skien OK 39:06   8:08
2 Petter Løe Notodden OL 39:32 +0:26 8:14
3 Erik Borg IL Koll 47:51 +8:45 9:58
4 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 49:58 +10:52 10:24
5 Morten Andresen OK Skeidi 56:36 +17:30 11:47
6 Harald Omland Skien OK 58:00 +18:54 12:05
7 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:01:39 +22:33 12:50
  Roar Tønnessen Kongsberg OL diskvalifisert    

H 60-

4 370 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Glittum OK Skeidi 33:48   7:44
2 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 37:54 +4:06 8:40
3 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 40:02 +6:14 9:09
4 Dag Kristensen OK Skeidi 41:18 +7:30 9:27
5 Atle Remme Porsgrunn OL 41:31 +7:43 9:30
6 Runar Kittilsen Stokke IL 42:33 +8:45 9:44
7 Paul Skjaker Hadeland OL 43:53 +10:05 10:02
8 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 45:56 +12:08 10:30
9 Elling Aakre Andebu IL 46:38 +12:50 10:40
10 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 49:58 +16:10 11:26
11 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 50:26 +16:38 11:32
12 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 51:28 +17:40 11:46
13 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 51:40 +17:52 11:49
14 Even Tore Steinsholt Lardal OL 54:24 +20:36 12:26
15 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 56:27 +22:39 12:55
16 Ole Johansson Porsgrunn OL 57:54 +24:06 13:14

H 70-

3 370 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 32:54   9:45
2 Carl Ove Berg OK Skeidi 33:16 +0:22 9:52
3 Helge Fossheim Hedrum OL 34:17 +1:23 10:10
4 Kjell Meen Porsgrunn OL 35:32 +2:38 10:32
5 Per Øystein Andersen Larvik OK 36:19 +3:25 10:46
6 Rolf Lye Porsgrunn OL 37:27 +4:33 11:06
7 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 38:51 +5:57 11:31
8 Egil Ronæss Porsgrunn OL 51:52 +18:58 15:23
9 Helge Halvorsen Larvik OK 1:02:38 +29:44 18:35


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +