Resultater Porsgrunn City Race 2017



Resultater Porsgrunn City Race
Porsgrunn, Telemark - 30. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 720 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Lars Jørgen Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 26:37   15:28
  Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 28:31   16:34
  Gaute Bratland Solberg Bø OL 26:22   15:19
  Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 24:04   13:59
  Alexander Dybvik Stokke IL 23:19   13:33
  Dea Eikedalen Porsgrunn OL 35:28   20:37
  Tobias Harstad Rinde Bø OL 21:34   12:32
  Kristian Kaupang Lye Larvik OK 16:16   9:27
  Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 19:44   11:28
  Miriam Khoury Larvik OK 34:00   19:46
  Anne Aarhus Kinn Porsgrunn OL 27:52   16:12
  Håkon Aarhus Kinn Porsgrunn OL 22:00   12:47
  Ingrid Aarhus Kinn Porsgrunn OL 27:19   15:52
  Bjørn Ivar Langerud Porsgrunn OL 24:11   14:03
  Balder Torvanger Lysbakken Notodden OL 41:33   24:09
  Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 20:10   11:43
  Karoline Nordgård Notodden OL 27:21   15:54
  Herman Omdal Porsgrunn OL 33:02   19:12
  Ingvild Ringheim Larvik OK 24:57   14:30
  Sturla Sigurdsson Stokke IL 21:25   12:27
  Vigdis Sigurdursdotter Stokke IL 19:32   11:21
  Mathias Sundby Larvik OK 34:30   20:03
  Lillian Vogt Sundelin Notodden OL 29:14   16:59
  Eir Torvanger Lysbakken Notodden OL 42:23   24:38
  Sivert Lunde Tusvik Porsgrunn OL 32:58   19:10
  Arvid Wennerstrand Porsgrunn OL 36:01   20:56
  Vidar Wennerstrand Porsgrunn OL 27:37   16:03
  Vegard Bratland Solberg Bø OL ikke startet    
  Solan Eikedalen Porsgrunn OL ikke startet    

D -10

1 720 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Sigrid Bruem Porsgrunn OL 24:51   14:26
  Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 19:14   11:10
  Ingvild Buchacz Eie Notodden OL 54:22   31:36
  Astrid Bøgeberg Lilleaas Porsgrunn OL 28:17   16:26
  Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 17:31   10:11

D 11-12

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Sandven Notodden OL 19:17   8:02
2 Iril Ringheim Larvik OK 22:49 +3:32 9:30
3 Vilde Aakre Leistad Skien OK 23:57 +4:40 9:58
4 Annika van Raaij Hedrum OL 25:43 +6:26 10:42
5 Line Borgejordet Simones Notodden OL 38:46 +19:29 16:09
6 Ea Torvanger Lysbakken Notodden OL 39:50 +20:33 16:35
7 Sigrid Buchacz Eie Notodden OL 50:26 +31:09 21:00
8 Julie Kristensen Porsgrunn OL 55:32 +36:15 23:08
9 Lillian Myrland Porsgrunn OL 1:00:37 +41:20 25:15

D 13-14

3 250 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 28:36   8:48
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 29:08 +0:32 8:57
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 31:11 +2:35 9:35
4 Kristin Nordgård Notodden OL 31:12 +2:36 9:36
5 Emma Engehult Notodden OL 32:45 +4:09 10:04
6 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 37:44 +9:08 11:36
7 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 42:17 +13:41 13:00
8 Ingrid Mobråthen Botne SK 45:00 +16:24 13:50
9 Helene Brandal Søfting Kongsberg OL 1:08:29 +39:53 21:04
  Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Mina Borgejordet Simones Notodden OL diskvalifisert    
  Eline Schjerven Lardal OL brutt    

D 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Hovdejord Notodden OL 23:53   9:57
2 Marlene Skramdal Hedrum OL 32:38 +8:45 13:35

D 15-16

4 020 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mina Schjerven Lardal OL 39:07   9:43
2 Silje Morlandstø Eiker OL 39:46 +0:39 9:53
3 Elise Ausen Porsgrunn OL 39:53 +0:46 9:55
4 Solveig Letmolie Eiker OL 43:15 +4:08 10:45
5 Christine Hoen Eiker OL 43:23 +4:16 10:47
6 Oda Isnes Tyse Eiker OL 44:26 +5:19 11:03
7 Hanna Johansson Hedrum OL 47:26 +8:19 11:47
8 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 50:03 +10:56 12:27
9 Elise Støren Bø OL 50:32 +11:25 12:34
10 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 51:48 +12:41 12:53
11 Anny Horge Rogne OL Tønsberg og omegn 56:58 +17:51 14:10
  Tomine Lysaker Sanden Eiker OL diskvalifisert    
  Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL ikke startet    

D 17-

4 980 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lone Brochmann Bækkelagets SK 36:19   7:17
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 41:52 +5:33 8:24
3 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 47:40 +11:21 9:34
4 Emilie Westin Porsgrunn OL 47:50 +11:31 9:36
5 Elin Bjerva Larvik OK 49:42 +13:23 9:58
6 Ingrid Undstad Larvik OK 51:15 +14:56 10:17
7 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 53:28 +17:09 10:44
8 Anna Meen Porsgrunn OL 53:45 +17:26 10:47
9 Anne Marthe Peveri Eiker OL 54:58 +18:39 11:02
10 Anna Isnes Tyse Eiker OL 58:15 +21:56 11:41

D 17-C

2 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Johansson Hedrum OL 28:59   12:04
2 Rita Raastad Skien OK 29:20 +0:21 12:13
3 Mia Engehult Notodden OL 29:42 +0:43 12:22
4 May-Britt Skramdal Hedrum OL 30:02 +1:03 12:30
5 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 32:46 +3:47 13:39
6 Anne Marie Koren Halvorsen OK Skeidi 33:01 +4:02 13:45
7 Elin Slokvik Notodden OL 34:22 +5:23 14:19
8 Vibeke Svendsen Mathisen OL Tønsberg og omegn 36:31 +7:32 15:12
9 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 37:36 +8:37 15:40
10 Randi Mobråthen Botne SK 38:10 +9:11 15:54

D 40-

4 110 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trude Harstad Bø OL 36:10   8:47
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 37:50 +1:40 9:12
3 Kristin Sandven Notodden OL 40:58 +4:48 9:58
4 Sara Mathisen Porsgrunn OL 41:36 +5:26 10:07
5 Elisabeth Bratland Solberg Bø OL 45:47 +9:37 11:08
6 Gry Aakre Skien OK 46:55 +10:45 11:24
7 Elin Gravningen Stokke IL 47:03 +10:53 11:26
8 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 47:23 +11:13 11:31
9 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 48:35 +12:25 11:49
10 Heidi Myklemyr Eiker OL 51:22 +15:12 12:29
11 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 52:21 +16:11 12:44
12 Lenka Westin Porsgrunn OL 54:14 +18:04 13:11
13 Elin Bordøy Hedrum OL 57:29 +21:19 13:59
14 Lene Meen Porsgrunn OL 58:36 +22:26 14:15
15 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:18:39 +42:29 19:08
  Hege Andersen IL Koll diskvalifisert    
  Alexandra Wennerstrand Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Janne Larsen Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Trude Nysæter Skien OK diskvalifisert    
  Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn ikke startet    
  Linda Fredh OK Moss ikke startet    

D 50-

4 110 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 36:47   8:56
2 Ida Vår Dirdal Larvik OK 45:32 +8:45 11:04
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 46:57 +10:10 11:25
4 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 51:45 +14:58 12:35
5 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 53:48 +17:01 13:05
6 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 55:15 +18:28 13:26
  Anniken Ausen Porsgrunn OL ikke startet    

D 60-

2 850 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Herum OK Skeidi 34:04   11:57
2 Tonny Lindquist OK Skeidi 36:13 +2:09 12:42
3 Astrid Lunde Drangedal OL 41:37 +7:33 14:36
4 Elisabeth Rød Andebu IL 45:32 +11:28 15:58
5 Lise Hørtvedt Kongsberg OL 46:36 +12:32 16:21
6 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 47:18 +13:14 16:35
7 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:04:27 +30:23 22:36

D 70-

2 850 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margareta Brynhildsen Stokke IL 38:36   13:32
2 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 41:41 +3:05 14:37
3 Tirill Liby Seip OK Skeidi 54:09 +15:33 19:00
4 Gun Inger Jørgensen Porsgrunn OL 1:02:54 +24:18 22:04
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Eli Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert    

H -12N

1 720 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Endre Tvinde Bø OL 16:43   9:43
2 Sondre Harstad Rinde Bø OL 26:57 +10:14 15:40

H -10

1 720 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Erik Ostrø Bøgeberg Porsgrunn OL 18:40   10:51
  Jens G. Dybvik Stokke IL 20:29   11:54
  Rasmus Engehult Notodden OL 10:37   6:10
  Sondre Kornmo Porsgrunn OL 16:47   9:45
  Henrik Romnes Bø OL 19:38   11:24
  Magnus Sigurdsson Stokke IL 12:43   7:23
  Ole Magnus Storemyr IL Hauken 27:22   15:54
  Johnny Stålberg Fossland Bø OL 40:24   23:29
  Tollef Tjentland Lardal OL 16:31   9:36
  Jakob Kristensen Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 11-12

2 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Nysæter Skien OK 20:51   8:41
2 Brage Eikås Sandefjord OK 22:34 +1:43 9:24
3 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 23:36 +2:45 9:50
4 Martin Dybvik Stokke IL 27:36 +6:45 11:30
5 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 31:06 +10:15 12:57
6 Ludvig Skramdal Hedrum OL 32:35 +11:44 13:34
7 Niclas Gunnerød Stokke IL 32:36 +11:45 13:35
8 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 33:06 +12:15 13:47
  Henrik Repstad Storemyr IL Hauken diskvalifisert    
  Kristian Ekeberg Fliid Skien OK diskvalifisert    
  Martin Christoffer Borg IL Koll diskvalifisert    
  Gabriel Gjone Sandefjord OK diskvalifisert    
  Adrian Hagen Porsgrunn OL ikke startet    

H 13-14

3 250 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 25:03   7:42
2 Christian Fredrik Borg IL Koll 27:51 +2:48 8:34
3 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 31:40 +6:37 9:44
4 Benjamin Gjone Sandefjord OK 34:41 +9:38 10:40
5 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 37:54 +12:51 11:39
6 Hallvard Tjentland Lardal OL 46:32 +21:29 14:19
7 Theodor Bjørk Sandefjord OK 58:25 +33:22 17:58
8 Olav Bratland Solberg Bø OL 1:21:59 +56:56 25:13
  Henrik Kaupang Lye Larvik OK diskvalifisert    
  Magnus Brodin Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Martin Ausen Porsgrunn OL ikke startet    

H 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bendik Schia Løe Notodden OL 26:47   11:09
2 Yousef Khoury Larvik OK 34:20 +7:33 14:18

H 15-16

4 970 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 36:11   7:16
2 Even Gravningen Stokke IL 38:09 +1:58 7:40
3 Iver Ringheim Larvik OK 38:45 +2:34 7:47
4 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 40:12 +4:01 8:05
5 Viljan van Raaij Hedrum OL 40:37 +4:26 8:10
6 Åsmund Slokvik Notodden OL 42:27 +6:16 8:32
7 Jakob Schia Løe Notodden OL 43:27 +7:16 8:44
8 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 45:24 +9:13 9:08
9 Jonas Eikås Sandefjord OK 48:14 +12:03 9:42
10 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 1:04:12 +28:01 12:55
  Halvard Kornmo Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Snorre Slokvik Notodden OL diskvalifisert    
  Henrik R Holt Hedrum OL brutt    

H 17-

6 250 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 43:29   6:57
2 Skjalg Nysæter Skien OK 43:56 +0:27 7:01
3 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 44:04 +0:35 7:03
3 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 44:04 +0:35 7:03
5 Vegard Myklemyr Eiker OL 46:52 +3:23 7:29
6 Gisle Nysæter Skien OK 47:35 +4:06 7:36
7 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 48:32 +5:03 7:45
8 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 49:14 +5:45 7:52
9 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 54:09 +10:40 8:39
10 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 55:43 +12:14 8:54
11 Jon Are Myhrer Notodden OL 1:00:00 +16:31 9:36
12 Sigurdur Sigurdsson Stokke IL 1:12:43 +29:14 11:38
  David Solli Skien OK diskvalifisert    
  Børge Nordli Porsgrunn OL ikke startet    
  Morten Tangen OK Moss ikke startet    

H 17-C

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torstein Lye Larvik OK 24:13   10:05
2 Arnfinn Sørum Skien OK 34:57 +10:44 14:33

H 40-

6 250 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Ausen Porsgrunn OL 51:36   8:15
2 Øyvind Flaatten OK Skeidi 53:00 +1:24 8:28
3 Robert Fredriksen Notodden OL 57:30 +5:54 9:12
4 Espen Johnsen Hedrum OL 59:09 +7:33 9:27
5 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 59:23 +7:47 9:30
6 Jens Tjentland Lardal OL 59:45 +8:09 9:33
7 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:01:26 +9:50 9:49
8 Rune Romnes Bø OL 1:05:11 +13:35 10:25
9 Bjørn Lie Porsgrunn OL 1:11:52 +20:16 11:29
10 Jørn Langerud Porsgrunn OL 1:14:36 +23:00 11:56
11 Jesper Flogstad IL Hauken 1:15:07 +23:31 12:01
12 Dan Egil Ljådal IL Hauken 1:19:47 +28:11 12:45
13 Egil Simones Notodden OL 1:28:09 +36:33 14:06
14 Kenneth Dybvik Stokke IL 1:30:08 +38:32 14:25

H 50-

4 980 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Gisholt OK Skeidi 38:09   7:39
2 Arve Glittum OK Skeidi 39:53 +1:44 8:00
3 Ivar Mølnvik Fossum IF 40:47 +2:38 8:11
4 Morten Hamre IL Hauken 42:28 +4:19 8:31
5 Bjørn Richard Kirste Skien OK 44:39 +6:30 8:57
6 Jan Gatevold Porsgrunn OL 44:59 +6:50 9:01
7 Petter Løe Notodden OL 45:14 +7:05 9:04
8 Inge Glittum OK Skeidi 47:15 +9:06 9:29
9 Espen Raastad Skien OK 52:52 +14:43 10:36
10 Torgeir Brandal Kongsberg OL 54:20 +16:11 10:54
11 Erik Borg IL Koll 58:47 +20:38 11:48
12 Harald Omland Skien OK 1:02:19 +24:10 12:30
13 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:03:06 +24:57 12:40
  Jan Glittum OK Skeidi diskvalifisert    
  Morten Andresen OK Skeidi diskvalifisert    
  Jon Skriubakken Porsgrunn OL ikke startet    

H 60-

4 110 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 44:17   10:46
2 Atle Remme Porsgrunn OL 45:25 +1:08 11:03
3 Sveinung Rekaa Notodden OL 49:27 +5:10 12:01
4 Dag Kristensen OK Skeidi 50:21 +6:04 12:15
5 Elling Aakre Andebu IL 51:10 +6:53 12:26
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 52:57 +8:40 12:52
7 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 55:21 +11:04 13:28
8 Per Chr. Hagen Bø OL 57:43 +13:26 14:02
9 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:01:00 +16:43 14:50
  Hugo A. Christensen Notodden OL diskvalifisert    
  Kay Jørgensen Porsgrunn OL ikke startet    
  Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL ikke startet    

H 70-

2 850 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Kittilsen Stokke IL 27:10   9:31
2 Helge Fossheim Hedrum OL 28:42 +1:32 10:04
3 Ragnar Hillestad Lardal OL 29:37 +2:27 10:23
4 Carl Ove Berg OK Skeidi 30:25 +3:15 10:40
5 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 31:38 +4:28 11:05
6 Odd Aure Drangedal OL 31:46 +4:36 11:08
7 Per Øystein Andersen Larvik OK 33:34 +6:24 11:46
8 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 36:32 +9:22 12:49
9 Rolf Lye Porsgrunn OL 37:01 +9:51 12:59
10 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 38:13 +11:03 13:24
11 Magne Klovning Porsgrunn OL 38:15 +11:05 13:25
12 Knut Tore Solheim Nydalens SK 38:20 +11:10 13:27
13 Jørgen Kvilhaug Botne SK 43:25 +16:15 15:14
14 Egil Ronæss Porsgrunn OL 54:07 +26:57 18:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +