Resultater Porsgrunn City Race 2018



Resultater Porsgrunn City Race
Porsgrunn, Telemark - 29. september 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 390 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Lars Jørgen Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 14:51   10:41
  Casper Velstadbråten Bangås Botne SK 16:09   11:37
  Nora Dahl Borkamo Notodden OL 29:44   21:23
  Tuva Dahl Borkamo Notodden OL 20:47   14:57
  Vegard Bratland Solberg Bø OL 13:55   10:00
  Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 15:05   10:51
  Balder Solberg Fredheim Sandefjord OK 17:14   12:23
  Theo Solberg Fredheim Sandefjord OK 9:37   6:55
  Halvor Gjestrud Notodden OL 23:08   16:38
  Alfred Hagen Urdalen Notodden OL 14:47   10:38
  Syver Hagen Urdalen Notodden OL 15:19   11:01
  Emre Haugen Bø OL 18:54   13:35
  Iben Haugen Bø OL 20:06   14:27
  Karen Klavenes Sandefjord OK 11:20   8:09
  Miriam Knutsen Porsgrunn OL 11:55   8:34
  Maja Kristensen Notodden OL 15:24   11:04
  Mika Johan Kristensen Notodden OL 15:24   11:04
  Eldar Torpe Lien Porsgrunn OL 23:34   16:57
  William Linder Porsgrunn OL 12:58   9:19
  Ellen Mathisen Porsgrunn OL 23:33   16:56
  Eira Mork Notodden OL 29:31   21:14
  Kristian Mork Notodden OL 11:46   8:27
  Håkon Romnes Bø OL 13:52   9:58
  Kristoffer Lipha Sogn Notodden OL 15:40   11:16
  Ludvig Solberg Porsgrunn OL 20:46   14:56
  Ole Magnus Storemyr IL Hauken 13:57   10:02
  Solveig Fogt Sundelin Notodden OL 14:24   10:21
  Hans Torpe Nydalens SK 23:33   16:56
  Even Lonar Tveiten Notodden OL 11:49   8:30
  Arvid Wennerstrand Porsgrunn OL 20:18   14:36
  Vidar Wennerstrand Porsgrunn OL 20:49   14:58
  Miriam Elise Edvardsen Porsgrunn OL brutt    
  Preben H. Fagerli Botne SK ikke startet    
  Kristina Stålberg Fossland Bø OL ikke startet    
  Aleksander Stålberg Fossland Bø OL ikke startet    

D -12N

1 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 28:45   20:41
0 Anna Gjestrud Notodden OL 17:12   12:22

D -10

1 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Anna Strøm Juliussen Sandefjord OK 9:07   6:33
  Lillian Fogt Sundelin Notodden OL 11:15   8:05

D 11-12

2 280 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 18:49   8:15
2 Pernille Zagar Larvik OK 19:10 +0:21 8:24
3 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 19:50 +1:01 8:41
4 Annika van Raaij Hedrum OL 20:43 +1:54 9:05
5 Ragne Klavenes Sandefjord OK 22:53 +4:04 10:02
6 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 24:34 +5:45 10:46
7 Cathrine Sogn Notodden OL 26:07 +7:18 11:27
8 Daniella Gjone Sandefjord OK 27:29 +8:40 12:03
9 Ane Mathisen OL Tønsberg og omegn 30:28 +11:39 13:21
10 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 31:29 +12:40 13:48
11 Julie Kristensen Porsgrunn OL 35:22 +16:33 15:30
12 Sigrid Bruem Porsgrunn OL 35:31 +16:42 15:34
13 Astrid Bøgeberg Lilleaas Porsgrunn OL 45:22 +26:33 19:53

D 13-14

3 310 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 26:43   8:04
2 Synne Sandven Notodden OL 27:23 +0:40 8:16
3 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 30:07 +3:24 9:05
4 Ingeborg Hovdejord Notodden OL 40:09 +13:26 12:07
5 Julie Skårdal Aasen Porsgrunn OL 41:31 +14:48 12:32
6 Ingrid Olsen Haugen Notodden OL 42:08 +15:25 12:43
7 Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 46:24 +19:41 14:01
8 Line Borgejordet Simones Notodden OL 1:00:07 +33:24 18:09

D 13-16C

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Tørnes Alfredsen Hedrum OL 27:37   12:06

D 15-16

4 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 31:12   7:25
2 Eline Schjerven Lardal OL 33:45 +2:33 8:02
3 Mina Schjerven Lardal OL 35:19 +4:07 8:24
4 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 35:54 +4:42 8:32
5 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 37:55 +6:43 9:01
6 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 38:04 +6:52 9:03
7 Oda Isnes Tyse Eiker OL 38:28 +7:16 9:09
8 Emma Engehult Notodden OL 40:56 +9:44 9:44
9 Ingrid Mobråthen Botne SK 41:17 +10:05 9:49
10 Emilie Johansen Sandefjord OK 44:39 +13:27 10:37
11 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 46:20 +15:08 11:01
12 Anny Horge Rogne OL Tønsberg og omegn 48:38 +17:26 11:34
  Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn brutt    

D 17-

5 360 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iliana Ilieva Halden SK 38:58   7:16
2 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 40:37 +1:39 7:34
3 Hanne Vassend Porsgrunn OL 42:37 +3:39 7:57
4 Henriette Albon Sandefjord OK 43:49 +4:51 8:10
5 Ellen Strøm Juliussen Sandefjord OK 50:34 +11:36 9:26
6 Solveig Moen Letmolie Eiker OL 53:25 +14:27 9:57
  Lene Therese Myrland NTNUI ikke startet    

D 17-C

2 280 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trude Nysæter Skien OK 22:15   9:45
2 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 27:28 +5:13 12:02
3 Randi Mobråthen Botne SK 28:20 +6:05 12:25
4 Kristin Johansson Hedrum OL 28:53 +6:38 12:40
5 Mia Engehult Notodden OL 29:53 +7:38 13:06
6 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 41:42 +19:27 18:17
  Ulrike Weiser Skien OK ikke startet    

D 40-

4 390 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 37:27   8:31
2 Kristin Sandven Notodden OL 40:37 +3:10 9:15
3 Ellen Gustafsson Kongsberg OL 41:43 +4:16 9:30
4 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 42:50 +5:23 9:45
5 Kristin Hjortland Larvik OK 45:32 +8:05 10:22
6 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 47:10 +9:43 10:44
7 Elin Bordøy Hedrum OL 56:37 +19:10 12:53
8 Katrine van Raaij Hedrum OL 1:02:22 +24:55 14:12
9 May-Britt Skramdal Hedrum OL 1:05:20 +27:53 14:52

D 50-

4 390 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 36:30   8:18
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 39:32 +3:02 9:00
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 42:07 +5:37 9:35
4 Anniken Ausen Porsgrunn OL 48:32 +12:02 11:03
5 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 49:10 +12:40 11:11
6 Rita Raastad Skien OK 52:37 +16:07 11:59
7 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 58:54 +22:24 13:25
8 Anne Marie Koren Halvorsen OK Skeidi 1:06:54 +30:24 15:14
  Anne Gro Styrvold Larvik OK ikke startet    

D 60-

3 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Herum OK Skeidi 39:50   11:42
2 Elisabeth Rød Andebu IL 51:26 +11:36 15:07
3 Randi Hansen Stokke IL 55:59 +16:09 16:27
4 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 59:01 +19:11 17:21
  Else Stordal OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Lill Birkelund Porsgrunn OL ikke startet    

D 70-

3 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margareta Brynhildsen Stokke IL 51:46   15:13
2 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 54:33 +2:47 16:02
3 Eli Klovning Porsgrunn OL 59:50 +8:04 17:35
4 Gun Inger Jørgensen Porsgrunn OL 1:08:58 +17:12 20:17
5 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:28:49 +37:03 26:07

D 80-

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 35:31   15:34

H -10

1 390 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 12:38   9:05
  Gaute Bratland Solberg Bø OL 13:35   9:46
  Tobias Harstad Rinde Bø OL 9:07   6:33
  Jakob Kristensen Porsgrunn OL 12:17   8:50

H 11-12

2 280 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rasmus Engehult Notodden OL 18:51   8:16
2 Endre Tvinde Bø OL 21:27 +2:36 9:24
3 Sondre Harstad Rinde Bø OL 22:28 +3:37 9:51
4 Sondre Kornmo Porsgrunn OL 23:05 +4:14 10:07
5 Ludvig Skramdal Hedrum OL 23:51 +5:00 10:27
6 Kristian Kaupang Lye Larvik OK 23:54 +5:03 10:28
7 Henrik Romnes Bø OL 25:03 +6:12 10:59
8 Leo Rollefsen Skien OK 25:20 +6:29 11:06
9 Max Jonas Gjærum Weiser Skien OK 31:39 +12:48 13:52
  Johnny Stålberg Fossland Bø OL ikke startet    

H 13-14

3 310 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 24:53   7:31
2 Benjamin Gjone Sandefjord OK 27:16 +2:23 8:14
3 Martin Christoffer Borg IL Koll 28:13 +3:20 8:31
4 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 28:37 +3:44 8:38
5 Theodor Bjørk Sandefjord OK 28:41 +3:48 8:39
6 Magnus Brodin Porsgrunn OL 29:05 +4:12 8:47
7 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 30:10 +5:17 9:06
8 Hallvard Tjentland Lardal OL 30:11 +5:18 9:07
9 Anders Klavenes Sandefjord OK 32:39 +7:46 9:51
10 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 40:04 +15:11 12:06
11 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 51:13 +26:20 15:28
  Gabriel Gjone Sandefjord OK diskvalifisert    
  Bendik Schia Løe Notodden OL ikke startet    

H 15-16

5 590 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 38:09   6:49
2 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 38:26 +0:17 6:52
3 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 40:04 +1:55 7:10
4 Viljan van Raaij Hedrum OL 41:14 +3:05 7:22
5 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 44:29 +6:20 7:57
6 Henrik R Holt Hedrum OL 45:53 +7:44 8:12
7 Kristoffer Fjære Hedrum OL 48:23 +10:14 8:39
8 Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn 48:48 +10:39 8:43
  Iver Ringheim Larvik OK diskvalifisert    
  Åsmund Slokvik Notodden OL diskvalifisert    
  Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 17-

6 790 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Vister Nydalens SK 39:03   5:45
2 Sindre R Holt Hedrum OL 41:20 +2:17 6:05
3 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 43:04 +4:01 6:20
4 Skjalg Nysæter Skien OK 44:03 +5:00 6:29
5 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 44:56 +5:53 6:37
6 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 51:22 +12:19 7:33
7 Jon Are Myhrer Notodden OL 53:45 +14:42 7:54
8 Anders Bjørningstad Kristoffersen Kristiansand OK 53:52 +14:49 7:55
9 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 54:19 +15:16 7:59
10 Antanas Jurevicius Porsgrunn OL 54:28 +15:25 8:01
11 Lasse Kløvstad Sandefjord OK 1:01:15 +22:12 9:01
12 Ludvig Johnsen Hedrum OL 1:03:32 +24:29 9:21
  Rasmus Mathisen Porsgrunn OL ikke startet    
  Håvard Skriubakken Porsgrunn OL ikke startet    

H 17-C

2 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 21:09   9:16
2 Dan Egil Ljådal IL Hauken 21:43 +0:34 9:31
3 Torstein Lye Larvik OK 25:01 +3:52 10:58
4 Arnfinn Sørum Skien OK 37:55 +16:46 16:37

H 40-

6 790 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Sundby Larvik OK 44:49   6:36
2 Asgeir Fremstad Larvik OK 51:11 +6:22 7:32
3 Anders Kristian Holt Hedrum OL 51:39 +6:50 7:36
4 Dag Ausen Porsgrunn OL 52:09 +7:20 7:40
5 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 54:43 +9:54 8:03
6 Robert Fredriksen Notodden OL 55:13 +10:24 8:07
7 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 56:50 +12:01 8:22
8 Espen Johnsen Hedrum OL 59:19 +14:30 8:44
9 Rune Kristian Mork Notodden OL 1:01:23 +16:34 9:02
10 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 1:06:01 +21:12 9:43
11 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:07:19 +22:30 9:54
12 Rune Romnes Bø OL 1:07:35 +22:46 9:57
  Bjørn Lie Porsgrunn OL ikke startet    
  Oddvar Taksdal Ganddal IL ikke startet    

H 50-

5 360 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Gisholt OK Skeidi 42:46   7:58
2 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 43:38 +0:52 8:08
3 Øyvind Flaatten OK Skeidi 44:52 +2:06 8:22
4 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 46:07 +3:21 8:36
5 Espen Raastad Skien OK 48:07 +5:21 8:58
6 Jørn Myrland Notodden OL 48:16 +5:30 9:00
7 Petter Løe Notodden OL 48:37 +5:51 9:04
8 Inge Glittum OK Skeidi 50:40 +7:54 9:27
9 Jan Gatevold Porsgrunn OL 50:59 +8:13 9:30
10 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 56:54 +14:08 10:36
11 Snorre Frydenlund Sturla, IF 57:46 +15:00 10:46
12 Harald Omland Skien OK 1:03:33 +20:47 11:51
13 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 1:10:18 +27:32 13:06
14 Erik Borg IL Koll 1:10:35 +27:49 13:10
15 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:14:46 +32:00 13:56
  Lars Fremstad Larvik OK ikke startet    
  Yngve Mobråthen Botne SK ikke startet    

H 60-

4 390 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Glittum OK Skeidi 34:43   7:54
2 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 37:07 +2:24 8:27
3 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 38:24 +3:41 8:44
4 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 41:15 +6:32 9:23
5 Terje Gudbrandsen Hamar OK 42:35 +7:52 9:42
6 Paul Skjaker Hadeland OL 43:16 +8:33 9:51
7 Atle Remme Porsgrunn OL 43:36 +8:53 9:55
8 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 44:17 +9:34 10:05
9 Elling Aakre Andebu IL 46:26 +11:43 10:34
10 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 54:02 +19:19 12:18
11 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:00:15 +25:32 13:43
  Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL ikke startet    

H 70-

3 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Ove Berg OK Skeidi 40:47   11:59
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 42:13 +1:26 12:25
3 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 43:56 +3:09 12:55
4 Lars Martin Gjein Stokke IL 44:36 +3:49 13:07
5 Per Øystein Andersen Larvik OK 44:49 +4:02 13:10
6 Thorolf Trolsrud Botne SK 49:38 +8:51 14:35
7 Rolf Lye Porsgrunn OL 50:00 +9:13 14:42
8 Helge Fossheim Hedrum OL 50:17 +9:30 14:47
9 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:00:21 +19:34 17:45
10 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 1:13:30 +32:43 21:37
11 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:17:52 +37:05 22:54
  Magnar Øvreås Botne SK diskvalifisert    
  Runar Kittilsen Stokke IL diskvalifisert    
  Kåre Thorbjørnsen Larvik OK ikke startet    

H 80-

2 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 27:41   12:08
2 Paul Forseth OL Trollelg 38:36 +10:55 16:55
  Helge Halvorsen Larvik OK ikke startet    

Direkte kort

3 400 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Enghult Notodden OL 27:48   8:10
2 Dan Huva Kristensen NOTEAM 30:37 +2:49 9:00
3 Knut Urdalen Notodden OL 33:21 +5:33 9:48
4 Karl Mikkelesen OL Tønsberg og omegn 34:10 +6:22 10:02
5 KarinLedig Eriksen OL Tønsberg og omegn 34:13 +6:25 10:03
6 Celine Vik Olsen Larvik OK 38:28 +10:40 11:18
7 Morten Andresen OK Skeidi 41:00 +13:12 12:03
8 Stine Arntzen Sandefjord OK 43:29 +15:41 12:47
9 Trond Foss Sandefjord OK 45:11 +17:23 13:17
  Hege Andersen IL Koll diskvalifisert    
  Elisabeth Bratland Solberg Bø OL diskvalifisert    

Direkte lang

5 360 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 47:31   8:51
2 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 57:00 +9:29 10:38
3 Ole Kristian V Bangås Botne SK 59:45 +12:14 11:08
4 Veslemøy Værvågen Notodden OL 1:17:46 +30:15 14:30

Direkte N-lang

3 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elise Lie NOTEAM 1:12:28   19:57
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +