Resultater Prolog Pontresina - Ski Classics 1 - Menn 2017



Resultater Prolog - Visma Ski Classics 1 - Menn - 10 km, klassisk
Pontresina, Engadin, Sveits - 26. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

NB! Kvinner Elite

Menn Elite i Visma Ski Classics
* NB! VIKTIG - Det ble gått lagkonkurranse hvor 3 løpere er tellende. Nedenstående liste viser enkeltløperes tider i mål og er ikke sammenfallende med resultatlista for rekkefølgen mellom lagene.

# first name last name country team time
1 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 0:26:47.1
2 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 0:26:47.4+(0.2)
3 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 0:26:47.5+(0.3)
4 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 0:26:52.2+(5.0)
5 Simen Østensen NOR Team BN Bank 0:26:52.8+(5.7)
6 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 0:26:58.9+(11.8)
7 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 0:27:08.5+(21.3)
8 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 0:27:08.7+(21.5)
9 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 0:27:08.8+(21.7)
10 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 0:27:10.4+(23.3)
11 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 0:27:27.0+(39.9)
12 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 0:27:27.2+(40.0)
13 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 0:27:28.0+(40.9)
14 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 0:27:28.3+(41.2)
15 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:27:36.8+(49.7)
16 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:27:37.1+(49.9)
17 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 0:27:37.6+(50.4)
18 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 0:27:38.4+(51.3)
19 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:27:39.0+(51.8)
20 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team 0:27:39.1+(52.0)
21 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 0:27:39.2+(52.0)
22 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 0:27:40.6+(53.4)
23 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 0:27:40.6+(53.5)
24 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 0:27:47.8+(1:00.7)
25 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 0:27:48.0+(1:00.9)
26 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 0:27:48.2+(1:01.0)
27 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 0:27:50.6+(1:03.5)
28 Anders Høst NOR Team Serneke 0:27:50.9+(1:03.8)
29 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 0:27:51.2+(1:04.0)
30 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 0:27:51.9+(1:04.7)
31 Oskar Kardin SWE Team Santander 0:27:52.2+(1:05.1)
32 Bob Impola SWE Team Serneke 0:27:53.2+(1:06.1)
33 Joeri Kindschi SUI Team Pontresina 0:27:54.7+(1:07.6)
34 Linard Kindschi SUI Team Pontresina 0:27:55.4+(1:08.3)
35 Fabio Lechner SUI Team Pontresina 0:27:55.6+(1:08.4)
36 Rikard Tynell SWE Team Tynell 0:27:59.5+(1:12.3)
37 Jens Eriksson SWE Team Tynell 0:27:59.8+(1:12.6)
38 Klas Nilsson SWE Team Igne 0:28:12.5+(1:25.3)
39 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 0:28:28.9+(1:41.8)
40 Stian Berg NOR Team Synnfjell 0:28:32.7+(1:45.5)
41 Christian Winker NOR Team Synnfjell 0:28:33.3+(1:46.1)
42 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 0:28:33.7+(1:46.6)
43 Pål Åge Joten NOR Team Synnfjell 0:28:34.8+(1:47.7)
44 Thomas Freimuth GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 0:28:36.7+(1:49.6)
45 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää 0:28:37.3+(1:50.2)
46 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 0:28:37.6+(1:50.5)
47 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 0:28:38.5+(1:51.4)
48 Hannes Mäenpää FIN Team Mäenpää 0:28:41.3+(1:54.2)
49 Eric Thomas GER Team Forever Nordic 0:28:42.0+(1:54.9)
50 Robin Frost GER Team Forever Nordic 0:28:42.3+(1:55.2)