---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Re-løpet 2010



K 17-18 år 35km klas.
1 Mette Liset 2:45:29 Ivrig, IL
1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

M 19-20 år 35km klas.
1 Anders Mølmen Høst 2:03:37 Lyn Ski
2 Vemund Gurhot 2:08:26 Ukjent skigruppe 04:49
3 Øyvind Lavoll 2:19:42 Runar, IL 16:05
4 Eivind Dypedal 2:20:35 Stokke IL 16:58
5 Martin Aske 2:22:01 Andebu IL 18:24
6 Andreas Trolldalen 2:26:17 Andebu IL 22:40
6 Antall Påmeldte: 6 Startende: 6

M 41-45 år 35km klas.
1 Simen Haugen 1:57:38 Nanset IF
2 Nils Berg 2:07:53 Ukjent skigruppe 10:15
3 Knut Bergsvand 2:08:32 Nanset IF 10:54
4 Terje Christiansen 2:12:43 Norges Skiforbund 15:05
5 Kristian Qvenild 2:13:03 Ukjent skigruppe 15:25
6 Erik Moen 2:15:53 Team Extreme 18:15
7 Gylve Seflo 2:16:07 Team Extreme 18:29
8 Lars Tore Eskedal 2:16:27 Kodal IL 18:49
9 Arne Nåtedal 2:19:02 Ivrig, IL 21:24
10 Hans Randby 2:21:02 Oseberg Skilag 23:24
11 Per Helge Bergland 2:21:06 Nanset IF 23:28
12 Ole Theodor Sponberg 2:21:24 Stokke IL 23:46
13 Harald Sørby 2:22:51 Ivrig, IL 25:13
14 Leif Erik Tangen 2:23:44 Botne SK 26:06
15 Sjur Glenjen 2:25:43 Ukjent skigruppe 28:05
16 Kristian Aandahl 2:26:47 Ramnes IF 29:09
17 Terje Øxholm 2:27:16 Ukjent skigruppe 29:38
18 Ole Andreas Schøyen 2:28:47 Ukjent skigruppe 31:09
19 Øystein Løvli 2:30:33 Ukjent skigruppe 32:55
20 Fred Arne Høifødt 2:30:40 Ukjent skigruppe 33:02
21 Ole Johan Kvan 2:32:06 Ukjent skigruppe 34:28
22 Tom Isaksen Brunstad 2:36:03 Ukjent skigruppe 38:25
23 Ståle Skau 2:37:47 Ukjent skigruppe 40:09
24 Lasse Høydal 2:38:44 Ramnes IF 41:06
25 Tom Heistad 2:39:34 Ukjent skigruppe 41:56
26 Jarle Haukvik 2:39:47 Ukjent skigruppe 42:09
27 Johannes Setre 2:46:17 Ukjent skigruppe 48:39
28 Henning Larsen 2:47:50 Ramnes IF 50:12
29 Ole Petter Akerholt 2:52:36 Ukjent skigruppe 54:58
30 Gunnar Haugerud 2:52:42 Ukjent skigruppe 55:04
31 Stig Anders Hagen 2:56:03 Ukjent skigruppe 58:25
32 Halvor Schøyen 3:06:43 Ukjent skigruppe 1:09:05
33 Ricard Larsen 3:09:09 Andebu IL 1:11:31
34 Gordon Terjesen 3:09:10 Ukjent skigruppe 1:11:32
35 Jon A Kuipper 3:12:19 Ukjent skigruppe 1:14:41
36 Ketil Johansen 3:18:01 Ukjent skigruppe 1:20:23
37 Trond Salvesen 3:20:58 Oslo Skikrets 1:23:20
38 Stein Klevjer 3:31:59 Re Sykkelklubb - 1:34:21
39 Øystein Moskvil 3:32:00 Ukjent skigruppe 1:34:22
40 Ole Dagfinn Tandberg 3:39:08 Ukjent skigruppe 1:41:30
41 Roar Antonsen 3:46:57 Stokke IL 1:49:19
41 Antall Påmeldte: 45 Startende: 43
eTiming versjon 3.0 17.01.2010 22:05:53 Side:1
Re Løpet Resultatliste 17.01.2010
Plass Navn Klubb Tid Distrikt Etter

K 41-45 år 35km klas.
1 Inger S. Liset 2:16:51 Ivrig, IL
2 Siri Dürendahl 2:21:52 Ukjent skigruppe 05:01
3 Anne Lene Lie 2:29:51 Nanset IF 13:00
4 Åse Irene Furuheim 2:35:08 Runar, IL 18:17
5 Kjersti Kjeldaas 2:51:11 Ivrig, IL 34:20
6 Unn Hofstad 3:00:41 Ukjent skigruppe 43:50
7 Elisabeth Aune 3:18:01 Ukjent skigruppe 1:01:10
8 Marianne Severinsen Schøyen 3:39:08 Ukjent skigruppe 1:22:17
9 Ingrid Bjerkø 3:46:27 Ukjent skigruppe 1:29:36
9 Antall Påmeldte: 10 Startende: 9

M 17-18 år 35km klas.
1 Simen Gunhildstad 2:16:18 Ivrig, IL
2 Vegard Kolstad 2:19:17 Ukjent skigruppe 02:59
3 Kristian Olai Lie 2:26:22 Ivrig, IL 10:04
4 Even Gjelsås 2:28:12 Ivrig, IL 11:54
5 Magnus Iversen 2:44:32 Ukjent skigruppe 28:14
6 Ola Kristoffer Waage 2:50:48 Ivrig, IL 34:30
7 Martin Klevjer 2:56:16 Re Sykkelklubb - 39:58
7 Antall Påmeldte: 10 Startende: 8

K 21-25 år 35km klas.
1 Randi Vermelid 2:25:04 Ivrig, IL
1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

K 36-40 år 35km klas.
1 Hilde Troneng 2:47:03 Ukjent skigruppe
2 Kristin Bruserud 2:48:21 Ivrig, IL 01:18
2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

K 46-50 år 35km klas.
1 Janike Liby 2:25:25 Ukjent skigruppe
2 Bjørg Marit Sollie 2:48:36 Ivrig, IL 23:11
3 Mette Sunde Remme 3:12:30 Ukjent skigruppe 47:05
4 Kjersti Høifødt 3:20:32 Ukjent skigruppe 55:07
4 Antall Påmeldte: 5 Startende: 4

M 51-55 år 35km klas.
1 Even Knutsen 2:10:32 Sturla, IF
2 Sverre Bjølgerud 2:13:54 Vikersund IF 03:22
3 Arne Skretteberg 2:19:34 Vikersund IF 09:02
4 Gorm Hinze 2:19:47 Nanset IF 09:15
5 Tellef Ormestad 2:24:59 Runar, IL 14:27
6 Lars Ingar Brekke 2:28:54 Ivrig, IL 18:22
7 Tore Gran 2:31:32 Ukjent skigruppe 21:00
8 Søren Ø. Hellenes 2:40:52 Nanset IF 30:20
9 Ove Fekene 2:43:38 Ukjent skigruppe 33:06
10 Atle Jahren 2:44:54 Oseberg Skilag 34:22
11 Asbjørn Lavoll 2:49:42 Ukjent skigruppe 39:10
12 Terje Brendsrød 2:50:16 Ukjent skigruppe 39:44
13 Jan Kristian Vedeler 2:50:57 Botne SK 40:25
14 Eirik Brekke 2:59:05 Ukjent skigruppe 48:33
14 Antall Påmeldte: 15 Startende: 14

M 71-75 år 35km klas.
1 Asbjørn Joakim Bugge 2:41:05 Ivrig, IL
2 Aksel Aleksander Røste 2:46:23 Runar, IL 05:18
3 Oddvar Bruun 3:00:25 Oseberg Skilag 19:20
4 Steinar Wegger 3:00:36 Andebu IL 19:31
5 Kåre Mortensen 3:13:43 Nanset IF 32:38
5 Antall Påmeldte: 5 Startende: 5

M 46-50 år 35km klas.
1 Rolf Vermlid 2:09:40 Stokke IL
2 Bjørn M Moss 2:16:19 Stokke IL 06:39
3 Andreas Dahl 2:21:08 Hof IL 11:28
4 Øyvind Bredholt 2:21:41 Runar, IL 12:01
5 Ole Bjørn Sjulstad 2:21:51 Ukjent skigruppe 12:11
6 Sigmund Olsen 2:23:34 Andebu IL 13:54
7 Hans Chr. Guren 2:23:43 Ukjent skigruppe 14:03
8 Sturle Brusdal 2:24:58 Ukjent skigruppe 15:18
9 Ove Martin Svae 2:32:06 Svarstad IL 22:26
10 Hans Olav Wåle 2:32:33 Ukjent skigruppe 22:53
11 Tor Herman Gunhildstad 2:33:30 Ivrig, IL 23:50
12 Hans Kvalsvik 2:33:51 Runar, IL 24:11
13 Hans J Haug 2:38:20 Stokke IL 28:40
14 Jan Løken 2:39:42 Ukjent skigruppe 30:02
15 Jørn Osnes 2:40:31 Botne SK 30:51
16 Olav Rømo 2:50:15 Oseberg Skilag 40:35
17 Runar Aarstadberg 2:50:34 Ukjent skigruppe 40:54
18 Svein Bruun 2:51:52 Ukjent skigruppe 42:12
19 Bent Dyrøy Lohne 2:53:38 Andebu IL 43:58
20 Åsmund Kleven 2:57:18 Ukjent skigruppe 47:38
21 Roy Ulland 3:09:12 Ukjent skigruppe 59:32
22 Bjørn Kristiansen 3:12:59 Ukjent skigruppe 1:03:19
22 Trond M Olsen 3:12:59 Ukjent skigruppe 1:03:19
24 Finn Johansen 4:20:17 Ukjent skigruppe 2:10:37
24 Antall Påmeldte: 26 Startende: 24

M 21-25 år 35km klas.
1 Kristian Stenerud 2:17:06 Ukjent skigruppe
1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

M 76 år og eldre 35km klas.
1 Einar Olai Johansen 3:50:20 Ukjent skigruppe
1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

K 26-30 år 30km klas.
1 Gerd Inger Brunborg 2:55:58 Ukjent skigruppe
2 Kirstin Blomberg 3:16:56 Ukjent skigruppe 20:58
2 Linn Karlsvik 3:16:56 Ukjent skigruppe 20:58
4 Gunnhild Solli Haukaas 3:29:39 Stjørdals-Blink, IL 33:41
5 Maren Sommervold 3:32:36 Lånke IL 36:38
5 Antall Påmeldte: 5 Startende: 5

M 61-65 år 35km klas.
1 Hans Petter Gulbrandsen 2:13:31 Berger IL
2 Helge Fossheim 2:16:17 Ukjent skigruppe 02:46
3 Arve Thorsen 2:21:46 Runar, IL 08:15
4 Helge Erland Bergsvand 2:26:11 Nanset IF 12:40
5 Vidar KLokkerhaug 2:26:12 Oseberg Skilag 12:41
6 Kåre Hvitstein 2:26:13 Kodal IL 12:42
7 Henning Røed 2:35:15 Ivrig, IL 21:44
8 Erik Ellingsen 2:35:37 Runar, IL 22:06
9 Arne Torbjørnsen 2:37:41 Nanset IF 24:10
10 Odd Samuel Larsen 2:38:12 Ivrig, IL 24:41
11 Ragnar Hillestad 2:46:43 Ukjent skigruppe 33:12
12 Erik Hertzberg Helle 3:10:35 Ukjent skigruppe 57:04
13 Einar Tafjord 3:24:09 Kragerø IF Ski 1:10:38
DNF Ole Preben Hildegaard Ukjent skigruppe
DSQ OK Svein Førsund 3:30:14 Ivrig, IL
15 Antall Påmeldte: 15 Startende: 15

M 26-30 år 35km klas.
1 Ken Tore Tallakstad 2:07:41 Ukjent skigruppe
2 Petter Sveen Nilsen 2:14:05 Ukjent skigruppe 06:24
3 Jon Anders Iversen 2:14:27 Berger IL 06:46
4 Christian Bøhmer 2:18:35 Ukjent skigruppe 10:54
5 Lars Kyllo 2:24:00 Skatval Skilag 16:19
6 Andreas Lie 2:27:57 Ukjent skigruppe 20:16
7 Lars Kristian Rustan 2:29:56 Ramnes IF 22:15
8 Andre Myrvold 2:34:16 Ukjent skigruppe 26:35
9 Martin Holter 2:41:33 Ukjent skigruppe 33:52
10 Daniel Hallanger 2:45:04 Ukjent skigruppe 37:23
11 Christian Knudsen 2:50:34 Norges Skiforbund 42:53
12 Sverre Lilleeng 3:32:37 Svarstad IL 1:24:56
12 Antall Påmeldte: 12 Startende: 12
K 61-65 år 35km klas.
1 Berit Grosvold 3:35:15 Ukjent skigruppe
1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

M 31-35 år 35km klas.
1 Morten Birger Wettergreen 2:04:14 Ukjent skigruppe
2 Einar Idland 2:08:13 Andebu IL 03:59
3 Kjetil Sørum 2:09:35 Ukjent skigruppe 05:21
4 Anders Aas 2:12:30 Ukjent skigruppe 08:16
5 Øyvind Peder Jahre 2:13:00 Ukjent skigruppe 08:46
6 Erlend Gjestrud 2:13:13 Ukjent skigruppe 08:59
7 Lennart Garnes 2:13:55 Rustad IL 09:41
8 Rune Firing Haugberg 2:15:14 Andebu IL 11:00
9 Jørn Sundby 2:17:53 Nanset IF 13:39
10 harald hertzberg helle 2:28:17 Ukjent skigruppe 24:03
11 Øyvind Kvernhusengen 2:31:47 Oseberg Skilag 27:33
12 Thomas Vennerød Langedrag 2:33:39 Ramnes IF 29:25
13 Lars Gervin 2:38:07 Ukjent skigruppe 33:53
14 Trond Brunborg 2:46:05 Ukjent skigruppe 41:51
15 Andre Johansen 2:49:16 Ukjent skigruppe 45:02
16 Joachim Kasbohn 2:50:26 Ukjent skigruppe 46:12
17 Frode Jordahl 3:02:58 Ukjent skigruppe 58:44
18 Espen Abrehamsen 3:16:34 Ukjent skigruppe 1:12:20
19 Magnus Krogh Ankarstrand 3:17:22 Ukjent skigruppe 1:13:08
20 Renato Henden Coco 3:28:59 Ukjent skigruppe 1:24:45
20 Antall Påmeldte: 21 Startende: 20
K 66-70 år 35km klas.
1 Grete Bergland 3:24:15 Solberg Sportsklubb
1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

M 36-40 år 35km klas.
1 Ivar Tveiten 1:54:48 Bever'n, IL
2 Ole Jakob Næss 1:57:37 Nanset IF 02:49
3 Tor Martin Lund 2:00:31 Nanset IF 05:43
4 Espen Liset 2:02:59 Ivrig, IL 08:11
5 Tom Kreken 2:05:00 Nanset IF 10:12
6 Eivind Siig Meen 2:05:28 Rustad IL 10:40
7 Torfinn Evensen 2:07:48 Rustad IL 13:00
8 Knut Ole Thoreplass 2:08:40 Bergkameratene Ski 13:52
9 Jon Camillo Wille 2:12:17 Oseberg Skilag 17:29
10 Lars Furuseth 2:16:41 Oseberg Skilag 21:53
11 Jon Erik Engen 2:17:56 Oseberg Skilag 23:08
12 Thor Arne Dammen 2:20:23 Hedrum IL 25:35
13 Jørgen Dyblie 2:21:14 Ukjent skigruppe 26:26
14 Tron Simen Doksrød 2:21:15 Ukjent skigruppe 26:27
15 Trond Nondal 2:22:01 Ukjent skigruppe 27:13
16 Jan Ivar Ellevog Johansen 2:24:31 Ukjent skigruppe 29:43
17 Bjørn Engen 2:27:12 Ukjent skigruppe 32:24
18 Leif Larsen 2:27:35 Ivrig, IL 32:47
19 Tore Hegdahl 2:27:46 Kodal IL 32:58
20 Jørn Oddvar Trollsås 2:28:32 Andebu IL 33:44
21 Dag Eirik Gjerken 2:29:56 Ukjent skigruppe 35:08
22 Torstein Reinertsen 2:36:57 Ukjent skigruppe 42:09
23 Tore Karlsen 2:38:11 Ukjent skigruppe 43:23
24 Kai Hansen 2:38:43 Nanset IF 43:55
25 Anders Kristian Holt 2:40:18 Hedrum IL 45:30
26 Frode Håkonsen 2:40:28 Botne SK 45:40
27 Jarle Teige 2:40:42 Ukjent skigruppe 45:54
28 Vegard Myrvang 2:48:54 Kodal IL 54:06
29 Bård Kristiansen 2:57:20 Ukjent skigruppe 1:02:32
30 Gjermund Sørland 3:00:37 Re Sykkelklubb - 1:05:49
31 Lasse Fevang 3:01:26 Ukjent skigruppe 1:06:38
32 Kenneth Snekkestad 3:04:32 Ukjent skigruppe 1:09:44
33 trond tafjord 3:09:03 Ukjent skigruppe 1:14:15
34 Erling Stene 3:12:33 Ukjent skigruppe 1:17:45
35 Ian Roche 3:14:10 Ukjent skigruppe 1:19:22
36 Bruno Tim Ottesen 3:17:08 Runar, IL 1:22:20
37 Christian Berg-Henry 3:18:43 Ukjent skigruppe 1:23:55
38 Jørn Walle 3:18:51 Ukjent skigruppe 1:24:03
39 Tormod Helgesen 3:23:55 Ukjent skigruppe 1:29:07
40 Mauritz Løvgren 3:29:49 Ukjent skigruppe 1:35:01
41 Trond Løvold 3:38:11 Stokke IL 1:43:23
DNF Ole Jacob Hansen Nanset IF
42 Antall Påmeldte: 43 Startende: 42

M 66-70 år 35km klas.
1 Svein Storli 2:39:54 Ukjent skigruppe
2 Birger Sandmoe 2:44:01 Ukjent skigruppe 04:07
3 Øyvind Langslet 2:46:11 Ukjent skigruppe 06:17
3 Antall Påmeldte: 3 Startende: 3

K 31-35 år 35km klas.
1 Turid Langseth Zagar 2:42:44 Nanset IF
2 Elin Bjerva 2:42:46 Sannidal IL 00:02
3 Ann-Kristin Stokke 2:51:18 Rustad IL 08:34
4 Frida Eggum Tafjord 3:14:11 Ukjent skigruppe 31:27
5 Mariann KJøsem 3:18:01 Ukjent skigruppe 35:17
6 Nina Brendalsmo 3:20:37 Tønsberg CK - 37:53
7 Line Susanne Kvilhaug 3:30:21 Botne SK 47:37
8 Lone Tandberg 3:50:39 Ukjent skigruppe 1:07:55
8 Antall Påmeldte: 8 Startende: 8

K 51-55 år 35km klas.
1 Tove Damgård 2:35:48 Ivrig, IL
2 Live Båsen 2:45:16 Vikersund IF 09:28
2 Antall Påmeldte: 3 Startende: 2

K 56-60 år 35km klas.
1 Aud Kjemperud 3:11:16 Ukjent skigruppe
1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

M 56-60 år 35km klas.
1 Hogne Fevik 2:22:53 Ramnes IF
2 Hans Jakob Klausen 2:25:03 Ivrig, IL 02:10
3 Hans Heyerdahl 2:29:13 Botne SK 06:20
4 Jørn Willy Olafsen 2:32:15 Ukjent skigruppe 09:22
5 Gunnar Jakob Langved 2:33:49 Ukjent skigruppe 10:56
6 Jens Hoel Nilsen 2:35:09 Nanset IF 12:16
7 James Godbolt 2:38:21 Ukjent skigruppe 15:28
8 Arnt E Holter 2:41:44 Ukjent skigruppe 18:51
9 Svein Drtina 3:06:58 Ukjent skigruppe 44:05
10 Kjell Ellia 3:29:47 Ukjent skigruppe 1:06:54
10 Antall Påmeldte: 11 Startende: 10
eTiming - www.emit.no 17.01.2010 22:05:53 Sid



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +