Resultater Reistadløpet - Ski Classics 10 - Menn 2018



Resultater Reistadløpet - Visma Ski Classics 10 - 50 km, klassisk
Bardu, Norge - 7. april 2018

Arrangementstype: Langrenn

Andre resultater i Reistadløpet
Klikk her for alle resultater i turrennet
Klikk her for kvinner som inngår i Visma Ski Classics

Menn Elite (Visma Ski Classics)

# first name last name country team time
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:10:58.8
2 Chris Andre Jespersen NOR Team Koteng 2:12:32.5+(1:33.7)
3 Anders Aukland NOR Team Santander 2:13:04.9+(2:06.1)
4 Daniel Richardsson SWE Lager 157 Ski Team 2:13:58.1+(2:59.3)
5 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:14:35.7+(3:36.9)
6 Toni Livers SUI   2:15:32.5+(4:33.6)
7 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:15:56.4+(4:57.6)
8 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 2:16:13.6+(5:14.7)
9 Simen Østensen NOR Team BN Bank 2:16:35.3+(5:36.5)
10 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 2:17:08.5+(6:09.7)
11 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:18:03.0+(7:04.2)
12 Anders Høst NOR Team Serneke 2:18:04.1+(7:05.3)
13 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:18:08.6+(7:09.8)
14 Håkon Mikalsen NOR   2:18:13.5+(7:14.6)
15 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 2:18:18.4+(7:19.6)
16 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 2:18:20.0+(7:21.1)
17 Petter Engdahl SWE Team Santander 2:18:29.5+(7:30.7)
18 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:18:56.2+(7:57.4)
19 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 2:18:57.4+(7:58.6)
20 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 2:19:25.5+(8:26.6)
21 Oskar Kardin SWE Team Santander 2:19:51.6+(8:52.7)
22 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:19:56.2+(8:57.3)
23 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 2:20:36.1+(9:37.2)
24 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 2:21:43.2+(10:44.4)
25 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 2:21:57.4+(10:58.6)
26 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 2:22:35.6+(11:36.7)
27 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 2:22:42.9+(11:44.1)
28 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:22:44.1+(11:45.2)
29 Dietmar Nöckler ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:22:45.1+(11:46.2)
30 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 2:23:09.7+(12:10.8)
31 Magnus Bleken NOR Team Mosetertoppen Skiline 2:23:13.2+(12:14.3)
32 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 2:23:57.3+(12:58.5)
33 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 2:23:59.6+(13:00.8)
34 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 2:24:02.2+(13:03.4)
35 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 2:24:13.9+(13:15.0)
36 Adam Fellner CZE Bauer Ski Team 2:25:11.1+(14:12.3)
37 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 2:25:40.9+(14:42.1)
38 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 2:25:46.1+(14:47.3)
39 Pontus Nordström SWE Team Serneke 2:26:07.7+(15:08.8)
40 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 2:26:41.4+(15:42.5)
41 Ståle Fenstad NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:26:50.8+(15:52.0)
42 Kristian Olsen NOR   2:27:16.4+(16:17.5)
43 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 2:27:25.0+(16:26.2)
44 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:27:26.1+(16:27.2)
45 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 2:27:51.4+(16:52.6)
46 Vegard Vinje NOR Lyn Ski Moseteråsen 2:28:45.3+(17:46.4)
47 Fred Anders Solbakken NOR   2:28:48.1+(17:49.2)
48 Petter Kaarby NOR Lyn Ski Moseteråsen 2:29:28.7+(18:29.9)
49 Toralf Heimdal NOR   2:30:01.1+(19:02.2)
50 Riccardo Mich ITA   2:30:47.6+(19:48.7)
51 Trond Olav Berg NOR   2:31:53.4+(20:54.6)
52 Åsmund H. Morgestad NOR   2:33:23.2+(22:24.3)
53 Vegard Vik NOR   2:33:33.2+(22:34.4)
54 Vegard Johnsen NOR   2:33:35.4+(22:36.6)
55 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 2:34:00.7+(23:01.9)
56 Florian Göbel GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 2:34:08.7+(23:09.9)
57 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:34:17.5+(23:18.7)
58 Erik Carleton CAN   2:34:20.1+(23:21.2)
59 Erlend NYHUS NOR   2:34:37.4+(23:38.5)
60 Erik Viklund SWE   2:35:08.9+(24:10.1)