Resultater Reistadløpet - Ski Classics 12 - Menn 2017



Resultater Reistadløpet - Visma Ski Classics 12 - Menn - 50 km, klassisk
Bardu, Norge - 1. april 2017

Arrangementstype: Langrenn

NB 1 - Alle resultater fra Reistadløpet
NB 2 - Kvinner i Ski Classics

Menn Elite som var med i Visma Ski Classics-delen av Reistadløpet

# first name last name country team time
1 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan 2:31:41.5
2 Anders Aukland NOR Team Santander 2:34:58.5+(3:17.0)
3 Simen Østensen NOR Team BN Bank 2:35:12.3+(3:30.8)
4 Lukáš Bauer CZE Team Pioneer Investments 2:35:14.7+(3:33.2)
5 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:36:30.3+(4:48.8)
6 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan 2:36:31.1+(4:49.6)
7 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:36:31.8+(4:50.3)
8 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan 2:36:31.9+(4:50.4)
9 Anders Høst NOR Team LeasePlan 2:36:37.8+(4:56.2)
10 Alexis Jeannerod FRA Team Pioneer Investments 2:36:38.5+(4:57.0)
11 Martin Jakš CZE Team Pioneer Investments 2:36:40.5+(4:59.0)
12 Haakon MIKALSEN NOR   2:36:49.0+(5:07.5)
13 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:37:00.7+(5:19.2)
14 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:37:37.8+(5:56.3)
15 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 2:38:11.3+(6:29.8)
16 Chris Andre Jespersen NOR Team United Bakeries 2:38:27.8+(6:46.3)
17 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:38:45.7+(7:04.2)
18 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 2:38:59.7+(7:18.1)
19 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries 2:39:00.9+(7:19.4)
20 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries 2:39:29.4+(7:47.9)
21 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 2:39:29.5+(7:48.0)
22 Petr Novák CZE Atlas Craft Team 2:39:52.6+(8:11.1)
23 Snorri Einarsson ISL Team Santander 2:39:59.7+(8:18.2)
24 Ilya Chernousov RUS Team Pioneer Investments 2:40:09.8+(8:28.3)
25 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport 2:40:13.1+(8:31.6)
26 Torleif Syrstad NOR Team Synnfjell 2:40:20.3+(8:38.8)
27 Jörgen Brink SWE Brink Ski Team 2:41:11.0+(9:29.5)
28 Adam Fellner CZE Team Pioneer Investments 2:42:47.8+(11:06.3)
29 Oskar Kardin SWE Team Serneke 2:42:58.1+(11:16.6)
30 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 2:43:35.6+(11:54.1)
31 Jens Eriksson SWE Team Santander 2:43:58.7+(12:17.2)
32 Gabriel Thorn SWE Team Serneke 2:44:59.5+(13:17.9)
33 Torgeir Skare Thygesen NOR Team LeasePlan 2:45:32.8+(13:51.3)
34 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 2:46:50.7+(15:09.2)
35 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 2:47:58.3+(16:16.8)
36 Pavel Ondrášek CZE Atlas Craft Team 2:49:17.2+(17:35.6)
37 Fred Anders Solbakken NOR   2:50:01.7+(18:20.2)
38 Runar Hermo NOR   2:51:14.2+(19:32.7)
39 Thomas Gifstad NOR Team Forever Nordic 2:51:29.7+(19:48.2)
40 Kein Einaste EST Team Xcalibur Lill Sport 2:52:13.0+(20:31.5)
41 Kristian Olsen NOR   2:52:50.5+(21:09.0)
42 Toralf Heimdal NOR   2:53:42.6+(22:01.1)
43 Vegar Skildheim NOR   2:53:47.4+(22:05.9)
44 Sergey Ivanov RUS   2:56:09.6+(24:28.1)
45 Eirik MIKKELSEN NOR   2:56:33.4+(24:51.9)
46 Nils-Ingar Aadne NOR Team BN Bank 2:56:44.8+(25:03.3)
47 Sigurd Arne Brones Engen NOR   2:57:30.8+(25:49.2)
48 Erlend NYHUS NOR   2:58:15.6+(26:34.1)
49 Mats Jørgen Nordmo Ingdal NOR   2:58:38.9+(26:57.4)
50 Philipp Bachl AUT Skimarathon Team Austria 2:59:54.3+(28:12.8)