Resultater Ribbe & Loff 2018



Resultater Ribbe & Loff
Oslo - 8. desember 2018

Arrangementstype: Orientering

D 17-

32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 26:39  
2 Mai Elin B. Watson Bækkelagets SK 28:18 +1:39
3 Lone Brochmann Bækkelagets SK 28:48 +2:09
4 Louise Oram Bækkelagets SK 31:57 +5:18
5 Maren Norderud IL Tyrving 32:49 +6:10
6 Britta Fismen Fossum IF 33:52 +7:13
7 Dagrun Melkild Heming Orientering 34:26 +7:47
8 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 34:35 +7:56
9 Svenja Kernstock VBIL 36:21 +9:42
9 Helena Axelsson Nydalens SK 36:21 +9:42
11 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 36:30 +9:51
12 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 36:58 +10:19
13 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 37:19 +10:40
14 Randi Høilund Sentrum OK 37:22 +10:43
15 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 37:38 +10:59
16 Linn Mei Waaler Måren OK 37:47 +11:08
17 Hege Wang Lillomarka OL 38:10 +11:31
18 Cecilie Andersen Privat 38:27 +11:48
19 Sharon Broadwell IL GeoForm 42:07 +15:28
20 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 42:15 +15:36
21 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 44:03 +17:24
22 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 45:33 +18:54
23 Liv Paltiel Privat 45:54 +19:15
24 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 46:23 +19:44
25 Barbara Karoli Sentrum OK 46:46 +20:07
26 Linda Fredh OK Moss 50:45 +24:06
27 Deborah Karoli Sentrum OK 1:05:05 +38:26
28 Aina Grymyr Haugerud IF 1:10:17 +43:38
  Marianne Arnesen Asker Skiklubb aktiv  
  Anne Danielsen Nydalens SK aktiv  
  Aleidis Løken Heming Orientering aktiv  
  Ingeborg Øderud Bækkelagets SK aktiv  

D 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Randi Nilstad IL Tyrving 48:37  
2 Nora Ursin Bærum Kommune 48:51 +0:14
3 Kjersti Tho Stabæk IF 54:55 +6:18
4 Unni Drage Haugerud IF 59:33 +10:56
  Sissel Plejdrup Oppsal Orientering aktiv  

H 17-

59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Håland Team Innova 23:31  
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 24:45 +1:14
3 Thomas Nipen Bækkelagets SK 24:49 +1:18
4 Halvor Saunes Nydalens SK 24:55 +1:24
5 Mathias Nipen Bækkelagets SK 25:35 +2:04
6 Ivar Seierstad IL GeoForm 25:40 +2:09
7 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 25:51 +2:20
8 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 25:57 +2:26
9 Lars Steinar Hefre Bø OL 26:34 +3:03
10 Jørn Sundby Larvik OK 26:38 +3:07
11 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 26:53 +3:22
12 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 27:07 +3:36
13 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 27:41 +4:10
14 Dag Steinar Ragvin Bø OL 27:58 +4:27
15 Jan Tore Henriksen Norges Bank BIL 28:12 +4:41
16 Knut Bårtveit Bø OL 28:37 +5:06
17 Jeff Abrahamsen Ås-NMBU Orientering 29:07 +5:36
18 Stein Blomseth Vålerengens IF 29:28 +5:57
19 Torstein Hole Nydalens SK 29:47 +6:16
20 Harald Iwe IL GeoForm 30:00 +6:29
21 Morten Tangen Fredh OK Moss 30:25 +6:54
22 Kristian Østermann Heming Orientering 30:34 +7:03
23 Olav Holden Skyblazers 30:56 +7:25
24 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 31:04 +7:33
25 Torgrim Soterud Bø OL 31:33 +8:02
26 Thor Hobæk Gassecure BIL 31:50 +8:19
27 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 32:05 +8:34
28 Tom Kristensen Larvik OK 32:19 +8:48
29 Egil Reidar Osnes Privat 32:23 +8:52
30 Bjørn Hauge Nydalens SK 32:31 +9:00
31 Lasse Arnesen Heming Orientering 33:45 +10:14
32 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 34:08 +10:37
33 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 34:18 +10:47
34 Fredrik Mathisen Nydalens SK 34:27 +10:56
35 Stefan Kernstock VBIL 35:00 +11:29
36 Tor Ringstad Hedrum OL 35:41 +12:10
37 Håkon Jendal Fossum IF 35:57 +12:26
38 Eirik Tandrevold Fossum IF 36:17 +12:46
39 Uno Hanslien Privat 37:40 +14:09
40 Jon Lahlum IL GeoForm 37:59 +14:28
41 Harald Rikheim Privat 39:07 +15:36
42 Tor Gunnar Saakvitne Privat 39:23 +15:52
43 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 39:48 +16:17
44 Andreas Gehrmann Privat 40:16 +16:45
45 Thor Norderud IL Tyrving 47:41 +24:10
  Einar Ekeland Oddersjaa SSK aktiv  
  Bjørn Henning Grandal IL Tyrving aktiv  
  Stein H. Hagen Fossum IF aktiv  
  Stian Lillegård Lillomarka OL aktiv  
  Terje Melsom Fossum IF aktiv  
  Fredrik Norløff-Mathisen Nydalens SK aktiv  
  Magne Omestad Nydalens SK aktiv  
  Børge Pedersen Nydalens SK aktiv  
  Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK aktiv  
  Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering diskvalifisert  
  Dag Wang Lillomarka OL diskvalifisert  
  Johnny Puma Sentrum OK diskvalifisert  
  Guttorm L Egge Oslostudentenes IK diskvalifisert  
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering diskvalifisert  

H 60-

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vidar Berteig IL GeoForm 33:57  
2 Kjell Winther Oppsal Orientering 34:29 +0:32
3 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 34:32 +0:35
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 35:11 +1:14
5 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 36:28 +2:31
6 Per Schanche Asker Skiklubb 36:35 +2:38
7 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 38:24 +4:27
8 Alf Pettersen IL Tyrving 38:57 +5:00
8 Helge Revhaug Ringerike OL 38:57 +5:00
10 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 39:01 +5:04
11 Rune Hultgreen IL GeoForm 39:05 +5:08
12 Harald Bauger OK Moss 40:31 +6:34
13 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 40:34 +6:37
14 John Thomas Petersen Nittedal OL 42:30 +8:33
15 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 42:49 +8:52
16 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 42:56 +8:59
17 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 43:09 +9:12
18 Olav Nipen IL Tyrving 44:51 +10:54
19 Per Ongstad Privat 45:51 +11:54
20 Bjørn Egner Heming Orientering 49:09 +15:12
21 Jon Fanavoll Kamp/Vestheim IF 54:43 +20:46
22 Jon C. Fougner Heming Orientering 59:44 +25:47
  Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm aktiv  
  Per Osen Vestre Akers SK aktiv  
  Sigurd Haugerud IL GeoForm diskvalifisert  
  Ove Martinsen Hauketo IF diskvalifisert  

H 16

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 29:51  
2 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 30:36 +0:45
3 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 41:55 +12:04
4 Jørgen Ler Fet OL 47:48 +17:57
  Axel Aalde Nydalens SK aktiv  
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF aktiv  
  Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering diskvalifisert  

D 16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 35:37  
2 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 38:21 +2:44
3 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 39:28 +3:51
4 Jenny Winsvold Sentrum OK 39:59 +4:22
  Mona Wattson Privat aktiv  
  Eline Blekastad Privat diskvalifisert