Resultater Ringerike 2-dagers 2015 - Dag 1



Resultater Ringerike 2-dagers, dag 1
Hønefoss, Buskerud - 22. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Jan Olav Bergan Kongsberg OL 24:22  
  Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 35:54  
  Marte Eger Kongsberg OL 26:57  
  Mari Eggen Nydalens SK 29:38  
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 30:58  
  Ingunn  Fossaas Ringerike OL 29:04  
  Karsten Fossaas Ringerike OL 29:08  
  Oskar Hope Modum OL 21:25  
  Anabel Hunmo Kjellevold Modum OL 23:54  
  Magnus Jevanord Fossum IF 24:15  
  Mats Jevanord Fossum IF 20:18  
  Henrik Kaiser Sturla, IF 27:46  
  Kristian Kaiser Sturla, IF 36:04  
  William Kjemperud Strand Fossekallen IL 30:38  
  Kristin Kjesbu IL Tyrving 34:17  
  Reidar Kolstrøm Ringerike OL 21:30  
  Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 31:43  
  Magnus Molund IL Tyrving 18:15  
  Linnea B.  Nyhagen Fossekallen IL 25:07  
  Ola Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 32:24  
  Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 27:33  
  Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 34:24  
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 34:24  
  Håvard Søreide Ringerike OL 23:14  
  Katrine Telstø Etnedal IL 37:35  
  Nikolai Teslo Hadeland OL 27:07  
  Erlend Ulsaker Hemsedal IL 21:38  
  Ida Vatland Hadeland OL 36:59  
  Sofia Øhlckers IL Tyrving 28:10  
  Eimund Øverli Berg Kongsberg OL 47:50  

D -10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Vilde Aabel Ringerike OL 39:46  
  Mathilde Fossaas Gimle IF 46:14  
  Nora Christine Hansen Røyken OL 30:48  
  Martine Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 43:37  
  Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 36:23  

D 11-12

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin M Jacobsen Lardal OL 19:51  
2 Eline Schjerven Lardal OL 23:36 +3:45
3 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 24:33 +4:42
4 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 24:40 +4:49
5 Mari Øverby Kongsberg OL 25:09 +5:18
6 Konstanse Moholth Kongsberg OL 25:45 +5:54
7 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 31:30 +11:39
8 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 34:42 +14:51
9 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 40:27 +20:36
10 Tiril elisabeth Eggen Nydalens SK 41:58 +22:07

D 11-12N

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sara Molund IL Tyrving 19:55  
2 Emma  Kjesbu IL Tyrving 19:56 +0:01
3 Ingvild Søreide Ringerike OL 24:12 +4:17
4 Anne Marte Telstø Etnedal IL 24:44 +4:49
5 Andrine Jensen Oppsal Orientering 27:02 +7:07

D 13-14

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 27:12  
2 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 27:39 +0:27
3 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 29:41 +2:29
4 Christine Hoen Eiker OL 31:34 +4:22
5 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 32:03 +4:51
6 Ingrid Bogen Arenth Sturla, IF 36:53 +9:41
7 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 38:11 +10:59
8 Solveig Letmolie Eiker OL 40:21 +13:09
9 Berthe Teslo Hadeland OL 42:50 +15:38
10 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 43:06 +15:54
11 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 45:51 +18:39
12 Caroline Eide Gjø-Vard OL 1:40:37 +1:13:25

D 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 27:47  

D 15-16

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 38:00  
2 Thea Dyrkorn Eiker OL 42:26 +4:26
3 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 44:14 +6:14
4 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 44:58 +6:58
5 Hanne Vassend Porsgrunn OL 45:46 +7:46
6 Helene Eger Kongsberg OL 50:33 +12:33
7 Elin Ulsaker Hemsedal IL 51:08 +13:08
8 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 54:54 +16:54
9 Andrea Vanebo Kongsberg OL 59:43 +21:43
10 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 1:08:44 +30:44
11 Mari McCarthy Rørlien Fossum IF 1:37:00 +59:00
  Andrea Willkommn Eiken Kongsberg OL diskvalifisert  

D 15-16B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vera Gano Mønnich Røyken OL 47:50  

D 17-A kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Idunn Haavengen Kongsberg OL 51:46  
2 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 52:34 +0:48
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 56:23 +4:37
4 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:18:18 +26:32
5 Anne Berit Rørlien Fossum IF 1:23:05 +31:19

D 17-B

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marit Gano Røyken OL 42:06  
2 Liv Berit Arenth Sturla, IF 45:21 +3:15
3 Siri Spjelkavik IL Tyrving 45:41 +3:35
4 Lenka Westin Porsgrunn OL 46:00 +3:54
5 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 48:17 +6:11
6 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 1:02:05 +19:59

D 17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Berit Ulsaker Hemsedal IL 41:08  
2 Tiril Reksnes Hadeland OL 42:04 +0:56
3 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 53:13 +12:05
4 Marit Vinje Oppsal Orientering 1:04:25 +23:17

D 17-N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Astrid Kjesbu IL Tyrving 21:20  
2 Ann-Charlotte Fossaas Gimle IF 44:15 +22:55

D 21-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 55:43  
2 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 55:56 +0:13
3 Therese Haare Konnerud IL 57:51 +2:08
4 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 1:24:55 +29:12
5 Ida Hope Oslostudentenes IK 1:25:01 +29:18
6 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:27:52 +32:09
7 Raquel Costa Halden SK 1:32:18 +36:35
8 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:36:01 +40:18
  Marit Isachsen Asker Skiklubb diskvalifisert  

D 35-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Zsuzsa Fey IL Tyrving 59:10  
2 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 1:09:52 +10:42
  Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll diskvalifisert  

D 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 47:10  
2 Elisabeth holmboe Eggen Nydalens SK 53:28 +6:18
3 May Ingela Hope Modum OL 56:11 +9:01
4 Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink Orientering 56:56 +9:46
5 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 57:33 +10:23
6 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 58:04 +10:54
7 Milda Øhlckers IL Tyrving 58:52 +11:42
8 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:00:57 +13:47

D 45-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 53:29  
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 53:52 +0:23
3 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 59:29 +6:00
4 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:01:42 +8:13
5 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:02:30 +9:01
6 Heidi Myklemyr Eiker OL 1:06:15 +12:46
7 Tove Aasheim Askøy OL 1:08:52 +15:23
8 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:10:23 +16:54
9 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:11:07 +17:38
10 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:14:30 +21:01
11 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:18:51 +25:22
12 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:19:47 +26:18
13 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:43:03 +49:34
  Gunhild Myhr Asker Skiklubb diskvalifisert  

D 50-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 40:30  
2 Hilde Storløkken Kongsberg OL 42:48 +2:18
3 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 47:10 +6:40
4 Anna Göhlman IL Tyrving 48:51 +8:21
5 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 48:54 +8:24
6 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 49:11 +8:41
7 Torun Dyrkorn Eiker OL 49:16 +8:46
8 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 49:22 +8:52
9 Maria Torgersen Bækkelagets SK 50:30 +10:00
10 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 51:16 +10:46
11 Sigrun Nygård Asker Skiklubb 52:27 +11:57
12 Hege Heiberg Hadeland OL 55:14 +14:44
13 Tove Beate Jelstad Modum OL 58:08 +17:38

D 55-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sirpa Lilja Modum OL 35:47  
2 Runa Skyttersæter Heming Orientering 37:23 +1:36
3 Grete Hovi Skien OK 37:56 +2:09
4 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 41:38 +5:51
5 Berit Danielsen IL Tyrving 42:39 +6:52
6 Berit Berge IL Tyrving 42:41 +6:54
7 Helga Haverstad Lierbygda OL 42:47 +7:00
8 Ingeborg Lobben Gjennestad Vegårshei IL 45:45 +9:58
9 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 53:20 +17:33
10 Randi Nilstad IL Tyrving 54:53 +19:06
11 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 58:41 +22:54

D 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Svanberg Røyken OL 42:32  
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 44:52 +2:20
3 Inger Tiltnes IL Tyrving 47:50 +5:18
4 Aud Kjemperud Eiker OL 55:58 +13:26
5 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 58:02 +15:30
6 Catherine Dawson GafanhOri 1:06:34 +24:02
7 Aud Mona Røste Hadeland OL 1:14:45 +32:13

D 65-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Tho Stabæk IF 30:39  
2 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 33:53 +3:14
3 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 40:41 +10:02
4 Unn Ellefsen IL Tyrving 46:08 +15:29
5 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 52:47 +22:08

D 70-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 30:51  
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 32:18 +1:27
3 Tea Forberg Rond OL 33:59 +3:08
4 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 38:58 +8:07
5 Grete Vestby Varteig OL 52:36 +21:45
6 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 52:49 +21:58
7 Hanne Bræck Kongsberg OL 54:08 +23:17

D 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 42:39  

H -10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Rasmus Berglund Ringerike OL 19:47  
  Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 29:10  
  Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 29:32  

H 11-12

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 16:44  
2 Jonas Myhr Asker Skiklubb 16:45 +0:01
3 Johan Eger Kongsberg OL 17:02 +0:18
4 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 17:41 +0:57
5 Lukas Klausen Sturla, IF 17:42 +0:58
6 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 20:45 +4:01
7 Halvor Løken Kongsberg OL 21:39 +4:55
8 Christian Fredrik Borg IL Koll 22:10 +5:26
9 Sindre Ulsaker Hemsedal IL 22:21 +5:37
10 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 23:39 +6:55
11 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 23:44 +7:00
12 Arne Bergan Kongsberg OL 24:47 +8:03
13 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 25:40 +8:56
14 Eskild Sæther Fossekallen IL 26:11 +9:27
15 Stein Aas Stræte Ringerike OL 26:59 +10:15
16 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 28:51 +12:07
17 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 30:45 +14:01
18 Martin Kaiser Sturla, IF 32:48 +16:04
19 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 38:35 +21:51
20 Oskar Fossås Ringerike OL 39:44 +23:00
21 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 49:49 +33:05

H 11-12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Jacobsen Ringerike OL 18:32  
2 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 20:29 +1:57
3 Eirik Frengstad Ringerike OL 22:53 +4:21
4 Ole Jørgen Bøhn Ringerike OL 24:33 +6:01

H 13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vetle Drage Kongsberg OL 27:14  
2 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 27:19 +0:05
3 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 28:02 +0:48
4 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 29:16 +2:02
5 Anders Roum Ringerike OL 36:30 +9:16
6 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 47:33 +20:19

H 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 26:08  
2 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 27:37 +1:29

H 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Telstø Etnedal IL 29:59  

H 15-16

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 49:00  
2 Oskar Arnevik Ringerike OL 49:27 +0:27
3 Trygve Myhr Asker Skiklubb 49:42 +0:42
4 Sølve Drage Kongsberg OL 51:57 +2:57
5 Joar Gjerdahl Konnerud IL 52:59 +3:59
6 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 53:40 +4:40
7 Alexanader Repstad Storemyr IL Hauken 54:16 +5:16
8 Vegard Løvli Asker Skiklubb 55:27 +6:27
9 Sverre Graffer Ringerike OL 1:16:38 +27:38
  Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL diskvalifisert  
  Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF diskvalifisert  

H 15-16B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsmund Sæther Fossekallen IL 45:15  

H 17-A kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Endre Ulsaker Hemsedal IL 49:44  
2 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 52:52 +3:08
3 Ole Ingesen Sarpsborg OL 55:09 +5:25
4 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 55:38 +5:54
  Peter Carlsen Røyken OL diskvalifisert  

H 17-B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trond Ivar Fossaas Gimle IF 32:23  
2 Lars Eirik Eggen Nydalens SK 34:25 +2:02
3 Morten Andresen OK Skeidi 37:31 +5:08
4 Torbjørn Bogen Sturla, IF 59:01 +26:38
  Carl August Klevjer Ringerike OL diskvalifisert  

H 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 45:29  
2 Arnfinn Sørum Skien OK 48:38 +3:09
3 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:20:05 +34:36

H 17-N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tord Kjesbu IL Tyrving 21:16  
2 Markus Heide Modum OL 22:06 +0:50

H 17-18

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håvard Ulsaker Hemsedal IL 1:03:21  
2 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:19:43 +16:22
3 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 1:53:40 +50:19

H 19-20

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elias T. Mølnvik Fossum IF 45:30  
2 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 57:57 +12:27

H 21-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tiago Aires Halden SK 1:08:32  
2 Stian Stærkeby Jelstad Modum OL 1:11:11 +2:39
3 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:14:50 +6:18
4 Einar Melsom Fossum IF 1:17:02 +8:30
5 Nils Petter Fremming Heming Orientering 1:23:15 +14:43
6 Erik Feyling Haare Konnerud IL 1:24:26 +15:54
7 Per Wiréhn Asker Skiklubb 1:26:15 +17:43
8 Rune Fleischer Eiker OL 1:27:31 +18:59
9 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:40:08 +31:36
10 Lars Leiren Kolbotn og Skimt OL 1:55:51 +47:19
  Hans Trøan Nydalens SK diskvalifisert  

H 40-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Brenna Nittedal OL 52:46  
2 Christian Frøyd Sogndal IL 53:41 +0:55
3 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 57:07 +4:21
4 Håvard Telstø Etnedal IL 57:26 +4:40
5 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:01:15 +8:29
6 Hallvard Koren OK Moss 1:03:14 +10:28
7 Kjetil Molund IL Tyrving 1:06:01 +13:15
8 John Chandler Cork O 1:16:19 +23:33
9 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:29:53 +37:07
  Jørn-Are Longfjeld Modum OL diskvalifisert  

H 45-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Syver Løken Kongsberg OL 53:48  
2 Per Øivind Eger Kongsberg OL 55:07 +1:19
3 Hans Jevanord Fossum IF 56:12 +2:24
4 Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL 57:11 +3:23
5 Tore Nymark Askøy OL 1:01:39 +7:51
6 Arnt Oluf Eide Gjø-Vard OL 1:02:44 +8:56
7 Einar Teslo Hadeland OL 1:07:01 +13:13
8 Ivar Mølnvik Fossum IF 1:08:35 +14:47
9 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 1:09:27 +15:39
10 Nils Bergan Nydalens SK 1:11:48 +18:00
11 Atle Wøllo Kongsberg OL 1:15:48 +22:00
12 Thomas Kaiser Sturla, IF 1:19:09 +25:21
13 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:27:24 +33:36
14 Øystein Skjelbred Kongsberg OL 1:32:54 +39:06
15 Markus Kaiser DARC Greisheim 1:52:06 +58:18
  Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  

H 50-

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 36:55  
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 39:23 +2:28
3 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 42:21 +5:26
4 Erlend Råheim OK Øst 45:11 +8:16
5 Gjermund Røren Eiker OL 46:15 +9:20
6 Owen Westergård Varegg 46:25 +9:30
7 Njål Svingheim Konnerud IL 47:07 +10:12
8 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 47:43 +10:48
9 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 48:14 +11:19
10 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 48:47 +11:52
11 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 49:59 +13:04
12 Tore Voss Fagervold Bærums Skiklub 52:07 +15:12
13 Terje Melsom Fossum IF 52:51 +15:56
14 Snorre Frydenlund Sturla, IF 52:57 +16:02
15 Terje Henriksen Asker Skiklubb 54:45 +17:50
16 Håkon Løvli Asker Skiklubb 54:56 +18:01
17 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 55:38 +18:43
18 Terje Næss Fossum IF 57:07 +20:12
19 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 58:13 +21:18
20 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 58:50 +21:55
21 Roar Bye Modum OL 59:10 +22:15
22 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 1:00:13 +23:18
23 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 1:00:59 +24:04
24 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 1:11:42 +34:47
25 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:43:02 +1:06:07

H 55-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Mårtensson Modum OL 35:50  
2 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 40:00 +4:10
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 41:27 +5:37
4 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 42:35 +6:45
5 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 45:38 +9:48
6 Anton Plaian Asker Skiklubb 48:07 +12:17
7 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 48:17 +12:27
8 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 48:27 +12:37
9 Einar Jensen Nydalens SK 49:11 +13:21
10 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 50:09 +14:19
11 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 51:23 +15:33
12 Øivind Myhre Kongsberg OL 54:35 +18:45
13 Roar Tønnessen Kongsberg OL 1:01:32 +25:42
14 Roar Nydal Asker Skiklubb 1:07:11 +31:21
15 Roy Gjerding OK Moss 1:08:00 +32:10
16 Petter Fure Oppsal Orientering 1:21:05 +45:15
17 Rune Moian Asker Skiklubb 1:55:59 +1:20:09

H 60-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein S Jacobsen IL Tyrving 45:47  
2 Harald Hovi Skien OK 47:50 +2:03
3 Reidar Fossum Asker Skiklubb 50:35 +4:48
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 50:38 +4:51
5 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 53:06 +7:19
6 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 53:21 +7:34
7 Alf Pettersen IL Tyrving 53:33 +7:46
8 Morten Johannessen Røyken OL 54:14 +8:27
9 Arne Tiltnes IL Tyrving 57:18 +11:31
10 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:06:49 +21:02
11 Olav Nipen IL Tyrving 1:08:52 +23:05
  Magne Vollen Oslostudentenes IK diskvalifisert  

H 65-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Trøan Hadeland OL 36:59  
2 Runar Kittilsen Stokke IL 40:37 +3:38
3 Per Øhlckers IL Tyrving 40:42 +3:43
4 Paul Skjaker Hadeland OL 43:19 +6:20
5 Elling Aakre Andebu IL 43:59 +7:00
6 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 44:12 +7:13
7 Roy Dawson GafanhOri 45:32 +8:33
8 Rolf Gjølberg Larvik OK 47:42 +10:43
9 Helge Lye IL Tyrving 50:15 +13:16
10 Hans Lyder Haare Konnerud IL 55:14 +18:15

H 70-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 41:40  
2 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 42:38 +0:58
3 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 45:47 +4:07
4 Ragnar Hillestad Lardal OL 46:25 +4:45
5 Roar Bjordal Oppsal Orientering 46:48 +5:08
6 Eirik Eriksen Sturla, IF 47:11 +5:31
7 Kjell Grønhovd Modum OL 47:14 +5:34
8 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 47:32 +5:52
9 John Ivar Kjellevold Modum OL 49:58 +8:18
10 Thorolf Trolsrud Botne SK 50:16 +8:36
11 Lars Martin Gjein Stokke IL 51:39 +9:59
12 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 58:32 +16:52
13 Kristen Lund Skaukameratene OL 1:23:23 +41:43

H 75-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 29:14  
2 Steinar Ruud Konnerud IL 29:50 +0:36
3 Ivar Louis Berg Sturla, IF 30:47 +1:33
4 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 31:51 +2:37
5 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 33:02 +3:48
6 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 44:05 +14:51
7 Harald Wibye OK Moss 56:04 +26:50
8 Finn Vestby Varteig OL 1:00:53 +31:39
  Thor Edvardsen Larvik OK diskvalifisert  
  Elling Frøvoll Sturla, IF diskvalifisert  

H 80-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Finn Åge Østern Kongsberg OL 29:56  
2 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 35:20 +5:24
3 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 47:06 +17:10
4 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 50:57 +21:01
5 Kjell H. Eriksen Fossum IF 1:19:20 +49:24
6 Kjell Michelsen Fredrikstad SK 1:26:28 +56:32

Direkte A

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Størmer Fossum IF 44:21  
2 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 47:32 +3:11
3 Ivo  Kamenaro Store Tuna 47:34 +3:13
4 Eskil Gullord Raumar 52:53 +8:32
5 Iliane Ilieve Halden SK 1:00:22 +16:01
6 Henning Wernøe Hamar OK 1:16:33 +32:12
7 Henning Martinsen Fredrikstad SK 1:21:18 +36:57
8 Terje Pahr Haare Konnerud IL 1:24:57 +40:36
9 Arvid Nelson Lardal OL 1:25:38 +41:17
10 Ronny Nelson Lardal OL 1:58:53 +1:14:32

Direkte B

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marianne Kristiansen OTO 27:54  
2 Dag Kaas Heming Orientering 31:22 +3:28
3 Harald  Aasheim Oppsal Orientering 31:49 +3:55
4 Åshild Bergstøl Kongsberg OL 37:56 +10:02
5 Anne Westergård Varegg 41:39 +13:45
6 Eniko Bertalan Asker Skiklubb 45:27 +17:33
7 Hilde Moholth Kongsberg OL 47:40 +19:46
8 Kari Christiansen Sandefjord OK 51:17 +23:23
9 Egil Amundsen Lardal OL 1:09:14 +41:20
  Kristin Vatland Hadeland OL diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +