Resultater Ringerike 2-dagers 2015 - Dag 2

Resultater Ringerike 2-dagers, dag 2
Hønefoss, Buskerud - 22. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 26:39  
0 Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 24:32  
0 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 26:21  
0 Marte Eger Kongsberg OL 16:56  
0 Oskar Hope Modum OL 17:58  
0 Mads Rørlien Javanor Fossum IF 17:11  
0 Annabel Aunmo Kjellevold Modum OL 15:59  
0 William Kjemperud Strand Fossekallen IL 33:21 +6:42
0 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 14:01  
0 Anita Langeggen Kongsberg OL 14:00  
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 27:38 +0:59
0 Even Lien Gjø-Vard OL 13:52  
0 Ola Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 25:05  
0 Elise Renard Kongsberg OL 23:03  
0 Mathis Renard Kongsberg OL 36:33 +9:54
0 Vanessa Seed Melbye Raumar Orientering 28:11 +1:32
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 34:09 +7:30
0 Jon Strand Kongsberg OL 26:19  
0 Håvard Søreide Ringerike OL 17:27  
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 32:25 +5:46
0 Erlend Ulsaker Hemsedal IL 16:20  
0 Marie Veggan Oppsal Orientering 22:34  
0 Håkon Øverby Kongsberg OL 25:10  
0 Eimund Øverli Berg Kongsberg OL 27:59 +1:20
0 Magnus Rørlien Jevanor Fossum IF 15:18  
0 Håkon Nøkleby Karlsrud Ringerike OL 19:31  
0 Kristian Nøkleby Karlsrud Ringerike OL 19:33  
0 Elias Vold Kjemperud Fossekallen IL 38:33 +11:54

D -10

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 32:39 +11:18
0 Vilde Aabel Ringerike OL 22:32 +1:11
0 Mathilde Fossaas Gimle IF 21:21  
0 Anne Østvold Heming Orientering 23:09 +1:48
0 Nora Christine Hansen Røyken OL 18:49  
0 Martine Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 23:04 +1:43

D 11-12

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin M. Jacobsen Lardal OL 11:50  
2 Konstanse Moholth Kongsberg OL 12:23 +0:33
3 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 13:19 +1:29
4 Mari Øverby Kongsberg OL 15:03 +3:13
5 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 17:21 +5:31
6 Katrine Veggan Oppsal Orientering 18:34 +6:44
7 Eline Schjerven Lardal OL 20:41 +8:51
8 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 22:58 +11:08
9 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 26:59 +15:09
10 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 34:43 +22:53

D 11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingvild Søreide Ringerike OL 14:22  
2 Andrine Jensen Oppsal Orientering 14:33 +0:11

D 13-14

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 15:23  
2 Andrea Ranvik Konnerud IL 16:24 +1:01
3 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 17:13 +1:50
4 Tale Strand Kongsberg OL 18:16 +2:53
5 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 19:54 +4:31
6 Jenny Baklid Konnerud IL 19:56 +4:33
7 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 20:26 +5:03
8 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 20:55 +5:32
9 Åsne Haavengen Kongsberg OL 21:57 +6:34
10 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 23:31 +8:08
11 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 23:56 +8:33
12 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 25:31 +10:08
13 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 26:07 +10:44
14 Live Østvold Heming Orientering 27:36 +12:13
15 Berthe Teslo Hadeland OL 28:06 +12:43
16 Oda Isnes Tyse Eiker OL 28:07 +12:44
17 Caroline Eide Gjø-Vard OL 30:44 +15:21
18 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 33:00 +17:37
19 Thea Land Konnerud IL 43:01 +27:38

D 15-16

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marlin Haavengen Kongsberg OL 23:58  
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 24:26 +0:28
3 Aurora Moholth Kongsberg OL 26:30 +2:32
4 Ane Dyrkorn Eiker OL 26:58 +3:00
5 Thea Dyrkorn Eiker OL 27:07 +3:09
6 Helene Eger Kongsberg OL 27:37 +3:39
7 Lotte Myklemyr Eiker OL 28:39 +4:41
8 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 30:03 +6:05
9 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 30:09 +6:11
10 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 32:41 +8:43
11 Andrea Vanebo Kongsberg OL 33:15 +9:17
12 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 34:51 +10:53
13 Elin Ulsaker Hemsedal IL 36:19 +12:21
14 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 55:57 +31:59
  Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL diskvalifisert  
  Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL diskvalifisert  

D 15-16B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Isnes Tyse Eiker OL 24:47  
2 Vera Gano Mønnich Røyken OL 34:02 +9:15

D 17-A kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 41:48  
2 Camilla Kristine Kjemperud Fossekallen IL 53:46 +11:58
3 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 1:06:56 +25:08

D 17-B

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Isnes Tyse Eiker OL 23:09  
2 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 23:44 +0:35
3 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 26:27 +3:18
4 Annemarie Ranvik Konnerud IL 27:00 +3:51
5 Solveig Kongsrud Modum OL 29:15 +6:06
6 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 40:59 +17:50

D 17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karianne Kvamme Fossekallen IL 33:02  
2 Tiril Reksnes Hadeland OL 35:27 +2:25
3 Anne Berit Ulsaker Hemsedal IL 37:48 +4:46
4 Line Bjørnås Konnerud IL 48:26 +15:24

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ann-Charlotte Fossaas Gimle IF 29:58  

D 17-18

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gina Granstedt Halden SK 31:15  
2 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 34:18 +3:03
3 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 36:23 +5:08
4 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 37:23 +6:08
5 Åse Bergan Nydalens SK 37:33 +6:18
6 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 38:56 +7:41
7 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 41:32 +10:17
8 Idunn Haavengen Kongsberg OL 46:22 +15:07
9 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:07:40 +36:25

D 19-20

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonje Vassend Fossum IF 32:13  

D 21-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Celine Renard Kongsberg OL 39:16  
2 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 45:10 +5:54
3 Raquel Costa Halden SK 47:43 +8:27
4 Kristin Sletner Røyken OL 1:27:51 +48:35

D 40-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 33:34  
2 Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink Orientering 44:49 +11:15
3 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 46:27 +12:53
4 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 47:25 +13:51
5 May Ingela Hope Modum OL 51:44 +18:10
6 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 1:00:05 +26:31
7 Marit Gano Røyken OL 1:02:17 +28:43

D 45-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Isa Heggedal Konnerud IL 38:41  
2 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 39:27 +0:46
3 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 41:14 +2:33
4 Hilde Vassend Porsgrunn OL 43:09 +4:28
5 Ingeborg Øderud Modum OL 43:38 +4:57
6 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 44:33 +5:52
7 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 44:36 +5:55
8 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 46:13 +7:32
9 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 47:31 +8:50
10 Tove Aasheim Askøy OL 47:32 +8:51
11 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 48:49 +10:08
12 Laila Thomassen Modum OL 51:32 +12:51
13 Hege Solerød Gjø-Vard OL 51:46 +13:05
14 Heidi Myklemyr Eiker OL 57:47 +19:06
15 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 59:06 +20:25
16 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 1:00:36 +21:55
17 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:04:39 +25:58
18 Irene Langeggen Kongsberg OL 1:24:33 +45:52

D 50-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 18:55  
2 Anne Danielsen Lyn Ski 20:12 +1:17
3 Torun Dyrkorn Eiker OL 21:28 +2:33
4 Tove Heimdal Konnerud IL 23:30 +4:35
5 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 24:27 +5:32
6 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 26:12 +7:17
7 Tove Beate Jelstad Modum OL 26:24 +7:29
8 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 26:58 +8:03
9 Hilde Moholth Kongsberg OL 28:34 +9:39
10 Hege Heiberg Hadeland OL 30:22 +11:27

D 55-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete Hovi Skien OK 21:10  
2 Sirpa Lilja Modum OL 22:01 +0:51
3 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 24:43 +3:33
4 Berit Berge IL Tyrving 29:24 +8:14
5 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 32:21 +11:11
6 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 39:02 +17:52

D 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Svanberg Røyken OL 25:29  
2 Aud Kjemperud Eiker OL 29:24 +3:55
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 30:13 +4:44
4 Catherine Dawson GafanhOri 38:38 +13:09

D 65-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 22:34  
2 Marta Stang Modum OL 27:19 +4:45
3 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 34:55 +12:21
4 Kari Berg Larvik OK 37:18 +14:44

D 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tea Forberg Rond OL 21:23  
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 24:02 +2:39
3 Hanne Bræck Kongsberg OL 24:33 +3:10
4 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 28:10 +6:47
5 Grete Vestby Varteig OL 28:48 +7:25
6 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 29:30 +8:07

D 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 28:35  

H -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Rasmus Berglund Ringerike OL 19:28  
0 Einar Østvold Heming Orientering 29:29 +10:01

H 11-12

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 11:20  
2 Johan Eger Kongsberg OL 11:53 +0:33
3 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 12:16 +0:56
4 Mikkel Berglund Ringerike OL 12:52 +1:32
5 Eskild Sæther Fossekallen IL 13:08 +1:48
6 Halvor Løken Kongsberg OL 13:12 +1:52
7 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 13:21 +2:01
8 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 14:53 +3:33
9 Arne Bergan Kongsberg OL 16:37 +5:17
10 Sindre Ulsaker Hemsedal IL 18:32 +7:12
11 Erlend Langeggen Kongsberg OL 19:36 +8:16
12 Oskar Fossås Ringerike OL 22:10 +10:50
13 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 28:09 +16:49

H 11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander Nyhagen Fossekallen IL 13:52  
2 Ole Jørgen Bøhn Ringerike OL 18:19 +4:27

H 13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 15:19  
2 Vetle Drage Kongsberg OL 17:42 +2:23
3 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 18:09 +2:50
4 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 18:23 +3:04
5 Olav Lund Kongsberg OL 29:42 +14:23
6 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 30:46 +15:27
7 Sigurd Bjørkli Amundsen Ringerike OL 35:23 +20:04
8 William Hofoss Hadeland OL 1:15:28 +1:00:09

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 30:49  

H 13-16N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Halvard Kvamme Urnes Fossekallen IL 20:55  
2 Fredrik Loe Fossekallen IL 20:56 +0:01

H 15-16

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 25:58  
2 Jørgen Baklid Konnerud IL 27:40 +1:42
3 Håkon Lund Kongsberg OL 27:57 +1:59
4 Sølve Drage Kongsberg OL 28:53 +2:55
5 Tord Strand Kongsberg OL 29:31 +3:33
6 Joar Gjerdahl Konnerud IL 30:25 +4:27
7 Oskar Arnevik Ringerike OL 31:25 +5:27
8 Kristian Kammerud Ringerike OL 33:59 +8:01
9 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 36:31 +10:33
10 Alexander Repstad Storemyr Nasjonalrådet 39:00 +13:02
11 Patrick Thomassen Modum OL 39:06 +13:08
12 Henrik Haug Kongsberg OL 41:56 +15:58
13 Sverre Graffer Ringerike OL 43:20 +17:22

H 15-16B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsmund Sæther Fossekallen IL 25:37  

H 17-A kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henning Strandhagen Røyken OL 35:08  
2 Peter Carlsen Røyken OL 38:13 +3:05
3 Leiv Inge Kjemperud Fossekallen IL 40:30 +5:22

H 17-B

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Petter Småge Konnerud IL 19:07  
2 Jonas Solem Tronrud Eiker OL 19:21 +0:14
3 Morten Andresen OK Skeidi 21:35 +2:28
4 Trond Ivar Fossaas Gimle IF 24:16 +5:09
5 Sverre Melbye Raumar Orientering 25:07 +6:00
  Roger Østvold Heming Orientering diskvalifisert  

H 17-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Reidar Urnes Fossekallen IL 32:56  
2 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 34:41 +1:45

H 17-18

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Myklemyr Eiker OL 27:21  
2 Audun Heimdal Konnerud IL 30:18 +2:57
3 Håvard Ulsaker Hemsedal IL 40:36 +13:15
4 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 42:27 +15:06

H 21-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tiago Aires Halden SK 28:56  
2 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 32:00 +3:04
3 Damien Renard Kongsberg OL 33:19 +4:23
4 Stian Stærkeby Jelstad Modum OL 33:35 +4:39
5 Ola Lesteberg Kongsberg OL 39:41 +10:45
6 Robert Fredriksen Notodden OL 52:45 +23:49

H 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 31:28  
2 Håvard Telstø Etnedal IL 31:32 +0:04
3 Espen Røste Kongsberg OL 32:06 +0:38
4 Hallvard Koren OK Moss 33:20 +1:52
5 Torstein Hole Nydalens SK 35:15 +3:47
6 Even Erlien Gjø-Vard OL 44:44 +13:16
7 Per Anund Loe Fossekallen IL 51:19 +19:51
  Jørn-Are Longfjeld Modum OL diskvalifisert  

H 45-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tore Nymark Askøy OL 31:34  
2 Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL 31:40 +0:06
3 Arnt Oluf Eide Gjø-Vard OL 33:26 +1:52
4 Hans Jevanord Fossum IF 33:51 +2:17
5 Syver Løken Kongsberg OL 34:52 +3:18
6 Endre Ulsaker Hemsedal IL 42:06 +10:32
7 Nils Bergan Nydalens SK 43:30 +11:56
8 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 45:14 +13:40
9 Atle Wøllo Kongsberg OL 45:17 +13:43
10 Knut Langeggen Kongsberg OL 1:09:20 +37:46
  Per Øivind Eger Kongsberg OL diskvalifisert  
  Hans Otto Øverby Kongsberg OL diskvalifisert  

H 50-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 23:23  
2 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 23:41 +0:18
3 Roar Bye Modum OL 24:29 +1:06
4 Njål Svingheim Konnerud IL 25:56 +2:33
5 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 26:49 +3:26
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 28:40 +5:17
7 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 29:29 +6:06
8 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 30:27 +7:04
9 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 32:22 +8:59
10 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 33:05 +9:42
11 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 34:06 +10:43
12 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 36:47 +13:24
  Geir Svingheim Hadeland OL diskvalifisert  

H 55-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Mårtensson Modum OL 21:41  
2 Jan Granstedt Halden SK 23:15 +1:34
3 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 24:53 +3:12
4 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 28:54 +7:13
5 Leif Eriksson Modum OL 28:58 +7:17
6 Øyvind Sørlie Hadeland OL 29:29 +7:48
7 Anton Plaian Asker Skiklubb 31:59 +10:18
8 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 32:42 +11:01
9 Roy Gjerding OK Moss 38:15 +16:34
10 John Hofoss Hadeland OL 41:04 +19:23
11 Petter Fure Oppsal Orientering 42:05 +20:24
12 Roar Nydal Asker Skiklubb 46:42 +25:01
13 Rune Moian Asker Skiklubb 54:14 +32:33

H 60-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 24:23  
2 Harald Hovi Skien OK 25:49 +1:26
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 26:09 +1:46
4 Reidar Fossum Asker Skiklubb 26:27 +2:04
5 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 31:09 +6:46
6 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 31:31 +7:08
7 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 36:54 +12:31
8 Morten Johannessen Røyken OL 39:59 +15:36
9 Runar Kirkerud Eiker OL 46:52 +22:29

H 65-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Paul Skjaker Hadeland OL 20:50  
2 Runar Kittilsen Stokke IL 21:18 +0:28
2 Tor Trøan Hadeland OL 21:18 +0:28
4 Bård Stang Modum OL 24:54 +4:04
5 Rolf Gjølberg Larvik OK 25:05 +4:15
6 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 26:53 +6:03
7 Elling Aakre Andebu IL 30:21 +9:31
8 Georg Kapperud Oppsal Orientering 38:45 +17:55
9 Trond Wettergreen Driv IL 43:05 +22:15

H 70-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 23:16  
2 Roar Bjordal Oppsal Orientering 23:59 +0:43
3 Thor Palmgren Halden SK 25:50 +2:34
4 Lars Martin Gjein Stokke IL 26:48 +3:32
5 Magnar Øvreås Botne SK 26:57 +3:41
6 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 27:37 +4:21
7 John Ivar Kjellevold Modum OL 29:03 +5:47
8 Roy Dawson GafanhOri 29:53 +6:37
9 Thorolf Trolsrud Botne SK 30:21 +7:05
10 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 32:27 +9:11
  Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF diskvalifisert  

H 75-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elling Frøvoll Sturla, IF 17:35  
2 Ivar Louis Berg Sturla, IF 19:36 +2:01
3 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 20:48 +3:13
4 Steinar Ruud Konnerud IL 22:00 +4:25
5 Thor Edvardsen Larvik OK 22:37 +5:02
6 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 23:15 +5:40
7 Tom Sletner Røyken OL 27:23 +9:48
8 Finn Vestby Varteig OL 27:27 +9:52

H 80-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 23:46  
2 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 24:09 +0:23
3 Kjell H. Eriksen Fossum IF 29:24 +5:38

H 85-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Bekkelund Røyken OL 44:05  

Direkte A

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 34:12  
2 Trond Brevik Fossum IF 39:43 +5:31
3 Arvid Nelson Lardal OL 39:48 +5:36
4 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 43:20 +9:08
5 Eirik Larsen Skien OK 45:32 +11:20
6 Gaute Bergen Nydalens SK 51:07 +16:55
7 Ingrid Strande Skien OK 53:47 +19:35
8 Ronny Nelson Lardal OL 1:33:06 +58:54

Direkte B

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trygve Rognstad Hadeland OL 18:16  
2 Bjørn Baklid Konnerud IL 19:49 +1:33
3 Silje Borge Hovi Skien OK 22:52 +4:36
4 Gunnar Kristiansen Viul OK 27:44 +9:28
5 Enika Bertalan Asker Skiklubb 29:26 +11:10
6 Lene Flesseberg Kongsberg OL 32:18 +14:02
7 Kirsten Lund Skaukameratene 41:38 +23:22
8 Reidar Jensen Marker OL 58:47 +40:31
9 Toril Lund Skaukameratene 1:41:02 +1:22:46

Direkte C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hege Øverli Kongsberg OL 47:21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +