Resultater Ringerikskarusellen 1 - 2015



Resultater Ringerikskarusellen - løp nummer 1 av 10
Hønefoss, Buskerud - 6. april 2015

Arrangementstype: Orientering

Nybegynnere

24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tilman Tietz Fossekallen IL 10:03  
2 Kinne Hogeweg Modum o-lag 10:06  
3 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 13:47  
4 Oskar Hope Modum o-lag 15:15  
5 Vilde Myhre Haugsbygd 15:37  
6 Linnea B Nyhagen Fossekallen IL 16:48  
7 Jo Randar Holmøy Hadeland o-lag 17:20  
8 Tora Strand Stranden IL 17:42  
9 Ella Tangen Stranden IL 17:45  
10 Oskar E. Fossaas Ringerike O-lag 18:10  
11 Frida Hope Modum o-lag 19:15  
12 Kathinka Z. Hagen Fossum IF 21:07  
13 William Kjemperud Fossekallen IL 22:22  
14 Marion Amundsen Ringerike o-lag 22:41  
15 Ida A. Bjørkli Ringerike o-lag 22:44  
16 Marthe Sofie Skrove Ringerike o-lag 22:48  
17 Vetle Bratsberg Fossekallen IL 23:33  
18 Vebjørn Bakken Fossekallen IL 23:47  
19 Oda Opseth Ringerike O-lag 24:35  
20 Nicklai Teslo Hadeland o-lag 26:20  
21 Eline Loe Fossekallen IL 44:03  
22 Elias Kjemperud Fossekallen IL 44:47  
23 Filip Brumoen Kjemperud Fossekallen IL 45:04  
24 Christian Walle Marnseg Ringerike o-lag 48:19  

 

H-12

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Mikkel Berglund Ringerike o-lag 21:31  
2 Stein Aas Stræte Ringerike o-lag 22:14 +0:43
3 Eskild Sæther Fossekallen IL 23:35 +2:04
4 Rasmus Berglund Ringerike O-lag 23:42 +2:11
5 Martin N. Melling Ringerike o-lag 31:52 +10:21
6 Sigurd A. Bjørkli Ringerike o-lag 43:27 +21:56

 

C Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jørgen N. Melling Ringerike O-lag 53:07  

 

D Kort

12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kari Enerhaugen Ringerike o-lag 28:56  
2 Tiril Reksnes Handeland o-lag 31:51 +2:55
3 Ida B. Enerhaugen Ringerike o-lag 31:57 +3:01
4 Nora Marie Enerhaugen Ringerike O-lag 32:18 +3:22
5 Marit Ø. Jensen Bærum SK 32:42 +3:46
6 Ingvild Fjeldstad Ringerike o-lag 34:00 +5:04
7 Berthe Teslo Hadeland o-lag 36:38 +7:42
8 Marie Støa Johansen Ringerike o-lag 44:33 +15:37
9 Monica Støa Johansen Ringerike o-lag 44:41 +15:45
10 Unn Kihle Ringerike O-lag 52:52 +23:56
11 Inger Kammerud Ringerike o-lag 52:57 +24:01
  Marianne Walle Marnseg Ringerike o-lag diskvalifisert  

 

H Kort

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anders Roum Ringerike O-lag 23:55  
2 John D. Roum Ringerike O-lag 24:10 +0:15
3 Åsmund Sæther Fossekallen IL 24:37 +0:42
4 Hans Jørgen Loe Fossekallen IL 26:18 +2:23
5 Sondre Z. Hagen Fossum IF 39:17 +15:22
6 Gunnar Støa Ringerike O-lag 44:29 +20:34

 

D Mellom

20 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ida Rogne Ringerike o-lag 39:47  
2 Solveig G. Dahl Haugsbygd 41:01 +1:14
3 Sidsel Skovli Ringerike o-lag 41:10 +1:23
4 Torunn Ø. Jensen Ringerike O-lag 44:53 +5:06
5 May Ingela Hope Modum o-lag 45:03 +5:16
6 Ragnhild Hultgreen Ringerike O-lag 45:09 +5:22
7 Tuva Aas Stræte Ringerike o-lag 45:32 +5:45
8 Trine Opseth Ringerike O-lag 45:48 +6:01
9 Anne Guro Nøkleby Ringerike O-lag 46:04 +6:17
10 Line Arnevik Ringerike O-lag 46:26 +6:39
11 Silje Opseth Ringerike o-lag 46:38 +6:51
12 Trine Kihle NTNUI 48:40 +8:53
13 Kari Strande Ringerike o-lag 54:08 +14:21
14 Eirin Mathiesen Ringerike O-lag 54:09 +14:22
15 Veslemøy Solberg Konnerud IL 59:42 +19:55
16 Live Ytrehus Ringerike O-lag 59:53 +20:06
17 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 1:01:54 +22:07
18 Ingrid Løset Ringerike o-lag 1:06:25 +26:38
19 Hege Heiberg Hadeland o-lag 1:15:55 +36:08
20 Liv Anett B Nyhagen Fossekallen IL 1:28:59 +49:12

 

H Mellom

16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eivind Hoff Tyrving 35:02  
2 Oskar Arnevik Ringerike O-lag 37:55 +2:53
3 Lars Strand Stranden IL 42:00 +6:58
4 Magnus Barth Gustavsen OSI 47:19 +12:17
5 Helge Graffer Ringerike O-lag 48:44 +13:42
6 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal 51:04 +16:02
7 Helge Revhaug Ringerike O-lag 51:22 +16:20
8 Sven Ohrvik Konnerud IL 54:01 +18:59
9 Brede Gundersen Ringerike O-lag 1:00:32 +25:30
10 Toralf Opperud Ringerike o-lag 1:03:03 +28:01
11 Jon Erland Fossaas Ringerike O-lag 1:05:03 +30:01
12 Ivar Lindseth Ringerike o-lag 1:07:33 +32:31
13 Sverre Graffer Ringerike O-lag 1:14:59 +39:57
  Lars Fjeldstad Ringerike O-lag diskvalifisert  
  Erik Saugerud Konnerud IL diskvalifisert  
  Harald Wibye Ok Moss diskvalifisert  

 

D Lang

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Aina Viena Ringerike O-lag 55:19  
2 Kirsti Kringhaug Ringerike O-lag 1:06:59 +11:40
3 Monica Berglund Ringerike o-lag 1:07:57 +12:38
4 Ida Hope OSI 1:08:02 +12:43

 

H Lang

17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Lars Inge Arnevik Ringerike O-lag 43:38  
2 Lars Enerhaugen Modum o-lag 43:53 +0:15
3 Jan Richard Erikson Asker SK 46:39 +3:01
4 Kristian Kilhle Ringerike o-lag 48:18 +4:40
5 Knut Aas Ringerike o-lag 50:43 +7:05
6 Morten Dåsnes Ringerike o-lag 52:58 +9:20
7 Lars Berglund Stranden IL 53:21 +9:43
8 Roar Bye Modum o-lag 54:31 +10:53
9 Geir Nilsen Ringerike O-lag 55:21 +11:43
10 Juha Viena Ringerike O-lag 56:03 +12:25
11 Frode Løset Ringerike O-lag 59:51 +16:13
12 Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:02:24 +18:46
13 Jacob Hejl Ringerike O-lag 1:04:10 +20:32
14 Sander Arnevik Ringerike o-lag 1:08:53 +25:15
15 Richard Kammerud Ringerike O-lag 1:11:53 +28:15
16 Thorbjørn Nørbeck Ringerike O-lag 1:26:31 +42:53
  Stein H. Hagen Fossum IF diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +