Resultater Ringerikskarusellen 2 - 2015



Resultater Ringerikskarusellen - løp nummer 2 av 10
Hønefoss, Buskerud - 16. april 2015

Arrangementstype: Orientering

Nybegynnere

1 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Karsten Fossaas Ringerike OL 10:27   9:30
2 Oda Opseth Ringerike OL 10:33 +0:06 9:35
3 William Kjemperud Strand Fossekallen IL 11:28 +1:01 10:25
4 Ida Amundsen Bjørkeli Ringerike OL 11:52 +1:25 10:47
5 Jo Randar Holmøy Hadeland 12:02 +1:35 10:56
6 May Britt Støa Ringerike OL 16:32 +6:05 15:01

 

H-12

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 17:14   8:37
2 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 18:48 +1:34 9:24
3 Rasmus Berglund Ringerike OL 19:58 +2:44 9:59
4 Stein Aas Stræte Ringerike OL 21:54 +4:40 10:57
5 Eskild Sæther Fossekallen IL 35:37 +18:23 17:48

 

C Mellom

3 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ida Boletta Enerhaugen Ringerike OL 41:51   13:04
2 Marion Amundsen Ringerike OL 49:44 +7:53 15:32

 

D Kort

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Arnestad Enerhaugen Ringerike OL 21:06   10:33
2 Renate Støa Ringerike OL 41:10 +20:04 20:35
3 Mari Olea Støa Johansen Ringerike OL 42:08 +21:02 21:04
4 Monica Støa Johansen Ringerike OL 42:15 +21:09 21:07

 

H Kort

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 27:58   13:59
2 Åsmund Sæther Fossekallen IL 31:49 +3:51 15:54
3 Sverre Thune Ringerike OL 39:51 +11:53 19:55
4 Gunnar Støa Ringerike OL 40:10 +12:12 20:05
5 Leif Roger Hultgren Ringerike OL 40:28 +12:30 20:14
6 Birger Garberg Ringerike OL 54:09 +26:11 27:04

 

D Mellom

3 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Silje Opseth Ringerike OL 31:18   9:12
2 Trine Opseth Ringerike OL 31:36 +0:18 9:17
3 Sissel Skovly Ringerike OL 31:37 +0:19 9:17
4 Solveig Gedde-Dahl Haugsbygd 33:04 +1:46 9:43
5 Kathrine Skistad Ringerike OL 35:25 +4:07 10:25
6 Mette Heimstad Ringerike OL 35:27 +4:09 10:25
7 Line Arnevik Ringerike OL 36:59 +5:41 10:52
8 Rangnhild Hultgren Ringerike OL 38:21 +7:03 11:16
9 Kari Strande Ringerike OL 39:32 +8:14 11:37
10 Ellen Grønlund Ringerike OL 43:26 +12:08 12:46
11 Hege Heiberg Hadeland 49:11 +17:53 14:27
12 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 51:57 +20:39 15:16

 

H Mellom

3 400 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Oskar Arnevik Ringerike OL 28:08   8:16
2 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 30:56 +2:48 9:05
3 Zeiner Gundersen Fossum IF 32:39 +4:31 9:36
4 Lars Strand Stranden 35:48 +7:40 10:31
5 Helge Revhaug Ringerike OL 36:00 +7:52 10:35
6 Inge Skavhaug Ringerike OL 40:00 +11:52 11:45
7 Anders Roum Ringerike OL 43:51 +15:43 12:53
8 Jon Daniel Roum Ringerike OL 46:37 +18:29 13:42
9 Ivar Lindseth Ringerike OL 49:03 +20:55 14:25
10 Sigurd Vikebø Viking 49:24 +21:16 14:31
11 Even Amundsen Bjørkeli Ringerike OL 1:28:24 +1:00:16 26:00

 

D Lang

5 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 53:43   10:19
2 Monica Berglund Ringerike OL 1:01:25 +7:42 11:48

 

H Lang

5 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lars Inge Arnevik Ringerike OL 36:55   7:05
2 Lars Enerhaugen Modum OL 40:04 +3:09 7:42
3 Knut Aas Ringerike OL 41:04 +4:09 7:53
4 Juha Vienaa Ringerike OL 41:43 +4:48 8:01
5 Petter Skedsmo Ringerike OL 41:48 +4:53 8:02
6 Frode Løseth Ringerike OL 42:16 +5:21 8:07
7 Lars Berglund Ringerike OL 43:20 +6:25 8:20
8 Kristian Kihle Ringerike OL 43:27 +6:32 8:21
9 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 44:39 +7:44 8:35
10 Roar Bye Modum OL 47:06 +10:11 9:03
11 Sander Arnevik Ringerike OL 53:12 +16:17 10:13
12 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 1:02:15 +25:20 11:58


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +