Resultater Ringerikskarusellen 4 - 2015



Resultater Ringerikskarusellen - løp nummer 4 av 10
Hønefoss, Buskerud - 1. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

Klasse: Nybegynnere - 1,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magne Bekkevold

Røyken OL

 

   

 

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

 

   

 

Tora Strand

Stranden IL

 

   

 

Marte Sofie Skrove

Ringerike OL

 

   

 

Eline Loe

Fossekallen IL

 

   

 

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

 

   

 

Magnus Jocobsen

Ringerike OL

 

   

 

Linnea B Nyhagen

Fossekallen IL

 

   

 

Maren Hermansen

Fossekallen IL

 

   

 

Marie Hermansen

Fossekallen IL

 

   

Klasse: H-12 - 2,0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

1.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

23:59

+0:00

 

2.

Martin N. Melling

Ringerike OL

30:39

+6:40

 

3.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

37:00

+13:01

 

Klasse: D Kort - 2,0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

1.

Tine Elisa Kjemperud

Fossekallen IL

28:37

+0:00

 

2.

Camilla Kjemperud

Fossekallen IL

32:32

+3:55

 

3.

Marit Ø. Jensen

Bærum SK

35:37

+7:00

 

4.

Elisa M. Dahlen

Hadeland OL

44:58

+16:21

 

5.

Ida A. Bjørkli

Ringerike OL

56:22

+27:45

 

6.

Marion Amundsen

Ringerike OL

56:23

+27:46

 

7.

Monica Støa Johansen

Ringerike OL

1:02:12

+33:35

 

8.

Torill Lund

Skaukammeratene

1:32:55

+1:04:18

 

DSQ

Karen Langum

Ringerike OL

39:53

   

Klasse: H Kort - 2,0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

1.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

28:28

+0:00

 

2.

Anders Roum

Ringerike OL

31:59

+3:31

 

3.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

33:44

+5:16

 

4.

Sigurd A. Bjørkli

Ringerike OL

35:39

+7:11

 

5.

Even A. Bjørkli

Ringerike OL

35:45

+7:17

 

6.

Johan Rundhaug

Fossekallen IL

43:04

+14:36

 

7.

Magnus Paulsen

Fossekallen IL

50:10

+21:42

 

8.

Reidar Kolstrøm

Ringerike OL

58:47

+30:19

 

9.

Sverre Thune

Ringerike OL

1:09:54

+41:26

 

Klasse: D Mellom - 4,0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

1.

Torunn Ø. Jensen

Ringerike OL

38:08

+0:00

 

2.

Line Arnevik

Ringerike OL

39:29

+1:21

 

3.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

40:05

+1:57

 

4.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

40:19

+2:11

 

5.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike OL

41:22

+3:14

 

6.

Anne Kristin Kvamme

Ringerike OL

42:39

+4:31

 

7.

Katrine Skistad

Ringerike OL

44:03

+5:55

 

8.

Solveig Gedde-Dahl

Haugsbygd

44:37

+6:29

 

9.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

46:26

+8:18

 

10.

Mette Heimstad

Ringerike OL

51:25

+13:17

 

11.

Live Ytrehus

Ringerike OL

55:49

+17:41

 

12.

Hege Heiberg

Hadeland OL

58:12

+20:04

 

13.

Birgitte Bekkevold

Røyken OL

1:08:01

+29:53

 

Klasse: H Mellom - 4,0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

39:11

+0:00

 

2.

Lars Strand

Stranden IL

40:58

+1:47

 

3.

Per Amund Loe

Fossekallen IL

42:47

+3:36

 

4.

Inge Skavhaug

Ringkollen SK

47:18

+8:07

 

5.

Johan Swärd

Hadeland OL

48:00

+8:49

 

6.

Tormod Dahl

Ringerike OL

53:29

+14:18

 

7.

Sverre Graffer

Ringerike OL

55:16

+16:05

 

8.

Jørgen N. Melling

Ringerike OL

56:19

+17:08

 

9.

Toralf Opperud

Ringerike OL

56:59

+17:48

 

10.

Brede Gundersen

Ringerike OL

58:05

+18:54

 

11.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

1:04:03

+24:52

 

12.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:11:53

+32:42

 

13.

Krisen Lund

Skaukammeratene

1:50:50

+1:11:39

 

Klasse: D Lang - 5,4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

1.

Monica Berglund

Ringerike OL

1:00:39

+0:00

 

Klasse: H Lang - 5,4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

1.

Lars Inge Arnevik

Ringerike OL

37:36

+0:00

 

2.

Sander Arnevik

Ringerike OL

44:29

+6:53

 

3.

Lars Berglund

Stranden IL

44:47

+7:11

 

4.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

47:23

+9:47

 

5.

Geir Nilsen

Viul OK

47:25

+9:49

 

6.

Knut Aas

Ringerike OL

48:50

+11:14

 

7.

Petter Skedsmo

Hadeland OL

49:06

+11:30

 

8.

Juha Viena

Ringerike OL

51:22

+13:46

 

9.

Håvard Bakke

Ringerike OL

51:27

+13:51

 

10.

Erlend Løvstakken

Ringerike OL

58:14

+20:38

 

11.

Jacob Hejl

Ringerike OL

1:01:37

+24:01

 

12.

Thorbjørn Nørbeck

Ringerike OL

1:13:05

+35:29

 

13.

Arild Nordstad

Fossekallen IL

1:24:13

+46:37

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +