Resultater Rørholtmarka Rundt 2015



Resultater Rørholdtmarka Rundt
Bamble, Telemark - 14. november 2015

Arrangementstype: Orientering

D 17-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:08:51  
2 Elin Bjerva Larvik OK 1:12:45 +3:54
  Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø brutt  

D 40-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete Hovi Skien OK 1:27:00  
2 Silje Island OL Tønsberg og omegn 1:33:45 +6:45
3 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 1:35:18 +8:18
4 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 1:41:14 +14:14
5 Hanne Herum OK Skeidi 1:41:53 +14:53
6 Anne-Marie Brekke OK Skeidi 1:55:19 +28:19
7 Gro Pedersen OK Skeidi 1:56:35 +29:35

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonny Lindquist OK Skeidi 2:05:49  

H 40-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Flaatten OK Skeidi 1:00:33  
2 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 1:03:07 +2:34
3 Helge Gisholt OK Skeidi 1:03:28 +2:55
4 Steinar Lande Bø OL 1:06:11 +5:38
5 Arve Glittum OK Skeidi 1:08:20 +7:47
6 Bjørn Polland OK Skeidi 1:12:25 +11:52
7 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:18:38 +18:05
8 Inge Glittum OK Skeidi 1:20:17 +19:44
9 Finn Pettersen Gjerstad IL 1:21:08 +20:35
10 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:26:40 +26:07
11 Arild Rørholt OK Skeidi 1:27:06 +26:33
12 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:31:18 +30:45
13 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 1:40:23 +39:50
14 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:44:47 +44:14
15 Tron Solberg OK Skeidi 1:57:45 +57:12
  Morten Hamre IL Hauken ikke startet  
  Hogne Kjærås Andebu IL ikke startet  

H 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 2:02:03  
2 Ronald Bjerva Drangedal OL 2:05:51 +3:48

D13-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 1:14:58  
2 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:15:55 +0:57
  Maria Prestbøen Sandefjord OK ikke startet  

H-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 2:01:09  

H13-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 1:02:50  
2 Skjalg Nysæter Skien OK 1:12:11 +9:21
3 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:37:41 +34:51
4 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:39:11 +36:21

H17-K

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Reinemo Freidig 1:01:49  
2 Siggen Ytrehus Bø OL 1:02:48 +0:59
3 Fredrik Polland OK Skeidi 1:03:54 +2:05
4 Ole Flaatten OK Skeidi 1:11:26 +9:37
5 Hallvard Nordbrøden IL BUL-Tromsø 1:14:57 +13:08
6 Dag-Øyvind Olsen Djuvik Bø OL 1:33:10 +31:21
7 Jon Øivind Pedersen OK Skeidi 1:42:34 +40:45
  Erling Grammeltvedt OK Skeidi ikke startet  
  Åsmund Hasaas OK Skeidi ikke startet  

H17-L

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Brun Saga IL Tyrving 1:40:49  
2 Knut Sveinung Rekaa Freidig 1:44:50 +4:01
3 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 1:46:43 +5:54
4 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 1:47:10 +6:21
5 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:47:18 +6:29
6 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:47:24 +6:35
7 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 1:53:07 +12:18
8 Gisle Nysæter Skien OK 2:05:37 +24:48
9 Espen Fiskum Halden SK 2:11:20 +30:31
10 Harald Hovi Skien OK 2:14:45 +33:56
11 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 2:47:32 +1:06:43
12 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 3:23:11 +1:42:22
  Frode Nysæter Skien OK aktiv  
  Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn brutt  
  Lars Eid Nielsen Nydalens SK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +