Resultater Rørholtmarka Rundt 2016



Resultater Rørholdtmarka Rundt - KM Ultralang Telemark
Bamble, Telemark - 12. november 2016

Arrangementstype: Orientering

D17-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 55:12  
2 Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø 55:51 +0:39
3 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:08:55 +13:43

 

D40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:04:55  
2 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 1:13:22 +8:27
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:20:26 +15:31
4 Hanne Herum OK Skeidi 1:21:14 +16:19
5 Gro Pedersen OK Skeidi 1:28:38 +23:43
6 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 1:29:50 +24:55

 

D60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonny Lindquist OK Skeidi 1:20:26  

 

H40-

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 52:55  
2 Jørgen Frøyd Larvik OK 54:57 +2:02
3 Morten Hamre IL Hauken 55:03 +2:08
4 Pål Winberg OK Skeidi 55:09 +2:14
5 Arve Glittum OK Skeidi 55:10 +2:15
6 Petter Løe Notodden OL 55:52 +2:57
7 Helge Gisholt OK Skeidi 56:41 +3:46
8 Inge Glittum OK Skeidi 1:04:50 +11:55
9 Dag Kristensen OK Skeidi 1:06:13 +13:18
9 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:06:13 +13:18
11 Sveinung Rekaa Notodden OL 1:06:45 +13:50
12 Arild Rørholt OK Skeidi 1:08:51 +15:56
13 Lars Rune Lie OK Skeidi 1:10:57 +18:02
14 Atle Remme Porsgrunn OL 1:19:59 +27:04
15 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:23:22 +30:27
16 Harald Omland Skien OK 1:29:19 +36:24
17 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1:30:10 +37:15
18 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:47:56 +55:01
19 Tron Solberg OK Skeidi 1:48:33 +55:38
20 Bjørn Polland OK Skeidi 2:00:17 +1:07:22

 

H70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 1:08:53  
2 Carl Ove Berg OK Skeidi 1:10:05 +1:12
3 Ronald Bjerva Drangedal OL 1:20:36 +11:43

 

D13-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 55:26  
2 Anna Meen Porsgrunn OL 1:06:11 +10:45

 

H13-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 51:29  
2 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 56:08 +4:39
3 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 1:04:49 +13:20
4 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:22:43 +31:14
5 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 1:47:54 +56:25

 

H17-K

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Øivind Pedersen OK Skeidi 1:27:01  
  Morten Andresen OK Skeidi brutt  

 

H17-L

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Brun Saga IL Tyrving 1:21:50  
2 Espen Fiskum Halden SK 1:21:53 +0:03
3 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 1:25:48 +3:58
4 Knut Sveinung Holth Rekaa Røyken OL 1:26:33 +4:43
5 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1:26:47 +4:57
6 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:27:22 +5:32
7 Hallvard Nordbrøden IL BUL-Tromsø 1:30:14 +8:24
8 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 1:30:17 +8:27
8 Øyvind Hylleseth Skien OK 1:30:17 +8:27
10 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 1:31:21 +9:31
11 Åsmund Hasaas OK Skeidi 1:34:10 +12:20
12 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:35:20 +13:30
  Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +