Resultater Rørholtmarka Rundt 2019

Resultater Rørholdtmarka Rundt
Bamble, Telemark - 9. november 2019

Arrangementstype: Orientering

D 17-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 1.40.41  

D 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 1.44.07  
2 Hanne Herum OK Skeidi 1.44.08 +0.01
3 Anne-Marie Brekke OK Skeidi 2.03.11 +19.04
4 Gro Pedersen OK Skeidi 2.06.59 +22.52

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonny Lindquist OK Skeidi 1.47.00  

H 40-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gisle Nysæter Skien OK 1.05.11  
2 Arve Glittum OK Skeidi 1.16.19 +11.08
3 Morten Hamre IL Hauken 1.17.44 +12.33
4 Tore H. Hvideberg OK Skeidi 1.18.08 +12.57
5 Bjørn Polland OK Skeidi 1.23.26 +18.15
6 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 1.24.55 +19.44
7 Espen Raastad Skien OK 1.26.07 +20.56
8 Steinar Lande Bø OL 1.27.04 +21.53
9 Finn Pettersen Gjerstad IL 1.31.55 +26.44
10 Inge Glittum OK Skeidi 1.34.29 +29.18
11 Tom Saga Skien OK 1.34.37 +29.26
12 Jørn Sundby Larvik OK 1.37.59 +32.48
13 Øyvin Simonsen IL Imås 1.43.10 +37.59
14 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1.45.08 +39.57
15 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1.53.26 +48.15
16 Arild Rørholt OK Skeidi 2.03.19 +58.08
17 Harald Omland Skien OK 2.29.07 +1.23.56
18 Tron Solberg OK Skeidi 2.55.48 +1.50.37

H 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1.41.43  
2 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 1.47.23 +5.40
3 Ronald Bjerva Drangedal OL 2.47.18 +1.05.35

H-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathias Sundby Larvik OK 2.46.26  

H13-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gaute Nysæter Skien OK 1.33.08  

H17-K

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Øivind Pedersen OK Skeidi 2.43.34  

H17-L

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Vestøl Vegårdshei IL 1.41.36  
2 Vegard Saga Tyrving IL 1.41.42 +0.06
3 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 1.52.49 +11.13
4 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 1.59.24 +17.48
5 Åsmund Hasaas OK Skeidi 2.03.11 +21.35
6 Simen A. Bjøringsøy Nydalens SK 2.09.49 +28.13
7 Eirik Ravnan Tyrving IL 2.16.57 +35.21
8 Georg Ellila Stokke IL 2.37.31 +55.55
9 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 2.39.51 +58.15
10 Ole Petter Vestøl Vegårdshei IL 2.41.16 +59.40


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +