---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Røsjørennet 2010



K19 1 Stine Sveen Sørskogbygda IL 1:53.34
  2 Maren Bøhn Nyløkken Osen IL 2:02.07
         
K26 1 Tone Wigemyr Oddersjaa SSK 1:30.47
         
K36 1 Lin Iren Sætre Hernes IL 1:22.11
  2 Lill Hege Bjørklund Sørskogbygda IL 1:24.07
  3 Eli Kjønsberg Åslia Skilag 1:28.13
  4 Marit Hauge Åslia Skilag 1:30.27
  5 Siw Elin Weideborg Brummunddal SK 1:38.42
  6 Anne-Line Kristiansen Strandbygda IL 1:42.54
         
K41 1 Kari Mette Vika Veldre Ski 1:20.28
  2 Hilde Holt  Nordre Trysil IL 1:37.13
  3 Karen Nergaard IL Trysilgutten 1:37.16
  4 Lise Magnussen Hernes IL 1:42.23
         
K46 1 Ragnhild Bolstad Åslia Skilag 1:20.07
  2 Kari Jogerud Sparebanken Hedmark BIL 2:08.46
         
K51 1 Heidi Grønvold Bøe J/H Sykkel 1:45.48
         
M15 1 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 1:22.17
  2 Sander Baksjøberget Vang Skiløperforening 1:24.05
  3 Asbjørn Olsen IL Trysilgutten 1:30.23
         
M17 1 Vebjørn Gilde Strandbygda IL 1:13.12
  2 Johan Opgård Engerdal Sportsklubb 1:31.03
         
M19 1 Anders Senderud Hagen J/H Langrenn 1:15.06
  2 Gjermund Olsen IL Trysilgutten 1:17.58
  3 Espen Sørli Strandbygda IL 1:37.40
         
M21 1 Ivar Hesselberg Indby Nordbygda / Løten Ski 1:15.38
  2 Marius Osvold Strandbygda IL 1:17.47
  3 Thomas Sveen Sørskogbygda IL 1:24.04
         
M26 1 Tony Bjørnbakken Magnor UL 1:12.26
  2 Morten Aas IL Trysilgutten 1:12.29
  3 Øistein Tønsager J/H Sykkel 1:26.17
         
M36 1 Odd Snerthammer Knaben IL 1:12.34
  2 David Sande IL Trysilgutten 1:18.30
  2 Bjørn Granum Vang Skiløperforening 1:18.30
  4 Jan-Rune Samuelsen Forsvaret 1:19.38
  5 Jan Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 1:20.26
         
M41 1 Helge Sveen Strandbygda IL 1:12.29
  2 Geir Øvergård IL Trysilgutten 1:14.53
  3 Inge Øyen Strandbygda IL 1:16.20
  4 Jan Lillestu Engerdal Sportsklubb 1:18.03
  5 Kalle Hemiø Strandbygda IL 1:19.39
  6 Kjetil Flenvold Nordre Trysil IL 1:20.54
  7 Martin Lutnæs IL Trysilgutten 1:21.26
  8 Kåre Norstad Slettås IL 1:31.58
         
M46 1 Rune Gilde Hernes IL 1:19.25
  2 Trond Flatemo Strandbygda IL 1:20.23
  3 Otto Grafsrønningen Hernes IL 1:21.16
  4 Knut Holmseth Trysil Sykkelklubb 1:22.31
  5 Finn Einar Graff Nordre Trysil IL 1:34.55
         
M51 1 Trond Olsen IL Trysilgutten 1:21.28
  2 Sindre Jordet Ottestad 1:28.22
  3 Torfinn Sandbakk Nordre Trysil IL 1:29.56
  4 Øyvind Sandbakk IL Trysilgutten 1:43.55
         
M56 1 Bjørn Holmseth Trysil Sykkelklubb 1:21.26
  2 Magne Martinsen IL Trysilgutten 1:27.34
  3 Bjørn Nysæter Nordre Trysil IL 1:32.22
  4 Ove Stengrundet Nordre Trysil IL 1:34.55
  5 Jarle Busterud Hernes IL 1:40.33
         
M61 1 Steinar Østerhagen Åsbygda 1:21.27
  2 Ottar Bekkevold Nordre Trysil IL 1:28.01
         
M66 1 Finn Magnar Hagen Åslia Skilag 1:18.37
  2 Eivind Sundet Engerdal Sportsklubb 1:29.51
  3 Oddvin Sneli Hamar Skiklubb 1:40.58
         
M71 1 Ola Svenneby Vaaler IF 1:37.10


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +