Resultater Røsskleivaløpet 2016



Resultater Røsskleivaløpet
Langesund, Telemark - 4. desember 2016

Arrangementstype: Orientering
 

D17-

5 000 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Louise Oram Bækkelagets SK 40:23   8:04
2 Maria Prestbøen Sandefjord OK 41:47 +1:24 8:21
3 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 41:54 +1:31 8:22
4 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 42:04 +1:41 8:24
5 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 43:22 +2:59 8:40
6 Hilde Vassend Porsgrunn OL 45:00 +4:37 9:00
7 Sara Mathisen Porsgrunn OL 48:49 +8:26 9:45
8 Emilie Westin Porsgrunn OL 50:08 +9:45 10:01
9 Hanne Herum OK Skeidi 58:04 +17:41 11:36
10 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 58:20 +17:57 11:40
11 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 58:21 +17:58 11:40
12 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 59:02 +18:39 11:48
13 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:01:32 +21:09 12:18
14 Liv Schjerven Lardal OL 1:09:52 +29:29 13:58
15 Astrid Brevik Stokke IL 1:13:20 +32:57 14:40
16 Tonny Lindquist OK Skeidi 1:13:53 +33:30 14:46
17 Anniken Ausen Porsgrunn OL 1:20:08 +39:45 16:01
18 Ida Vår Dirdal Larvik OK 1:21:16 +40:53 16:15
  Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK diskvalifisert    

D-16

5 000 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 40:56   8:11
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 41:48 +0:52 8:21
3 Malene Nysæter Skien OK 43:48 +2:52 8:45
4 Anna Meen Porsgrunn OL 44:09 +3:13 8:49
5 Une Holtermann Porsgrunn OL 49:24 +8:28 9:52
6 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 56:41 +15:45 11:20
7 Hanna Nysæter Skien OK 57:38 +16:42 11:31
8 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 59:34 +18:38 11:54
9 Elise Ausen Porsgrunn OL 59:44 +18:48 11:56
10 Frida Daler Stokke IL 59:45 +18:49 11:57
11 Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 1:01:05 +20:09 12:13
12 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 1:06:55 +25:59 13:23
12 Mina Schjerven Lardal OL 1:06:55 +25:59 13:23
14 Eline Schjerven Lardal OL 1:09:48 +28:52 13:57
15 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1:19:56 +39:00 15:59
16 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 1:21:13 +40:17 16:14
17 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 1:21:25 +40:29 16:17
18 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 1:21:26 +40:30 16:17
19 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:21:43 +40:47 16:20
  Nora Arentz Hagen Sandefjord OK diskvalifisert    
  Linn Strøm Sandefjord OK diskvalifisert    
  Lise Strøm Sandefjord OK diskvalifisert    

H-16

5 000 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 33:48   6:45
2 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 34:20 +0:32 6:52
3 Skjalg Nysæter Skien OK 35:13 +1:25 7:02
4 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 38:58 +5:10 7:47
5 Theodor Bjørk Sandefjord OK 39:14 +5:26 7:50
6 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 40:16 +6:28 8:03
7 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 40:18 +6:30 8:03
8 Åsmund Slokvik Notodden OL 40:23 +6:35 8:04
9 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 40:25 +6:37 8:05
10 Viljan van Raaij Hedrum OL 40:28 +6:40 8:05
11 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 40:30 +6:42 8:06
11 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 40:30 +6:42 8:06
13 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 40:33 +6:45 8:06
14 Even Gravningen Stokke IL 40:35 +6:47 8:07
15 Jonas Eikås Sandefjord OK 40:49 +7:01 8:09
16 Audun Brevik Stokke IL 43:37 +9:49 8:43
17 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 45:25 +11:37 9:05
18 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 48:20 +14:32 9:40
19 Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn 48:21 +14:33 9:40
20 Christian Fredrik Borg IL Koll 48:23 +14:35 9:40
21 Per Anders Eckdahl OK Horten 48:50 +15:02 9:46
22 Kristoffer Fjære Hedrum OL 48:55 +15:07 9:47
23 Ola Meen Porsgrunn OL 56:45 +22:57 11:21
24 Birk Bjaadal Winberg OK Skeidi 1:01:11 +27:23 12:14
25 Kristoffer Eckdahl OK Horten 1:01:12 +27:24 12:14
26 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 1:01:16 +27:28 12:15
27 Gaute Nysæter Skien OK 1:01:45 +27:57 12:21
28 Hallvard Tjelntland Sandefjord OK 1:09:42 +35:54 13:56
29 Magnus Brodin Porsgrunn OL 1:09:53 +36:05 13:58
30 Martin Ausen Porsgrunn OL 1:19:34 +45:46 15:54
31 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 1:19:55 +46:07 15:59
32 Yousef Khoury Larvik OK 1:21:24 +47:36 16:16
  Hallgeir Brevik Stokke IL diskvalifisert    

H17-

5 000 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 33:38   6:43
2 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 33:42 +0:04 6:44
3 Thomas Nipen Nydalens SK 33:43 +0:05 6:44
4 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 33:45 +0:07 6:45
5 Mathias Nipen Bækkelagets SK 33:56 +0:18 6:47
6 Frode Nysæter Skien OK 34:02 +0:24 6:48
7 Gisle Nysæter Skien OK 34:11 +0:33 6:50
8 Thore Kornmo Porsgrunn OL 34:15 +0:37 6:51
9 Per-Gunnar Mustad OK Skeidi 34:17 +0:39 6:51
10 Øyvind Hylleseth Skien OK 35:07 +1:29 7:01
11 Jørn Sundby Larvik OK 35:51 +2:13 7:10
12 Øyvind Flaatten OK Skeidi 38:44 +5:06 7:44
13 Pål Winberg OK Skeidi 39:08 +5:30 7:49
14 Arve Glittum OK Skeidi 39:16 +5:38 7:51
15 Lars Fremstad Larvik OK 39:18 +5:40 7:51
16 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 39:19 +5:41 7:51
17 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 39:21 +5:43 7:52
18 Anders Kristian Holt Hedrum OL 39:23 +5:45 7:52
19 Tom Kristensen Larvik OK 39:26 +5:48 7:53
20 Helge Gisholt OK Skeidi 40:27 +6:49 8:05
21 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 40:37 +6:59 8:07
22 Dag Ausen Porsgrunn OL 41:06 +7:28 8:13
23 Jens Didrik Berg Larvik OK 41:56 +8:18 8:23
24 Bjørn Tore Mathisen IL Tyrving 42:12 +8:34 8:26
25 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 42:15 +8:37 8:27
26 Simon Nysæter Skien OK 43:36 +9:58 8:43
27 Fredrik Polland OK Skeidi 43:51 +10:13 8:46
28 Bjørn Polland OK Skeidi 44:49 +11:11 8:57
29 Morten Hamre IL Hauken 44:50 +11:12 8:58
30 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 44:53 +11:15 8:58
31 Jørn Myrland Notodden OL 45:04 +11:26 9:00
32 Inge Glittum OK Skeidi 48:46 +15:08 9:45
33 Arild Rørholt OK Skeidi 50:18 +16:40 10:03
34 Erik Borg IL Koll 50:45 +17:07 10:09
35 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 50:52 +17:14 10:10
36 Bjørnar Olsrød Stokke IL 53:30 +19:52 10:42
37 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 56:37 +22:59 11:19
38 Runar Kittilsen Stokke IL 57:27 +23:49 11:29
39 Eelco van Raaij Hedrum OL 57:30 +23:52 11:30
40 Harald Omland Skien OK 57:53 +24:15 11:34
41 Atle Remme Porsgrunn OL 58:13 +24:35 11:38
42 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:01:06 +27:28 12:13
43 Kjetil Eckdahl OK Horten 1:01:14 +27:36 12:14
44 Olav Nipen IL Tyrving 1:01:40 +28:02 12:20
45 Jon Øivind Pedersen OK Skeidi 1:03:44 +30:06 12:44
46 Bjørn Lie Porsgrunn OL 1:03:57 +30:19 12:47
47 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:04:20 +30:42 12:52
  Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Sindre R Holt Hedrum OL diskvalifisert    
  Espen Raastad Skien OK diskvalifisert    
  Fredrik Raastad Skien OK diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +