Resultater Røsskleivaløpet 2017



Resultater Røsskleivaløpet
Langesund, Telemark - 3. desember 2017

Arrangementstype: Orientering

D17-

4 900 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 41:07   8:23
2 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 43:25 +2:18 8:51
3 Marte Østby Fegstad Porsgrunn OL 43:41 +2:34 8:54
4 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 44:59 +3:52 9:10
5 Sara Mathisen Porsgrunn OL 45:19 +4:12 9:14
6 Hilde Vassend Porsgrunn OL 45:23 +4:16 9:15
7 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 53:34 +12:27 10:55
8 Grete S B Hovi Skien OK 53:55 +12:48 11:00
9 Alexandra Wennerstrand Porsgrunn OL 54:05 +12:58 11:02
10 Hanne Herum OK Skeidi 54:32 +13:25 11:07
11 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 56:16 +15:09 11:28
12 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 59:23 +18:16 12:07
13 Silje Borge Hovi Skien OK 1:00:18 +19:11 12:18
14 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:04:57 +23:50 13:15
15 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 1:09:06 +27:59 14:06
16 Astrid Brevik Stokke IL 1:27:53 +46:46 17:56
17 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 1:39:05 +57:58 20:13
  Marie Wiig Bøen Porsgrunn OL ikke startet    
  Mona Holte Porsgrunn OL ikke startet    
  Louise Oram Bækkelagets SK ikke startet    
  Lenka Westin Porsgrunn OL ikke startet    

D-16

4 900 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 40:54   8:20
2 Une Holtermann Porsgrunn OL 43:29 +2:35 8:52
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 50:21 +9:27 10:16
4 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 51:03 +10:09 10:25
5 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 53:51 +12:57 10:59
6 Ingrid Mobråthen Botne SK 53:57 +13:03 11:00
7 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 57:09 +16:15 11:39
8 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 1:02:38 +21:44 12:46
9 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1:04:18 +23:24 13:07
10 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 1:06:54 +26:00 13:39
11 Anny Horge Rogne OL Tønsberg og omegn 1:06:56 +26:02 13:39
12 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:07:01 +26:07 13:40
  Frida Daler Stokke IL diskvalifisert    
  Ingeborg Eikås Sandefjord OK brutt    
  Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn brutt    

H-16

4 900 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 34:18   6:59
2 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 39:12 +4:54 8:00
3 Jakob Schia Løe Notodden OL 39:29 +5:11 8:03
4 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 39:30 +5:12 8:03
5 Viljan van Raaij Hedrum OL 39:54 +5:36 8:08
6 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 39:58 +5:40 8:09
7 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 40:07 +5:49 8:11
8 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 40:14 +5:56 8:12
9 Benjamin Gjone Sandefjord OK 40:18 +6:00 8:13
10 Brage Eikås Sandefjord OK 40:42 +6:24 8:18
11 Hallvard Tjentland Lardal OL 42:37 +8:19 8:41
12 Åsmund Slokvik Notodden OL 43:21 +9:03 8:50
13 Jonas Eikås Sandefjord OK 43:27 +9:09 8:52
14 Kristoffer Fjære Hedrum OL 43:34 +9:16 8:53
15 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 43:38 +9:20 8:54
16 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 43:43 +9:25 8:55
17 Henrik R Holt Hedrum OL 50:06 +15:48 10:13
18 Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn 50:27 +16:09 10:17
19 Hallgeir Brevik Stokke IL 50:57 +16:39 10:23
20 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 51:26 +17:08 10:29
21 Gabriel Gjone Sandefjord OK 52:41 +18:23 10:45
22 Gaute Nysæter Skien OK 56:38 +22:20 11:33
23 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 59:54 +25:36 12:13
24 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 1:27:49 +53:31 17:55
25 Henrik Romnes Bø OL 1:54:20 +1:20:02 23:19
  Magnus Brodin Porsgrunn OL brutt    
  Theodor Bjørk Sandefjord OK ikke startet    
  Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn ikke startet    
  Ola Meen Porsgrunn OL ikke startet    

H17-

4 900 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 34:00   6:56
2 Sindre R Holt Hedrum OL 34:10 +0:10 6:58
3 Thomas Nipen Bækkelagets SK 34:57 +0:57 7:07
4 Thore Kornmo Porsgrunn OL 35:33 +1:33 7:15
5 Mathias Nipen Bækkelagets SK 37:31 +3:31 7:39
6 Gisle Nysæter Skien OK 37:40 +3:40 7:41
7 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 39:05 +5:05 7:58
8 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 39:09 +5:09 7:59
9 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 39:10 +5:10 7:59
10 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 39:18 +5:18 8:01
11 Skjalg Nysæter Skien OK 39:25 +5:25 8:02
12 Åsmund Hasaas OK Skeidi 39:30 +5:30 8:03
13 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 39:45 +5:45 8:06
14 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 39:56 +5:56 8:08
15 Øyvind Flaatten OK Skeidi 40:05 +6:05 8:10
16 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 40:09 +6:09 8:11
17 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 40:15 +6:15 8:12
18 Helge Gisholt OK Skeidi 40:19 +6:19 8:13
19 Eirik Larsen Skien OK 40:21 +6:21 8:14
20 Anders Kristian Holt Hedrum OL 40:27 +6:27 8:15
21 Arve Glittum OK Skeidi 40:39 +6:39 8:17
22 Jens Tjentland Lardal OL 41:00 +7:00 8:22
23 Øyvind Hylleseth Skien OK 41:30 +7:30 8:28
24 Fredrik Polland OK Skeidi 43:16 +9:16 8:49
25 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 43:18 +9:18 8:50
26 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 43:39 +9:39 8:54
27 Harald Hovi Skien OK 43:40 +9:40 8:54
28 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 43:45 +9:45 8:55
29 Bjørn Polland OK Skeidi 44:57 +10:57 9:10
30 Trond Gjelstad Sandefjord OK 45:31 +11:31 9:17
31 Inge Glittum OK Skeidi 49:44 +15:44 10:08
32 Jostein Mehammer Porsgrunn OL 49:50 +15:50 10:10
33 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 49:52 +15:52 10:10
34 Rune Romnes Bø OL 49:54 +15:54 10:11
35 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 50:08 +16:08 10:13
36 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 51:45 +17:45 10:33
37 Jørn Myrland Notodden OL 53:13 +19:13 10:51
38 Jesper Flogstad IL Hauken 53:18 +19:18 10:52
39 Eelco van Raaij Hedrum OL 54:40 +20:40 11:09
40 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 56:31 +22:31 11:32
41 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 57:11 +23:11 11:40
42 Runar Kittilsen Stokke IL 59:41 +25:41 12:10
43 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 59:55 +25:55 12:13
44 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:00:14 +26:14 12:17
45 Harald Omland Skien OK 1:01:09 +27:09 12:28
46 Jon Øivind Pedersen OK Skeidi 1:03:12 +29:12 12:53
47 Arild Rørholt OK Skeidi 1:03:30 +29:30 12:57
48 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:08:19 +34:19 13:56
49 Morten Andresen OK Skeidi 1:09:17 +35:17 14:08
50 Olav Nipen IL Tyrving 1:09:34 +35:34 14:11
51 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:54:27 +1:20:27 23:21
  Ole Flaatten OK Skeidi diskvalifisert    
  Bjørn Lie Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Petter Løe Notodden OL diskvalifisert    
  Øivind Pedersen OK Skeidi brutt    
  Elling Aakre Andebu IL ikke startet    
  Thomas Brodin Porsgrunn OL ikke startet    
  Hugo A. Christensen Notodden OL ikke startet    
  Olav Flogstad IL Hauken ikke startet    
  Stian Naustdal OK Skeidi ikke startet    
  David Solli Skien OK ikke startet