Resultater Røsskleivaløpet 2018



Resultater Røsskleivaløpet
Langesund, Bamble, Telemark - 1. desember 2018

Arrangementstype: Orientering

D17

5 120 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 42:43   8:20
2 Elin Bjerva Larvik OK 45:18 +2:35 8:50
3 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 45:28 +2:45 8:52
4 Hilde Vassend Porsgrunn OL 46:24 +3:41 9:03
5 Sara Mathisen Porsgrunn OL 47:18 +4:35 9:14
6 Gry Aakre Skien OK 56:41 +13:58 11:04
7 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 57:16 +14:33 11:11
8 Hanne Herum OK Skeidi 57:18 +14:35 11:11
9 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 57:19 +14:36 11:11
10 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1:06:17 +23:34 12:56
11 Astrid Brevik Stokke IL 1:07:15 +24:32 13:08
12 Rita Raastad Skien OK 1:07:20 +24:37 13:09
13 Gro Pedersen OK Skeidi 1:07:35 +24:52 13:11
14 Tonny Lindquist OK Skeidi 1:13:33 +30:50 14:21
  Anikken Gjein Dybvik Stokke IL diskvalifisert    
  Katrine van Raaij Hedrum OL diskvalifisert    
  Mai Britt Bjørk Sandefjord OK ikke startet    
  Margareta Brynhildsen Stokke IL ikke startet    

D16

5 120 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 38:49   7:34
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 39:29 +0:40 7:42
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 42:56 +4:07 8:23
4 Mina Schjerven Lardal OL 43:19 +4:30 8:27
5 Ingrid Mobråthen Botne SK 46:11 +7:22 9:01
6 Eline Schjerven Lardal OL 46:31 +7:42 9:05
7 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 46:32 +7:43 9:05
8 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 46:38 +7:49 9:06
9 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 46:44 +7:55 9:07
10 Ragne Klavenes Sandefjord OK 49:56 +11:07 9:45
11 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 54:08 +15:19 10:34
12 Annika van Raaij Hedrum OL 56:51 +18:02 11:06
13 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 57:00 +18:11 11:07
14 Vilde Aakre Leistad Skien OK 57:01 +18:12 11:08
14 Pernille Zagar Larvik OK 57:01 +18:12 11:08
16 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 57:42 +18:53 11:16
17 Julie Skårdal Aasen Porsgrunn OL 1:06:38 +27:49 13:00
18 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 1:06:44 +27:55 13:02
19 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:07:06 +28:17 13:06
20 Lise Strøm Sandefjord OK 1:08:44 +29:55 13:25
  Ingeborg Eikås Sandefjord OK diskvalifisert    
  Lillian Myrland Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Linn Strøm Sandefjord OK diskvalifisert    
  Emilie Johansen Sandefjord OK ikke startet    
  Anny Horge Rogne OL Tønsberg og omegn ikke startet    

H16

5 120 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin Gjone Sandefjord OK 37:28   7:19
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 37:38 +0:10 7:21
3 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 37:40 +0:12 7:21
4 Viljan van Raaij Hedrum OL 37:44 +0:16 7:22
5 Theodor Bjørk Sandefjord OK 37:50 +0:22 7:23
6 Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn 37:57 +0:29 7:24
7 Kristoffer Fjære Hedrum OL 38:28 +1:00 7:30
8 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 38:58 +1:30 7:36
9 Hallvard Tjentland Lardal OL 39:03 +1:35 7:37
10 Åsmund Slokvik Notodden OL 39:04 +1:36 7:37
11 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 39:08 +1:40 7:38
12 Jonas Eikås Sandefjord OK 39:28 +2:00 7:42
13 Gabriel Gjone Sandefjord OK 39:31 +2:03 7:43
14 Henrik R Holt Hedrum OL 43:16 +5:48 8:27
15 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 45:51 +8:23 8:57
16 Gaute Nysæter Skien OK 46:24 +8:56 9:03
17 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 47:09 +9:41 9:12
18 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 50:43 +13:15 9:54
19 Brage Eikås Sandefjord OK 50:44 +13:16 9:54
20 Hallgeir Brevik Stokke IL 53:24 +15:56 10:25
21 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 54:06 +16:38 10:33
22 Magnus Sigurdsson Stokke IL 56:27 +18:59 11:01
23 Martin Dybvik Stokke IL 56:29 +19:01 11:01
24 Niclas Gunnerød Stokke IL 56:32 +19:04 11:02
25 Martin Ausen Porsgrunn OL 57:34 +20:06 11:14
26 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 1:06:16 +28:48 12:56
27 Sindre Flatin Erichsen Skien OK 1:22:35 +45:07 16:07
  Leo Rollefsen Skien OK diskvalifisert    
  Max Jonas Gjærum Weiser Skien OK diskvalifisert    
  Anders Klavenes Sandefjord OK brutt    
  Cornelius Bjørk Sandefjord OK ikke startet    
  Magnus Brodin Porsgrunn OL ikke startet    

H17

5 120 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 32:47   6:24
2 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 37:26 +4:39 7:18
3 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 37:36 +4:49 7:20
4 Skjalg Nysæter Skien OK 37:38 +4:51 7:21
5 Frode Nysæter Skien OK 38:03 +5:16 7:25
6 Gisle Nysæter Skien OK 38:07 +5:20 7:26
7 Anders Kristian Holt Hedrum OL 38:16 +5:29 7:28
8 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 38:26 +5:39 7:30
9 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 38:41 +5:54 7:33
10 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 38:46 +5:59 7:34
11 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 39:17 +6:30 7:40
12 Trond Gjelstad Sandefjord OK 39:24 +6:37 7:41
13 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 39:43 +6:56 7:45
14 Åsmund Hasaas OK Skeidi 39:47 +7:00 7:46
15 Lars Fremstad Larvik OK 39:50 +7:03 7:46
16 Jørn Sundby Larvik OK 39:51 +7:04 7:46
17 Knut W Mathisen Porsgrunn OL 40:00 +7:13 7:48
18 Jens Tjentland Lardal OL 40:03 +7:16 7:49
19 Petter Løe Notodden OL 42:10 +9:23 8:14
20 Ole Flaatten OK Skeidi 42:29 +9:42 8:17
21 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 42:33 +9:46 8:18
22 Knut Gjone Sandefjord OK 42:39 +9:52 8:19
23 Øyvind Flaatten OK Skeidi 42:58 +10:11 8:23
24 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 43:01 +10:14 8:24
25 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 43:14 +10:27 8:26
26 Henrik Wennerstrand Porsgrunn OL 43:15 +10:28 8:26
27 Morten Hamre IL Hauken 43:36 +10:49 8:30
28 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 43:49 +11:02 8:33
29 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 45:11 +12:24 8:49
30 Espen Raastad Skien OK 45:57 +13:10 8:58
31 Lars Rune Lie OK Skeidi 46:30 +13:43 9:04
32 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 46:55 +14:08 9:09
33 Bjørn Polland OK Skeidi 47:21 +14:34 9:14
34 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 48:11 +15:24 9:24
35 Einar Klavenes Sandefjord OK 50:00 +17:13 9:45
36 Inge Glittum OK Skeidi 50:06 +17:19 9:47
37 Sveinung Rekaa Notodden OL 50:14 +17:27 9:48
38 Jan Glittum OK Skeidi 51:09 +18:22 9:59
39 Eelco van Raaij Hedrum OL 56:55 +24:08 11:06
40 Bjørn Lie Porsgrunn OL 57:23 +24:36 11:12
41 Dag Ausen Porsgrunn OL 57:35 +24:48 11:14
42 Jostein Mehammer Porsgrunn OL 57:44 +24:57 11:16
43 Atle Remme Porsgrunn OL 58:17 +25:30 11:23
44 Morten Andresen OK Skeidi 1:05:39 +32:52 12:49
45 Harald Omland Skien OK 1:06:07 +33:20 12:54
46 Arild Rørholt OK Skeidi 1:06:35 +33:48 13:00
47 Per Einar Strøm Hedrum OL 1:06:45 +33:58 13:02
48 Jon Øivind Pedersen OK Skeidi 1:06:57 +34:10 13:04
49 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:09:47 +37:00 13:37
50 Hugo A. Christensen Notodden OL 1:10:02 +37:15 13:40
51 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:13:24 +40:37 14:20
52 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1:26:51 +54:04 16:57
  Tom Kristensen Larvik OK diskvalifisert    
  Mathias Gløersen Bækkelagets SK brutt    
  Jørgen Frøyd Larvik OK ikke startet    
  Arve Glittum OK Skeidi ikke startet    
  Thore Kornmo Porsgrunn OL ikke startet    
  Harald Kvisli Notodden OL ikke startet    
  Jørn Myrland Notodden OL ikke startet    
  Fredrik Polland OK Skeidi ikke startet    
  Håvard Skriubakken Porsgrunn OL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +