Resultater Røsskleivaløpet 2019



Resultater Røsskleivaløpet
Bamble, Telemark - 7. desember 2019

Arrangementstype: Orientering

D17

5 000 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 40.57   8.11
2 Sara Mathisen Porsgrunn OL 41.16 +0.19 8.15
3 Hanne Mong NOTEAM 43.12 +2.15 8.38
4 Hilde Vassend Porsgrunn OL 43.33 +2.36 8.42
5 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 43.47 +2.50 8.45
6 Gry Aakre Skien OK 43.48 +2.51 8.45
7 Elin Bjerva Larvik OK 44.23 +3.26 8.52
8 Hanne Herum OK Skeidi 49.43 +8.46 9.56
9 Kristin Sandven Notodden OL 50.00 +9.03 10.00
10 Ida Vår Kierulf Meyer Larvik OK 1.03.42 +22.45 12.44
11 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1.03.52 +22.55 12.46
12 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 1.03.57 +23.00 12.47
13 Randi Kristin Nærum Larvik OK 1.04.12 +23.15 12.50
14 Astrid Brevik Stokke IL 1.04.20 +23.23 12.52
15 Tonny Lindquist OK Skeidi 1.22.02 +41.05 16.24
16 Rita Raastad Skien OK 1.27.19 +46.22 17.27
  Anikken Gjein Dybvik Stokke IL diskvalifisert    
  Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn brutt    
  Grete S B Hovi Skien OK ikke startet    
  Anne Marie Koren Halvorsen OK Skeidi ikke startet    
  Eli Marie Wiig Porsgrunn OL ikke startet    

D16

5 000 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 35.55   7.11
2 Une Holtermann Porsgrunn OL 36.09 +0.14 7.13
3 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 39.16 +3.21 7.51
4 Ingrid Mobråthen Botne SK 39.20 +3.25 7.52
5 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 40.54 +4.59 8.10
6 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 43.41 +7.46 8.44
7 Eline Schjerven Lardal OL 43.43 +7.48 8.44
8 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 44.52 +8.57 8.58
9 Sigrid Bakken Hamre Larvik OK 58.22 +22.27 11.40
10 Vilde Aakre Leistad Skien OK 1.01.12 +25.17 12.14
11 Juliette Holtskog-Feremans Skien OK 1.01.47 +25.52 12.21
12 Cathrine Sogn Notodden OL 1.03.23 +27.28 12.40
13 Anna Gjestrud Notodden OL 1.03.26 +27.31 12.41
14 Daniella Gjone Sandefjord OK 1.03.27 +27.32 12.41
15 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 1.03.28 +27.33 12.41
16 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 1.03.57 +28.02 12.47
17 Veronica Holtedahl Simonsen Sandefjord OK 1.03.59 +28.04 12.47
  Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn brutt    
  Emilie Holtskog-Feremans Skien OK ikke startet    
  Emilie Johansen Sandefjord OK ikke startet    
  Kristin Melby Jacobsen Lardal OL ikke startet    
  Annika van Raaij Hedrum OL ikke startet    
  Iril Ringheim Larvik OK ikke startet    

H16

5 000 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin Gjone Sandefjord OK 34.30   6.54
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 34.50 +0.20 6.58
3 Gabriel Gjone Sandefjord OK 35.51 +1.21 7.10
4 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 39.07 +4.37 7.49
5 Gaute Nysæter Skien OK 39.13 +4.43 7.50
6 Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 40.37 +6.07 8.07
7 Brage Eikås Sandefjord OK 40.45 +6.15 8.09
8 Magnus Sigurdsson Stokke IL 41.00 +6.30 8.12
9 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 43.05 +8.35 8.37
10 Magnus Brodin Porsgrunn OL 43.08 +8.38 8.37
11 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 43.24 +8.54 8.40
12 Martin Ausen Porsgrunn OL 43.39 +9.09 8.43
12 Martin Dybvik Stokke IL 43.39 +9.09 8.43
14 Sondre Kornmo Porsgrunn OL 43.59 +9.29 8.47
15 Felix Hylleseth Sentrum Ok 44.25 +9.55 8.53
16 Niclas Gunnerød Stokke IL 44.36 +10.06 8.55
17 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 48.55 +14.25 9.47
18 Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn 49.35 +15.05 9.55
19 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 51.32 +17.02 10.18
20 Jens G. Dybvik Stokke IL 51.44 +17.14 10.20
21 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 57.23 +22.53 11.28
22 Thomas Myhre Skien OK 58.14 +23.44 11.38
23 Mathias Sundby Larvik OK 1.11.40 +37.10 14.20
  Hallgeir Brevik Stokke IL diskvalifisert    
  Marcus Windvik Sandefjord OK brutt    
  Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn ikke startet    

H17

5 000 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 30.44   6.08
2 Sindre R Holt Hedrum OL 30.48 +0.04 6.09
3 Anders B. Øksenholt Nydalens SK 34.27 +3.43 6.53
4 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 34.28 +3.44 6.53
5 Frode Nysæter Skien OK 34.30 +3.46 6.54
6 Skjalg Nysæter Skien OK 34.31 +3.47 6.54
7 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 34.35 +3.51 6.55
7 Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn 34.35 +3.51 6.55
9 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 34.36 +3.52 6.55
10 Gisle Nysæter Skien OK 34.51 +4.07 6.58
11 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 34.55 +4.11 6.59
12 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 36.04 +5.20 7.12
13 Åsmund Hasaas OK Skeidi 36.26 +5.42 7.17
14 Per Gunnar Mustad OK Skeidi 36.36 +5.52 7.19
15 Anders Kristian Holt Hedrum OL 36.45 +6.01 7.21
16 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 36.53 +6.09 7.22
17 Øyvind Hylleseth Skien OK 37.09 +6.25 7.25
18 Georg Ellila Stokke IL 37.27 +6.43 7.29
19 Ole Flaatten OK Skeidi 38.47 +8.03 7.45
20 Henrik Wennerstrand Porsgrunn OL 38.48 +8.04 7.45
21 Kristoffer Fjære Hedrum OL 38.49 +8.05 7.45
22 Torgrim Gjestrud Notodden OL 38.55 +8.11 7.47
23 Dag Ausen Porsgrunn OL 39.03 +8.19 7.48
24 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 39.06 +8.22 7.49
25 Henrik R Holt Hedrum OL 40.02 +9.18 8.00
26 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 40.30 +9.46 8.06
27 Helge Gisholt OK Skeidi 40.41 +9.57 8.08
28 Morten Hamre IL Hauken 40.55 +10.11 8.11
29 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 41.06 +10.22 8.13
30 Arve Glittum OK Skeidi 42.49 +12.05 8.33
31 Brede Ekeberg Fliid Skien OK 42.52 +12.08 8.34
32 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 43.20 +12.36 8.40
32 Espen Raastad Skien OK 43.20 +12.36 8.40
34 Richard Zeiner-Gundersen Lierbygda OL 43.53 +13.09 8.46
35 Knut Harald Hylleseth Sentrum Ok 44.30 +13.46 8.54
35 Jørn Myrland Notodden OL 44.30 +13.46 8.54
37 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 44.34 +13.50 8.54
38 Thomas Brodin Porsgrunn OL 44.46 +14.02 8.57
39 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 44.55 +14.11 8.59
40 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 48.19 +17.35 9.39
41 Inge Glittum OK Skeidi 48.28 +17.44 9.41
42 Jan Glittum OK Skeidi 48.43 +17.59 9.44
43 David Hansson OL Tønsberg og omegn 49.07 +18.23 9.49
44 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 49.13 +18.29 9.50
45 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 49.27 +18.43 9.53
46 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 50.10 +19.26 10.02
47 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 53.41 +22.57 10.44
48 Runar Kittilsen Stokke IL 55.17 +24.33 11.03
49 Bjørn Lie Porsgrunn OL 57.14 +26.30 11.26
50 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 57.33 +26.49 11.30
51 Elling Aakre Andebu Il 58.12 +27.28 11.38
52 Harald Omland Skien OK 58.21 +27.37 11.40
53 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 58.34 +27.50 11.42
54 Arild Rørholt OK Skeidi 59.41 +28.57 11.56
55 Sigurd Holtskog Skien OK 1.00.53 +30.09 12.10
56 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1.02.47 +32.03 12.33
57 Børre Grovan OL Tønsberg og omegn 1.03.49 +33.05 12.45
58 Knut Gjone Sandefjord OK 1.04.01 +33.17 12.48
59 Per Einar Strøm Hedrum OL 1.04.15 +33.31 12.51
60 Eelco van Raaij Hedrum OL 1.11.28 +40.44 14.17
61 Jørn Sundby Larvik OK 1.11.49 +41.05 14.21
62 Jon Øivind Pedersen OK Skeidi 1.19.58 +49.14 15.59
63 Øivind Pedersen OK Skeidi 1.20.01 +49.17 16.00
64 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1.27.17 +56.33 17.27
  Carl Ove Berg OK Skeidi diskvalifisert    
  Thore Kornmo Porsgrunn OL ikke startet    
  Atle Remme Porsgrunn OL ikke startet    
  Åsmund Slokvik Notodden OL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +