Resultater Romerike O-weekend 2015 - Dag 1



Resultater Romerike O-weekend, dag 1 - Romerikssprinten
Skedsmo, Akershus - 22. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Erlend Bakke Fossum IF 22:11  
  Elise Nilsen Berg Fossum IF 20:14  
  Erik Ellefsen Farner Østmarka OK 22:36  
  Ole Ellefsen Farner Østmarka OK 24:25  
  Martine Arntzen Haug Østmarka OK 17:49  
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 14:22  
  Pernille Snø Heggedal Aamodt Fet OL 19:17  
  Amalie Huuse Østmarka OK 20:41  
  Axel Høstland Østmarka OK 24:43  
  Eline Kravdal Jøvar Gjø-Vard OL 34:24  
  Mari Kalleson Oppsal Orientering 33:58  
  Bertine Mjøster Østmarka OK 15:41  
  Ole Martin Nomeland Østmarka OK 23:41  
  Annika Jarstadmarken Price Østmarka OK 13:04  
  Astrid Reusch Heming Orientering 28:51  
  Jakob Mathisen Rundtom Østmarka OK 27:41  
  Odin Vie Strisland Fossum IF 40:37  
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 16:56  
  Jakob Åsmul Østmarka OK 22:35  

 

D -10

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Tiril Espedal Østmarka OK 23:26  
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 32:03  
  Sofie Kjær Jørgensen Måren OK 43:54  
  Marie Kravdal Gjø-Vard OL 15:28  
  Pernille Nor-Woll Østmarka OK 29:05  
  Martha Wisløff Asker Skiklubb 28:37  

 

D 11-12

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pia Young Vik Nydalens SK 15:12  
2 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 17:26 +2:14
3 Noor Dirro-Helu Måren OK 18:24 +3:12
4 Mari Brende Fossum IF 18:46 +3:34
5 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 20:57 +5:45
6 Hilde Sogn Haug Fossum IF 22:42 +7:30
7 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 23:11 +7:59
8 Helene Hoel Jomaas Fossum IF 27:37 +12:25
9 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 28:45 +13:33
10 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 29:28 +14:16
11 Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering 38:58 +23:46

 

D 13-14

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oda Scheele Nydalens SK 15:59  
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 16:00 +0:01
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 17:05 +1:06
4 Ina Martini Asker Skiklubb 17:25 +1:26
5 Jenny Baklid Konnerud IL 17:32 +1:33
6 Andrea Ranvik Konnerud IL 17:54 +1:55
7 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 18:16 +2:17
8 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 18:55 +2:56
9 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 19:18 +3:19
10 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 19:39 +3:40
11 Ada Wulfsberg Nydalens SK 22:01 +6:02
12 Tina Kalleson Oppsal Orientering 22:07 +6:08
13 Ea Lunøe Nydalens SK 23:41 +7:42
14 Mina Jørgensen IL Tyrving 25:37 +9:38
15 Petra Hoveid Asker Skiklubb 25:50 +9:51
16 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 26:10 +10:11
17 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 30:07 +14:08
18 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 30:22 +14:23

 

D 15-16

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 16:45  
2 Anine Lome Hamar OK 17:20 +0:35
3 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 18:13 +1:28
4 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 18:14 +1:29
5 Synne Strand Asker Skiklubb 18:37 +1:52
6 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 18:55 +2:10
7 Maren Norderud IL Tyrving 19:11 +2:26
8 Åsne Holo Fossum IF 19:15 +2:30
9 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 19:18 +2:33
10 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 19:22 +2:37
11 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 21:25 +4:40
12 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 21:32 +4:47
13 Synne Skjærstein IL Tyrving 22:02 +5:17
14 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 22:05 +5:20
15 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 22:28 +5:43
16 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 22:46 +6:01
17 Solveig Eline Berg IL Tyrving 23:04 +6:19
18 Linn Mei Waaler Måren OK 23:07 +6:22
19 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 23:45 +7:00
20 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 24:08 +7:23
21 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 24:52 +8:07
22 Pernille Katla Fossum IF 26:28 +9:43
23 Julie Bakke Fossum IF 28:33 +11:48
24 Matilde Holen Østmarka OK 30:07 +13:22
25 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 34:58 +18:13

 

D 17-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elin Bjerva Larvik OK 14:48  
2 Kaisa Svergja Raumar Orientering 17:31 +2:43
3 Sandra R. Robertsen Tønsberg Og Omegn 19:27 +4:39

 

D 35-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 15:31  
2 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 17:57 +2:26
3 Kari Strand Lierbygda OL 19:04 +3:33
4 Linda Fredh Måren OK 22:53 +7:22
5 Sigrid Melander Vie Fossum IF 24:47 +9:16
6 Hanne Stenslet Raumar Orientering 26:33 +11:02

 

D 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 18:22  
2 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 47:58 +29:36

 

D 45-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Isa Heggedal Konnerud IL 15:42  
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 16:10 +0:28
3 Marit B. Eithun Nittedal OL 16:19 +0:37
4 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 17:48 +2:06
5 Katrine Bakke Fossum IF 18:00 +2:18
6 Kathrine Lunøe Nydalens SK 19:18 +3:36
7 Ann Elin Flågen Heming Orientering 20:34 +4:52
8 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 21:19 +5:37
9 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 21:31 +5:49
10 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 25:16 +9:34
11 Marianne Reusch Heming Orientering 25:21 +9:39

 

D 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 13:35  
2 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 14:56 +1:21
3 Alix Young Vik Nydalens SK 15:28 +1:53
4 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 17:49 +4:14
  Mari Hernandez OL Toten-Troll diskvalifisert  

 

D 55-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Natvig Nittedal OL 17:41  

 

H -10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Emil Huuse Østmarka OK 28:01  
  Kristoffer Katla Fossum IF 25:08  
  Mathias Linløkken Østmarka OK 33:46  
  Andreas Sandernes Østmarka OK 26:14  
  Eskil Brænden Lillomarka OL diskvalifisert  

 

H 11-12

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 12:44  
2 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 13:13 +0:29
3 Bram Langerød Fossum IF 13:49 +1:05
4 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 14:55 +2:11
5 Birk F. Sætnan Fossum IF 15:38 +2:54
6 Eirik Vie Strisland Fossum IF 19:45 +7:01
7 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 19:50 +7:06
8 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 21:36 +8:52
9 Sindre Vie Strisland Fossum IF 22:48 +10:04
10 Børge Nilsen Berg Fossum IF 23:38 +10:54
11 Bendik Mjøster Østmarka OK 24:40 +11:56
12 Jonas Krogh Oppsal Orientering 26:07 +13:23
13 Henrik Linløkken Østmarka OK 27:50 +15:06
14 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 36:01 +23:17
15 Oliver Nilsen Fossum IF 41:44 +29:00
  Henrik Haugum Østmarka OK diskvalifisert  
  David Venker Fossum IF diskvalifisert  

 

H 13-14

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Young Vik Nydalens SK 13:20  
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 13:33 +0:13
3 Isak Jonsson Nydalens SK 14:39 +1:19
4 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 15:06 +1:46
5 Sivert Sande Kverme Fossum IF 16:22 +3:02
6 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 16:48 +3:28
7 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 17:01 +3:41
8 Anders Horvei Raumar Orientering 18:08 +4:48
9 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 18:16 +4:56
10 August Syrdal Øen Heming Orientering 18:39 +5:19
11 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 18:57 +5:37
12 Ådne Skjærstein IL Tyrving 18:58 +5:38
13 Erlend Børli Fossum IF 19:04 +5:44
14 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 19:08 +5:48
15 Eirik Øvstedal Nydalens SK 19:15 +5:55
16 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 19:58 +6:38
17 Ferdinand Fremming Heming Orientering 20:10 +6:50
18 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 20:20 +7:00
19 Simen Fritzner Nittedal OL 21:02 +7:42
20 Henrik Reusch Heming Orientering 21:07 +7:47
21 Marius Bakke Fossum IF 22:01 +8:41
22 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 23:09 +9:49
23 John Otterlei Østmarka OK 23:36 +10:16
24 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 24:29 +11:09

 

H 15-16

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elias Jonsson Nydalens SK 14:22  
2 Kasper Fosser Heming Orientering 14:32 +0:10
3 Erling Hjermstad Fossum IF 15:04 +0:42
4 Sander Arntzen Asker Skiklubb 15:09 +0:47
5 Jørgen Baklid Konnerud IL 15:37 +1:15
6 Øyvind Hjermstad Fossum IF 15:39 +1:17
7 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 15:40 +1:18
8 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 16:28 +2:06
9 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 16:49 +2:27
10 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 17:02 +2:40
11 Peter Gisholt Fossum IF 17:23 +3:01
11 Elias Øhman Gjø-Vard OL 17:23 +3:01
13 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 17:35 +3:13
14 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 17:38 +3:16
15 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 17:55 +3:33
16 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 18:04 +3:42
17 Axel Hoveid Asker Skiklubb 18:27 +4:05
18 Emil Størmer Fossum IF 18:47 +4:25
19 Martin Andresen Skotte Fossum IF 18:49 +4:27
20 Andreas Ramberg Østmarka OK 18:51 +4:29
21 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 18:55 +4:33
22 Håkon Thunshelle Øvstedal Nydalens SK 20:27 +6:05
23 Knut Selstad Fossum IF 20:43 +6:21
24 Odin Tellesbø Østmarka OK 22:04 +7:42
25 Jesper Ugedal Østmarka OK 23:09 +8:47

 

H 17-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dane Blomquist Lillomarka OL 14:44  
2 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 15:09 +0:25
3 Morten Tangen Måren OK 19:35 +4:51
  Eirik Rustad Raumar Orientering diskvalifisert  

 

H 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Bakke Fossum IF 16:03  
2 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 16:51 +0:48
3 Martin Øhman Gjø-Vard OL 17:02 +0:59
4 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 17:24 +1:21
5 Bjørn Hauge Fet OL 18:51 +2:48
6 Tommy Skårbø Raumar Orientering 22:58 +6:55
7 Ola Nilsen Oppsal Orientering 33:20 +17:17
8 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 34:33 +18:30

 

H 45-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Martini Asker Skiklubb 15:58  
2 Sven Arne Gylterud Fossum IF 16:35 +0:37
3 Arne Dybdahl Lillomarka OL 16:49 +0:51
4 Christian Jomaas Fossum IF 18:05 +2:07
5 Stein H. Hagen Fossum IF 19:03 +3:05
5 Christian Reusch Heming Orientering 19:03 +3:05
7 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 19:22 +3:24
8 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 19:50 +3:52
9 Eirik Jørgensen IL Tyrving 20:21 +4:23
10 Arild Andresen Fossum IF 20:58 +5:00
11 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 23:53 +7:55

 

H 50-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Einar Lunøe Nydalens SK 14:27  
2 John Svergja Nord-Østerdal OK 16:08 +1:41
3 Frode Kamsvåg IL Tyrving 16:15 +1:48
4 Frode Robertsen Tønsberg Og Omegn 18:02 +3:35
5 Håkon Jendal Fossum IF 18:16 +3:49
6 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 21:18 +6:51
  Knut Erling Øen Heming Orientering diskvalifisert  

 

H 55-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Hæstad Fossum IF 15:50  
2 Morten Karlsen Måren OK 17:00 +1:10

 

H 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bård Natvig Nittedal OL 17:05  

 

H 65-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 John Thomas Petersen Nittedal OL 18:10  

 

H 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thor Palmgren Halden SK 17:21  

 

D 75

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 27:07  

 

H 80

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 30:10  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +