Resultater Romerike O-weekend 2015 - Dag 2



Resultater Romerike O-weekend, dag 2 - Romeriksløpet
Skedsmo, Akershus - 23. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 390 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Erlend Bakke Fossum IF 35:44   14:57
  Elise Nilsen Berg Fossum IF 39:56   16:42
  Anne Victoria Birkeland Fossum IF 55:48   23:20
  Anna Marlen Bjørnå NOTEAM 33:35   14:03
  Gina Brevik Østmarka OK 35:27   14:49
  Ole Ellefsen Farner Østmarka OK 46:04   19:16
  Amine Halvorsen Østmarka OK 51:10   21:24
  Martine Arntzen Haug Østmarka OK 39:47   16:38
  Jonas Hirsch Bækkelagets SK 37:13   15:34
  Marcus Hirsch Bækkelagets SK 38:41   16:11
  Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 42:11   17:38
  Axel Høstland Østmarka OK 36:02   15:04
  Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 38:10   15:58
  Håkon Fenne Ingjerd Bækkelagets SK 37:39   15:45
  Sofie Kjær Jørgensen Måren OK 54:23   22:45
  Mari Kalleson Oppsal Orientering 33:27   13:59
  Mia Daniela Kverneggen Oppsal Orientering 1:18:49   32:58
  Bertine Mjøster Østmarka OK 33:23   13:58
  Gaute Mundal Østmarka OK 41:50   17:30
  Ingeborg Nauste NOTEAM 44:12   18:29
  Eirik Nergård Nittedal OL 35:42   14:56
  Kristoffer Nomeland Østmarka OK 46:45   19:33
  Ole Martin Nomeland Østmarka OK 40:00   16:44
  Erlend Otterlei Østmarka OK 33:26   13:59
  Annika Jarstadmarken Price Østmarka OK 21:59   9:11
  Astrid Reusch Heming Orientering 48:44   20:23
  Rudolf Jarl Ruud Østmarka OK 47:58   20:04
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 25:20   10:35
  Julia Ugedal Østmarka OK 49:39   20:46
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 44:13   18:30
  Jacob Åsmul Østmarka OK 46:03   19:16
  Oda Åsmul Østmarka OK 52:21   21:54
  Malene Berstad Heming Orientering diskvalifisert    

D -10

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 48:00   20:00
  Tuva Høstland Østmarka OK 44:40   18:36
  Tuva Høyer Fossum IF 55:35   23:09
  Marie Kravdal Gjø-Vard OL 23:58   9:59
  Sara Martini Asker Skiklubb 40:58   17:04
  Pernille Nor-Woll Østmarka OK 45:52   19:06

D 11-12

2 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 17:47   7:24
2 Noor Dirro-Helu Måren OK 22:21 +4:34 9:18
3 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 24:31 +6:44 10:12
4 Thea Fagerhaug Raumar Orientering 28:53 +11:06 12:02
5 Hilde Sogn Haug Fossum IF 30:04 +12:17 12:31
6 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 30:53 +13:06 12:52
7 Ella Berstad Heming Orientering 32:19 +14:32 13:27
8 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 33:02 +15:15 13:45
9 Helene Hoel Jomaas Fossum IF 34:58 +17:11 14:34
10 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 35:10 +17:23 14:39
11 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 35:53 +18:06 14:57
12 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 38:32 +20:45 16:03

D 11-12N

2 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrea H. Rogndokken Fet OL 30:59   12:57
2 Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering 32:20 +1:21 13:31

D 13-14

3 290 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 35:32   10:48
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 36:29 +0:57 11:05
3 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 37:50 +2:18 11:29
4 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 37:52 +2:20 11:30
5 Ina Martini Asker Skiklubb 39:46 +4:14 12:05
6 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 42:07 +6:35 12:48
7 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 46:36 +11:04 14:09
8 Ada Wulfsberg Nydalens SK 47:43 +12:11 14:30
9 Tina Kalleson Oppsal Orientering 57:37 +22:05 17:30
10 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 1:01:59 +26:27 18:50
11 Ea Lunøe Nydalens SK 1:17:22 +41:50 23:30
12 Julie Meinicke IL Tyrving 1:17:58 +42:26 23:41
13 Mina Jørgensen IL Tyrving 1:21:59 +46:27 24:55
  Oda Scheele Nydalens SK diskvalifisert    
  Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert    
  Amélie Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Monica Brevik Østmarka OK diskvalifisert    

D 13-16C

3 220 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Kinck Rannem Fossum IF 40:26   12:33
  Matilde Holen Østmarka OK diskvalifisert    

D 15-16

5 150 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 46:49   9:05
2 Åsne Holo Fossum IF 50:44 +3:55 9:51
3 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 51:56 +5:07 10:05
4 Synne Strand Asker Skiklubb 52:15 +5:26 10:08
5 Ragne Wiklund Nydalens SK 53:24 +6:35 10:22
6 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 57:02 +10:13 11:04
7 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 58:38 +11:49 11:23
8 Linn Mei Waaler Måren OK 59:31 +12:42 11:33
9 Synne Skjærstein IL Tyrving 1:00:29 +13:40 11:44
10 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:01:16 +14:27 11:53
11 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 1:01:19 +14:30 11:54
12 Maren Norderud IL Tyrving 1:03:15 +16:26 12:16
13 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:03:43 +16:54 12:22
14 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:04:53 +18:04 12:35
15 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 1:05:42 +18:53 12:45
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    

D 17-B

3 780 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Stenslet Raumar Orientering 54:53   14:31
2 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 59:01 +4:08 15:36
3 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 1:02:31 +7:38 16:32
4 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 1:06:46 +11:53 17:39
5 Kari-Ann Victoria Birkeland Fossum IF 1:13:58 +19:05 19:34

D 17-C

3 220 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gerd Berit Rekve Fossum IF 42:13   13:06
2 Kristin M Kolltveit Fossum IF 43:58 +1:45 13:39
3 Kristin Kinck Rannem Fossum IF 44:15 +2:02 13:44
4 Laila Eriksen Blom Fet OL 44:23 +2:10 13:47
5 Grete Skotte Fossum IF 48:55 +6:42 15:11
  Cecilie Christin Kverme Fossum IF diskvalifisert    

D 17-18

5 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 1:17:49   14:08
2 Anine Hallén Nydalens SK 1:31:43 +13:54 16:40
3 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:33:05 +15:16 16:55
4 Sandra B. Robertsen Tønsberg og omegn 1:53:44 +35:55 20:40

D 19-20

6 360 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Bjergaard Nydalens SK 1:25:04   13:22

D 21-

6 850 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 1:09:10   10:05
2 Beata Falk Hagaby GoIF 1:15:49 +6:39 11:04
3 Julie Strømman Berteig Fossum IF 1:24:17 +15:07 12:18
  Lone Malmgren Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Inger Anita Tollehaug Eiker OL diskvalifisert    
  Siri Størmer Heming Orientering diskvalifisert    

D 35-

5 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:07:16   12:13
2 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 1:20:33 +13:17 14:38
3 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1:45:17 +38:01 19:08
4 Kristin Jæger Oppsal Orientering 1:48:16 +41:00 19:41
  Kari Strand Lierbygda OL diskvalifisert    

D 40-

5 070 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 46:14   9:07
2 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 1:02:06 +15:52 12:14
3 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 1:08:26 +22:12 13:29
4 Paula Berstad Heming Orientering 1:15:07 +28:53 14:48
5 Else Kari Scheele Nydalens SK 1:29:16 +43:02 17:36

D 45-

5 070 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 52:57   10:26
2 Kari Madslien Nydalens SK 55:01 +2:04 10:51
3 Marit B. Eithun Nittedal OL 1:01:18 +8:21 12:05
4 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 1:01:46 +8:49 12:10
5 Katrine Bakke Fossum IF 1:14:24 +21:27 14:40
6 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:27:28 +34:31 17:15
7 Hege Feiring IL Tyrving 1:27:34 +34:37 17:16
8 Marianne Reusch Heming Orientering 1:35:06 +42:09 18:45
9 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:42:01 +49:04 20:07

D 50-

4 890 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 52:39   10:46
2 Alix Young Vik Nydalens SK 57:21 +4:42 11:43
3 Mari Hernandez OL Toten-Troll 1:02:09 +9:30 12:42
4 Tone Bakken Lillomarka OL 1:05:06 +12:27 13:18
5 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:07:56 +15:17 13:53
6 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 1:11:12 +18:33 14:33
7 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:16:59 +24:20 15:44
8 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1:34:26 +41:47 19:18

D 55-

4 890 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Hallén Nydalens SK 59:12   12:06
2 Berit Danielsen IL Tyrving 1:02:11 +2:59 12:42
3 Lena Gottfridsson Nittedal OL 1:06:03 +6:51 13:30
4 Heidi Falck IL Tyrving 1:08:35 +9:23 14:01
5 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 1:12:05 +12:53 14:44
6 Grete Berntsen Måren OK 1:33:57 +34:45 19:12

D 60-

3 580 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Billingsø Eidskog OL 55:26   15:29

D 65-

3 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:19:07   22:05
  Anne Berit Moe Raumar Orientering diskvalifisert    
  Berit Saxhaug Raumar Orientering diskvalifisert    

D 70-

2 970 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 53:45   18:05
2 Inger Halck Måren OK 1:18:44 +24:59 26:30

H -10

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Eskil Brænden Lillomarka OL 29:38   12:20
  Håvard Rekve Lian Fossum IF 41:33   17:18
  Mathias Linløkken Østmarka OK 36:46   15:19
  Sondre Olaussen Oppsal Orientering 28:51   12:01

H 11-12

2 400 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birk F. Sætnan Fossum IF 19:50   8:15
2 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 20:47 +0:57 8:39
3 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 23:34 +3:44 9:49
4 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 23:56 +4:06 9:58
5 Axel Aalde Nydalens SK 24:20 +4:30 10:08
6 Børge Nilsen Berg Fossum IF 24:29 +4:39 10:12
7 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 26:19 +6:29 10:57
8 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 26:55 +7:05 11:12
9 Jonas Krogh Oppsal Orientering 26:57 +7:07 11:13
10 Sindre Vie Strisland Fossum IF 27:50 +8:00 11:35
11 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 29:33 +9:43 12:18
12 Eirik Vie Strisland Fossum IF 29:37 +9:47 12:20
13 Oliver Nilsen Fossum IF 30:40 +10:50 12:46
14 Ask Olaussen Oppsal Orientering 31:09 +11:19 12:58
15 Per Ingvar Tollehaug Eiker OL 33:34 +13:44 13:59
16 Henrik Linløkken Østmarka OK 40:38 +20:48 16:55
17 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 42:45 +22:55 17:48
  Sverre Strand Lierbygda OL diskvalifisert    
  Håvard Birkeland Fossum IF diskvalifisert    

H 11-12N

2 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Høyer Fossum IF 54:57   22:59
2 Emil Skyttern Grue IL 56:24 +1:27 23:35

H 13-14

3 390 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Young Vik Nydalens SK 28:00   8:15
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 28:29 +0:29 8:24
3 Isak Jonsson Nydalens SK 29:05 +1:05 8:34
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 29:59 +1:59 8:50
5 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 31:33 +3:33 9:18
6 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 34:47 +6:47 10:15
7 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 35:16 +7:16 10:24
8 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 35:53 +7:53 10:35
9 Erlend Børli Fossum IF 38:36 +10:36 11:23
10 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 38:50 +10:50 11:27
11 August Syrdal Øen Heming Orientering 39:40 +11:40 11:42
12 Simen Fritzner Nittedal OL 42:30 +14:30 12:32
13 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 43:18 +15:18 12:46
14 Anders Horvei Raumar Orientering 45:51 +17:51 13:31
15 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 46:00 +18:00 13:34
16 Olav Birkeland Fossum IF 47:03 +19:03 13:52
17 Sivert Sande Kverme Fossum IF 48:08 +20:08 14:11
18 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 48:58 +20:58 14:26
19 John Otterlei Østmarka OK 55:35 +27:35 16:23
20 Marius Bakke Fossum IF 57:07 +29:07 16:50
21 Ferdinand Fremming Heming Orientering 1:02:15 +34:15 18:21
  Ådne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert    

H 13-16C

3 220 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christoffer Sletten Raumar Orientering 36:00   11:10

H 15-16

5 730 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 38:23   6:41
2 Elias Jonsson Nydalens SK 41:26 +3:03 7:13
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 45:53 +7:30 8:00
4 Erling Hjermstad Fossum IF 48:07 +9:44 8:23
5 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 48:42 +10:19 8:29
6 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 53:31 +15:08 9:20
7 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 55:36 +17:13 9:42
8 Andreas Ramberg Østmarka OK 59:16 +20:53 10:20
9 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 59:26 +21:03 10:22
10 Emil Størmer Fossum IF 59:57 +21:34 10:27
11 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:00:13 +21:50 10:30
12 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:00:25 +22:02 10:32
13 Joar Oldernes Lillomarka OL 1:01:00 +22:37 10:38
14 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:01:01 +22:38 10:38
15 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:03:18 +24:55 11:02
16 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:07:50 +29:27 11:50
17 Håkon Thunshelle Øvstedal Nydalens SK 1:08:14 +29:51 11:54
18 Knut Selstad Fossum IF 1:11:04 +32:41 12:24
19 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 1:11:11 +32:48 12:25
20 Martin Andresen Skotte Fossum IF 1:12:41 +34:18 12:41
  Øyvind Hjermstad Fossum IF diskvalifisert    

H 17-B

3 780 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Høyer Fossum IF 50:55   13:28
2 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 51:05 +0:10 13:30
3 Jarle Rogndokken Fet OL 58:27 +7:32 15:27
4 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1:11:38 +20:43 18:57
  Tom Rådahl IL Tyrving diskvalifisert    

H 17-C

3 220 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Nylund Eiker OL 27:47   8:37
2 John Tangen Hamar OK 29:12 +1:25 9:04
  Frode Waaler Måren OK diskvalifisert    

H 17-N

2 760 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 27:04   9:48

H 17-18

6 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sam Lunøe Nydalens SK 1:42:46   15:00

H 21-

9 040 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:03:31   7:01
2 Anders Nordberg Nydalens SK 1:07:16 +3:45 7:26
3 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:08:21 +4:50 7:33
4 Eirik Rustad Raumar Orientering 1:09:07 +5:36 7:38
5 Stian Hallén Nydalens SK 1:20:34 +17:03 8:54
6 Sindre Rønning Fossum IF 1:21:25 +17:54 9:00
7 Anders Vister Nydalens SK 1:22:01 +18:30 9:04
8 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:25:21 +21:50 9:26
9 Audun Bjerknes Måren OK 1:35:07 +31:36 10:31
10 Markus Living Ulricehamns OK 1:53:17 +49:46 12:31
  Kyongsa Ri Nydalens SK diskvalifisert    

H 35-

7 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 2:06:07   15:57

H 40-

6 850 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 1:02:49   9:10
2 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 1:08:57 +6:08 10:03
3 Harald Bakke Fossum IF 1:09:08 +6:19 10:05
4 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:12:42 +9:53 10:36
5 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:16:21 +13:32 11:08
6 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 1:18:46 +15:57 11:29
  Inge Lindseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Gard Lindseth Nydalens SK diskvalifisert    

H 45-

6 850 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Størmer Fossum IF 53:14   7:46
2 Jon Iver Bakken Nydalens SK 1:03:07 +9:53 9:12
3 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:06:07 +12:53 9:39
4 Bjørn Martini Asker Skiklubb 1:08:26 +15:12 9:59
5 Arild Andresen Fossum IF 1:08:27 +15:13 9:59
6 Christian Jomaas Fossum IF 1:10:27 +17:13 10:17
7 Ivar Mølnvik Fossum IF 1:10:33 +17:19 10:17
8 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 1:11:07 +17:53 10:22
9 Frode Strisland Fossum IF 1:14:49 +21:35 10:55
10 Stein H. Hagen Fossum IF 1:15:23 +22:09 11:00
11 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:17:02 +23:48 11:14
12 Christian Reusch Heming Orientering 1:18:46 +25:32 11:29
13 Morten Rannem Fossum IF 1:21:42 +28:28 11:55
14 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 1:23:17 +30:03 12:09
15 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 1:41:36 +48:22 14:49
16 Jørn Moe Fet OL 1:43:16 +50:02 15:04
  Håkon Børli Fossum IF diskvalifisert    
  Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL diskvalifisert    
  Bent Sande Kverme Fossum IF diskvalifisert    

H 50-

6 360 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Langaas Nydalens SK 57:14   8:59
2 John Svergja Nord-Østerdal OK 58:38 +1:24 9:13
3 Einar Lunøe Nydalens SK 1:10:08 +12:54 11:01
4 Frode Robertsen Tønsberg og omegn 1:10:29 +13:15 11:04
5 Håkon Jendal Fossum IF 1:11:26 +14:12 11:13
6 Nils Petter Fremming Heming Orientering 1:16:17 +19:03 11:59
7 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 1:26:04 +28:50 13:31
8 Øyvind Helmersen Fet OL 1:39:43 +42:29 15:40
  Olav Bakken Lillomarka OL diskvalifisert    
  Bjørn Henning Grandal IL Tyrving diskvalifisert    

H 55-

5 070 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Hæstad Fossum IF 43:55   8:39
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 46:15 +2:20 9:07
3 Terje Dengerud Nydalens SK 46:21 +2:26 9:08
4 Egil Rundberget Nydalens SK 49:45 +5:50 9:48
5 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 54:16 +10:21 10:42
6 Morten Due Måren OK 57:00 +13:05 11:14
7 Lasse Natvig Byåsen IL 58:53 +14:58 11:36
8 Bjørn Willadssen Heming Orientering 58:55 +15:00 11:37
9 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 1:16:14 +32:19 15:02
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Morten Karlsen Måren OK diskvalifisert    

H 60-

5 070 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bård Natvig Nittedal OL 1:01:03   12:02
2 Stian Falck IL Tyrving 1:13:04 +12:01 14:24

H 65-

4 890 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 56:50   11:37
2 Leif Billingsø Eidskog OL 1:00:36 +3:46 12:23
3 John Thomas Petersen Nittedal OL 1:06:52 +10:02 13:40
4 Erik Johan Grorud Haslum IL 1:14:33 +17:43 15:14
5 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:19:52 +23:02 16:19
6 Lars Saxhaug Raumar Orientering 1:20:16 +23:26 16:24
  Vidar Berteig Fossum IF diskvalifisert    

H 70-

3 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 48:50   13:38
2 Einar Hem Lillomarka OL 50:04 +1:14 13:59
3 Åsmund Jahr Driv IL 1:06:44 +17:54 18:38

H 40AK

3 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Olaussen Oppsal Orientering 40:17   11:15
2 Tommy Skårbø Raumar Orientering 48:34 +8:17 13:33
3 Martin Skytteren Grue IL 56:42 +16:25 15:50

H 75

2 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 58:26   19:40

H 80

2 970 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Larsen Raumar Orientering 55:15   18:36
2 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 57:37 +2:22 19:23

D 40AK

2 970 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Østli Raumar Orientering 46:49   15:45
2 Maria Persson Asker Skiklubb 1:09:36 +22:47 23:26


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +