Resultater Romerike O-weekend, dag 1 - 2014



Resultater Orientering
Romerike O-weekend, dag 1
Romerike, Akershus - 23. august 2014

N-åpen

1 300 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 15:07   11:37
  Erlend Bakke Fossum IF 13:57   10:43
  Martin Bjerke Raumar Orientering 10:37   8:10
  Even Børke Raumar Orientering 10:27   8:02
  Markus Finskud Raumar Orientering 9:50   7:33
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 17:10   13:12
  Helena Isaksen Wangberg NOTEAM 17:16   13:16
  Helene Hoel Jomaas Fossum IF 12:53   9:54
  Sofie Kjær Jørgensen Måren OK 13:50   10:38
  Kristoffer Katla Fossum IF 15:00   11:32
  Mathias Linløkken Østmarka OK 17:10   13:12
  Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 18:13   14:00
  Jakob Hornseth Nygaard Nittedal OL 7:07   5:28
  Thomas Høvik Næss Fossum IF 12:20   9:29
  Grevstad Olav NOTEAM 13:44   10:33
  Helene Ramstad Fet OL 17:51   13:43
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 11:20   8:43
  Nora Sørberg Raumar Orientering 17:30   13:27
  Audun Børke Raumar Orientering diskvalifisert    
  Henriette Krokfoss Østmarka OK ikke startet    
  Cecilie Christin Kverme Fossum IF ikke startet    

D -10

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Marie Kravdal Gjø-Vard OL 10:59   7:50

D 11-12

1 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 7:49   5:12
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 7:52 +0:03 5:14
3 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 8:06 +0:17 5:24
4 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 8:28 +0:39 5:38
5 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 8:46 +0:57 5:50
6 Alexandra Linløkken Østmarka OK 8:54 +1:05 5:56
7 Noor Dirro Måren OK 9:15 +1:26 6:10
8 Thea Fagerhaug Raumar Orientering 10:01 +2:12 6:40
9 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 11:06 +3:17 7:24
10 Mille Martinussen Fossum IF 11:15 +3:26 7:30
11 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 13:57 +6:08 9:18
12 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 15:55 +8:06 10:36

D 13-14 prolog

2 100 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 12:46   6:04
2 Jenny Baklid Konnerud IL 13:43 +0:57 6:31
3 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 13:49 +1:03 6:34
4 Pernille Katla Fossum IF 13:54 +1:08 6:37
5 Aurora Gjølsjø OK Moss 13:59 +1:13 6:39
6 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 14:03 +1:17 6:41
7 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 14:06 +1:20 6:42
8 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 14:10 +1:24 6:44
9 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 14:36 +1:50 6:57
10 Maren Norderud IL Tyrving 14:40 +1:54 6:59
10 Åsne Holo Fossum IF 14:40 +1:54 6:59
12 Ingrid Hasaas Fossum IF 14:51 +2:05 7:04
13 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 15:04 +2:18 7:10
14 Ragne Norrud Fossum IF 15:09 +2:23 7:12
15 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 15:16 +2:30 7:16
16 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 15:44 +2:58 7:29
17 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 16:29 +3:43 7:50
18 Solveig Eline Berg IL Tyrving 16:50 +4:04 8:00
19 Matilde Holen Østmarka OK 18:11 +5:25 8:39
20 Thea Sørberg Raumar Orientering 18:51 +6:05 8:58
21 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 19:09 +6:23 9:07
22 Linn Mei Waaler Måren OK 19:46 +7:00 9:24
23 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 23:32 +10:46 11:12
  Carmen Dirro Måren OK diskvalifisert    
  Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet    
  Tuva Eik Haave Oppsal Orientering ikke startet    
  Helene Krokfoss Østmarka OK ikke startet    

D 15-16 prolog

2 500 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 15:50   6:20
2 Synne Strand Asker Skiklubb 16:02 +0:12 6:24
3 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 16:19 +0:29 6:31
4 Åshild Faller Råheim Fet OL 16:25 +0:35 6:34
5 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 16:47 +0:57 6:42
6 Line Wegner Hodt Fossum IF 17:04 +1:14 6:49
7 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 17:28 +1:38 6:59
8 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 17:32 +1:42 7:00
9 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 17:53 +2:03 7:09
10 Agnethe Hasli Synnfjell OK 18:18 +2:28 7:19
11 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 18:48 +2:58 7:31
12 Åse Bergan Nydalens SK 19:26 +3:36 7:46
13 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 19:27 +3:37 7:46
14 Nora Graffer Østmarka OK 19:43 +3:53 7:53
15 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 19:56 +4:06 7:58
16 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 20:04 +4:14 8:01
17 Ellen Marie Ariansen Nittedal OL 20:19 +4:29 8:07
18 Elise Ullern IL Tyrving 20:45 +4:55 8:18
19 Ingrid Aaslund Fet OL 21:24 +5:34 8:33
20 Julie Bakke Fossum IF 23:40 +7:50 9:28
21 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 24:26 +8:36 9:46
  Ingvild C. Fleisje Nittedal OL diskvalifisert    
  Marthe Ramstad Fet OL diskvalifisert    
  Synne Eide Rapp Raumar Orientering ikke startet    
  Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    
  Synne Skjærstein IL Tyrving ikke startet    

D 17- prolog

2 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:48   6:43
2 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 19:42 +2:54 7:52
3 Ingvild Brekke Lillomarka OL 21:09 +4:21 8:27
4 Silje Arntzen Asker Skiklubb 21:10 +4:22 8:28
5 Linda Fredh Hamar OK 30:10 +13:22 12:04
  Tonje Vassend Porsgrunn OL ikke startet    

D 35-

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 13:15   7:21
2 Kari Strand Lierbygda OL 14:22 +1:07 7:58
3 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 14:30 +1:15 8:03

D 40-

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 14:44   8:11
2 Katrine Bakke Fossum IF 15:58 +1:14 8:52
  Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert    

D 45-

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 12:19   6:50
2 Isa Heggedal Konnerud IL 13:22 +1:03 7:25
3 Alix Young Vik Nydalens SK 13:49 +1:30 7:40
4 Marit B. Eithun Nittedal OL 13:50 +1:31 7:41
5 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 15:08 +2:49 8:24
6 Bente Aaslund Fet OL 19:57 +7:38 11:05
  Elise Gisholt Fossum IF ikke startet    

D 50-

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Runa Skyttersæter Heming Orientering 11:29   6:45
2 Marianne Hjermstad Fossum IF 12:30 +1:01 7:21
3 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 15:02 +3:33 8:50
  Mari Hernandez OL Toten-Troll ikke startet    

D 55-

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Natvig Nittedal OL 10:01   5:53
2 Lisa Annersand OK Tyr 13:45 +3:44 8:05

D 65-

1 700 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

D 70-

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ellen M. Grande Østmarka OK 36:33   22:50

D 75-

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 17:28   10:55
  Synøve Amundsen Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H -10

1 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 8:49   6:17
  Alfred Bjørnerød OK Moss 7:11   5:07
  Sondre Engebretsen OK Moss 7:55   5:39
  Jonas Krogh Oppsal Orientering 8:38   6:10
  Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 9:17   6:37

H 11-12

1 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 7:07   4:44
2 Christopher Engebretsen OK Moss 7:19 +0:12 4:52
3 Erlend Børli Fossum IF 8:01 +0:54 5:20
4 Arthur Brunborg Nittedal OL 8:16 +1:09 5:30
5 Birk F. Sætnan Fossum IF 8:18 +1:11 5:32
6 Mikkel Katla Fossum IF 8:48 +1:41 5:52
7 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 9:00 +1:53 6:00
8 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 9:08 +2:01 6:05
9 Jonas Hasaas Fossum IF 9:23 +2:16 6:15
10 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 9:25 +2:18 6:16
11 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 9:41 +2:34 6:27
12 Sverre Strand Lierbygda OL 10:30 +3:23 7:00
13 John Otterlei Østmarka OK 11:19 +4:12 7:32
14 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 11:24 +4:17 7:36
15 Marius Bakke Fossum IF 11:36 +4:29 7:44
16 Henrik Linløkken Østmarka OK 11:44 +4:37 7:49
17 Andreas Lerø Fossum IF 12:10 +5:03 8:06
18 Håvard Gundersen Raumar Orientering 12:38 +5:31 8:25
19 Erlend Bjørge Bogstad Raumar Orientering 13:35 +6:28 9:03
20 Lauritz Brunborg Nittedal OL 14:34 +7:27 9:42
  Trygve-Erling Hjelseth Raumar Orientering diskvalifisert    
  Sindre Gisholt Fossum IF ikke startet    
  Ådne Skjærstein IL Tyrving ikke startet    
  Gaute Bergan Nydalens SK ikke startet    

H 13-14 prolog

2 100 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 12:33   5:58
2 Sander Arntzen Asker Skiklubb 12:39 +0:06 6:01
3 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 12:53 +0:20 6:08
4 Isak Jonsson Nydalens SK 13:01 +0:28 6:11
5 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 13:02 +0:29 6:12
6 Lars Young Vik Nydalens SK 13:57 +1:24 6:38
7 Truls Wegner Hodt Fossum IF 14:00 +1:27 6:40
8 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 14:01 +1:28 6:40
9 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 14:12 +1:39 6:45
10 Peter Gisholt Fossum IF 14:13 +1:40 6:46
11 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 14:38 +2:05 6:58
12 Trygve Myhr Asker Skiklubb 14:48 +2:15 7:02
13 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 14:50 +2:17 7:03
13 Andreas Ramberg Østmarka OK 14:50 +2:17 7:03
15 Herman Brunborg Nittedal OL 15:00 +2:27 7:08
16 Knut Selstad Fossum IF 15:07 +2:34 7:11
17 Kristoffer Prøis Kagnes Østmarka OK 15:15 +2:42 7:15
18 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 15:29 +2:56 7:22
19 Sivert Sande Kverme Fossum IF 16:14 +3:41 7:43
20 Odin Tellesbø Østmarka OK 16:38 +4:05 7:55
21 Torjus Ullern IL Tyrving 16:52 +4:19 8:01
22 Eivind Berner Myhre Fossum IF 17:52 +5:19 8:30
23 Sigurd Grevstad Fossum IF 18:18 +5:45 8:42
24 Håkon Kristiansen Framnes Raumar Orientering 18:29 +5:56 8:48
  Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Oliver Wallin Higgins IL Tyrving ikke startet    
  Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering ikke startet    

H 15-16 prolog

2 800 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 14:03   5:01
2 Anders Haga Raumar Orientering 14:23 +0:20 5:08
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 14:27 +0:24 5:09
4 Elias Jonsson Nydalens SK 14:52 +0:49 5:18
5 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 15:04 +1:01 5:22
6 Jørgen Baklid Konnerud IL 15:05 +1:02 5:23
7 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 15:18 +1:15 5:27
8 Øyvind Hjermstad Fossum IF 15:27 +1:24 5:31
9 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 15:33 +1:30 5:33
10 Erling Hjermstad Fossum IF 15:53 +1:50 5:40
11 Sam Lunøe Nydalens SK 15:58 +1:55 5:42
12 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 16:04 +2:01 5:44
13 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 16:12 +2:09 5:47
14 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 16:18 +2:15 5:49
15 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 17:05 +3:02 6:06
16 Magnus Ramberg Østmarka OK 17:26 +3:23 6:13
17 Peder Hornseth Nygaard Nittedal OL 18:08 +4:05 6:28
18 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 18:37 +4:34 6:38
19 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 18:52 +4:49 6:44
20 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 18:53 +4:50 6:44
21 Anders Brevik Østmarka OK 19:45 +5:42 7:03
22 Martin Andresen Skotte Fossum IF 20:11 +6:08 7:12
23 Håkon Øvstedal Nydalens SK 21:11 +7:08 7:33
24 Andreas Sedin Raumar Orientering 21:41 +7:38 7:44
25 Johannes Finne Reinseth Nydalens SK 22:50 +8:47 8:09
  Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL ikke startet    
  Einar Melsom Fossum IF ikke startet    
  Tarjei Holo Fossum IF ikke startet    
  Kasper Sørberg Raumar Orientering ikke startet    

H 17- prolog

2 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 17:18   6:10
2 Morten Tangen Hamar OK 18:27 +1:09 6:35
3 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 18:51 +1:33 6:43
4 Henning Bratland Carlsen OK Moss 20:14 +2:56 7:13
  Stein H. Hagen Fossum IF ikke startet    
  Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK ikke startet    

H 35-

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 13:23   6:41
2 Tom Arne Andersen Raumar Orientering 16:52 +3:29 8:26

H 40-

2 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 11:03   5:31
2 Erling Katla Fossum IF 11:13 +0:10 5:36
3 Odin Tellesbø Østmarka OK 11:16 +0:13 5:38
4 Morten Lerø Fossum IF 11:47 +0:44 5:53
5 Anders Grevstad Fossum IF 12:41 +1:38 6:20
6 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 13:32 +2:29 6:46
7 Olav Hasaas Fossum IF 14:07 +3:04 7:03
8 Per Kristian Ramstad Fet OL 14:09 +3:06 7:04

H 45-

2 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arild Andresen Fossum IF 11:39   5:49
2 Svein Nygård Lillomarka OL 12:10 +0:31 6:05
2 Einar Gisholt Fossum IF 12:10 +0:31 6:05
4 Bent Skatvedt Raumar Orientering 12:47 +1:08 6:23
5 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 12:54 +1:15 6:27
6 Vidar Strand Lierbygda OL 13:30 +1:51 6:45
7 Christian Jomaas Fossum IF 13:51 +2:12 6:55
8 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 14:49 +3:10 7:24
9 Nils Bergan Nydalens SK 15:04 +3:25 7:32
  Jarle Rogndokken Fet OL diskvalifisert    
  Gjermund Gravir Asker Skiklubb ikke startet    
  Jon Iver Bakken Nydalens SK ikke startet    

H 50-

1 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Øystein Holo Fossum IF 11:43   6:10
2 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 12:20 +0:37 6:29
3 Bjørn Baklid Konnerud IL 13:54 +2:11 7:18
4 Terje Næss Fossum IF 13:57 +2:14 7:20
5 Hallvard Berg IL Tyrving 14:57 +3:14 7:52
6 Jarl Øvstedal Nydalens SK 15:23 +3:40 8:05
7 Øyvind Grandum IL GeoForm 16:46 +5:03 8:49

H 55-

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nils Hæstad Fossum IF 11:58   6:17
2 Bård Natvig Nittedal OL 14:12 +2:14 7:28
3 Morten Karlsen Måren OK 15:08 +3:10 7:57

H 65-

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 John Thomas Petersen Nittedal OL 13:53   8:10

H 70-

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Terje Throndsen Nittedal OL 18:30   10:52

H 75-

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 16:05   10:03


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +