Resultater Romerike O-weekend, dag 2 - 2014



Resultater Orientering
Romerike O-weekend, dag 2
Romerike, Akershus - 24. august 2014

N-åpen

1 360 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Iben Arnekleiv Asker Skiklubb 17:46   13:03
  Erlend Bakke Fossum IF 21:34   15:51
  Erlend Bjørge Bogstad Raumar Orientering 18:17   13:26
  Synne Utseth Bøhlerengen Østmarka OK 34:06   25:04
  Marie Finkenhavn Nittedal OL 26:29   19:28
  Stine Jacobsen Furum Asker Skiklubb 20:51   15:19
  Alexander Granum Helsvig Nydalens SK 16:11   11:53
  Eskil Hafskjold Nydalens SK 32:02   23:33
  Markus Hirsch Bækkelagets SK 25:01   18:23
  Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 37:32   27:35
  Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 24:51   18:16
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 25:16   18:34
  Sivert Høilund Dragseth Sentrum OK 15:00   11:01
  Jonas Fenne Ingjerd Bækkelagets SK 22:37   16:37
  Sofie Kjær Jørgensen Måren OK 24:32   18:02
  Kristoffer Katla Fossum IF 19:52   14:36
  Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF 24:10   17:46
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 27:44   20:23
  Tidemann Lier Båstad IL Orientering 18:33   13:38
  Vegard Oseng Liholt Lillomarka OL 29:53   21:58
  Mathias Linløkken Østmarka OK 25:19   18:36
  Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 58:39   43:07
  Sara Martini Asker Skiklubb 17:45   13:03
  Erlend Otterlei Østmarka OK 24:24   17:56
  Håvard Rekve Lian Fossum IF 17:46   13:03
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 17:38   12:57
  Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 24:31   18:01
  Martha Wisløff Asker Skiklubb 20:51   15:19
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 28:58   21:17
  Martin Aas Ødegård NOTEAM 53:06   39:02
  Nils Aas Ødegård Raumar Orientering 52:56   38:55
  Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 15:35   11:27
  Nora Sørberg Raumar Orientering diskvalifisert    
  Brage Fosstveit Raumar Orientering ikke startet    
  Helene Hoel Jomaas Fossum IF ikke startet    
  Henriette Krokfoss Østmarka OK ikke startet    

D -10

2 380 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 40:19   16:56
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 39:47   16:42
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 32:42   13:44
  Marie Kravdal Gjø-Vard OL 27:04   11:22
  Ingvild Berner Myhre Fossum IF 32:04   13:28
  Ragnhild Fagerli Næss Raumar Orientering 56:29   23:43
  Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 56:06   23:34
  Signe Holo Fossum IF ikke startet    

D 11-12

2 380 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 18:42   7:51
2 Alexandra Linløkken Østmarka OK 18:57 +0:15 7:57
3 Ina Martini Asker Skiklubb 19:10 +0:28 8:03
4 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 20:43 +2:01 8:42
5 Pia Young Vik Nydalens SK 22:09 +3:27 9:18
6 Noor Dirro Måren OK 22:12 +3:30 9:19
7 Mille Martinussen Fossum IF 22:41 +3:59 9:31
8 Thea Fagerhaug Raumar Orientering 23:05 +4:23 9:41
9 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 24:16 +5:34 10:11
10 Ea Lunøe Nydalens SK 25:09 +6:27 10:34
11 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 26:09 +7:27 10:59
12 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 27:34 +8:52 11:34
13 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 28:13 +9:31 11:51
14 Kristina Johansen Fet OL 35:55 +17:13 15:05
15 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 49:11 +30:29 20:39

D 11-12N

1 360 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Matilde Glanville Fet OL 12:39   9:18
2 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 13:29 +0:50 9:54
3 Andrea Hildebrand Rogndokken Fet OL 14:37 +1:58 10:44

D 13-14

3 510 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 42:22   12:04
2 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 43:18 +0:56 12:20
3 Jenny Baklid Konnerud IL 43:25 +1:03 12:22
4 Pernille Katla Fossum IF 43:27 +1:05 12:22
5 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 44:05 +1:43 12:33
6 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 49:42 +7:20 14:09
7 Ingrid Hasaas Fossum IF 49:50 +7:28 14:11
8 Ragne Norrud Fossum IF 49:52 +7:30 14:12
9 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 49:56 +7:34 14:13
10 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 50:12 +7:50 14:18
11 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 50:21 +7:59 14:20
12 Maren Norderud IL Tyrving 52:50 +10:28 15:03
13 Åsne Holo Fossum IF 54:51 +12:29 15:37
14 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 1:11:33 +29:11 20:23
15 *Carmen *Dirro Måren OK 1:11:42 +29:20 20:25
16 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 1:12:08 +29:46 20:33
17 *Anna Øfsthus *Gravir Asker Skiklubb 1:12:14 +29:52 20:34
18 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 1:13:38 +31:16 20:58
19 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 1:15:02 +32:40 21:22
20 *Ada *Wulfsberg Nydalens SK 1:15:05 +32:43 21:23
21 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:19:50 +37:28 22:44
  Linn Mei Waaler Måren OK diskvalifisert    
  Tuva Eik Haave Oppsal Orientering ikke startet    

D 13-16C

2 680 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Silje Berner Myhre Fossum IF 39:36   14:46
2 Mina Jørgensen IL Tyrving 41:59 +2:23 15:39
3 Thea Sørberg Raumar Orientering 42:21 +2:45 15:48
4 Monica Brevik Østmarka OK 47:10 +7:34 17:35
5 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 48:12 +8:36 17:59
6 Matilde Holen Østmarka OK 50:05 +10:29 18:41
7 Berit Horvei Raumar Orientering 1:17:40 +38:04 28:58
  Helene Krokfoss Østmarka OK ikke startet    

D 15-16

4 570 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 53:43   11:45
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 53:54 +0:11 11:47
3 Åshild Faller Råheim Fet OL 54:01 +0:18 11:49
4 Synne Strand Asker Skiklubb 54:11 +0:28 11:51
5 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:03:29 +9:46 13:53
6 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:03:30 +9:47 13:53
7 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:04:30 +10:47 14:06
8 Line Wegner Hodt Fossum IF 1:04:48 +11:05 14:10
9 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:05:34 +11:51 14:20
10 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:06:25 +12:42 14:31
11 Agnethe Hasli Synnfjell OK 1:09:05 +15:22 15:07
12 Åse Bergan Nydalens SK 1:09:09 +15:26 15:07
13 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 1:09:27 +15:44 15:11
14 Nora Graffer Østmarka OK 1:10:11 +16:28 15:21
15 * Rannveig * W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:12:28 +18:45 15:51
16 * Ingvild C. * Fleisje Nittedal OL 1:13:30 +19:47 16:04
17 * Marthe * Ramstad Fet OL 1:20:14 +26:31 17:33
18 Ingrid Aaslund Fet OL 1:32:41 +38:58 20:16
19 Julie Bakke Fossum IF 1:32:44 +39:01 20:17
20 Elise Ullern IL Tyrving 1:36:49 +43:06 21:11
21 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 1:36:57 +43:14 21:12
22 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:54:29 +1:00:46 25:03
23 * Maiken * Sandberg Nydalens SK 2:07:05 +1:13:22 27:48
  Ellen Marie Ariansen Nittedal OL ikke startet    
  Synne Eide Rapp Raumar Orientering ikke startet    
  Synne Skjærstein IL Tyrving ikke startet    
  Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    
  Hedvig Vollset Heming Orientering ikke startet    

D 17-A kort

4 390 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maren Kaarby Nydalens SK 57:18   13:03
2 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:20:27 +23:09 18:19
3 Charlotte Williksen Høiland Fossum IF 1:45:24 +48:06 24:00
  Kristin Jæger BSI - Orientering ikke startet    

D 17-B

3 190 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Emilie Johanne Hagen Raumar Orientering 47:10   14:47
2 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 51:30 +4:20 16:08
3 Yvonne Svendsen IL Tyrving 1:00:33 +13:23 18:58
4 Anita Fransplass Asker Skiklubb 1:13:27 +26:17 23:01
5 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 1:16:35 +29:25 24:00
6 Linda Fredh Hamar OK 1:55:34 +1:08:24 36:13

D 17-C

2 680 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Heidi Berner Fossum IF 34:09   12:44
2 Else Karethe Hornseth Nittedal OL 43:14 +9:05 16:07
3 Karin Storvik Fossum IF 56:37 +22:28 21:07
4 Grete Skotte Fossum IF 1:12:50 +38:41 27:10
5 Bente Aaslund Fet OL 1:13:17 +39:08 27:20
  Marianne Granum Helsvig Nydalens SK ikke startet    

D 17-N

2 230 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Liv Simonsen OK Øst 55:55   25:04
  Cecilie Christin Kverme Fossum IF ikke startet    

D 17-18

5 340 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 57:24   10:44
2 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 57:45 +0:21 10:48
3 Tonje Vassend Porsgrunn OL 58:50 +1:26 11:01
4 Siri Grandal IL Tyrving 1:09:46 +12:22 13:03
5 Silje Arntzen Asker Skiklubb 1:13:30 +16:06 13:45
6 Hedda Vonen Nittedal OL 1:14:44 +17:20 13:59
7 Karen Bjergaard Nydalens SK 1:17:06 +19:42 14:26
8 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 1:28:58 +31:34 16:39
  Marit Nersten Fossum IF ikke startet    
  Kristin Brekke Lillomarka OL ikke startet    

D 19-20

5 940 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:08:36   11:32
2 Eldbjørg Narum Fossum IF 1:09:05 +0:29 11:37
  Ingvild Brekke Lillomarka OL ikke startet    

D 21-

6 620 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 1:08:09   10:17
2 Siri Størmer Heming Orientering 1:14:37 +6:28 11:16
3 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 1:17:43 +9:34 11:44
4 Marion Huber Tynset IF 1:19:51 +11:42 12:03
5 Thalia Bertschinger Nydalens SK 1:20:55 +12:46 12:13
6 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:36:43 +28:34 14:36

D 35-

5 340 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 57:33   10:46
2 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 58:40 +1:07 10:59
3 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 1:06:21 +8:48 12:25
4 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 1:22:26 +24:53 15:26
5 Katarina Johansen Fet OL 1:42:59 +45:26 19:17

D 40-

4 670 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 51:28   11:01
2 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 1:05:35 +14:07 14:02
3 Katrine Bakke Fossum IF 1:27:59 +36:31 18:50
  Line Nybakken Ås-NMBU Orientering ikke startet    

D 45-

4 670 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 51:32   11:02
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 54:26 +2:54 11:39
3 Isa Heggedal Konnerud IL 55:46 +4:14 11:56
4 Alix Young Vik Nydalens SK 1:01:16 +9:44 13:07
5 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 1:01:39 +10:07 13:12
6 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 1:03:09 +11:37 13:31
7 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:03:55 +12:23 13:41
8 Marit B. Eithun Nittedal OL 1:05:17 +13:45 13:58
9 Trine Bjerva Drangedal OL 1:14:36 +23:04 15:58
10 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 1:16:17 +24:45 16:20
11 Kari Madslien Nydalens SK 1:17:03 +25:31 16:29
12 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:29:21 +37:49 19:07
13 Kristine Hjellup Horne IL Tyrving 1:47:28 +55:56 23:00
  Jartrud Steinsli Østmarka OK diskvalifisert    
  Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet    

D 50-

4 390 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tove Strand Måren OK 49:54   11:22
2 Runa Skyttersæter Heming Orientering 56:27 +6:33 12:51
3 Tone Bakken Lillomarka OL 59:15 +9:21 13:29
4 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:01:22 +11:28 13:58
5 Dagrun Melkild Heming Orientering 1:01:35 +11:41 14:01
6 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1:08:04 +18:10 15:30
7 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:09:44 +19:50 15:53
8 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:20:03 +30:09 18:14

D 55-

4 390 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Natvig Nittedal OL 54:54   12:30
2 Berit Danielsen IL Tyrving 57:17 +2:23 13:02
3 Lena Gottfridsson Nittedal OL 58:01 +3:07 13:12
4 Berit Berge IL Tyrving 1:01:52 +6:58 14:05
5 Heidi Falck IL Tyrving 1:11:56 +17:02 16:23
6 Grete Berntsen Måren OK 1:27:30 +32:36 19:55
  Lisa Annersand OK Tyr diskvalifisert    

D 60-

3 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Solveig Billingsø Eidskog OL 58:36   17:45

D 65-

3 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Inger Halck Måren OK 1:09:35   21:05
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:12:10 +2:35 21:52
3 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:19:25 +9:50 24:03

D 70-

2 950 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 53:47   18:13
  Inger Skaug Oppsal Orientering ikke startet    

D 75-

2 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 51:20   17:24
2 Unni Drage Haugerud IF 59:33 +8:13 20:11

H -10

2 380 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Eskil Brænden Lillomarka OL 36:11   15:12
  Jonas Krogh Oppsal Orientering 28:28   11:57
  Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 23:11   9:44
  Axel Aalde Nydalens SK diskvalifisert    
  Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 11-12

2 380 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Olav Birkeland Fossum IF 26:29   11:07
0 Mikkel Katla Fossum IF 20:10   8:28
0 Arthur Brunborg Nittedal OL 20:05   8:26
0 Marius Bakke Fossum IF 27:39   11:37
0 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 23:16   9:46
0 Trygve-Erling Hjelseth Raumar Orientering 34:06 +6:27 14:19
0 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 26:40   11:12
0 Theodor Lier Båstad IL Orientering 32:25 +4:46 13:37
0 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 23:52   10:01
0 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 30:28 +2:49 12:48
0 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 16:18   6:50
0 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 28:19 +0:40 11:53
0 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 25:17   10:37
0 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 24:22   10:14
0 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 24:44   10:23
0 John Otterlei Østmarka OK 30:08 +2:29 12:39
0 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 24:29   10:17
0 Erlend Børli Fossum IF 42:45 +15:06 17:57
0 Henrik Linløkken Østmarka OK 26:09   10:59
0 Birk F. Sætnan Fossum IF 23:36   9:54
0 Lauritz Brunborg Nittedal OL 40:35 +12:56 17:03
0 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 15:30   6:30
0 Håvard Gundersen Raumar Orientering 21:00   8:49
  Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering diskvalifisert    
  Gaute Bergan Nydalens SK ikke startet    
  Kristoffer Halsnes Båstad IL Orientering ikke startet    
  Ådne Skjærstein IL Tyrving ikke startet    

H 11-12N

1 360 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Petter Stige Asker Skiklubb 11:55   8:45
0 Martin Oseng Liholt Lillomarka OL 15:46 +2:04 11:35
0 Bo Utseth Bøhlerengen Østmarka OK 13:42   10:04

H 13-14

3 800 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 43:39   11:29
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 48:23 +4:44 12:43
3 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 48:26 +4:47 12:44
4 Trygve Myhr Asker Skiklubb 49:25 +5:46 13:00
5 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 50:22 +6:43 13:15
6 Truls Wegner Hodt Fossum IF 50:36 +6:57 13:18
7 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 53:27 +9:48 14:03
8 Sander Arntzen Asker Skiklubb 53:30 +9:51 14:04
9 Lars Young Vik Nydalens SK 55:05 +11:26 14:29
10 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 55:09 +11:30 14:30
11 Herman Brunborg Nittedal OL 55:33 +11:54 14:37
12 Andreas Ramberg Østmarka OK 1:00:03 +16:24 15:48
13 *Henrik Fredriksen 'Aas Asker Skiklubb 1:01:55 +18:16 16:17
14 Isak Jonsson Nydalens SK 1:01:58 +18:19 16:18
15 Kristoffer Prøis Kagnes Østmarka OK 1:08:49 +25:10 18:06
16 *Øistein Fagerli *Næss Raumar Orientering 1:09:04 +25:25 18:10
16 *Emil *Størmer Fossum IF 1:09:04 +25:25 18:10
18 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1:11:38 +27:59 18:51
19 Torjus Ullern IL Tyrving 1:11:40 +28:01 18:51
20 Sivert Sande Kverme Fossum IF 1:24:53 +41:14 22:20
21 *William Resvoll *Skaug Oppsal Orientering 1:32:39 +49:00 24:22
  Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL ikke startet    
  Håkon Kristiansen Framnes Raumar Orientering ikke startet    
  Peter Gisholt Fossum IF ikke startet    
  Sigurd Grevstad Fossum IF ikke startet    
  Oliver Wallin Higgins IL Tyrving ikke startet    
  Odin Tellesbø Østmarka OK ikke startet    

H 13-16C

2 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 37:56   14:09
2 Anders Horvei Raumar Orientering 1:05:15 +27:19 24:20

H 13-16N

2 230 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 22:11   9:56

H 15-16

5 850 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 55:04   9:24
2 Kasper Fosser Heming Orientering 55:19 +0:15 9:27
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 57:14 +2:10 9:47
4 Elias Jonsson Nydalens SK 57:22 +2:18 9:48
5 Anders Haga Raumar Orientering 57:40 +2:36 9:51
6 Jørgen Baklid Konnerud IL 58:00 +2:56 9:54
7 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 1:03:37 +8:33 10:52
8 Sam Lunøe Nydalens SK 1:03:46 +8:42 10:54
9 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:05:17 +10:13 11:09
10 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 1:05:23 +10:19 11:10
11 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:05:29 +10:25 11:11
12 Erling Hjermstad Fossum IF 1:05:34 +10:30 11:12
13 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1:08:53 +13:49 11:46
14 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:14:00 +18:56 12:38
15 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:14:06 +19:02 12:40
16 Magnus Ramberg Østmarka OK 1:14:25 +19:21 12:43
17 *Einar *Melsom Fossum IF 1:24:09 +29:05 14:23
18 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:27:13 +32:09 14:54
19 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:30:23 +35:19 15:27
20 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:30:40 +35:36 15:29
21 Anders Brevik Østmarka OK 1:30:52 +35:48 15:31
22 Peder Hornseth Nygaard Nittedal OL 1:31:28 +36:24 15:38
23 Andreas Sedin Raumar Orientering 1:50:19 +55:15 18:51
  Håkon Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert    
  Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL ikke startet    
  Tarjei Holo Fossum IF ikke startet    
  Lukas Liland Nydalens SK ikke startet    
  Martin Andresen Skotte Fossum IF ikke startet    

H 17-A kort

5 340 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ola Lesteberg Kongsberg OL 47:33   8:54
2 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 54:49 +7:16 10:15
3 Odd Arne Lian Østmarka OK 57:59 +10:26 10:51
4 Morten Tangen Hamar OK 58:50 +11:17 11:01
5 Olav Hasaas Fossum IF 1:01:20 +13:47 11:29
6 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:11:52 +24:19 13:27
7 Tom Arne Andersen Raumar Orientering 1:49:14 +1:01:41 20:27
  Jan-Henrik Nilsen Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 17-B

3 190 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Trond Myhre Fossum IF 35:11   11:01
2 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 38:31 +3:20 12:04
3 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 42:23 +7:12 13:17
4 Jarle Rogndokken Fet OL 52:28 +17:17 16:26
5 Jon Strøm Hauketo IF 1:10:46 +35:35 22:11
  Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb ikke startet    
  Kjetil Jacobsen Hamar OK ikke startet    
  Sjur Grindstuen Indre Østfold OK ikke startet    
  Torbjørn Pytte Nordli Østmarka OK ikke startet    

H 17-C

2 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 47:38   17:46
2 Steinar Hagen Raumar Orientering 58:43 +11:05 21:54

H 17-N

2 230 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 50:33   22:40
  Tor Arne Simonsen Loxhaug OK Øst ikke startet    

H 17-18

6 620 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 54:09   8:10
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 55:09 +1:00 8:19
3 Oskar Størmer Fossum IF 1:00:37 +6:28 9:09
4 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:01:15 +7:06 9:15
5 Amund Hoel Raumar Orientering 1:03:12 +9:03 9:32
6 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:09:30 +15:21 10:29
7 Elias Wiklund Nydalens SK 1:22:55 +28:46 12:31
8 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 1:34:47 +40:38 14:19
  Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK ikke startet    
  Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet    

H 19-20

7 580 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:13:16   9:39
2 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:13:59 +0:43 9:45
3 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 2:06:01 +52:45 16:37
  Lars Treekrem Heming Orientering diskvalifisert    

H 21-

10 250 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 1:20:30   7:51
2 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 1:24:32 +4:02 8:14
3 Anders Vister Raumar Orientering 1:25:19 +4:49 8:19
4 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 1:26:14 +5:44 8:24
5 Håvard Haga Raumar Orientering 1:27:06 +6:36 8:29
6 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:28:23 +7:53 8:37
7 Jostein Andersen Nydalens SK 1:28:51 +8:21 8:40
8 Trond Kortner Østmarka OK 1:34:02 +13:32 9:10
9 Sven Hellmüller Fossum IF 1:34:19 +13:49 9:12
10 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:34:42 +14:12 9:14
11 Stefan Ring OK Löftan 1:37:18 +16:48 9:29
12 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 2:01:55 +41:25 11:53
13 Audun Bjerknes Måren OK 2:04:38 +44:08 12:09
  Sindre Rønning Fossum IF diskvalifisert    
  Mathias Benjaminsen Lillomarka OL diskvalifisert    
  Joakim Blix Prestmo Bækkelagets SK ikke startet    
  Stein H. Hagen Fossum IF ikke startet    
  Emil Ahlbäck Fossum IF ikke startet    

H 35-

7 580 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 1:16:39   10:06

H 40-

6 620 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Erling Katla Fossum IF 57:20   8:39
2 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 58:28 +1:08 8:49
3 Harald Bakke Fossum IF 1:05:33 +8:13 9:54
4 Knut Aalde Nydalens SK 1:12:30 +15:10 10:57
5 Karl-Johan Malmberg IL Tyrving 1:22:49 +25:29 12:30
6 Pål Winsents Måren OK 1:23:27 +26:07 12:36
7 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:32:19 +34:59 13:56
8 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:33:19 +35:59 14:05
9 Per Kristian Ramstad Fet OL 1:39:31 +42:11 15:01
  Dag Arne Lier Båstad IL Orientering diskvalifisert    

H 45-

6 620 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Leif Størmer Fossum IF 56:47   8:34
2 Svein Nygård Lillomarka OL 1:06:16 +9:29 10:00
3 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 1:06:18 +9:31 10:00
3 Ivar Mølnvik Fossum IF 1:06:18 +9:31 10:00
5 Jon Iver Bakken Nydalens SK 1:06:30 +9:43 10:02
6 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 1:07:21 +10:34 10:10
7 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 1:07:48 +11:01 10:14
8 Einar Gisholt Fossum IF 1:09:31 +12:44 10:30
9 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:12:24 +15:37 10:56
10 Per Ola Ulseth Nydalens SK 1:14:17 +17:30 11:13
11 Kjetil Espedal Nydalens SK 1:15:12 +18:25 11:21
12 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 1:15:46 +18:59 11:26
13 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 1:15:59 +19:12 11:28
14 Ottar Wiklund Nydalens SK 1:16:13 +19:26 11:30
15 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 1:19:43 +22:56 12:02
16 Nils Bergan Nydalens SK 1:22:27 +25:40 12:27
17 Dag Økern Raumar Orientering 1:24:43 +27:56 12:47
18 Bent Skatvedt Raumar Orientering 1:28:05 +31:18 13:18
19 Håkon Børli Fossum IF 1:39:57 +43:10 15:05
20 Jørn Moe Fet OL 2:12:52 +1:16:05 20:04
  Christian Jomaas Fossum IF diskvalifisert    
  Bjørn Martini Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Arild Andresen Fossum IF diskvalifisert    
  Trond Brevik Fossum IF ikke startet    
  Einar Lunøe Nydalens SK ikke startet    

H 50-

5 940 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 50:55   8:34
2 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 52:54 +1:59 8:54
3 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 56:34 +5:39 9:31
4 Øystein Holo Fossum IF 59:40 +8:45 10:02
5 Terje Dengerud Nydalens SK 1:05:37 +14:42 11:02
6 Jo Wiklund Nydalens SK 1:08:04 +17:09 11:27
7 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 1:08:35 +17:40 11:32
8 Per Sandberg Nydalens SK 1:11:26 +20:31 12:01
9 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 1:16:13 +25:18 12:49
10 Jan Arild Johnsen Fossum IF 1:18:35 +27:40 13:13
11 Klaus Horne IL Tyrving 1:20:39 +29:44 13:34
12 Terje Henriksen Asker Skiklubb 1:23:05 +32:10 13:59
13 Peer Stiansen Nydalens SK 1:27:25 +36:30 14:42
14 Øyvind Grandum IL GeoForm 1:36:32 +45:37 16:15
15 Per Stedje Østmarka OK 1:44:27 +53:32 17:35
16 Truls Angell Lillomarka OL 1:50:36 +59:41 18:37
  Olav Bakken Lillomarka OL diskvalifisert    
  Jarl Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert    
  Gløer Winsvold Sentrum OK ikke startet    

H 55-

4 670 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nils Hæstad Fossum IF 43:42   9:21
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 46:24 +2:42 9:56
3 Hallvard Fjær Lillomarka OL 48:27 +4:45 10:22
4 Martin Granly Lillomarka OL 50:49 +7:07 10:52
5 Lars Hjermstad Fossum IF 54:06 +10:24 11:35
6 Ove Martinsen Hauketo IF 54:33 +10:51 11:40
7 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 55:10 +11:28 11:48
8 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 1:01:27 +17:45 13:09
9 Bård Natvig Nittedal OL 1:03:21 +19:39 13:33
10 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:04:40 +20:58 13:50
11 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 1:16:06 +32:24 16:17
12 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 1:20:04 +36:22 17:08
  Petter Fure Oppsal Orientering brutt    
  Sören Jonsson Nydalens SK ikke startet    

H 60-

4 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ola Brox OL Toten-Troll 53:28   11:26
2 Stian Falck IL Tyrving 1:01:44 +8:16 13:13
  Harald Aasheim Oppsal Orientering ikke startet    

H 65-

4 390 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Leif Billingsø Eidskog OL 55:33   12:39
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 57:27 +1:54 13:05
3 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 1:05:49 +10:16 14:59
4 Kjell Winther Oppsal Orientering 1:14:07 +18:34 16:52
5 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 1:17:11 +21:38 17:34

H 70-

3 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ronald Bjerva Drangedal OL 58:12   17:38

H 75-

2 950 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 48:28   16:25
2 Tor Drage Haugerud IF 58:55 +10:27 19:58
3 Jappe Blomhoff Heming Orientering 1:21:53 +33:25 27:45
4 Tor Kaurin Måren OK 1:35:05 +46:37 32:13

H 80-

2 950 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ole Sannes Lillomarka OL 54:22   18:25
2 Hans Haug Ruud Raumar Orientering 1:01:26 +7:04 20:49
3 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:26:57 +32:35 29:28

Direkte A

5 340 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Odin Tellesbø Østmarka OK 44:09   8:16
2 Anne Margrethe H. Nordberg Nydalens SK 44:58 +0:49 8:25
3 Øystein Rodem Nydalens SK 52:26 +8:17 9:49
4 Heidi Tronbøl Fet OL 59:18 +15:09 11:06
5 Per Osen Vestre Akers SK 1:00:25 +16:16 11:18
6 Geir Ødegård Molde og Omegn IF 1:02:42 +18:33 11:44
7 Randi Høiland Sentrum OK 1:04:52 +20:43 12:08
8 Hallvard Berg IL Tyrving 1:06:34 +22:25 12:27
9 Per Fosser Indre Østfold OK 1:08:26 +24:17 12:48
10 Inge Ramberg Østmarka OK 1:12:31 +28:22 13:34
11 Wenche Hultgren IL Tyrving 1:16:21 +32:12 14:17
12 Håvard Brevik Østmarka OK 1:23:06 +38:57 15:33
13 Sjur Langedal Nydalens SK 1:24:37 +40:28 15:50
14 Mona Skjeggestad OK Moss 2:56:14 +2:12:05 33:00
  Boye Bøhlermoen Østmarka OK diskvalifisert    
  Magne Knudsen Østmarka OK diskvalifisert    
  Jens Olaf Lingaas NOTEAM diskvalifisert    

Direkte B

3 190 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Terje Linløkken Østmarka OK 35:46   11:12
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 39:40 +3:54 12:26
3 Morten Kongsberg IL Tyrving 41:14 +5:28 12:55
4 Jonny Halvorsen Eidskog OL 43:15 +7:29 13:33
5 Eystein Weltzin IL Tyrving 45:59 +10:13 14:24
6 Hedvig Vollset Heming Orientering 47:22 +11:36 14:50
7 Hans Olav Hygen Østmarka OK 47:53 +12:07 15:00
8 Jens Kjær Jørgensen Måren OK 49:39 +13:53 15:33
9 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 50:53 +15:07 15:57
10 Kirsti Berg IL Tyrving 57:40 +21:54 18:04
11 Elise Hafskjold Nydalens SK 1:25:42 +49:56 26:51
  Klaus Engen Eidskog OL diskvalifisert    

Direkte C

2 680 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Helge Ullern IL Tyrving 46:05   17:11
2 Ask Olaussen Oppsal Orientering 49:20 +3:15 18:24
3 Arne Olaussen Oppsal Orientering 49:33 +3:28 18:29
4 Tobias Lium Fet OL 57:29 +11:24 21:26
5 Sunniva Bakke Moan Fossum IF 1:29:51 +43:46 33:31
  Inge Westly Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Britt Julstad NOTEAM diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +