Resultater Romerike O-weekend - Romeriksløpet 2016

Resultater Romerike O-weekend, dag 2 - Romeriksløpet
Ullensaker, Akershus - 21. august 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 120 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Julian Hagen Andreassen Raumar Orientering 27:07   12:47
  Erlend Bakke Fossum IF 28:36   13:29
  Silja Berstad Heming Orientering 27:15   12:51
  Anne Victoria Birkeland Fossum IF 41:14   19:26
  Milla Breen Raumar Orientering 22:31   10:37
  Lauritz Brunborg Nittedal OL 26:47   12:38
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 32:12   15:11
  Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 25:05   11:49
  Brage Fosstveit Raumar Orientering 29:07   13:44
  Erle Fosstveit Raumar Orientering 58:32   27:36
  Ella Sofie Gudim Haug Gjerdrum OL 28:12   13:18
  Johanne Lahlum Hortman NOTEAM 25:03   11:48
  Oliver Jensen Raumar Orientering 49:32   23:21
  Otto Lech Nittedal OL 30:38   14:26
  Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 38:00   17:55
  Max Alexander Nybråten NOTEAM 23:31   11:05
  Erlend Otterlei Østmarka OK 34:38   16:20
  Astrid Reusch Heming Orientering 31:27   14:50
  Per Taje Skeie Raumar Orientering 44:10   20:50
  Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 28:13   13:18
  Emma Skårbø Raumar Orientering 25:32   12:02
  Selma Størmer-Antonsen Nydalen orientering 20:23   9:36
  Sigurd Størmer-Antonsen Nydalen orientering 20:23   9:36
  Wilma Torbjørnsson Ullensaker OL 29:51   14:04
  Amund Kortner Vogt Østmarka OK 33:31   15:48
  Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 31:48   15:00
  Simen Ånensen Oppsal Orientering 38:34   18:11
  Sigve Snerlebakken-Aamodt Raumar Orientering diskvalifisert    

D -10

2 270 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 32:57   14:30
  Sofia Øhlckers IL Tyrving 31:53   14:02
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert    

D 11-12

2 270 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 23:45   10:27
0 Sigrid Nermoen Østmarka OK 34:54   15:22
0 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 30:21   13:22
0 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 51:55   22:52
0 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 31:58   14:04
0 Anne Østvold Heming Orientering 30:54   13:36
0 Marie Finkenhavn Nittedal OL 53:30   23:34
0 Marie Saugestad Nydalens SK 45:42   20:07

D 13-14

2 670 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 24:41   9:14
2 Oda Scheele Nydalens SK 30:19 +5:38 11:21
3 Ida Marie Flågen Heming Orientering 36:09 +11:28 13:32
4 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 36:38 +11:57 13:43
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 39:10 +14:29 14:40
6 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 41:45 +17:04 15:38
7 Live Østvold Heming Orientering 41:51 +17:10 15:40
8 Mari Brende Fossum IF 42:51 +18:10 16:02
9 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 43:57 +19:16 16:27
10 Alexandra Linløkken Østmarka OK 46:54 +22:13 17:33
11 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 47:02 +22:21 17:36
12 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 47:28 +22:47 17:46
13 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 1:02:19 +37:38 23:20
  Ella Berstad Heming Orientering diskvalifisert    

D 13-16C

2 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering 1:10:26   27:56

D 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrea H. Rogndokken Fet OL 34:03   16:12

D 15-16

3 590 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Holo Fossum IF 38:29   10:43
2 Linn Mei Waaler Måren OK 44:43 +6:14 12:27
3 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 44:47 +6:18 12:28
4 Christine Hoen Eiker OL 47:00 +8:31 13:05
5 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 47:13 +8:44 13:09
6 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 47:49 +9:20 13:19
7 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 48:13 +9:44 13:25
8 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 49:21 +10:52 13:44
9 Solveig Letmolie Eiker OL 55:05 +16:36 15:20
  Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    

D 17-C

2 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Laila Eriksen Blom Fet OL 35:45   14:11
2 Lene Colquhoun Nittedal OL 35:56 +0:11 14:15
3 Kari-Ann Victoria Birkeland Fossum IF 53:48 +18:03 21:20
4 Tina Økern Raumar Orientering 1:08:39 +32:54 27:14

D 17-N

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jane Karine Helmersen Fet OL 31:15   14:52

D 17-18

4 160 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åse Bergan Nydalens SK 50:47   12:12
2 Synne Skjærstein IL Tyrving 57:38 +6:51 13:51
3 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:34:01 +43:14 22:36
  Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert    
  Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK diskvalifisert    

D 35-

4 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Vatland Hadeland OL 1:12:49   17:30
2 Hanne Stenslet Raumar Orientering 1:21:56 +9:07 19:41

D 40-

4 160 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 42:49   10:17
2 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 43:00 +0:11 10:20
3 Monica Berglund Ringerike OL 49:26 +6:37 11:52
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 53:10 +10:21 12:46
5 Milda Øhlckers IL Tyrving 54:09 +11:20 13:01
6 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 1:30:35 +47:46 21:46
  Monica Renate Trøan Nittedal OL diskvalifisert    
  Siri Størmer Heming Orientering diskvalifisert    

D 45-

3 510 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit B. Eithun Nittedal OL 38:07   10:51
2 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 40:08 +2:01 11:26
3 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 40:52 +2:45 11:38
4 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 43:38 +5:31 12:25
5 Else Kari Scheele Nydalens SK 49:47 +11:40 14:10
6 Katrine Bakke Fossum IF 54:09 +16:02 15:25
7 Paula Berstad Heming Orientering 54:12 +16:05 15:26
8 Solveig Bergan Nydalens SK 1:00:50 +22:43 17:19
9 Marianne Reusch Heming Orientering 1:03:51 +25:44 18:11
10 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 1:11:32 +33:25 20:22

D 50-

3 510 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Hanssen Østmarka OK 37:30   10:41
2 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 43:49 +6:19 12:29
3 Alix Young Vik Nydalens SK 44:55 +7:25 12:47
4 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 45:55 +8:25 13:04
5 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 46:29 +8:59 13:14
6 Ingrid Hernes Østmarka OK 47:03 +9:33 13:24
7 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 56:23 +18:53 16:03
8 Maria Persson Asker Skiklubb 56:28 +18:58 16:05
9 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:02:22 +24:52 17:46

D 55-

3 510 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Toril Hallan Lillomarka OL 38:05   10:50
2 Heidi Falck IL Tyrving 40:47 +2:42 11:37
3 Grete S B Hovi Skien OK 42:29 +4:24 12:06
4 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 42:40 +4:35 12:09
5 Berit Berge IL Tyrving 45:09 +7:04 12:51
6 Unni Rye Asker Skiklubb 47:09 +9:04 13:25
7 Anne Berit Eid Nydalens SK 47:19 +9:14 13:28
8 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 52:22 +14:17 14:55
9 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 1:07:16 +29:11 19:09
  Grete Berntsen Måren OK diskvalifisert    
  Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving diskvalifisert    

D 60-

2 280 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Billingsø Eidskog OL 32:17   14:09
2 Aud Kjemperud Eiker OL 33:45 +1:28 14:48
3 Anne Kathrine Svingheim Hadeland OL 39:14 +6:57 17:12

D 65-

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 45:22   19:53

D 70-

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    

D 75-

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 35:55   15:45

H -10

2 270 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Mathias Andreassen Raumar Orientering 1:00:34   26:40
  Mathias Linløkken Østmarka OK 34:47   15:19
  Sondre Olaussen Oppsal Orientering 36:08   15:55
  Alexander Sletten Raumar Orientering 58:05   25:35
  Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 38:01   16:44

H 11-12

2 270 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Markus Finskud Raumar Orientering 22:10   9:45
0 Rasmus Berglund Ringerike OL 21:27   9:26
0 Håvard Birkeland Fossum IF 34:03   15:00
0 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 33:03   14:33
0 Einar Østvold Heming Orientering 49:19 +13:04 21:43
0 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 48:43 +12:28 21:27
0 Jonas Krogh Oppsal Orientering 36:07   15:54
0 Eskil Brænden Lillomarka OL 46:42 +10:27 20:34
0 Ask Olaussen Oppsal Orientering 29:31   13:00
0 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 44:23 +8:08 19:33
0 Fridtjof Reusch Heming Orientering 35:46   15:45
0 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 31:38   13:56
0 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 27:20   12:02
0 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 36:15   15:58

H 13-14

2 780 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 22:51   8:13
1 Gaute Bergan Nydalens SK 22:51   8:13
3 Simen Fritzner Nittedal OL 25:39 +2:48 9:13
4 Jonas Myhr Asker Skiklubb 26:43 +3:52 9:36
5 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 26:47 +3:56 9:38
6 Mikkel Berglund Ringerike OL 27:54 +5:03 10:02
7 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 29:14 +6:23 10:30
8 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 29:48 +6:57 10:43
9 Ferdinand Fremming Heming Orientering 30:43 +7:52 11:02
10 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 33:31 +10:40 12:03
11 Kristian Østermann Heming Orientering 33:35 +10:44 12:04
12 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 35:30 +12:39 12:46
13 Christoffer Sletten Raumar Orientering 36:48 +13:57 13:14
14 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 39:59 +17:08 14:22
15 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 42:29 +19:38 15:16
16 John Otterlei Østmarka OK 47:55 +25:04 17:14
17 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 48:25 +25:34 17:24
18 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 48:58 +26:07 17:36
19 Arthur Brunborg Nittedal OL 51:30 +28:39 18:31
20 Olav Birkeland Fossum IF 56:01 +33:10 20:08
  Henrik Reusch Heming Orientering diskvalifisert    
  Tobias Espedal Nydalens SK diskvalifisert    

H 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 1:00:12   28:40

H 15-16

4 010 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 36:56   9:12
2 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 37:41 +0:45 9:23
3 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 38:38 +1:42 9:38
4 Andreas Ramberg Østmarka OK 40:06 +3:10 10:00
5 Audun Bergan Nydalens SK 42:38 +5:42 10:37
6 Peter Gisholt Fossum IF 44:41 +7:45 11:08
7 Sivert Sande Kverme Fossum IF 49:41 +12:45 12:23
8 Trygve Myhr Asker Skiklubb 52:13 +15:17 13:01
9 Vegard Løvli Asker Skiklubb 55:54 +18:58 13:56
10 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:08:13 +31:17 17:00
11 Herman Brunborg Nittedal OL 1:21:05 +44:09 20:13
12 Odin Tellesbø Østmarka OK 1:36:09 +59:13 23:58

H 17-B

2 780 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 36:52   13:15
2 Dag Otter Johansen Asker Skiklubb 42:09 +5:17 15:09
3 Jarle Rogndokken Fet OL 44:10 +7:18 15:53
4 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 44:26 +7:34 15:58
5 Håvard Nordengen NOTEAM 1:23:20 +46:28 29:58

H 17-C

2 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Claus Fritzner Nittedal OL 43:04   17:05

H 17-18

4 670 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 35:17   7:33
2 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 41:34 +6:17 8:54
3 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 42:01 +6:44 8:59
4 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 42:29 +7:12 9:05
5 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 45:36 +10:19 9:45
6 Martin Borge Heir Fossum IF 46:14 +10:57 9:54
7 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 46:29 +11:12 9:57
8 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 47:04 +11:47 10:04
9 Martin Andresen Skotte Fossum IF 54:21 +19:04 11:38
10 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:05:02 +29:45 13:55
11 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:08:26 +33:09 14:39

H 35-

6 070 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Andersen Nydalens SK 48:13   7:56
2 Trond Kortner Østmarka OK 52:23 +4:10 8:37
3 Arne Nåtedal OL Trollo 1:10:10 +21:57 11:33
4 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 1:43:37 +55:24 17:04
  Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert    
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering brutt    

H 40-

4 670 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odin sr. Tellesbø Østmarka OK 38:23   8:13
2 Torstein Hole Nydalens SK 47:32 +9:09 10:10
3 Lars Berglund Ringerike OL 51:19 +12:56 10:59

H 45-

4 160 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 34:30   8:17
2 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 45:05 +10:35 10:50
3 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 46:57 +12:27 11:17
4 Morten Rannem Fossum IF 47:50 +13:20 11:29
5 Anders Flågen Heming Orientering 56:07 +21:37 13:29
6 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 58:21 +23:51 14:01
7 Christian Reusch Heming Orientering 1:04:13 +29:43 15:26
8 Einar Gisholt Fossum IF 1:04:56 +30:26 15:36
  Ståle Heitmann Fossum IF diskvalifisert    
  Arne Olaussen Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 50-

4 160 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Kristiansen IL Tyrving 35:35   8:33
2 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 37:45 +2:10 9:04
3 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 41:42 +6:07 10:01
4 Arild Andresen Fossum IF 42:22 +6:47 10:11
5 Dag Økern Raumar Orientering 42:27 +6:52 10:12
6 Stein H. Hagen Fossum IF 42:58 +7:23 10:19
7 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 43:34 +7:59 10:28
8 Nils Bergan Nydalens SK 48:51 +13:16 11:44
9 Øyvind Helmersen Fet OL 51:57 +16:22 12:29
10 Roger Birkeland Fossum IF 55:03 +19:28 13:13
11 Terje Linløkken Østmarka OK 58:21 +22:46 14:01
12 Trond Brevik Fossum IF 1:14:43 +39:08 17:57

H 55-

3 510 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Sverre Edstrøm Oppsal Orientering 32:25   9:14
2 Terje Brende Fossum IF 34:49 +2:24 9:55
3 Hallvard Fjær Lillomarka OL 35:43 +3:18 10:10
4 Martin Granly Lillomarka OL 37:39 +5:14 10:43
5 Morten Karlsen Måren OK 37:45 +5:20 10:45
6 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 38:03 +5:38 10:50
7 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 38:48 +6:23 11:03
8 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 40:17 +7:52 11:28
9 Jon Lahlum Fossum IF 40:22 +7:57 11:30
10 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 46:52 +14:27 13:21
11 Morten Kongsberg IL Tyrving 47:40 +15:15 13:34
12 Roy Gjerding OK Moss 47:54 +15:29 13:38
13 Peer Stiansen Nydalens SK 48:37 +16:12 13:51
14 Erik Næss Østmarka OK 59:53 +27:28 17:03

H 60-

3 510 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 32:15   9:11
2 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 33:28 +1:13 9:32
3 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 33:58 +1:43 9:40
4 Bård Natvig Nittedal OL 40:20 +8:05 11:29
5 Stein Turtumøygard Måren OK 45:32 +13:17 12:58
6 Alf Pettersen IL Tyrving 51:27 +19:12 14:39

H 65-

3 510 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Billingsø Eidskog OL 36:13   10:19
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 36:24 +0:11 10:22
3 Odd Gundersen Eidsvoll OL 43:08 +6:55 12:17
4 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 46:41 +10:28 13:18
5 Per Øhlckers IL Tyrving 52:06 +15:53 14:50

H 70-

2 280 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 25:35   11:13
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 25:45 +0:10 11:17
3 Rolf Gjølberg Larvik OK 26:50 +1:15 11:46
4 Helge Revhaug Ringerike OL 31:16 +5:41 13:42
5 Erik Johan Grorud Haslum IL 32:40 +7:05 14:19
6 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 34:02 +8:27 14:55
7 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 36:13 +10:38 15:53
8 Einar Hem Lillomarka OL 51:10 +25:35 22:26
  Roar Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 75-

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Madsen Haugerud IF 42:29   18:37

H 80-

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Drage Haugerud IF 37:59   16:39

H 19

6 070 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Haga Nydalens SK 41:37   6:51
2 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 43:21 +1:44 7:08
3 Anders Haga Raumar Orientering 43:31 +1:54 7:10
4 Matthew Speake Lillomarka OL 45:43 +4:06 7:31
5 Sindre Rønning Nydalens SK 46:22 +4:45 7:38
6 Magne Haga Raumar Orientering 48:29 +6:52 7:59
7 Einar Melsom Fossum IF 49:42 +8:05 8:11
8 Per Øyvind Stene Nydalens SK 50:34 +8:57 8:19
9 Erling Hjermstad Fossum IF 52:52 +11:15 8:42
10 Hans Trøan Nittedal OL 53:00 +11:23 8:43
11 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 56:12 +14:35 9:15
12 Henning Røberg Nittedal OL 58:03 +16:26 9:33
13 Pål Skogedal Asker Skiklubb 59:10 +17:33 9:44
14 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:00:47 +19:10 10:00
15 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:03:02 +21:25 10:23
16 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 1:04:46 +23:09 10:40
17 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:08:39 +27:02 11:18
18 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:10:52 +29:15 11:40
19 Rudi B Olsen Lillomarka OL 1:45:00 +1:03:23 17:17
  Nils Petter Fremming Heming Orientering diskvalifisert    
  Runar Bjørhovde Bækkelagets SK diskvalifisert    

D 19

4 670 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marion Huber Nydalens SK 48:11   10:19
2 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 48:55 +0:44 10:28
3 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:01:14 +13:03 13:06

Direkte A

4 670 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Rystad Nydalens SK 35:27   7:35
2 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 40:16 +4:49 8:37
3 Ole Kjell Langmyren Lillehammer OK 41:33 +6:06 8:53
4 Nicole Ragvin Nydalens SK 43:24 +7:57 9:17
5 Erik Rosenvold Østmarka OK 50:20 +14:53 10:46
6 Lars Hjermstad Fossum IF 53:11 +17:44 11:23
7 Gjermund Røren Eiker OL 53:56 +18:29 11:32
8 Anders Øpstad Asker Skiklubb 55:30 +20:03 11:53
9 Hallvard Berg IL Tyrving 57:34 +22:07 12:19
10 Elisabeth Schutjes Hamok 58:31 +23:04 12:31
11 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 58:36 +23:09 12:32
12 Kjetil Espedal Nydalen orientering 1:00:16 +24:49 12:54
13 Kristin Helland-Hansen Fossum IF 1:00:39 +25:12 12:59
14 Fredrik Saugestad Nydalen orientering 1:02:03 +26:36 13:17
15 Bjørn Christensen Østmarka OK 1:04:12 +28:45 13:44
16 Mats Torbjornsson Ullensaker OL 1:04:20 +28:53 13:46
17 Sigrun H Ytterbø Asker Skiklubb 1:07:20 +31:53 14:25
18 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:07:57 +32:30 14:33
19 Bjørn S Gulheim Kolbotn IL 1:14:09 +38:42 15:52
20 Maren Grande Frol IL 1:27:56 +52:29 18:49
21 Dominique Schutjes Hamok 1:52:09 +1:16:42 24:00
  Jur Ringers Hamok diskvalifisert    
  Stefaan Schutjes Hamok diskvalifisert    
  Inge Ramberg Østmarka OK diskvalifisert    
  Heidi Vogt Østmarka OK diskvalifisert    
  Magne Brænden Lillomarka OL diskvalifisert    

Direkte B

2 780 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 42:06   15:08
2 Knut Winsvold Østmarka OK 42:15 +0:09 15:11
3 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 43:42 +1:36 15:43
4 Ola Nilsen Oppsal Orientering 47:02 +4:56 16:55
5 Yngve Finkenhavn Nittedal OL 47:09 +5:03 16:57
6 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 48:07 +6:01 17:18
7 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 49:22 +7:16 17:45
8 Roger Østvold Heming Orientering 55:19 +13:13 19:53
9 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 59:56 +17:50 21:33
10 Ida Brænden Raumar Orientering 1:19:28 +37:22 28:35
11 Danielle Nolem Hamok 2:23:09 +1:41:03 51:29
  Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert    
  Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Gunhild Myhr Asker Skiklubb diskvalifisert    

Direkte C

2 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bendik Mjøster Østerrike 41:53   16:37
2 Kjell Andresen Fossum IF 1:48:01 +1:06:08 42:51
  Morten Engebretsen Raumar Orientering diskvalifisert    
  Trond Linnes Odal OL - Orientering diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +