Resultater Romeriksløpet 2018



Resultater Romeriksløpet
Eidsvoll, Akershus - 18. august 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 660 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Hedvig Andersen Heming Orientering 22:52   13:46  
  Isak Andersen Nydalens SK 41:58   25:16  
  Eline Eggen Andreassen Raumar Orientering 18:38   11:13  
  Vetle E Andreassen Raumar Orientering 23:54   14:23  
  Silje Nilsen Berg Fossum IF 27:57   16:50  
  Ingebjørg Berge Raumar Orientering 25:45   15:30  
  Johanne Berge Raumar Orientering 25:40   15:27  
  Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 16:43   10:04  
  Sivert Høilund Dragseth Fet OL 21:24   12:53  
  Sondre Høilund Dragseth Fet OL 56:38   34:06  
  Anne Eckhardt Heming Orientering 23:31   14:10  
  Linne Evers Raumar Orientering 25:39   15:27  
  Solveig Evers Raumar Orientering 32:18   19:27  
  Emma Margrethe Finstad Raumar Orientering 35:20   21:17  
  Maren Julie Finstad Raumar Orientering 34:06   20:32  
  Erle Fosstveit Raumar Orientering 26:52   16:11  
  Unni Glomnes Raumar Orientering 22:33   13:35  
  Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 19:17   11:36  
  Katrina Jarstadmarken Price Østmarka OK 19:13   11:34  
  Håkon Lynne Raumar Orientering 32:32   19:35  
  Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 49:03   29:32  
  Eirill J. Andersen Maribo Raumar Orientering 49:04   29:33  
  Simen Lian Mortensen IL Koll 34:19   20:40  
  Marius Myran Raumar Orientering 30:25   18:19  
  Emil Melin G. Pedersen Fossum IF 22:26   13:30  
  Oda Amrud Pedersen Oppsal Orientering 24:43   14:53  
  Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 36:36   22:02  
  Solveig Ruud Tednes Østmarka OK 30:59   18:39  
  Emil Rynning Raumar Orientering 30:28   18:21  
  Johannes Jartun Rødfoss NOTEAM 49:34   29:51  
  Karl Rådal IL Tyrving 25:20   15:15  
  Per Taje Skeie Raumar Orientering 49:15   29:40  
  Jenny Soma Slåstad Raumar Orientering 27:14   16:24  
  Oskar Stene Nydalens SK 26:02   15:40  
  Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 30:53   18:36  
  Martin Aas Ødegård NOTEAM 28:38   17:14  
  Even Øsmundset Raumar Orientering 34:25   20:43  
  Mina Øsmundset Raumar Orientering 35:40   21:29  
  Simen Ånensen Oppsal Orientering 25:39   15:27  
  Elias Molund IL Tyrving ikke startet      

D -10

1 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 23:32   13:04  
  Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 28:54   16:03  
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 25:44   14:17  
  Eirin Kolshus Oppsal Orientering 40:43   22:37  
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 24:33   13:38  
  Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 19:56   11:04  
  Astrid Reusch Heming Orientering 16:47   9:19  
  Helene Scheele Nydalens SK 15:06   8:23  
  Silje Andresen Skotte Fossum IF 23:35   13:06  

D 11-12

1 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 18:21   10:11  
0 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 21:47   12:06  
0 Oline Soma Slåstad Raumar Orientering 20:27   11:21  
0 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 14:38   8:07  
0 Kristin Haugen Øgaard Raumar Orientering 45:52   25:28  
0 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 21:18   11:50  
0 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 13:19   7:23  
0 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 19:16   10:42  
0 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 25:06   13:56  
0 Ella Sofie Gudim Haug Gjerdrum OL 26:32   14:44  
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 23:06   12:50  
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 17:12   9:33  
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL ikke startet      

D 13-14

3 650 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 33:11   9:05  
2 Marie Saugestad Nydalens SK 36:38 +3:27 10:02  
3 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 37:16 +4:05 10:12  
4 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 37:38 +4:27 10:18  
5 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 37:44 +4:33 10:20  
6 Linnea Holst IL Tyrving 39:23 +6:12 10:47  
7 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 40:53 +7:42 11:12  
8 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 41:00 +7:49 11:13  
9 Marie Scheele Nydalens SK 41:38 +8:27 11:24  
10 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 42:16 +9:05 11:34  
11 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 44:20 +11:09 12:08  
12 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 44:49 +11:38 12:16  
13 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 45:41 +12:30 12:30  
13 Mille Baastad Berg IL Tyrving 45:41 +12:30 12:30  
13 Sigrid Nermoen Østmarka OK 45:41 +12:30 12:30  
16 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 48:36 +15:25 13:18  
17 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 48:47 +15:36 13:21  
18 Sara Martini Asker Skiklubb 48:50 +15:39 13:22  
19 Pauline Myklebust IL Koll 49:03 +15:52 13:26  
20 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 50:43 +17:32 13:53  
21 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 53:32 +20:21 14:40  
22 Mari Aarseth Nydalens SK 53:53 +20:42 14:45  
23 Elise Thorseng Fossum IF 54:42 +21:31 14:59  
24 Kristine Solbakken IL Tyrving 56:26 +23:15 15:27  
25 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 59:25 +26:14 16:16  
26 Tuva Høyer Fossum IF 1:04:53 +31:42 17:46  
  Signe Holo Fossum IF ikke startet      

D 15-16

4 660 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 39:28   8:28  
2 Pia Young Vik Nydalens SK 43:19 +3:51 9:17  
3 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 45:05 +5:37 9:40  
4 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 45:37 +6:09 9:47  
5 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 48:42 +9:14 10:27  
6 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 48:45 +9:17 10:27  
7 Tina Kalleson Oppsal Orientering 49:23 +9:55 10:35  
8 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 49:40 +10:12 10:39  
9 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 49:48 +10:20 10:41  
10 Live Østvold Heming Orientering 52:04 +12:36 11:10  
11 Malene Jebsen Heming Orientering 52:38 +13:10 11:17  
12 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 53:42 +14:14 11:31  
13 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 54:01 +14:33 11:35  
14 Caitlin Irving North West Junior Squad 54:02 +14:34 11:35  
15 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 55:14 +15:46 11:51  
16 Anna Harris North West Junior Squad 56:00 +16:32 12:01  
17 Mari Brende Fossum IF 56:04 +16:36 12:01  
18 Ida Marie Flågen Heming Orientering 59:24 +19:56 12:44  
19 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 1:00:03 +20:35 12:53  
20 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 1:01:59 +22:31 13:18  
21 Rosie Spencer North West Junior Squad 1:02:26 +22:58 13:23  
22 Jess Ensoll North West Junior Squad 1:03:49 +24:21 13:41  
23 Iris Holst IL Tyrving 1:05:07 +25:39 13:58  
24 Ella Berstad Heming Orientering 1:05:57 +26:29 14:09  
25 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:06:13 +26:45 14:12  
26 Merryn Stangroom North West Junior Squad 1:06:51 +27:23 14:20  
27 Julie Berntzen Fet OL 1:08:39 +29:11 14:43  
28 Ellie Simmonds North West Junior Squad 1:12:11 +32:43 15:29  
29 Carys Thomas North West Junior Squad 1:14:14 +34:46 15:55  
30 Astrid Rognstad Hadeland OL 1:14:20 +34:52 15:57  
31 Lucy Gibson North West Junior Squad 1:15:13 +35:45 16:08  
32 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:20:20 +40:52 17:14  
33 Berthe Teslo Hadeland OL 1:27:15 +47:47 18:43  
  Lily Regan North West Junior Squad diskvalifisert      
  Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert      
  Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet      
  Ea Lunøe Nydalens SK ikke startet      

D 15-16B

2 930 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK 46:23   15:49  
2 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 54:25 +8:02 18:34  
3 Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL 1:04:36 +18:13 22:02  

D 17-A kort

3 740 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 31:15   8:21  
2 Katrine Finstad Land IL Tyrving 38:52 +7:37 10:23  
3 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 44:31 +13:16 11:54  
4 Runa Kalleson Oppsal Orientering 48:30 +17:15 12:58  
5 Kjersti Melander Often Nydalens SK 49:10 +17:55 13:08  
6 Silje Syversen Oppsal Orientering 51:04 +19:49 13:39  
7 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 56:20 +25:05 15:03  
8 Mari Taraldrud Sentrum OK 57:05 +25:50 15:15  
9 Sigrid Melander Vie Fossum IF 58:52 +27:37 15:44  
  Emma Meyer Larsson IL Tyrving ikke startet      

D 17-B

2 930 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 59:31   20:18  

D 17-C

2 040 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 38:40   18:57  
  Kari Berg Larvik OK ikke startet      

D 19-20

6 610 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Niamh Hunter North West Junior Squad 1:02:04   9:23  
2 Hannah Hateley North West Junior Squad 1:20:14 +18:10 12:08  
3 Zoe Graham North West Junior Squad 1:22:16 +20:12 12:26  
4 Anna Lister North West Junior Squad 1:39:19 +37:15 15:01  

D 21-

7 750 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:25:16   11:00  
2 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 1:31:37 +6:21 11:49  
3 Carolyn Hindle North West Junior Squad 1:49:53 +24:37 14:10  

D 40-

5 260 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 57:09   10:51  
2 Randi Høilund Fet OL 1:00:28 +3:19 11:29  
3 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:08:06 +10:57 12:56  
4 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 1:19:21 +22:12 15:05  

D 45-

3 740 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 31:29   8:25  
2 Siri Størmer Nydalens SK 39:22 +7:53 10:31  
3 Elin Kalleson Oppsal Orientering 42:44 +11:15 11:25  
4 Bodil Nordenström Fossum IF 43:46 +12:17 11:42  
5 Marit B. Eithun Nittedal OL 44:15 +12:46 11:49  
6 Hege Feiring IL Tyrving 47:40 +16:11 12:44  
7 Marit Tørudbakken Jendal Fossum IF 49:03 +17:34 13:06  
8 Ann Elin Flågen Heming Orientering 50:35 +19:06 13:31  
9 Paula Berstad Heming Orientering 50:36 +19:07 13:31  
10 Kristin Hasle Haslestad Ringsaker OK 56:12 +24:43 15:01  
11 Marianne Reusch Heming Orientering 57:59 +26:30 15:30  
12 Lynne Thomas North West Junior Squad 59:22 +27:53 15:52  
13 Lene Colquhoun Lillomarka OL 1:03:06 +31:37 16:52  
  Katrine Bakke Fossum IF diskvalifisert      
  Gunn Elin Rudi Hadeland OL ikke startet      
  Nora Skauen IL Tyrving ikke startet      

D 50-

3 740 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 40:28   10:49  
2 Hege Solerød Gjø-Vard OL 43:03 +2:35 11:30  
3 Vanja Staff OL Toten-Troll 44:49 +4:21 11:58  
4 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 45:37 +5:09 12:11  
5 Else Grandal IL Tyrving 48:37 +8:09 12:59  
6 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 51:39 +11:11 13:48  
7 Anne Dahl Nydalens SK 54:03 +13:35 14:27  
8 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:00:46 +20:18 16:14  
9 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:04:26 +23:58 17:13  
  Eldri Holo Fossum IF ikke startet      

D 55-

3 740 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 38:05   10:10  
2 Linda Hanssen Østmarka OK 39:57 +1:52 10:40  
3 Kjersti Hov Fossum IF 42:59 +4:54 11:29  
4 Berit Berge IL Tyrving 46:43 +8:38 12:29  
5 Kristin Fleisje Nittedal OL 47:11 +9:06 12:36  
6 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 51:38 +13:33 13:48  
7 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 57:42 +19:37 15:25  
8 Grete Berntsen Måren OK 1:07:24 +29:19 18:01  
9 Deborah Goodwin North West Junior Squad 1:12:03 +33:58 19:15  

D 60-

2 830 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Grete S B Hovi Skien OK 32:34   11:30  
2 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 33:55 +1:21 11:59  
3 Lis Dæhli Løten o-lag 36:07 +3:33 12:45  
4 Randi Nilstad IL Tyrving 42:19 +9:45 14:57  
5 Elle M. Melbye Heming Orientering 44:15 +11:41 15:38  

D 65-

2 830 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 43:00   15:11  
2 Sue Roome North West Junior Squad 53:56 +10:56 19:03  
3 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 57:34 +14:34 20:20  
  Eva Taraldrud Indre Østfold OK diskvalifisert      

D 70-

2 830 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Feiring Hamar OK 53:08   18:46  
2 Gillian Rowan-Wilde North West Junior Squad 59:21 +6:13 20:58  

D 75-

2 830 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:15:45   26:46  

D 80-

2 830 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 55:15   19:31  
2 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 56:35 +1:20 19:59  

H -10

1 800 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Iver Aarseth Nydalens SK 19:21   10:45  
  Lars Flaskerud OL Toten-Troll 22:52   12:42  
  Olav Grevstad Fossum IF 23:33   13:05  
  Per Magnus Lynne Raumar Orientering 27:13   15:07  
  Mikkel Michelsen Fossum IF 16:26   9:07  
  Magnus Molund IL Tyrving 17:52   9:55  
  Ole Jacob Myklebust IL Koll 47:26   26:21  
  Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 28:13   15:40  
  Eskil Olaussen Oppsal Orientering 27:22   15:12  
  Odin Vie Strisland Fossum IF 51:02   28:21  
  Nikolai Teslo Hadeland OL 20:00   11:06  
  Boye Wangensteen Lillomarka OL 18:56   10:31  
  Nils Aas Ødegård Fossum IF 25:04   13:55  
  Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering 25:05   13:56  
  Age Kristvik Fossum IF ikke startet      

H 11-12

1 800 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 25:27   14:08  
0 Ask Felland Sætnan Fossum IF 17:30   9:43  
0 Mikkel Aasness Odal OL - Orientering 19:17   10:42  
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 18:45   10:25  
0 Even Nygård Thorseng Fossum IF 22:02   12:14  
0 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 16:37   9:13  
0 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 12:49   7:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
0 Jacob Finstad Land IL Tyrving 23:26   13:01  
0 Erlend Otterlei Østmarka OK 16:52   9:22  
0 Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 27:26   15:14  
0 Erlend Bakke Fossum IF 20:42   11:30  
0 Jørgen Ler Fet OL 21:20   11:51  
0 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 26:22   14:38  
0 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 12:36   7:00  
  Sigmund Ølstad Fet OL ikke startet      
  Amund Flaskerud OL Toten-Troll ikke startet      
  Even Lien Gjø-Vard OL ikke startet      

H 11-12N

1 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 22:49   13:44  

H 13-14

3 720 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 28:52   7:45  
2 Christian Fredrik Borg IL Koll 29:44 +0:52 7:59  
3 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 31:45 +2:53 8:32  
4 Martin Christoffer Borg IL Koll 32:24 +3:32 8:42  
5 Fridtjof Reusch Heming Orientering 32:31 +3:39 8:44  
6 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 33:11 +4:19 8:55  
7 Ask Olaussen Oppsal Orientering 33:13 +4:21 8:55  
8 Harald Mansaas Fet OL 34:50 +5:58 9:21  
9 Axel Aalde Nydalens SK 35:05 +6:13 9:25  
10 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 35:07 +6:15 9:26  
11 Eirik Vie Strisland Fossum IF 37:00 +8:08 9:56  
12 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 37:29 +8:37 10:04  
13 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 39:55 +11:03 10:43  
14 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 40:52 +12:00 10:59  
15 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 45:05 +16:13 12:07  
16 Jonas Hicken IL Koll 45:50 +16:58 12:19  
17 Sindre Vie Strisland Fossum IF 45:51 +16:59 12:19  
18 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 47:21 +18:29 12:43  
19 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 48:00 +19:08 12:54  
20 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 48:23 +19:31 13:00  
21 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 51:16 +22:24 13:46  
22 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 53:45 +24:53 14:26  
23 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 54:36 +25:44 14:40  
24 Håvard Eik Raumar Orientering 54:56 +26:04 14:46  
25 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 57:28 +28:36 15:26  
26 Eskil Brænden Lillomarka OL 58:00 +29:08 15:35  
27 Andreas Sandernes Østmarka OK 59:28 +30:36 15:59 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 13-16C

2 040 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 22:28   11:00  
2 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 23:17 +0:49 11:24  
3 Even Engh Raumar Orientering 26:59 +4:31 13:13  
4 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 28:46 +6:18 14:06  
5 Simen Høyer Fossum IF 29:25 +6:57 14:25  
6 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 30:03 +7:35 14:43  
7 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 34:18 +11:50 16:48  
8 Brage Fosstveit Raumar Orientering 36:48 +14:20 18:02  
  Erlend Gundersen Raumar Orientering diskvalifisert      

H 15-16

5 560 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 42:10   7:35  
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 42:51 +0:41 7:42  
3 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 45:09 +2:59 8:07  
4 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 45:10 +3:00 8:07  
5 Ådne Skjærstein IL Tyrving 46:43 +4:33 8:24  
6 Felix Finsrud Asker Skiklubb 48:51 +6:41 8:47  
7 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 48:57 +6:47 8:48  
8 Kristian Østermann Heming Orientering 49:15 +7:05 8:51  
9 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 49:38 +7:28 8:55  
10 Elia Thorvik Nydalens SK 49:51 +7:41 8:57  
11 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 50:03 +7:53 9:00  
12 Joe Sunley North West Junior Squad 50:11 +8:01 9:01  
13 Henrik Reusch Heming Orientering 50:49 +8:39 9:08  
14 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 51:23 +9:13 9:14  
15 Joe Hudd North West Junior Squad 52:49 +10:39 9:29  
16 August Syrdal Øen Heming Orientering 53:43 +11:33 9:39  
17 Ferdinand Fremming Heming Orientering 53:50 +11:40 9:40  
18 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 55:16 +13:06 9:56  
19 Mikkel Katla Fossum IF 55:22 +13:12 9:57  
20 Marius Bakke Fossum IF 55:32 +13:22 9:59  
21 Finlay Johnson North West Junior Squad 55:37 +13:27 10:00  
22 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 57:26 +15:16 10:19  
23 Erlend Børli Fossum IF 58:00 +15:50 10:25  
24 Simen Fritzner Nittedal OL 1:01:42 +19:32 11:05  
25 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 1:03:35 +21:25 11:26  
26 Charlie Rennie North West Junior Squad 1:04:38 +22:28 11:37  
27 Håvard Gundersen Raumar Orientering 1:09:21 +27:11 12:28  
28 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 1:09:36 +27:26 12:31  
29 John Otterlei Østmarka OK 1:12:16 +30:06 12:59  
30 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 1:13:19 +31:09 13:11  
31 Harry O'Donovan North West Junior Squad 1:21:14 +39:04 14:36  
32 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1:23:18 +41:08 14:58  
33 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 1:26:22 +44:12 15:32  
34 Elias Stubberud Nydalens SK 1:28:20 +46:10 15:53  
35 Daniel Lister North West Junior Squad 1:30:46 +48:36 16:19  
  Jonas Aarseth Nydalens SK diskvalifisert      
  Anders Håvard Larsen Nydalens SK ikke startet      
  Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK ikke startet      
  Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK ikke startet      

H 17-A kort

5 260 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 50:19   9:33  
2 Marius Staff OL Toten-Troll 52:58 +2:39 10:04  
3 Bjørn Wangensteen Lillomarka OL 55:44 +5:25 10:35  
4 Jørn Sønsterudbråten Lillomarka OL 56:33 +6:14 10:45  
5 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:00:52 +10:33 11:34  
6 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:09:13 +18:54 13:09  
7 Ram Rayamajhi Oppsal Orientering 1:09:57 +19:38 13:17  
8 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1:39:26 +49:07 18:54  

H 17-B

2 930 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Raymond Berntzen Fet OL 34:23   11:44  
2 Jarle Rogndokken Fet OL 40:54 +6:31 13:57  
3 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 42:10 +7:47 14:23  
4 Kjetil Jacobsen Hamar OK 51:00 +16:37 17:24  
5 Stian Lillegård Lillomarka OL 58:42 +24:19 20:02  

H 17-C

2 040 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Dragseth Fet OL 52:00   25:29  

H 17-18

6 610 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alastair Thomas North West Junior Squad 47:22   7:09  
2 Daniel Spencer North West Junior Squad 57:28 +10:06 8:41  
3 Ben Breeze North West Junior Squad 1:05:47 +18:25 9:57  
4 Ben Goodwin North West Junior Squad 1:12:26 +25:04 10:57  
5 Francis Smith-Ward North West Junior Squad 1:15:39 +28:17 11:26  
6 Alexander O'Donovan North West Junior Squad 1:19:23 +32:01 12:00  
7 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:20:35 +33:13 12:11  
8 Joe Goodwin North West Junior Squad 1:21:52 +34:30 12:23  
9 Louis Morris North West Junior Squad 1:22:53 +35:31 12:32  
10 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 1:23:58 +36:36 12:42  
  Zac Hudd North West Junior Squad diskvalifisert      
  Vegard Løvli Asker Skiklubb diskvalifisert      
  James McCann North West Junior Squad diskvalifisert      
  Harry Scott North West Junior Squad diskvalifisert      
  Andreas Ramberg Østmarka OK ikke startet      

H 21-

9 040 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 1:01:37   6:48  
2 Øystein Pettersen Nydalens SK 1:06:35 +4:58 7:21  
3 Per Melander Often Nydalens SK 1:06:47 +5:10 7:23  
4 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:21:31 +19:54 9:01  
5 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 1:31:34 +29:57 10:07  
6 John Ockenden North West Junior Squad 1:38:22 +36:45 10:52  

H 40-

7 750 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johan Michelsen Fossum IF 59:12   7:38  
2 Geir Ødegård Nordmarka Skiorienteringsklubb 1:06:26 +7:14 8:34  
3 Sindre Langaas Nydalens SK 1:07:17 +8:05 8:40  
4 Håvard Harstad Kolbotn og Skimt OL 1:08:35 +9:23 8:50  
5 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 1:09:19 +10:07 8:56  
6 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 1:09:21 +10:09 8:56  
7 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:11:10 +11:58 9:10  
8 Christian Gløgård Nittedal OL 1:11:46 +12:34 9:15  
9 Christian Reusch Heming Orientering 1:32:59 +33:47 11:59  
10 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:37:53 +38:41 12:37  
11 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1:49:54 +50:42 14:10  
  Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert      

H 50-

5 260 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 44:24   8:26  
2 Are Kristiansen IL Tyrving 45:57 +1:33 8:44  
3 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 46:35 +2:11 8:51  
4 Nils Petter Fremming Heming Orientering 48:00 +3:36 9:07  
5 Kimme Arnesen Heming Orientering 50:53 +6:29 9:40  
6 Ivar Mølnvik Fossum IF 51:22 +6:58 9:45  
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 52:09 +7:45 9:54  
8 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 52:51 +8:27 10:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
9 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 53:02 +8:38 10:04  
10 Stein H. Hagen Fossum IF 53:36 +9:12 10:11  
11 Arild Andresen Fossum IF 54:41 +10:17 10:23  
12 Ottar Wiklund Nydalens SK 57:09 +12:45 10:51  
13 Steinar Låg Asker Skiklubb 57:30 +13:06 10:55  
14 Simon Hunter North West Junior Squad 58:26 +14:02 11:06  
15 Bjørn Hallan Fossum IF 59:09 +14:45 11:14  
16 Einar Lunøe Nydalens SK 1:00:53 +16:29 11:34  
17 Iain Smith-Ward North West Junior Squad 1:02:27 +18:03 11:52  
18 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 1:04:05 +19:41 12:10  
19 Håkon Jendal Fossum IF 1:04:58 +20:34 12:21  
20 Anders Flågen Heming Orientering 1:06:52 +22:28 12:42  
21 Dag Wang Lillomarka OL 1:07:53 +23:29 12:54  
22 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 1:08:35 +24:11 13:02  
23 Stein Mella Oppsal Orientering 1:10:08 +25:44 13:20  
24 Torkjel Nesheim IL Tyrving 1:10:39 +26:15 13:25  
25 Arne Olaussen Oppsal Orientering 1:15:39 +31:15 14:22  
26 Svein Otterlei Østmarka OK 1:16:44 +32:20 14:35  
27 Svein Thorsberg Grue IL 1:26:17 +41:53 16:24  
28 Arne Kongsnes Oppsal Orientering 1:27:39 +43:15 16:39  
29 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:32:26 +48:02 17:34  
  Fredrik Høyer Fossum IF diskvalifisert      

H 55-

5 260 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 46:40   8:52  
2 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 48:36 +1:56 9:14 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Hallvard Fjær Lillomarka OL 51:26 +4:46 9:46  
4 Petter Gullikstad Røros IL 51:49 +5:09 9:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 52:05 +5:25 9:54  
6 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 53:18 +6:38 10:07  
7 Onno Verberne OL Toten-Troll 53:55 +7:15 10:15  
8 Petter Antonsen Nydalens SK 54:58 +8:18 10:26  
9 Martin Granly Lillomarka OL 57:54 +11:14 11:00  
10 Anders Kronberg Raumar Orientering 58:16 +11:36 11:04  
11 Jan-Ove Bråthen OK Øst 1:00:48 +14:08 11:33  
12 Håkon Løvli Asker Skiklubb 1:03:55 +17:15 12:09  
13 Peer Stiansen Nydalens SK 1:06:10 +19:30 12:34  
14 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:08:23 +21:43 13:00  
15 Morten Kongsberg IL Tyrving 1:44:17 +57:37 19:49  
16 Claus Fritzner Nittedal OL 1:45:50 +59:10 20:07  
  Johan Lunde IL Koll diskvalifisert      
  Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb diskvalifisert      

H 60-

3 740 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Due Måren OK 37:25   10:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Bjørn Willadssen Heming Orientering 40:50 +3:25 10:55  
3 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 44:06 +6:41 11:47  
4 Richard Tiley North West Junior Squad 44:10 +6:45 11:48  
5 Alf Pettersen IL Tyrving 44:53 +7:28 12:00  
6 Roy Gjerding OK Moss 48:23 +10:58 12:56  
7 John Hofoss Hadeland OL 50:00 +12:35 13:22  
8 Bo Emilsson Oppsal Orientering 1:06:50 +29:25 17:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
9 Petter Fure Oppsal Orientering 1:16:08 +38:43 20:21  

H 65-

3 740 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 33:00   8:49  
2 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 36:03 +3:03 9:38  
3 Ola Brox OL Toten-Troll 37:57 +4:57 10:08  
4 Stein Nordvi Elverum OK 39:25 +6:25 10:32  
5 Peter Klaveness Måren OK 40:37 +7:37 10:51  
6 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 44:29 +11:29 11:53  
7 Martyn Roome North West Junior Squad 44:34 +11:34 11:54  
8 Arve Smestad Løten o-lag 44:41 +11:41 11:56  
9 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 50:11 +17:11 13:25  
10 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 50:56 +17:56 13:37  
11 Jan Tore Gundersen Eidsvoll OL 1:02:39 +29:39 16:45  
  Tor Trøan Hadeland OL ikke startet      

H 70-

2 830 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 John Thomas Petersen Nittedal OL 33:40   11:53  
2 Knut G Karlsen Heming Orientering 36:04 +2:24 12:44  
3 Terje Malm Hamar OK 37:37 +3:57 13:17  
4 Rolf Gjølberg Larvik OK 38:02 +4:22 13:26  
5 Tore Aaberg Indre Østfold OK 38:03 +4:23 13:26  
6 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 38:42 +5:02 13:40  
7 Helge Revhaug Ringerike OL 39:28 +5:48 13:56  
8 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 39:34 +5:54 13:58  
9 Eldar Børsum Bækkelagets SK 39:40 +6:00 14:00  
10 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 41:31 +7:51 14:40  
11 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 45:43 +12:03 16:09  
12 Øystein Skappel Lillehammer OK 50:20 +16:40 17:47  
13 Roar Bjordal Oppsal Orientering 53:54 +20:14 19:02  
14 Trond Feiring Hamar OK 55:03 +21:23 19:27  
15 Georg Kapperud Oppsal Orientering 1:07:11 +33:31 23:44  

H 75-

2 830 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 30:19   10:42  
2 Helge Bjaaland Heming Orientering 35:09 +4:50 12:25  
3 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:10:27 +40:08 24:53  

H 80-

2 830 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Egner Heming Orientering 48:44   17:13  
2 Hans Larsen Raumar Orientering 50:00 +1:16 17:40  
3 Svein Solerød OL Toten-Troll 55:55 +7:11 19:45  
  Hans Haug Ruud Raumar Orientering diskvalifisert      

Direkte A

6 610 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein Andersen Nydalens SK 50:31   7:38  
2 Rune Schele Nydalens SK 50:36 +0:05 7:39  
3 Vytautas Grasys Perkunas 56:54 +6:23 8:36  
4 Steinar Eastwood Lillomarka OL 59:05 +8:34 8:56  
5 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 59:57 +9:26 9:04  
6 Per Øyvind Stene Nydalens SK 1:01:35 +11:04 9:19  
7 Gløer Winsvold Sentrum OK 1:02:16 +11:45 9:25  
8 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:04:15 +13:44 9:43  
9 Bjørn Martini Asker Skiklubb 1:04:30 +13:59 9:45  
10 Rolv Anders Systad Lyn 1:04:43 +14:12 9:47  
11 Jøran Kristensen Heming Orientering 1:05:08 +14:37 9:51  
12 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 1:05:51 +15:20 9:57  
13 Øystein Kildahl Østmarka OK 1:06:56 +16:25 10:07  
14 Dana Stene Nydalens SK 1:10:49 +20:18 10:42  
15 Erlend Råheim OK Øst 1:14:45 +24:14 11:18  
16 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 1:17:50 +27:19 11:46  
17 Odd Arne Lian IL Koll 1:19:36 +29:05 12:02  
18 Knut Anders Løken Fossum IF 1:19:58 +29:27 12:05  
19 Hallvard Berg IL Tyrving 1:21:05 +30:34 12:16  
20 Inge Ramberg Østmarka OK 1:21:54 +31:23 12:23  
21 Helena Axelsson Nydalens SK 1:22:19 +31:48 12:27  
22 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:23:09 +32:38 12:34  
23 Øyvind Tømt Indre Østfold OK 1:24:15 +33:44 12:44  
24 Håkon Barli Fossum IF 1:25:11 +34:40 12:53  
25 Lars Klyve Oppsal Orientering 1:28:40 +38:09 13:24  
26 Kristin Berg Fossum IF 1:29:31 +39:00 13:32  
27 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:31:43 +41:12 13:52  
28 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1:32:49 +42:18 14:02  
29 Espen Jernberg Nydalens SK 1:34:39 +44:08 14:19  
30 Stein Arne Negård Vang 1:35:18 +44:47 14:25  
31 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:43:25 +52:54 15:38  
32 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 1:45:54 +55:23 16:01  
33 Tom Arne Andersen Raumar Orientering 1:48:31 +58:00 16:25  
34 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 1:52:06 +1:01:35 16:57  
  Solveig Eline Berg IL Tyrving diskvalifisert      
  Jan Henrik Nilsen Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Ada Wulfsberg Nydalens SK diskvalifisert      
  Christoffer Sletten Raumar Orientering ikke startet      

Direkte B

2 930 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tove Strand Måren OK 34:53   11:54  
2 Aleidis Løken Heming Orientering 36:05 +1:12 12:18  
3 Anette Mosland Oppsal Orientering 37:03 +2:10 12:38  
4 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 37:54 +3:01 12:56  
5 Hanne Fredheim Lillomarka OL 38:49 +3:56 13:14  
6 Trygve Rognstad Hadeland OL 39:59 +5:06 13:38  
7 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 41:07 +6:14 14:01  
8 Tom Rådahl IL Tyrving 41:11 +6:18 14:03  
9 Lene Kinneberg Raumar Orientering 42:20 +7:27 14:26  
10 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 44:57 +10:04 15:20  
11 Line Sletner Lillomarka OL 45:45 +10:52 15:36  
12 Vebjørn Blindheim Lillomarka OL 46:05 +11:12 15:43  
13 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 46:50 +11:57 15:59  
14 Hege Wang Lillomarka OL 48:39 +13:46 16:36  
15 Magnus Grøneng NOTEAM 49:40 +14:47 16:57  
16 Christopher G Høe Raumar Orientering 51:04 +16:11 17:25  
17 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 51:10 +16:17 17:27  
18 Ingrid Nermoen Østmarka OK 52:07 +17:14 17:47  
19 Kristine Thorseng Fossum IF 58:38 +23:45 20:00  
20 Inga Catrin Winsvold Østmarka OK 59:08 +24:15 20:10  
21 Pål Myklebust IL Koll 1:01:53 +27:00 21:07  
22 Aurelia Korthaver Eidsvoll OL 1:03:30 +28:37 21:40  
23 Kristine Kolshus Oppsal Orientering 1:07:17 +32:24 22:57  
24 Anna Opsahl Eidsvoll OL 1:07:46 +32:53 23:07  
25 Kristian Ryen Raumar Orientering 1:11:28 +36:35 24:23  
26 Terje Wangensteen Lillomarka OL 1:12:12 +37:19 24:38  
27 Tale Mæhre Torjussen Fossum IF 1:18:21 +43:28 26:44  
28 Hanne Brende Fossum IF 1:22:46 +47:53 28:14  
29 Jane Helmersen Fet OL 2:10:35 +1:35:42 44:34  
  Randi Budahl Fet OL diskvalifisert      
  Geir Finstad Sentrum OK diskvalifisert      
  Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL ikke startet      
  Siv Susanne Jystad Østmarka OK ikke startet      
  Lotta Myhre IL Koll ikke startet      
  Odd Sletten Raumar Orientering ikke startet      

Direkte C

2 040 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 19:41   9:38  
2 Trond Linnes Odal OL - Orientering 23:23 +3:42 11:27  
3 Frøydis Olaussen Oppsal Orientering 24:49 +5:08 12:09  
4 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 28:59 +9:18 14:12  
5 Rønnaug Sagbakken Løten o-lag 33:50 +14:09 16:35  
6 Kristin Mortensen IL Koll 40:10 +20:29 19:41  
7 Inger Finstad Raumar Orientering 46:59 +27:18 23:01  
  Britt E Hindrum Odal OL - Orientering diskvalifisert      

H 45-

6 610 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Bakke Fossum IF 56:22   8:31  
2 Morten Mosland Oppsal Orientering 58:04 +1:42 8:47  
3 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:01:29 +5:07 9:18  
4 Bjørn Hauge Nydalens SK 1:02:22 +6:00 9:26  
5 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 1:03:26 +7:04 9:35  
6 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 1:04:58 +8:36 9:49  
7 Kjetil Molund IL Tyrving 1:06:08 +9:46 10:00  
8 Johan Jebsen Heming Orientering 1:06:43 +10:21 10:05  
9 Rolf Hustvedt Oppsal Orientering 1:06:55 +10:33 10:07  
10 Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering 1:14:54 +18:32 11:19  
11 Håvard Bjønness Østmarka OK 1:41:10 +44:48 15:18  
12 Roger Østvold Heming Orientering 1:52:04 +55:42 16:57  
  Anders Grevstad Fossum IF diskvalifisert      
  Frode Strisland Fossum IF ikke startet      

H 13-16N

1 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tristan Zainal Odal OL - Orientering 36:07   21:45