Resultater Romeriksløpet 2019

Resultater Romeriksløpet
Jessheim, Akershus - 5. mai 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 140 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Vetle Eggen Andreassen Raumar Orientering fullført      
  Astrid Marie Bauck Jensen Raumar Orientering fullført      
  Carl Magnus Bauck Jensen Raumar Orientering fullført      
  Ingebjørg Berge Raumar Orientering fullført      
  Johanne Berge Raumar Orientering fullført      
  Elmer Blom Fet OL fullført      
  Petter Brenna-Lund Nittedal OL fullført      
  Ledig Eirk Myrbold Raumar Orientering fullført      
  Linne Evers Raumar Orientering fullført      
  Solveig Evers Raumar Orientering fullført      
  Emma Margrethe Finstad Raumar Orientering fullført      
  Maria Kittelsen Flesvik Raumar Orientering fullført      
  Ida Berge Gjellestad Nydalens SK fullført      
  Astrid Glenne Måren OK fullført      
  Bjørn Ingemar Green Nydalens SK fullført      
  Martine Cecilie Jensen Raumar Orientering fullført      
  Oliver Jensen Raumar Orientering fullført      
  Emil Randby Katan Raumar Orientering fullført      
  Jonas Randby Katan Raumar Orientering fullført      
  Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering fullført      
  Jens Sætre Lorentzen Fet OL fullført      
  Marius Brenna Lund Nittedal OL fullført      
  Eirill Johanne Andersen Maribo Raumar Orientering fullført      
  Askil Mestad Røyken OL fullført      
  Eirill Mestad Røyken OL fullført      
  Ildrid Mestad Røyken OL fullført      
  Einar Myrvold Raumar Orientering fullført      
  Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK fullført      
  Hermine Odden Måren OK fullført      
  Isolde Odden Måren OK fullført      
  Martin finstad Paulsberg Eidsvoll OL fullført      
  Signe Drange Ruud Røyken OL fullført      
  Ivar Røise Saxhaug Raumar Orientering fullført      
  Per Taje Skeie Raumar Orientering fullført      
  Jenny Soma Slåstad Raumar Orientering fullført      
  Klara Soma Slåstad Raumar Orientering fullført      
  Esther Stenberg Vang OL fullført      
  Mari Stenberg Vang OL fullført      
  Silje Strand Lierbygda OL fullført      
  Even Øsmundset Raumar Orientering fullført      
  Mina Øsmundset Raumar Orientering fullført      
  Maren Julie Finstad Raumar Orientering diskvalifisert      
  Håkon Jarl Lynne Raumar Orientering diskvalifisert      
  Nora Vollen Sataøen Rond OL diskvalifisert      
  Frode Wallberg Heming Orientering ikke startet      

D 9-10

2 340 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 35.16   15.04  

D 11-12

2 370 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 47.50   20.10  
0 Åse Lurås Oppsal Orientering 50.27   21.17  
0 Oline Soma Slåstad Raumar Orientering 31.37   13.20  
0 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 30.38   12.55  
0 Helene Scheele Nydalens SK 18.08   7.39  
0 Alida Hertzenberg Fossum IF 25.05   10.35  
0 Silja Berstad Heming Orientering 34.29   14.32  
0 Leah Hanneborg Østmarka OK 1.06.25   28.01  
0 Kristin Haugen Øgaard Raumar Orientering 58.58   24.52  
0 Ingrid Merete Jebsen IL Heming 29.54   12.36  
0 Eline Eggen Andreassen Raumar Orientering 56.56   24.01  
  Unni Glomnes Raumar Orientering diskvalifisert      

D 13-14

2 540 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 23.37   9.17  
2 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 24.06 +0.29 9.29  
3 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 24.57 +1.20 9.49  
4 Signe Holo Fossum IF 25.12 +1.35 9.55  
5 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 26.23 +2.46 10.23  
6 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 26.49 +3.12 10.33  
7 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 27.45 +4.08 10.55  
8 Marie Scheele Nydalens SK 29.14 +5.37 11.30  
9 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 29.15 +5.38 11.30  
10 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 29.48 +6.11 11.43  
11 Mari Aarseth Nydalens SK 30.15 +6.38 11.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
12 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 31.04 +7.27 12.13  
13 Gunde Tumelionis Fossum IF 31.08 +7.31 12.15  
14 Anne Østvold Heming Orientering 31.11 +7.34 12.16  
15 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 31.24 +7.47 12.21  
16 Elise Nygård Thorseng Fossum IF 33.01 +9.24 12.59  
17 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 33.18 +9.41 13.06  
18 Mari Kalleson Oppsal Orientering 33.22 +9.45 13.08  
19 Martha Wisløff Asker Skiklubb 33.49 +10.12 13.18  
20 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 37.42 +14.05 14.50  
21 Sara Martini Asker Skiklubb 38.02 +14.25 14.58  
22 Pauline Myklebust IL Koll 38.49 +15.12 15.16  
23 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 39.39 +16.02 15.36  
24 Tuva Høyer Fossum IF 40.52 +17.15 16.05  
25 Nora Sørberg Raumar Orientering 47.04 +23.27 18.31  
26 Ella Sofie Gudim Haug Raumar Orientering 55.01 +31.24 21.39  
  Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering diskvalifisert      

D 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 41.09   17.08  

D 15-16

2 980 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 25.35   8.35  
2 Pia Young Vik Nydalens SK 26.23 +0.48 8.51  
3 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 27.59 +2.24 9.23  
4 Linnea Holst Tyrving IL 28.20 +2.45 9.30  
5 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 28.42 +3.07 9.37  
6 Mari Brende Fossum IF 30.49 +5.14 10.20  
7 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 30.58 +5.23 10.23  
8 Eileen Bjanes Tyrving IL 32.00 +6.25 10.44  
9 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 32.46 +7.11 10.59  
10 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 33.29 +7.54 11.14  
11 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 33.52 +8.17 11.21  
12 Ida Marie Flågen Heming Orientering 34.17 +8.42 11.30  
13 Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL 35.49 +10.14 12.01  
14 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 35.55 +10.20 12.03  
15 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 36.11 +10.36 12.08  
16 Sigrid Nermoen Østmarka OK 36.52 +11.17 12.22  
17 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 37.04 +11.29 12.26  
18 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 37.33 +11.58 12.36  
19 Astrid Rognstad Hadeland OL 40.24 +14.49 13.33  
20 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 41.54 +16.19 14.03  
21 Frida Solsrud Nydalens SK 43.03 +17.28 14.26  
22 Vida Helland-Hansen Tyrving IL 46.48 +21.13 15.42  
23 Mille Baastad Berg Tyrving IL 47.02 +21.27 15.46  
24 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 50.49 +25.14 17.03  
25 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 1.07.42 +42.07 22.43  
  Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK brutt      

D 17-

4 290 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 35.48   8.20  
2 Sofie Johansson Vang OL 36.50 +1.02 8.35  
3 Marie Liland Nydalens SK 38.00 +2.12 8.51  
4 Andrea Ranvik Konnerud IL 40.58 +5.10 9.32  
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 41.47 +5.59 9.44  
6 Åsne Naadland Holo Fossum IF 42.56 +7.08 10.00  
7 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 43.57 +8.09 10.14  
8 Anniken Randvik Konnerud IL 45.15 +9.27 10.32  
9 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 46.06 +10.18 10.44  
10 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 46.31 +10.43 10.50  
11 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 46.40 +10.52 10.52  
12 Agnethe Hasli Bækkelagets SK 46.51 +11.03 10.55  
13 Katja Synsfjell Raumar Orientering 47.20 +11.32 11.02  
14 Mina Jørgensen Tyrving IL 47.34 +11.46 11.05  
15 Emma Green Nydalens SK 47.54 +12.06 11.09  
16 Ada Wulfsberg Nydalens SK 49.24 +13.36 11.30  
17 Iris Holst Tyrving IL 49.32 +13.44 11.32  
18 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 49.44 +13.56 11.35  
19 Malene Teresia Jebsen Heming Orientering 52.14 +16.26 12.10  
20 Ea Lunøe Nydalens SK 52.15 +16.27 12.10  
21 Rikke Blakkestad Ingesen Fossum IF 53.14 +17.26 12.24  
22 Emma Meyer Larsson Tyrving IL 55.22 +19.34 12.54  
23 Ingrid Hasaas Fossum IF 57.11 +21.23 13.19  
24 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 57.42 +21.54 13.26  
25 Live Østvold Heming Orientering 58.04 +22.16 13.32  
26 Line Drange Ruud Røyken OL 1.01.26 +25.38 14.19  
27 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1.04.43 +28.55 15.05  
28 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1.05.31 +29.43 15.16  
29 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 1.06.48 +31.00 15.34  
  Ingrid Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert      
  Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK ikke startet      
  Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering ikke startet      
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet      

D 17-B

2 740 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Svaland OL Vallset/Stange 37.26   13.39  
2 Kari Lund Nittedal OL 38.09 +0.43 13.55  
3 Gunnhild Lurås Oppsal Orientering 39.43 +2.17 14.29  
4 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 40.17 +2.51 14.42  
5 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 43.11 +5.45 15.45  
6 Laila Eriksen Blom Fet OL 46.10 +8.44 16.50  

D 40-

3 980 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 40.18   10.07  
2 Katrine Finstad Land Tyrving IL 40.32 +0.14 10.11  
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 52.00 +11.42 13.03  
4 Monica Berglund Ringerike OL 52.08 +11.50 13.05  
5 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 1.02.56 +22.38 15.48  
6 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1.06.28 +26.10 16.42  
  Linda Fredh OK Moss brutt      
  Atanaska Bedeleva Nydalens SK ikke startet      

D 45-

3 980 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 39.06   9.49  
2 Katja Mjøsund Nydalens SK 40.43 +1.37 10.13  
3 Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK 43.12 +4.06 10.51  
4 Bodil Nordenström Fossum IF 47.29 +8.23 11.55  
5 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 47.34 +8.28 11.57  
6 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 1.00.02 +20.56 15.05  
7 Line Sletner Lillomarka OL 1.05.38 +26.32 16.29  
8 Paula Berstad Heming Orientering 1.16.56 +37.50 19.19  
  Audrun Utskarpen IL GeoForm brutt      
  Lene Colquhoun Lillomarka OL ikke startet      

D 50-

2 900 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jorun Ruud Asker Skiklubb 26.18   9.04  
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 29.06 +2.48 10.02  
3 Marianne Njåstein Tyrving IL 32.07 +5.49 11.04  
4 Nora Skauen Tyrving IL 32.48 +6.30 11.18  
5 Tove Heimdal Konnerud IL 33.03 +6.45 11.23  
6 Trine Oldernes Lillomarka OL 34.33 +8.15 11.54  
7 Kari Madslien Nydalens SK 35.07 +8.49 12.06  
8 Marit B. Eithun Nittedal OL 35.33 +9.15 12.15  
9 Hege Feiring Tyrving IL 36.37 +10.19 12.37  
10 Ida Syversen Røyken OL 37.05 +10.47 12.47  
11 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 37.35 +11.17 12.57  
12 Kathrine Lunøe Nydalens SK 40.12 +13.54 13.51  
13 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 41.41 +15.23 14.22  
14 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 46.26 +20.08 16.00  
15 Katrine Holen Østmarka OK 1.00.48 +34.30 20.57  
  Eldri Holo Fossum IF brutt      
  Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet      

D 55-

2 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 32.27   11.11  
2 Linda Hanssen Østmarka OK 34.45 +2.18 11.58  
3 Vanja Staff OL Toten-Troll 37.29 +5.02 12.55  
4 Anne Berit Eid Nydalens SK 40.57 +8.30 14.07  
5 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 48.36 +16.09 16.45  
6 Ingrid Nermoen Østmarka OK 49.43 +17.16 17.08  
7 Britt Laila Nilsgård Røros IL 51.18 +18.51 17.41  
8 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 51.24 +18.57 17.43  
9 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 1.02.47 +30.20 21.38  
  Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering brutt      
  Anne Dahl Nydalens SK ikke startet      

D 60-

2 110 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 25.42   12.10  
2 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 31.12 +5.30 14.47  
3 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 33.42 +8.00 15.58  

D 65-

2 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 32.53   15.35  
2 Inger Finstad Raumar Orientering 38.39 +5.46 18.19  

D 80-

2 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 41.50   19.49  

H 9-10

2 340 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Iver Aarseth Nydalens SK 28.26   12.09  
  Jo Bogstrand Ingvaldsen Nittedal OL 31.45   13.34  
  Christian Berge Gjellestad Nydalens SK 38.02   16.15  
  Herman Finstad Land Tyrving IL 28.33   12.12  
  Odin Vie Strisland Fossum IF 43.51   18.44  
  Simen Ånensen Oppsal Orientering 35.46   15.17  
  Linus Mestad Hansen Lillomarka OL diskvalifisert      
  Rasmus Mjøsund Nydalens SK ikke startet      
  Ole Jacob Myklebust IL Koll ikke startet      

H 11-12

2 370 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sondre Hafskjold Nydalens SK 28.24   11.58  
0 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 40.33   17.06  
0 Jacob Finstad Land Tyrving IL 26.53   11.20  
0 Josef Öhman Gjø-Vard OL 25.59   10.57  
0 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 44.48   18.54  
0 Silas Mestad Hansen Lillomarka OL 1.58.29   49.59  
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 32.33   13.44  
0 Jørgen Ler Fet OL 34.14   14.26  
0 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 28.19   11.56  
  Sigmund Ølstad Fet OL diskvalifisert      
  Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering diskvalifisert      
  Gaute Skjønhaug Fet OL diskvalifisert      
  Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb ikke startet      
  Ask Felland Sætnan Fossum IF ikke startet      
  Eskil Olaussen Oppsal Orientering ikke startet      

H 11-12N

2 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sofus Mestad Hansen Lillomarka OL 27.48   12.59  

H 13-14

2 540 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 20.13   7.57  
2 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 22.49 +2.36 8.58  
3 Martin Christoffer Borg IL Koll 23.31 +3.18 9.15  
4 Jonas Hicken IL Koll 25.29 +5.16 10.01  
5 Even Lien Gjø-Vard OL 25.51 +5.38 10.10  
6 Håvard Eik Raumar Orientering 27.27 +7.14 10.48  
7 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 28.55 +8.42 11.23  
8 Eskil Brænden Lillomarka OL 29.16 +9.03 11.31  
9 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 30.33 +10.20 12.01  
10 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 31.50 +11.37 12.31  
11 Mons Sætre-Lorentzen Fet OL 33.20 +13.07 13.07  
12 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 33.49 +13.36 13.18  
13 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 33.57 +13.44 13.21  
14 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 35.36 +15.23 14.00  
15 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 40.19 +20.06 15.52  
16 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 41.23 +21.10 16.17  
17 Max Skjerpen Huseby Nydalens SK 42.52 +22.39 16.52  
18 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 51.25 +31.12 20.14  
19 Erlend Otterlei Østmarka OK 53.50 +33.37 21.11  
20 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 55.57 +35.44 22.01  
  Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL diskvalifisert      
  Mathias Linløkken Østmarka OK diskvalifisert      
  Einar Østvold Heming Orientering ikke startet      
  Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK ikke startet      
  Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL ikke startet      
  Henrik Nyberg Asker Skiklubb ikke startet      

H 13-16C

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linus Mjøsund Nydalens SK 28.44   11.58  
2 Even Engh Raumar Orientering 31.33 +2.49 13.08  
3 Elias Andenæs Asker Skiklubb 33.53 +5.09 14.07  
4 Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 49.30 +20.46 20.37  
5 Eskil Hafskjold Nydalens SK 1.00.58 +32.14 25.24  

H 15-16

3 420 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 25.56   7.34  
2 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 26.22 +0.26 7.42  
3 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 28.39 +2.43 8.22  
4 Gaute Bergan Nydalens SK 30.05 +4.09 8.47  
5 Sindre Vie Strisland Fossum IF 30.20 +4.24 8.52  
6 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 30.24 +4.28 8.53  
7 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 30.29 +4.33 8.54  
8 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 32.15 +6.19 9.25  
9 Eirik Vie Strisland Fossum IF 32.17 +6.21 9.26  
10 Mikkel Berglund Ringerike OL 32.27 +6.31 9.29  
11 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 32.54 +6.58 9.37  
12 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 33.53 +7.57 9.54  
13 Christian Fredrik Borg IL Koll 34.29 +8.33 10.04  
14 Jakob Rastad Asker Skiklubb 34.40 +8.44 10.08  
15 Elias Stubberud Nydalens SK 34.51 +8.55 10.11  
16 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 37.03 +11.07 10.50  
17 Ask Olaussen Oppsal Orientering 38.25 +12.29 11.13  
18 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 38.59 +13.03 11.23  
19 Birk Felland Sætnan Fossum IF 40.06 +14.10 11.43  
20 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 43.06 +17.10 12.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
21 Harald Mansaas Fet OL 43.13 +17.17 12.38  
22 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 44.52 +18.56 13.07  
23 Jonas Myhr Asker Skiklubb 46.21 +20.25 13.33  
24 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 55.08 +29.12 16.07  
25 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 56.30 +30.34 16.31  
26 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 56.41 +30.45 16.34  
27 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1.23.27 +57.31 24.24  
  Rolf Andreas Berg Nydalens SK diskvalifisert      

H 17-

5 130 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 30.59   6.02  
2 Asgeir Mjøsund Nydalens SK 35.21 +4.22 6.53  
3 Styrk Hundseid Kamsvåg Tyrving IL 35.26 +4.27 6.54  
4 Søren Bobach Dansk Orienterings-Forbund 35.44 +4.45 6.57  
5 Steinar Kollerud Lillomarka OL 35.59 +5.00 7.00  
6 Aslak Heimdal Konnerud IL 36.10 +5.11 7.03  
7 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 36.11 +5.12 7.03  
8 Haakon Ingvaldsen Nittedal OL 37.21 +6.22 7.16  
9 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 38.21 +7.22 7.28  
10 Beat Roth Nydalens SK 38.24 +7.25 7.29  
11 Lars Young Vik Nydalens SK 39.18 +8.19 7.39  
12 Henrik Drange Ruud Røyken OL 39.21 +8.22 7.40  
13 Felix Finsrud Asker Skiklubb 40.04 +9.05 7.48  
14 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 40.23 +9.24 7.52  
15 Kenneth Buch Dansk Orienterings-Forbund 40.24 +9.25 7.52  
16 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 40.29 +9.30 7.53  
17 Christian Schive Nydalens SK 40.34 +9.35 7.54  
18 Niklas Ingwersen Dansk Orienterings-Forbund 40.49 +9.50 7.57  
19 Øyvind Lund Raumar Orientering 42.21 +11.22 8.15  
20 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 43.52 +12.53 8.33  
21 Onno Verberne OL Toten-Troll 47.00 +16.01 9.09  
22 Pål Skogedal Asker Skiklubb 48.54 +17.55 9.31  
23 Lars Berglund Ringerike OL 49.49 +18.50 9.42  
24 Stein H. Hagen Fossum IF 52.21 +21.22 10.12  
25 Martin Birkelund Asker Skiklubb 54.02 +23.03 10.31  
26 Morten Fredh OK Moss 58.32 +27.33 11.24  
27 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 1.03.31 +32.32 12.22  
28 Jan Andreas Edstrøm Oppsal Orientering 1.04.49 +33.50 12.38  
29 Håvard Gundersen Raumar Orientering 1.25.32 +54.33 16.40  
30 Kim Aleksander Hammer Iversen Østmarka OK 1.32.39 +1.01.40 18.03  
  Jason Krogh-Pedersen Dansk Orienterings-Forbund diskvalifisert      
  August Syrdal Øen Heming Orientering ikke startet      
  Audun Bergan Nydalens SK ikke startet      
  Kristoffer Jacobsen Tyrving IL ikke startet      
  Jostein Svaland Dale Vang OL ikke startet      
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF ikke startet      

H 17-B

2 740 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erik Næss Østmarka OK 32.06   11.42  
2 Christopher G Høe Raumar Orientering 38.51 +6.45 14.10  

H 17-N

2 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 22.36   9.18  

H 40-

4 290 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 34.30   8.02  
2 Erling Hobøl Oppsal Orientering 54.13 +19.43 12.38  
3 Aksel Olsen Asker Skiklubb 55.22 +20.52 12.54  
4 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 11.52.00 +11.17.30 2.45.58  

H 45-

4 290 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magne Omestad Nydalens SK 35.11   8.12  
2 Martin Øhman Gjø-Vard OL 36.04 +0.53 8.24  
3 Jørn Sønsterudbråten Lillomarka OL 36.41 +1.30 8.33  
4 Bjørn Hauge Nydalens SK 38.37 +3.26 9.00  
5 Johan Jebsen Heming Orientering 39.47 +4.36 9.16  
6 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 41.19 +6.08 9.37  
7 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 42.01 +6.50 9.47  
8 Pål Sommerhein Fossum IF 42.23 +7.12 9.52  
9 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 47.46 +12.35 11.08  
10 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 48.15 +13.04 11.14  
11 Kyrre Gran Fet OL 51.11 +16.00 11.55  
12 Olav Hasaas Fossum IF 51.29 +16.18 12.00  
13 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 52.33 +17.22 12.14  
14 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 52.50 +17.39 12.18  
15 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 1.10.19 +35.08 16.23  
16 Knut Johan Winsvold Østmarka OK 1.11.59 +36.48 16.46  

H 50-

3 400 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Iver Bakken Nydalens SK 29.30   8.40  
2 Arild Andresen Fossum IF 31.21 +1.51 9.13  
3 Knut Erling Øen Heming Orientering 32.22 +2.52 9.31  
4 Christian Grotnes Tyrving IL 32.36 +3.06 9.35  
5 Hans Arild Skjevdal Røros IL 32.44 +3.14 9.37  
6 Jostein Haug OL Vallset/Stange 34.00 +4.30 10.00  
7 Guttorm Egge IL GeoForm 34.02 +4.32 10.00  
8 Nils Bergan Nydalens SK 35.18 +5.48 10.22  
9 Terje Blindheim Lillomarka OL 35.42 +6.12 10.30  
10 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 36.08 +6.38 10.37  
11 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 36.46 +7.16 10.48  
12 Frode Strisland Fossum IF 36.51 +7.21 10.50  
13 Christian Jomaas Fossum IF 36.58 +7.28 10.52  
14 Fredrik Høyer Fossum IF 43.16 +13.46 12.43  
15 Rolf Hustvedt Oppsal Orientering 44.41 +15.11 13.08  
16 Anders Flågen Heming Orientering 45.27 +15.57 13.22  
17 Terje Linløkken Østmarka OK 47.32 +18.02 13.58  
18 Jens Christian Holst Tyrving IL 51.14 +21.44 15.04  
19 Roger Østvold Heming Orientering 55.43 +26.13 16.23  
20 Geir Bråten Vegårshei IL 56.37 +27.07 16.39  
  Pål Myklebust IL Koll brutt      
  Einar Lunøe Nydalens SK ikke startet      
  Øyvind Schjelderup Wing OK ikke startet      
  Svein Otterlei Østmarka OK ikke startet      

H 55-

3 400 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øystein Holo Fossum IF 29.49   8.46  
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 30.11 +0.22 8.52  
3 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 30.39 +0.50 9.00  
4 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 31.15 +1.26 9.11  
5 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 32.46 +2.57 9.38  
6 Arne Fossheim Asker Skiklubb 33.14 +3.25 9.46  
7 Jan-Ove Bråthen OK Øst 34.45 +4.56 10.13  
8 Håkon Jendal Fossum IF 36.29 +6.40 10.43  
9 Roar Bye Modum OL 37.59 +8.10 11.10  
10 Øyvind Helmersen Fet OL 38.55 +9.06 11.26  
11 Trygve Rognstad Hadeland OL 39.34 +9.45 11.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
12 Andreas Huber Hamar OK 39.49 +10.00 11.42  
13 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 39.53 +10.04 11.43  
14 Stein Arne Negård Vang OL 43.43 +13.54 12.51  
15 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 49.05 +19.16 14.26  
16 Tom Rådahl Tyrving IL 1.05.27 +35.38 19.15  

H 60-

2 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 26.35   9.10  
2 Hallvard Fjær Lillomarka OL 30.12 +3.37 10.24  
3 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 30.39 +4.04 10.34  
4 Einar Jensen Nydalens SK 31.05 +4.30 10.43  
5 Lars Hjermstad Fossum IF 31.08 +4.33 10.44  
6 Petter Gullikstad Røros IL 32.03 +5.28 11.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
7 Geir Holm Gundersen Konnerud IL 33.02 +6.27 11.23  
8 John Hofoss Hadeland OL 39.34 +12.59 13.38  
9 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 47.01 +20.26 16.12  
  Bjørn Willadssen Heming Orientering ikke startet      
  Øyvind Sørlie Hadeland OL ikke startet      

H 65-

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 24.12   8.20  
2 Svein S Jacobsen Tyrving IL 30.17 +6.05 10.26  
3 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 30.36 +6.24 10.33  
4 Petter Næss Oppsal Orientering 32.35 +8.23 11.14  
5 Are Eriksen Oslostudentenes IK 36.32 +12.20 12.35  
6 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 40.14 +16.02 13.52  
7 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 41.05 +16.53 14.10  
8 Tor Trøan Hadeland OL 41.13 +17.01 14.12  

H 70-

2 110 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 21.37   10.14  
2 Helge Revhaug Ringerike OL 23.05 +1.28 10.56  
3 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 23.38 +2.01 11.12  
4 John Thomas Petersen Nittedal OL 29.29 +7.52 13.58  
5 Odd Gundersen Raumar Orientering 32.34 +10.57 15.26  

H 75-

2 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 22.28   10.38  
2 Olav Høiås Vang OL 36.26 +13.58 17.16  

H 80-

2 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Haug Ruud Raumar Orientering 35.00   16.35  
2 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 40.12 +5.12 19.03  
  Kristian Omestad Kristiansand OK ikke startet      

Direkte C

2 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dolf Okkerman NOTEAM 27.53   11.37  
2 Anders Gauslaa Rond OL 30.33 +2.40 12.43  
3 Ingrid Kjerkreit Heming Orientering 35.20 +7.27 14.43  
4 Hilde Solli Kvikstad OL Toten-Troll 35.38 +7.45 14.50  
5 Per Rune Lam Tyrving IL 35.51 +7.58 14.56  
6 Hege Norstad Maribo Raumar Orientering 38.44 +10.51 16.08  
7 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 43.33 +15.40 18.08  
8 Silje Sætre Fet OL 45.15 +17.22 18.51  
9 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 48.23 +20.30 20.09  
10 Tor Simonsen OK Moss 50.39 +22.46 21.06  
11 Andreas Hansen NOTEAM 1.04.39 +36.46 26.56  
12 Linda Jacobsen NOTEAM 1.32.00 +1.04.07 38.20  
13 Richard Johnsen NOTEAM 1.32.03 +1.04.10 38.21  
  Terje Throndsen Nittedal OL diskvalifisert      

Direkte B

2 740 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sverre Strand Lierbygda OL 24.54   9.05  
2 Mats Byfuglien NOTEAM 37.56 +13.02 13.50  
3 Per Stefferud Tyrving IL 39.02 +14.08 14.14  
4 Rolf Berg Nydalens SK 42.15 +17.21 15.25  
5 Ingrid Skaaper Nydalens SK 44.59 +20.05 16.25  
6 Lene Margrethe Sætaberget NOTEAM 45.46 +20.52 16.42  
7 Thomas Berg Tyrving IL 46.30 +21.36 16.58  
8 Tone Vollen Rond OL 47.06 +22.12 17.11  
9 Jane Karine Helmersen Fet OL 50.49 +25.55 18.32  
10 Hanne Brende Fossum IF 53.34 +28.40 19.32  
11 Beate Undeberget Oppsal Orientering 53.42 +28.48 19.35  
12 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 1.05.54 +41.00 24.03  
13 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 1.20.00 +55.06 29.11  
14 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 1.20.14 +55.20 29.16  
  Kyrre Sataøen Rond OL ikke startet      

Direkte AK

2 900 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håkon Davevad Ås-NMBU Orientering 24.45   8.32  
2 Jøran Kristensen Heming Orientering 29.43 +4.58 10.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Per Kristian Ekeberg Tyrving IL 31.25 +6.40 10.50  
4 Amelie Aamidt Oppsal Orientering 34.34 +9.49 11.55  
5 Reidar Fossum Asker Skiklubb 41.47 +17.02 14.24  
6 Nils Henrik Jendal Fossum IF 42.03 +17.18 14.30  
7 Per Fossen Heming Orientering 42.09 +17.24 14.32  
8 Terje Brende Fossum IF 43.01 +18.16 14.50  
9 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 45.40 +20.55 15.44  
10 Hallvard Ber Tyrving IL 47.35 +22.50 16.24  
11 Are Niåstein Tyrving IL 49.17 +24.32 16.59  
12 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 49.46 +25.01 17.09  
13 Ingunn Helliesen NOTEAM 51.54 +27.09 17.53  
14 Hanne Fredheim Lillomarka OL 52.37 +27.52 18.08  
15 Solveig Sørlien Vang OL 54.25 +29.40 18.45  
16 Haakon Dolven Asker Skiklubb 54.50 +30.05 18.54  
17 Kristin Vollen Sataøen Rond OL 57.17 +32.32 19.45  
18 Ivar Mestad Røyken OL 59.22 +34.37 20.28  
19 Randi Budahl Fet OL 1.02.48 +38.03 21.39  
  Stian Sørlie Raumar Orientering brutt      
  Siv Susanne Jystad Østmarka OK ikke startet      
  Lotta Myhre IL Koll ikke startet      
  Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb ikke startet      

Direkte AL

3 980 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øystein Rastad Asker Skiklubb 31.35   7.56  
2 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 33.32 +1.57 8.25  
3 Thomas Bedin Indre Østfold OK 35.15 +3.40 8.51  
4 Bjørn Anders Elågen Heming Orientering 35.30 +3.55 8.55  
5 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 36.34 +4.59 9.11  
6 Pål Stenberg Vang OL 36.49 +5.14 9.15  
7 Runar Hafskjold Nydalens SK 37.40 +6.05 9.27  
8 Børge Pedersen Nydalens SK 37.42 +6.07 9.28  
9 Truls Kvaase Bækkelagets SK 38.33 +6.58 9.41  
10 Bjørn Martini Asker Skiklubb 38.52 +7.17 9.45  
11 Thomas Johanson Heming Orientering 39.11 +7.36 9.50  
12 Anja Berge Gjellestad Nydalens SK 42.03 +10.28 10.33  
13 Kine Dirro Måren OK 42.26 +10.51 10.39  
14 Vidar Strand Lierbygda OL 42.57 +11.22 10.47  
15 Steinar Eastwood Lillomarka OL 45.24 +13.49 11.24  
16 Eirik Jørgensen Tyrving IL 45.36 +14.01 11.27  
17 Ole Inge Rismoen NOTEAM 46.04 +14.29 11.34  
18 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 47.44 +16.09 11.59  
19 Bjørn Christensen Østmarka OK 48.09 +16.34 12.05  
20 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 49.49 +18.14 12.31  
21 Espen Jernberg Nydalens SK 51.40 +20.05 12.58  
22 Jon Solsrud Nydalens SK 51.54 +20.19 13.02  
23 Ivar Mølnvik Fossum IF 51.57 +20.22 13.03  
24 Ingeborg Ødegård Bækkelagets SK 52.12 +20.37 13.06  
25 einar Startnr Nydalens SK 53.15 +21.40 13.22  
26 Elena Grand Lillomarka OL 53.49 +22.14 13.31  
27 Per Ola Ulseth Nydalens SK 56.29 +24.54 14.11  
28 Bernt Gjellestad Nydalens SK 57.18 +25.43 14.23  
29 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 57.41 +26.06 14.29  
30 Jan-Henrik  Nilsen Oppsal Orientering 58.20 +26.45 14.39  
31 Steinar Hansen Lillomarka OL 58.39 +27.04 14.44  
32 Christer Andersson NOTEAM 1.00.14 +28.39 15.08  
33 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 1.02.39 +31.04 15.44  
34 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 1.02.44 +31.09 15.45  
35 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1.11.37 +40.02 17.59  
36 Torleif Galteland Asker Skiklubb 1.16.53 +45.18 19.19  
37 Mariell Arntzen NOTEAM 1.19.14 +47.39 19.54  
38 Aase Mestad Lillomarka OL 1.27.38 +56.03 22.01  
  Elise Hafskjold Nydalens SK brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +