Resultater Romeriksløpet - KM Akershus og Oslo Mellomdistanse 2017



Resultater Romeriksløpet - KM Akershus og Oslo Mellomdistanse
Ullensaker, Akershus - 3. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 390 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Elmer Blom Fet OL 23:11   16:40
  Olaf Blom-Hagen Fossum IF 10:21   7:26
  William Bæren Lillomarka OL 34:57   25:08
  Eline Eggen Andreassen Raumar Orientering 11:16   8:06
  Emma Margrethe Finstad Sentrum OK 18:09   13:03
  Maren Julie Finstad Sentrum OK 25:47   18:32
  Erle Fosstveit Raumar Orientering 29:16   21:03
  Olav Grevstad Fossum IF 12:04   8:40
  August Grontoft Tjoflot Oppsal Orientering 19:32   14:03
  Kristin Haugen Øgaard Raumar Orientering 20:58   15:05
  Ole Andreas Hynne Raumar Orientering 8:39   6:13
  Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 14:11   10:12
  Kristoffer Katla Fossum IF 9:20   6:42
  Andrea Kongsberg IL Tyrving 15:22   11:03
  Maria Kongsberg IL Tyrving 15:28   11:07
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 20:18   14:36
  Per Magnus Lynne Raumar Orientering 19:09   13:46
  Casper Mayer IL Tyrving 33:44   24:16
  Mary Eleanor McLachlan-Reistanbakk Raumar Orientering 19:09   13:46
  Therese Moe Landén Raumar Orientering 24:50   17:51
  Elias Molund IL Tyrving 27:34   19:49
  Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 12:20   8:52
  Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK 14:51   10:41
  Esten Valentin Nybråten IL Tyrving 15:18   11:00
  Max Alexander Nybråten IL Tyrving 11:26   8:13
  Elias Azagra Næss Nydalens SK 13:41   9:50
  Tuva Nørve Raumar Orientering 36:46   26:27
  Eskil Olaussen Oppsal Orientering 14:41   10:33
  Aksel Samsing Rue Raumar Orientering 22:32   16:12
  Karl Rådahl IL Tyrving 16:08   11:36
  Oda Sandvik Raumar Orientering 20:14   14:33
  Sara-Sofie Larsen Simonsen OK Øst 28:18   20:21
  Per Taje Skeie Raumar Orientering 23:06   16:37
  Silje Andresen Skotte Fossum IF 12:19   8:51
  Oline Soma Slåstad Raumar Orientering 15:59   11:29
  Simen Ånensen Oppsal Orientering 32:53   23:39
  Anita Hvam Raumar Orientering diskvalifisert    
  Amund Sandvik Raumar Orientering diskvalifisert    
  Ingrid Øksnes Raumar Orientering diskvalifisert    
  Martin Amlie Brenna Heming Orientering ikke startet    

D -10

1 530 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Hermine Odden Måren OK 42:09   27:32
  Isolde Odden Måren OK 44:21   28:59
  Helene Scheele Nydalens SK 10:34   6:54

D 11-12

1 580 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 12:42   8:02
2 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 13:15 +0:33 8:23
3 Marie Scheele Nydalens SK 14:00 +1:18 8:51
4 Mari Aarseth Nydalens SK 14:34 +1:52 9:13
5 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 15:05 +2:23 9:32
6 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 15:46 +3:04 9:58
7 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 16:24 +3:42 10:22
8 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 16:51 +4:09 10:39
9 Martha Wisløff Asker Skiklubb 21:14 +8:32 13:26
10 Pauline Myklebust IL Koll 21:23 +8:41 13:32
11 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 24:33 +11:51 15:32
12 Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 24:48 +12:06 15:41
13 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 25:37 +12:55 16:12
14 Mari Kalleson Oppsal Orientering 27:05 +14:23 17:08
15 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 37:28 +24:46 23:42
  Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering ikke startet    
  Nora Sørberg Raumar Orientering ikke startet    
  Signe Holo Fossum IF ikke startet    
  Pernille Nor-Woll Østmarka OK ikke startet    
  Elise Nilsen Berg Fossum IF ikke startet    
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK ikke startet    

D 11-12N

1 390 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Sandvik Raumar Orientering 9:50   7:04
2 Sara Sandvik Raumar Orientering 10:49 +0:59 7:46
3 Thea Flatås Raumar Orientering 10:52 +1:02 7:49

D 13-14

2 530 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 21:46   8:36
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 24:22 +2:36 9:37
3 Ida Marie Flågen Heming Orientering 25:27 +3:41 10:03
4 Astrid Rognstad Hadeland OL 27:46 +6:00 10:58
5 Mari Brende Fossum IF 27:57 +6:11 11:02
6 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 28:04 +6:18 11:05
7 Frida Solsrud Nydalens SK 29:44 +7:58 11:45
8 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 30:43 +8:57 12:08
9 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 31:41 +9:55 12:31
10 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 33:38 +11:52 13:17
11 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 35:16 +13:30 13:56
12 Noor Dirro-Helu Måren OK 41:17 +19:31 16:19
13 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 42:09 +20:23 16:39
14 Karen Skauge Heming Orientering 43:52 +22:06 17:20
15 Linnea Holst IL Tyrving 1:02:12 +40:26 24:35
16 Anna Nakkim Bækkelagets SK 1:42:38 +1:20:52 40:33
17 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 2:02:38 +1:40:52 48:28
  Hannah Syrdal Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Marie Saugestad Nydalens SK diskvalifisert    
  Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Ella Berstad Heming Orientering ikke startet    

D 13-16C

1 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Berntzen Fet OL 14:35   9:13
2 Sara Molund IL Tyrving 16:57 +2:22 10:43
  Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF diskvalifisert    

D 13-16N

1 390 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrea H. Rogndokken Fet OL 12:47   9:11

D 15-16

2 530 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 27:25   10:50
2 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 28:04 +0:39 11:05
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 31:08 +3:43 12:18
4 Maya Arnesen Heming Orientering 33:17 +5:52 13:09
5 Marie Liland Nydalens SK 36:44 +9:19 14:31
6 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 37:00 +9:35 14:37
7 Tina Kalleson Oppsal Orientering 37:50 +10:25 14:57
8 Mina Jørgensen IL Tyrving 39:22 +11:57 15:33
9 Ada Wulfsberg Nydalens SK 39:37 +12:12 15:39
10 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 41:10 +13:45 16:16
11 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 41:34 +14:09 16:25
11 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 41:34 +14:09 16:25
13 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 43:08 +15:43 17:02
14 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 45:38 +18:13 18:02
15 Ea Lunøe Nydalens SK 49:07 +21:42 19:24
16 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 50:02 +22:37 19:46
17 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 54:56 +27:31 21:42
18 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:00:04 +32:39 23:44
  Amélie Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Kristine Eide Rapp Raumar Orientering ikke startet    
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Carmen Dirro Måren OK ikke startet    
  Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK ikke startet    

D 15-16B

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Karoline Egner Granerud Asker Skiklubb ikke startet    

D 17-C

1 580 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lena Henriksson IL Tyrving 36:00   22:47
2 Beatriz Azagra Nydalens SK 45:05 +9:05 28:32

D 17-N

1 390 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Simonsen OK Øst 28:54   20:47

D 17-B

2 530 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jane Karine Helmersen Fet OL 34:45   13:44
2 Laila Eriksen Blom Fet OL 39:07 +4:22 15:27
3 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 41:26 +6:41 16:22

D 17-18

3 320 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Strand Asker Skiklubb 33:21   10:02
2 Åsne Naadland Holo Fossum IF 37:52 +4:31 11:24
3 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 40:47 +7:26 12:17
4 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 44:06 +10:45 13:16
5 Synne Skjærstein IL Tyrving 45:33 +12:12 13:43
6 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 45:59 +12:38 13:51
7 Linn Mei Waaler Måren OK 47:00 +13:39 14:09
8 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 47:08 +13:47 14:11
9 Solveig Eline Berg IL Tyrving 56:20 +22:59 16:58
10 Julie Bakke Fossum IF 1:05:23 +32:02 19:41
  Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF diskvalifisert    
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Hedda Skatvedt Raumar Orientering ikke startet    

D 19-20

3 680 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 34:43   9:26
2 Astrid Fiskum IL Tyrving 58:50 +24:07 15:59
3 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:13:59 +39:16 20:06
  Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert    

D 21-

4 320 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 30:50   7:08
2 Marte Narum Nydalens SK 34:22 +3:32 7:57
3 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 35:32 +4:42 8:13
4 Siri Ulvestad Nydalens SK 35:57 +5:07 8:19
5 Maria Jonsson Nydalens SK 39:25 +8:35 9:07
6 Ida Tiltnes IL Tyrving 41:04 +10:14 9:30
7 Nicole Ragvin Nydalens SK 43:07 +12:17 9:58
8 Linn Hokholt IL Tyrving 43:48 +12:58 10:08
9 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 45:18 +14:28 10:29
10 Cristina Luis Nydalens SK 59:54 +29:04 13:51
  Åsne Skram Trømborg NTNUI diskvalifisert    
  Kristine Fjeldbo IL Tyrving ikke startet    

D 35-

3 680 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Lund Nittedal OL 1:13:53   20:04

D 40-

3 680 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 32:44   8:53
2 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 38:25 +5:41 10:26
3 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 43:15 +10:31 11:45
4 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 47:45 +15:01 12:58
5 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 48:12 +15:28 13:05
6 Elin Kalleson Oppsal Orientering 48:46 +16:02 13:15
7 Mari Taraldrud Sentrum OK 1:06:02 +33:18 17:56
  Kine Odden Måren OK diskvalifisert    

D 45-

3 040 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 27:56   9:11
2 Siri Størmer Nydalens SK 28:27 +0:31 9:21
3 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 29:34 +1:38 9:43
4 Else Kari Scheele Nydalens SK 31:49 +3:53 10:27
5 Hege Feiring IL Tyrving 32:12 +4:16 10:35
6 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 34:32 +6:36 11:21
7 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 37:36 +9:40 12:22
8 Marit Egner Asker Skiklubb 43:10 +15:14 14:11
9 Trine Oldernes Lillomarka OL 48:10 +20:14 15:50
10 Ann Elin Flågen Heming Orientering 50:48 +22:52 16:42
11 Marit Tørudbakken Jendal Fossum IF 55:43 +27:47 18:19
12 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 1:02:32 +34:36 20:34
  Katrine Bakke Fossum IF ikke startet    

D 50-

3 040 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Njåstein IL Tyrving 29:38   9:44
2 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 34:14 +4:36 11:15
3 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 35:26 +5:48 11:39
4 Kjersti Hov Fossum IF 36:44 +7:06 12:05
5 Doris Larsson Lillomarka OL 37:03 +7:25 12:11
6 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 39:43 +10:05 13:03
7 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 40:45 +11:07 13:24
8 Kathrine Lunøe Nydalens SK 42:38 +13:00 14:01
9 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 46:36 +16:58 15:19
10 Maria Persson Asker Skiklubb 48:21 +18:43 15:54
11 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 58:28 +28:50 19:13
12 Anna Göhlman IL Tyrving 1:07:18 +37:40 22:08

D 55-

2 620 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 34:00   12:58
2 Berit Berge IL Tyrving 37:13 +3:13 14:12
3 Helena Stubberud Nydalens SK 41:52 +7:52 15:58
4 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 46:48 +12:48 17:51
5 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 48:14 +14:14 18:24
6 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:01:07 +27:07 23:19

D 65-

1 820 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 27:47   15:15
2 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 33:32 +5:45 18:25

D 70-

1 820 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 31:56   17:32
2 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 49:45 +17:49 27:20

D 80-

1 820 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 41:34   22:50

H -10

1 530 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Håvard Endresen Måren OK 19:11   12:32
0 Håkon Juell Larsen IL Tyrving 26:42 +7:31 17:27
0 Sigmund Ølstad Fet OL 14:45   9:38
0 Magnus Molund IL Tyrving 14:44   9:37
  Ask Felland Sætnan Fossum IF ikke startet    

H 11-12

1 580 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Christoffer Borg IL Koll 9:43   6:08
2 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 12:33 +2:50 7:56
3 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 13:27 +3:44 8:30
4 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 13:35 +3:52 8:35
5 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 13:37 +3:54 8:37
6 Mathias Linløkken Østmarka OK 13:54 +4:11 8:47
7 Even Lien Gjø-Vard OL 14:33 +4:50 9:12
8 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 15:07 +5:24 9:34
9 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 15:19 +5:36 9:41
10 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 16:42 +6:59 10:34
11 Mons Sætre-Lorentzen Fet OL 16:44 +7:01 10:35
12 Brage Fosstveit Raumar Orientering 17:56 +8:13 11:21
13 Erlend Bakke Fossum IF 21:08 +11:25 13:22
14 Marius Juell Larsen IL Tyrving 22:03 +12:20 13:57
15 Andreas Sandernes Østmarka OK 22:42 +12:59 14:22
16 Jonas Mayer IL Tyrving 24:05 +14:22 15:14
17 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 25:23 +15:40 16:03
18 Alexander Sletten Raumar Orientering 25:38 +15:55 16:13
  Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 11-12N

1 390 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Moe Landén Raumar Orientering 8:44   6:16
2 Erlend Otterlei Østmarka OK 15:34 +6:50 11:11
3 Thomas Ryen Raumar Orientering 22:39 +13:55 16:17

H 13-14

2 640 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 21:29   8:08
2 Elia Thorvik Nydalens SK 24:06 +2:37 9:07
3 Jonas Myhr Asker Skiklubb 24:34 +3:05 9:18
4 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 24:47 +3:18 9:23
5 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 24:58 +3:29 9:27
6 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 25:50 +4:21 9:47
7 Elias Stubberud Nydalens SK 26:37 +5:08 10:04
8 Philip Romøren Fossum IF 31:08 +9:39 11:47
9 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 31:30 +10:01 11:55
10 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 32:52 +11:23 12:26
11 Sindre Vie Strisland Fossum IF 32:58 +11:29 12:29
12 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 35:58 +14:29 13:37
13 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 36:39 +15:10 13:52
14 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 41:03 +19:34 15:32
15 Lars Lien Gjø-Vard OL 41:26 +19:57 15:41
16 Børge Nilsen Berg Fossum IF 42:39 +21:10 16:09
17 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 43:21 +21:52 16:25
18 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 43:24 +21:55 16:26
19 Jonas Krogh Oppsal Orientering 43:39 +22:10 16:32
20 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 47:32 +26:03 18:00
21 Ask Olaussen Oppsal Orientering 48:08 +26:39 18:13
22 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 50:03 +28:34 18:57
23 Birk Felland Sætnan Fossum IF 56:12 +34:43 21:17
24 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 57:12 +35:43 21:40
25 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 1:03:18 +41:49 23:58
26 Magnus Endresen Måren OK 1:07:25 +45:56 25:32
27 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:09:27 +47:58 26:18
  Eirik Vie Strisland Fossum IF diskvalifisert    
  Jonas Aarseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Daniel Azagra Næss Nydalens SK ikke startet    
  Tarje Espelin Asker Skiklubb ikke startet    
  Axel Aalde Nydalens SK ikke startet    

H 13-16C

1 580 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 21:59   13:54
2 Jakob Gilljam Østmarka OK 24:22 +2:23 15:25
  Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering ikke startet    
  Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering ikke startet    
  Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering ikke startet    

H 15-16

3 680 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Young Vik Nydalens SK 29:57   8:08
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 30:38 +0:41 8:19
2 Isak Jonsson Nydalens SK 30:38 +0:41 8:19
4 Sivert Sande Kverme Fossum IF 38:51 +8:54 10:33
5 Ferdinand Fremming Heming Orientering 40:20 +10:23 10:57
6 Ådne Skjærstein IL Tyrving 42:52 +12:55 11:38
7 August Syrdal Øen Heming Orientering 44:33 +14:36 12:06
8 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 44:39 +14:42 12:07
9 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 44:52 +14:55 12:11
10 Christoffer Sletten Raumar Orientering 45:06 +15:09 12:15
11 Eivind Berner Myhre Fossum IF 46:25 +16:28 12:36
12 Anders Horvei Raumar Orientering 47:19 +17:22 12:51
13 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 47:51 +17:54 13:00
14 Tobias Espedal Nydalens SK 53:56 +23:59 14:39
15 Simen Fritzner Nittedal OL 54:24 +24:27 14:46
16 Marius Bakke Fossum IF 54:51 +24:54 14:54
17 Kristian Østermann Heming Orientering 56:30 +26:33 15:21
18 Mikkel Katla Fossum IF 57:24 +27:27 15:35
19 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 1:02:14 +32:17 16:54
20 Simen Elvhaug Raumar Orientering 1:04:33 +34:36 17:32
21 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:12:10 +42:13 19:36
22 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 1:26:03 +56:06 23:22
  John Otterlei Østmarka OK diskvalifisert    
  Felix Finsrud Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert    
  Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering ikke startet    

H 15-16B

2 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Gisholt Fossum IF 38:23   15:10

H 17-C

1 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Finstad Sentrum OK 12:30   7:54
2 Stian Lillegård Lillomarka OL 12:50 +0:20 8:07
3 Raymond Berntzen Fet OL 13:22 +0:52 8:27

H 17-B

2 530 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jarle Rogndokken Fet OL 32:34   12:52
2 Kristian Næss Nydalens SK 38:07 +5:33 15:03
3 Rolf Berg Nydalens SK 44:30 +11:56 17:35

H 17-18

4 320 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Jonsson Nydalens SK 29:47   6:53
2 Lukas Liland Nydalens SK 33:24 +3:37 7:43
3 Erling Hjermstad Fossum IF 34:30 +4:43 7:59
4 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 34:33 +4:46 7:59
5 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 34:51 +5:04 8:04
6 Peter Gisholt Fossum IF 36:34 +6:47 8:27
7 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 39:53 +10:06 9:13
8 Sander Arntzen Asker Skiklubb 39:56 +10:09 9:14
9 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 40:20 +10:33 9:20
10 Axel Hoveid Asker Skiklubb 41:06 +11:19 9:30
11 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 41:29 +11:42 9:36
12 Vegard Løvli Asker Skiklubb 49:12 +19:25 11:23
13 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 51:11 +21:24 11:50
14 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 51:16 +21:29 11:52
15 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 51:55 +22:08 12:01
16 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 59:23 +29:36 13:44
17 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:19:02 +49:15 18:17
18 Joakim Ryen Raumar Orientering 1:29:05 +59:18 20:37
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert    
  Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL diskvalifisert    
  Martin Andresen Skotte Fossum IF diskvalifisert    
  Trygve Myhr Asker Skiklubb brutt    
  Andreas Ramberg Østmarka OK ikke startet    

H 19-20

4 810 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 35:02   7:17
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 37:18 +2:16 7:45
3 Marius Pytten Kristiansand OK 39:38 +4:36 8:14
4 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 43:28 +8:26 9:02
5 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 43:43 +8:41 9:05
6 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 44:21 +9:19 9:13
7 Jostein Tandberg Nydalens SK 54:03 +19:01 11:14
8 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 59:43 +24:41 12:24
  Ludvig Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Tarjei Holo Fossum IF ikke startet    

H 21-

5 870 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Nørbech IL Tyrving 37:15   6:20
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 39:25 +2:10 6:42
3 Magnus Svingheim Raumar Orientering 43:02 +5:47 7:19
4 Espen Jakobsen IL Tyrving 44:00 +6:45 7:29
5 Anders Nordberg Nydalens SK 44:11 +6:56 7:31
6 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 45:24 +8:09 7:44
7 Olav Johannes Deelstra Oppsal Orientering 47:18 +10:03 8:03
8 Håvard Myhre Bækkelagets SK 47:35 +10:20 8:06
9 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 48:01 +10:46 8:10
10 Ralph Street Nydalens SK 48:37 +11:22 8:16
11 Erik Andersson IL Tyrving 50:50 +13:35 8:39
12 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 52:45 +15:30 8:59
13 Nils Petter Fremming Heming Orientering 53:57 +16:42 9:11
14 Jørgen Madslien NTNUI 54:09 +16:54 9:13
15 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 56:28 +19:13 9:37
16 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 56:45 +19:30 9:40
17 Are Kristiansen IL Tyrving 57:26 +20:11 9:47
18 Per Wiréhn Asker Skiklubb 57:28 +20:13 9:47
19 Trond Kortner Østmarka OK 58:12 +20:57 9:54
20 Jan Andreas Edstrøm Oppsal Orientering 1:09:22 +32:07 11:49
  Erik Persson Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Jostein Andersen Nydalens SK diskvalifisert    
  Inge Lindseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Thor Mella Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Vetle Christiansen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Mikal Brastad Larsen Nydalens SK ikke startet    
  Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering ikke startet    
  Leiv Inge Kjemperud Fossekallen IL ikke startet    
  Sigur Heggedal Nydalens SK ikke startet    
  Daniel Fløtre Nydalens SK ikke startet    
  Gard Lindseth Nydalens SK ikke startet    
  Mats Nordbrøden Halden SK ikke startet    

H 40-

4 320 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 38:36   8:56
2 Torstein Hole Nydalens SK 42:28 +3:52 9:49
3 Anders Storbraten Bækkelagets SK 44:17 +5:41 10:15
4 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 49:21 +10:45 11:25
  Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF ikke startet    

H 45-

4 070 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Scheele Nydalens SK 30:30   7:29
2 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 33:00 +2:30 8:06
3 Harald Bakke Fossum IF 34:32 +4:02 8:29
4 Christian Gløgård Nittedal OL 35:54 +5:24 8:49
5 Tom Bergan Fet OL 38:34 +8:04 9:28
6 Tor Brenna Nittedal OL 38:55 +8:25 9:33
7 Inge Ramberg Østmarka OK 39:29 +8:59 9:42
8 Christian Jomaas Fossum IF 40:08 +9:38 9:51
9 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 41:00 +10:30 10:04
10 Anders Grevstad Fossum IF 41:08 +10:38 10:06
11 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 41:43 +11:13 10:14
11 Snorre Veggan Oppsal Orientering 41:43 +11:13 10:14
13 Karl-Johan Malmberg IL Tyrving 42:43 +12:13 10:29
13 Kimme Arnesen Heming Orientering 42:43 +12:13 10:29
15 Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering 43:33 +13:03 10:42
16 Kjetil Molund IL Tyrving 44:01 +13:31 10:48
17 Frode Strisland Fossum IF 46:43 +16:13 11:28
18 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 47:18 +16:48 11:37
19 Olav Hasaas Fossum IF 48:20 +17:50 11:52
20 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 48:36 +18:06 11:56
21 Eirik Jørgensen IL Tyrving 50:42 +20:12 12:27
22 Kyrre Gran Fet OL 1:03:39 +33:09 15:38
23 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:09:04 +38:34 16:58
24 Lars Petter Endresen Måren OK 1:32:11 +1:01:41 22:38
  Sverre Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ulf Brenna Heming Orientering ikke startet    

H 50-

3 680 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Strand Lierbygda OL 29:41   8:03
2 Einar Lunøe Nydalens SK 32:48 +3:07 8:54
3 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 33:38 +3:57 9:08
4 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 34:05 +4:24 9:15
5 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 34:42 +5:01 9:25
6 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 34:58 +5:17 9:30
7 Håkon Jendal Fossum IF 35:36 +5:55 9:40
8 Christian Grotnes IL Tyrving 36:45 +7:04 9:59
9 Terje Linløkken Østmarka OK 37:55 +8:14 10:18
10 Svein Granerud Asker Skiklubb 38:47 +9:06 10:32
11 Arild Andresen Fossum IF 39:43 +10:02 10:47
12 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 40:27 +10:46 10:59
13 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 41:15 +11:34 11:12
14 Per Ola Ulseth Nydalens SK 41:27 +11:46 11:15
15 Bjørn Hallan Lommedalens IL 42:29 +12:48 11:32
16 Lasse Arnesen Heming Orientering 44:34 +14:53 12:06
17 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 45:47 +16:06 12:26
18 Kjetil Espedal Nydalens SK 46:35 +16:54 12:39
19 Ottar Wiklund Nydalens SK 47:14 +17:33 12:50
20 Stein Mella Oppsal Orientering 48:29 +18:48 13:10
21 Nils Henrik Jendal Fossum IF 49:21 +19:40 13:24
22 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 51:45 +22:04 14:03
23 Trond Holter Måren OK 51:49 +22:08 14:04
24 Erik Borg IL Koll 53:24 +23:43 14:30
25 Knut Erling Øen Heming Orientering 55:52 +26:11 15:10
26 Tormod Bøe Fossum IF 1:03:16 +33:35 17:11
27 Kristian Ryen Raumar Orientering 1:43:02 +1:13:21 27:59
  Vegard Halden Nydalens SK diskvalifisert    
  Are Njåstein IL Tyrving diskvalifisert    
  Sigbjørn Odden Måren OK brutt    
  Roar Pedersen Oppsal Orientering ikke startet    
  Øyvind Helmersen Fet OL ikke startet    

H 55-

3 320 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 28:20   8:32
2 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 29:34 +1:14 8:54
3 Håkon Løvli Asker Skiklubb 31:11 +2:51 9:23
4 Hallvard Fjær Lillomarka OL 34:03 +5:43 10:15
5 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 35:02 +6:42 10:33
6 Hallvard Berg IL Tyrving 35:50 +7:30 10:47
7 Øystein Kildahl Østmarka OK 36:06 +7:46 10:52
8 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 36:28 +8:08 10:59
9 Morten Kongsberg IL Tyrving 37:15 +8:55 11:13
10 Morten Karlsen Måren OK 41:14 +12:54 12:25
11 Jan-Ove Bråthen OK Øst 42:02 +13:42 12:39
12 John Hofoss Hadeland OL 43:49 +15:29 13:11
13 Claus Fritzner Nittedal OL 1:20:36 +52:16 24:16
  Bjørn Henning Grandal IL Tyrving diskvalifisert    
  John Ytternes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb ikke startet    
  Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 60-

2 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 24:53   9:29
2 Morten Due Måren OK 27:40 +2:47 10:33
3 Øyvind Sørlie Hadeland OL 28:02 +3:09 10:41
  Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering ikke startet    

H 65-

2 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Turtumøygard Måren OK 35:53   13:41
2 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 36:58 +1:05 14:06
  Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK diskvalifisert    
  Øyvind Hoveid Asker Skiklubb ikke startet    

H 70-

2 180 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Bjordal Oppsal Orientering 30:14   13:52
2 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 31:25 +1:11 14:24
3 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 41:49 +11:35 19:10
  Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering ikke startet    

H 75-

2 180 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Anders Taraldrud Indre Østfold OK diskvalifisert    

H 80-

1 820 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 30:08   16:33
2 Hans Haug Ruud Raumar Orientering 32:27 +2:19 17:49
3 Iver Rognstad Hadeland OL 55:11 +25:03 30:19

Direkte C

1 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cathrine Sandvik Raumar Orientering 14:37   9:15
2 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 28:12 +13:35 17:50
  Christopher G Høe Raumar Orientering diskvalifisert    

Direkte B

2 530 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Frøvoll Odal OL - Orientering 22:23   8:50
2 Arne Olaussen Oppsal Orientering 27:00 +4:37 10:40
3 Hege Melby Lardal OL 27:49 +5:26 10:59
4 Kari Strand Lierbygda OL 28:25 +6:02 11:13
5 Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering 33:13 +10:50 13:07
6 Randi Budahl Fet OL 36:50 +14:27 14:33
7 Mona Hauger Brandval/Kongsvinger OK 37:41 +15:18 14:53
8 Sverre Stand Lierbygda OL 39:00 +16:37 15:24
9 Elise Gisholt Fossum IF 39:46 +17:23 15:43
10 Odd Hauger Brandval/Kongsvinger OK 40:41 +18:18 16:04
11 Ingrid Skaarer Nydalens SK 41:30 +19:07 16:24
12 Hans Larsen Raumar Orientering 43:07 +20:44 17:02
13 Merete Saugestad Nydalens SK 48:08 +25:45 19:01
14 Nils Niklasson Kolbotn og Skimt OL 48:48 +26:25 19:17
15 Leo Wistun Kolbotn og Skimt OL 49:05 +26:42 19:24
16 Ann-Kristin Moe Landen Raumar Orientering 49:57 +27:34 19:44
17 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 53:46 +31:23 21:15
18 Eli R Lien Gjø-Vard OL 55:43 +33:20 22:01
19 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 56:00 +33:37 22:08
20 Jartrud Steinsli Østmarka OK 1:15:09 +52:46 29:42
21 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 1:20:10 +57:47 31:41
  Monica Syrdal Heming Orientering diskvalifisert    
  Jan Gunnar Løvli Raumar Orientering diskvalifisert    
  Lene Colquhoun Lillomarka OL ikke startet    
  Hanne Hofsæth Fredheim Lillomarka OL ikke startet    
  Alexander Rødsten Heming Orientering ikke startet    

Direkte A

4 070 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Pettersen Nydalens SK 32:51   8:04
2 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 36:41 +3:50 9:00
3 Einar Gisholt Fossum IF 37:47 +4:56 9:17
4 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 39:20 +6:29 9:39
5 Torbjørn Blom-Hagen Fossum IF 40:49 +7:58 10:01
6 Helena Axelsson Nydalens SK 48:26 +15:35 11:54
7 Mons Kr Løvfald Nydalens SK 48:35 +15:44 11:56
8 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 53:58 +21:07 13:15
9 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 55:49 +22:58 13:42
10 Fredrik Saugestad Nydalens SK 55:52 +23:01 13:43
11 Andreas Juell Larsen IL Tyrving 57:04 +24:13 14:01
12 Marte Ulvestad Heming Orientering 1:01:19 +28:28 15:03
13 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 1:03:52 +31:01 15:41
14 Jon R Solsrud Nydalens SK 1:07:07 +34:16 16:29
15 Gavin Weise Quantico Orienteering Club 1:09:42 +36:51 17:07
16 Merete Rørvik Lillomarka OL 1:10:05 +37:14 17:13
17 Marianne Mellbye Asker Skiklubb 1:10:18 +37:27 17:16
18 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:10:39 +37:48 17:21
19 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 1:11:22 +38:31 17:32
20 Tellef Juell Larsen IL Tyrving 1:18:51 +46:00 19:22
21 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1:19:18 +46:27 19:29
22 Dag Larsen Nydalens SK 1:28:21 +55:30 21:42
23 Tom Rådahl IL Tyrving 1:32:24 +59:33 22:42
24 Eldri Holo Fossum IF 1:36:38 +1:03:47 23:44
  Marit Isachsen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +