Resultater Rondslitet 2017



Resultater Rondslitet
Hov i Land, Oppland - 14. oktober 2017

Arrangementstype: Orientering

N-Åpen

2 710 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Engh Sagvold OL Toten-Troll 38:12   14:05
2 Martine Engh Sagvold OL Toten-Troll 38:16 +0:04 14:07
3 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 38:27 +0:15 14:11
4 Tor Simonsen Nasjonalrådet 49:33 +11:21 18:17
5 Liv Simonsen Nasjonalrådet 49:45 +11:33 18:21
6 Per M. Aarseth Rond o-lag 50:10 +11:58 18:30
7 Roar Åsheim Rond o-lag 50:14 +12:02 18:32
8 Anne Grete Austad Raumar Orientering 50:34 +12:22 18:39
9 Nora Vollen  Sataøen Rond o-lag 1:54:52 +1:16:40 42:23
10 Kyrre Sataøen Rond o-lag 1:55:30 +1:17:18 42:37
11 Edel Vollen Sataøen Rond o-lag 1:55:41 +1:17:29 42:41
12 Harald Didrikson Rond o-lag 1:56:14 +1:18:02 42:53
13 Vebjørn Solhaug Didrikson Rond o-lag 1:56:23 +1:18:11 42:56
13 Maren B. Solhaug Rond o-lag 1:56:23 +1:18:11 42:56
15 Håvard Solhaug Didrikson Rond o-lag 1:56:28 +1:18:16 42:58
16 Kristin Vollen Sataøen Rond o-lag 1:57:43 +1:19:31 43:26

6 kilometer

6 010 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 1:01:51   10:17
2 Kjersti Rønning Hamar OK 1:03:54 +2:03 10:37
3 John Thomas Petersen Kemiön Kiilat 1:08:00 +6:09 11:18
4 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 1:09:52 +8:01 11:37
5 Erik Haugen Ringsaker OK 1:11:32 +9:41 11:54
6 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1:11:46 +9:55 11:56
7 Anne Sørum Ringsaker OK 1:14:46 +12:55 12:26
8 Knut  Wikstrøm Ringsaker OK 1:14:52 +13:01 12:27
9 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1:15:07 +13:16 12:29
10 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 1:15:19 +13:28 12:31
11 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 1:15:31 +13:40 12:33
12 Tormod Dahlen Ringerike OL 1:15:35 +13:44 12:34
13 Øystein Holmen Snertingdal IF Orientering 1:15:50 +13:59 12:37
14 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:17:34 +15:43 12:54
15 Trond Feiring Hamar OK 1:18:10 +16:19 13:00
16 Jan Sveen Raumar Orientering 1:20:34 +18:43 13:24
17 Terje Malm Hamar OK 1:21:04 +19:13 13:29
18 Hanne  Holmen Snertingdal IF Orientering 1:21:54 +20:03 13:37
19 Berthe Teslo Hadeland OL 1:26:43 +24:52 14:25
20 Stine Austad Raumar Orientering 1:31:06 +29:15 15:09
21 Turid Giil Rond o-lag 1:37:47 +35:56 16:16
22 Tea Forberg Rond o-lag 1:37:53 +36:02 16:17
23 Bjørn Myhrmoen Rond o-lag 1:38:39 +36:48 16:24
24 Bjørn  Eriksrud Raufoss IL Orientering 1:38:43 +36:52 16:25
25 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 1:43:59 +42:08 17:18
26 Hege Solerød Gjø-Vard OL 1:44:01 +42:10 17:18
27 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:44:42 +42:51 17:25
28 Nikolai Teslo Hadeland OL 1:46:57 +45:06 17:47
29 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:47:05 +45:14 17:49
30 Liv Feiring Hamar OK 1:47:49 +45:58 17:56
31 Petter Stensli Forseth nasjonalrådet 1:52:02 +50:11 18:38
32 Eli Stensli nasjonalrådet 1:52:03 +50:12 18:38
33 Per  Fløystad Gjø-Vard OL 1:52:04 +50:13 18:38
34 Amund Hagberg Solum Rond o-lag 1:54:32 +52:41 19:03
35 Kjersti Hagberg Solum Rond o-lag 1:54:35 +52:44 19:03
36 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 2:03:11 +1:01:20 20:29
37 Hege Heiberg Hadeland OL 2:03:38 +1:01:47 20:34
38 Elin Dahlen Ringerike OL 2:16:45 +1:14:54 22:45
39 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 2:46:00 +1:44:09 27:37
40 Wenche  Brobakken Snertingdal IF Orientering 2:48:51 +1:47:00 28:05
41 Toril Korsvik Rond o-lag 3:16:13 +2:14:22 32:38
  Arne Arnesen Hamar OK brutt    

10 kilometer

10 050 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Slokvik OL Toten-Troll 1:21:43   8:07
2 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:24:25 +2:42 8:23
3 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:27:45 +6:02 8:43
4 Neil Marston Hemsedal IL 1:32:48 +11:05 9:14
5 Kristine Sollien  Flaskerud OL Toten-Troll 1:32:57 +11:14 9:14
6 Jostein Bø Fløystad Gjø-Vard OL 1:33:28 +11:45 9:18
7 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 1:39:21 +17:38 9:53
8 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:46:18 +24:35 10:34
9 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:47:01 +25:18 10:38
10 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:49:59 +28:16 10:56
11 Martin Granly Lillomarka OL 1:50:10 +28:27 10:57
12 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1:52:10 +30:27 11:09
13 Stein Arne Negård Nasjonalrådet 1:55:37 +33:54 11:30
14 Marius Staff OL Toten-Troll 1:56:45 +35:02 11:37
15 Harald Østgaard Lund OK Alehof 1:57:14 +35:31 11:39
16 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 1:57:31 +35:48 11:41
17 Onno Verberne OL Toten-Troll 1:58:03 +36:20 11:44
18 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 2:01:52 +40:09 12:07
19 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 2:01:54 +40:11 12:07
20 Michael Sætvedt Snertingdal IF Orientering 2:04:49 +43:06 12:25
21 Belinda Jørandli Rudsengen nasjonalrådet 2:07:53 +46:10 12:43
22 Vanja Staff OL Toten-Troll 2:09:19 +47:36 12:52
23 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 2:12:24 +50:41 13:10
24 Ola Brox OL Toten-Troll 2:12:56 +51:13 13:13
25 Einar Teslo Hadeland OL 2:15:45 +54:02 13:30
26 Kristian Storsveen nasjonalrådet 2:16:01 +54:18 13:32
27 John Hofoss Hadeland OL 2:26:13 +1:04:30 14:32
28 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 2:30:28 +1:08:45 14:58
29 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 2:30:30 +1:08:47 14:58
30 Helge Revhaug Ringerike OL 2:32:31 +1:10:48 15:10
31 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 2:49:40 +1:27:57 16:52
  Nils Harald Staff OL Toten-Troll brutt    

16 kilometer

15 820 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 2:06:08   7:58
2 Eirik Ravnan IL Tyrving 2:10:17 +4:09 8:14
3 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 2:48:27 +42:19 10:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +