RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Runar Skifestival og Runarløpet 2010


Annonse

Resultatliste M 17-18 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bertelsen,Håvard Hei, IL - Ski 1:14:04,0 + 00:00,0
2 Frøystveit,Sondre Nanset IF 1:14:31,4 + 00:27,4
3 Koroma,Kevin Tønsberg Sykkelklubb 1:33:21,1 + 19:17,1
4 Christoffersen,Anders Runar, IL 1:34:31,6 + 20:27,6
Resultatliste M 19-20 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haug,Ola Stokke IL 1:11:57,1 + 00:00,0
2 Aske,Martin Andebu IL 1:20:40,6 + 08:43,5
3 Lavoll,Øyvind Runar, IL 1:21:19,9 + 09:22,8
4 Tangen,Sondre Holt Runar, IL 1:23:20,2 + 11:23,1
Resultatliste M 21-25 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Blaasvær,Rolf-Christoffer Runar, IL 1:23:41,2 + 00:00,0
2 Blix,Thomas Sandefjord OK 1:35:07,3 + 11:26,1
DNF Lindkvist,Jacob Oslo Sportslager  
Resultatliste M 26-30 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Horntvedt,Kristian Stokke IL 1:05:11,0 + 00:00,0
2 Kirkehus,Per Kristian Team TS 1:25:36,0 + 20:25,0
Resultatliste M 31-35 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skaug,Jan Kjetil Skaug Sport 1:11:10,5 + 00:00,0
2 Hårstadhaugen,Tor Einar Runar, IL 1:11:32,1 + 00:21,6
3 Sørum,Kjetil Brunlanes IL 1:13:01,1 + 01:50,6
4 Andersen,Haakan Runar, IL 1:29:11,2 + 18:00,7
5 Thorstensen,Thomas Jotun BIL 1:31:07,8 + 19:57,3
6 Opsal,Magnus Runar, IL 1:54:14,1 + 43:03,6
Resultatliste M 36-40 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Næss,Ole Jakob Nanset IF / Team Oslo Sportslager 1:07:19,0 + 00:00,0
2 Lund,Tor Martin Nanset IF 1:09:47,6 + 02:28,6
3 Saastad,Per Kristian Runar, IL 1:10:25,4 + 03:06,4
4 Kreken,Tom Nanset IF 1:10:55,6 + 03:36,6
5 Figenbaum,Peder Heming, IL 1:11:09,8 + 03:50,8
6 Hjertaas,Hans Kenneth Runar, IL 1:14:40,5 + 07:21,5
7 Doksrød,Tron Simen Andebu IL 1:15:51,0 + 08:32,0
8 Dyblie,Jørgen Horten SK 1:16:25,4 + 09:06,4
9 Vidum,Claus Fevang Jotun IL 1:17:06,1 + 09:47,1
10 Moland,Per-Øyvind Andebu IL 1:17:23,9 + 10:04,9
11 Hegdahl,Tore Kodal IL 1:17:37,0 + 10:18,0
12 Skovly,Niklas Moss SK 1:20:06,0 + 12:47,0
13 Larsen,Leif Ivrig, IL 1:20:20,6 + 13:01,6
14 Johnsen,John Sigve Runar, IL 1:28:37,7 + 21:18,7
15 Myrvang,Vegard Kodal IL 1:32:42,3 + 25:23,3
16 Gåsholt,Bjørn Einar Andebu IL 1:36:26,5 + 29:07,5
DNS Koren,Hris Jar Hockey  
DNS Trollsås,Jørn Oddvar Andebu IL  
Resultatliste M 41-45 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugen,Simen Nanset IF / Team Oslo Sportslager 1:07:19,1 + 00:00,0
2 Bakke,Terje Hei, IL - Ski 1:10:34,8 + 03:15,7
3 Elverum,Lars Stokke IL 1:11:03,3 + 03:44,2
4 Haughem,Hans Martin Runar, IL 1:12:44,0 + 05:24,9
5 Sjulstad,Harald Svarstad IL / Team Veidekke 1:13:06,8 + 05:47,7
6 Jensen,Osmund Runar, IL 1:14:35,0 + 07:15,9
7 Jørgenvåg,John Einar Nanset IF 1:14:58,6 + 07:39,5
8 Opstad,Jon Arne Stokke IL 1:15:01,8 + 07:42,7
9 Sørby,Harald Ivrig, IL 1:19:13,7 + 11:54,6
10 Bergland,Per Helge Nanset IF 1:19:42,6 + 12:23,5
11 Wiig,Tore Store Bergan IL 1:21:45,2 + 14:26,1
12 Hynne,Bjørnar Runar, IL 1:22:46,2 + 15:27,1
13 Standal,Herald Runar, IL 1:25:36,5 + 18:17,4
14 Løvli,Øystein Tønsberg Triathlonklubb 1:25:42,6 + 18:23,5
15 Klavenæs,Olaf Andre Runar, IL 1:26:22,3 + 19:03,2
16 Solberg,Lars Christian Stokke IL 1:30:38,3 + 23:19,2
17 Stretere,Johannes Brunlanes IL 1:31:03,6 + 23:44,5
18 Størholt,Ove Håkon Oseberg Skilag 1:38:14,3 + 30:55,2
19 Larsen,Richard Andebu IL 1:46:07,7 + 38:48,6
20 Kobro,Atle Chr Brunlanes IL 2:21:25,9 +1:14:06,8
DNS Svendsen,Michael Runar, IL  
DNS Jakobsen,Geir Vinje IL  
Resultatliste M 46-50 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Drivenes,Åsmund Lommedalens IL 1:12:44,7 + 00:00,0
2 Sjulstad,Ole Bjorn Konnerud IL 1:16:22,2 + 03:37,5
3 Bredholt,Øyvind Runar, IL 1:16:53,7 + 04:09,0
4 Dahl,Andreas Hof IL 1:18:56,2 + 06:11,5
5 Heiland,Jørgen Sandefjord TIF 1:19:12,7 + 06:28,0
6 Fjeldbo,Roar Runar, IL 1:20:39,6 + 07:54,9
7 Hansen,Erling Haugli Nanset IF 1:21:32,2 + 08:47,5
8 Hynne,Ole Roy Runar, IL 1:21:40,4 + 08:55,7
9 Guren,Hans Chr Northrop Grumman 1:22:20,0 + 09:35,3
10 Andersen,Iver Tønsberg Sykkelklubb 1:23:58,3 + 11:13,6
11 Pedersen,Atle Runar, IL 1:24:29,9 + 11:45,2
12 Unneberg,Terje Oseberg Skilag 1:27:10,1 + 14:25,4
13 Haug,Hans Jørgen Stokke IL 1:28:54,4 + 16:09,7
14 Haraldsen,Øivind Nanset IF 1:31:23,7 + 18:39,0
15 Alfheim,Geir Team Extreme 1:36:57,2 + 24:12,5
16 Stenberg,Terje Norges Skiforbund 1:53:52,9 + 41:08,2
17 Holt-Nilsen,Johan-Martin Runar, IL 1:54:14,1 + 41:29,4
DNS Hoff,Per Olav Hof IL  
Resultatliste M 51-55 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rødvik,Ulf Bækkelaget 1:12:51,3 + 00:00,0
2 Sjulstad,Pål Larvik Ski 1:13:46,9 + 00:55,6
3 Ormestad,Tellef Runar, IL 1:17:43,7 + 04:52,4
4 Tanum,Rune Store Bergan IL 1:21:39,5 + 08:48,2
5 Hem,Svein Runar, IL 1:23:23,9 + 10:32,6
6 Jahren,Atle Oseberg Skilag 1:26:22,5 + 13:31,2
7 Gleditsch,Thomas Runar, IL 1:28:55,6 + 16:04,3
8 Saltnes,Knut Rune Runar, IL 1:31:04,6 + 18:13,3
9 Haughem,Erik Runar, IL 1:37:16,2 + 24:24,9
10 Aure,Olav Nanset IF 1:39:06,7 + 26:15,4
Resultatliste M 56-60 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strand,Knut Robert Runar, IL 1:27:41,5 + 00:00,0
2 Blaasvær,Rolf-Henning Runar, IL 1:39:05,5 + 11:24,0
3 Lilleås,Jon Reidar NOTEAM 1:56:19,0 + 28:37,5
DNS Langved,Gunnar Viestad IF  
Resultatliste M 61-65 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fossheim,Helge Norges Skiforbund 1:19:41,0 + 00:00,0
2 Hvitstein,Kåre Kodal IL 1:19:41,7 + 00:00,7
3 Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 1:22:54,1 + 03:13,1
4 Kristoffersen,Edmund Runar, IL 1:25:20,1 + 05:39,1
5 Torbjørnsen,Arne Nanset IF 1:26:42,1 + 07:01,1
6 Mæland,Øystein Runar, IL 1:33:50,6 + 14:09,6
7 Bredal,Odd Nanset IF 1:48:14,1 + 28:33,1
DNS Bergsvand,Helge Nanset IF  
Resultatliste M 66-70 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eriksen,Jan Olav Nanset IF 1:23:07,3 + 00:00,0
2 Langslet,Øyvind Tønsberg Kajakklubb 1:30:34,8 + 07:27,4
3 Sandmoe,Birger NOTEAM 1:32:35,3 + 09:27,9
4 Rånerud,Lars L. Hedrum IL 1:41:18,0 + 18:10,6
Resultatliste M 71-75 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bugge,Asbjørn Ivrig, IL 1:28:24,0 + 00:00,0
2 Kvifte,Rolf Nanset IF 1:32:27,8 + 04:03,8
3 Røste,Aksel Aleksander Runar, IL 1:35:41,4 + 07:17,4
4 Bruun,Oddvar OTO 1:43:49,0 + 15:25,0
5 Mortensen,Kaare Nanset IF 1:48:14,3 + 19:50,3
Resultatliste K 26-30 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tonga,Marie Oslo Sportslager 1:36:58,2 + 00:00,0
Resultatliste K 31-35 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Zagar,Turid Nanset IF 1:29:18,4 + 00:00,0
Resultatliste K 36-40 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Berrefjord,Liv Kristin Omholt Svarstad IL 1:20:35,4 + 00:00,0
2 Reif,Lena NOTEAM 1:30:54,2 + 10:18,8
Resultatliste K 41-45 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Furuheim,Åse Irene Runar, IL 1:23:23,2 + 00:00,0
2 Lie,Anne Lene Nanset IF 1:28:24,9 + 05:01,7
3 Lohne,Britt Røed Andebu IL 1:31:01,0 + 07:37,8
4 Nilsen,Jorun Team Treningssenter 1:41:01,3 + 17:38,1
Resultatliste K 46-50 år 23,4km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Saltnes,Hege Runar, IL 1:44:52,8 + 00:00,0
Resultatliste G 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hegdal,Vebjørn Larvik Ski 07:16,9 + 00:00,0
2 Aabrekk,Eirik Bergene Runar, IL 07:43,5 + 00:26,6
3 Hegg,Kristian Glasius Botne SK 07:48,6 + 00:31,7
4 Sletten,Edvard Oseberg Skilag 07:50,5 + 00:33,6
5 Liset,Kristoffer Ivrig, IL 07:51,8 + 00:34,9
6 Dalen,Petter Vegårshei IL 07:53,7 + 00:36,8
7 Olsen,Henrik Myrvang Runar, IL 08:11,5 + 00:54,6
8 Teien,Petter Sjøl Sande Sportsklubb 08:15,6 + 00:58,7
9 Aasrum Midtgarden,Torjus Hei, IL - Ski 08:16,3 + 00:59,4
10 Feen,Anders Solhaug Runar, IL 08:16,5 + 00:59,6
11 Weseth,Vetle Hof IL 08:25,1 + 01:08,2
12 Moland,Mathias Andebu IL 08:32,0 + 01:15,1
13 Gustavsen,Niklas Aleksander Botne SK 08:33,2 + 01:16,3
14 Foss,Hallvard Arntzen Runar, IL 08:34,1 + 01:17,2
15 Bonden,Eirik Sande Sportsklubb 08:35,8 + 01:18,9
16 Wåden,Kjell- Thomas Auen Hof IL 08:43,9 + 01:27,0
17 Røimål Granstrøm,Andreas Hei, IL - Ski 08:44,2 + 01:27,3
18 Amundsen,Simen Åmodt Hof IL 08:55,8 + 01:38,9
19 Onshuus,Jonas Botne SK 08:57,0 + 01:40,1
20 Teien,Herman Sjøl Sande Sportsklubb 08:57,7 + 01:40,8
21 Rue,Morten Mælum IL 09:05,1 + 01:48,2
22 Book Bratbak,Emil Skoppum IL 09:09,9 + 01:53,0
23 Gjærum,Tobias Hoff Mælum IL 09:14,9 + 01:58,0
24 Næss,Dennis Kvelde IL 09:24,9 + 02:08,0
25 Halvorsen,Erik Gellein Botne SK 09:29,7 + 02:12,8
26 Nelson,Håkon Svarstad IL 09:36,1 + 02:19,2
27 Furustad,Sander Runar, IL 09:37,9 + 02:21,0
28 Trollsås,Øyvind Andebu IL 09:38,6 + 02:21,7
29 Kalager,Nils Ludvig Ivrig, IL 09:43,8 + 02:26,9
30 Rui,Bendik Ivrig, IL 10:10,1 + 02:53,2
31 Gjone,Mathias Kvelde IL 10:11,6 + 02:54,7
32 Lindén,Jacob Kodal IL 12:55,8 + 05:38,9
DNS Øverås,Vegard Mælum IL  
DNS Risholt,Vebjørn Ørn, IF  
DNS Hegg,Hermann Glasius Botne SK  
Resultatliste J 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gleditsch,Emilie Runar, IL 08:19,8 + 00:00,0
2 Johansen,Nora Emilie Egge Konnerud IL 08:31,6 + 00:11,8
3 Pettersen,Kristina Berge Runar, IL 08:35,8 + 00:16,0
4 Seeberg,Eline Vataker Runar, IL 08:38,5 + 00:18,7
5 Jacobsen,Marit Melby Svarstad IL 08:41,5 + 00:21,7
6 Smedsrud,Tuva Gjerstad Larvik Ski 09:05,0 + 00:45,2
7 Valen,Emma Mælum IL 09:38,1 + 01:18,3
8 Davidsen,Emma Runar, IL 09:38,2 + 01:18,4
9 Roso,Linn Hege Svarstad IL 09:56,6 + 01:36,8
10 Myrvang,Kamilla Hei, IL - Ski 10:01,6 + 01:41,8
11 Styrvold,Astrid Larvik Ski 10:07,1 + 01:47,3
12 Johansson,Linn Cecilie Nanset IF 10:08,4 + 01:48,6
13 Hansen,Hanna Bårnes Nanset IF 10:31,2 + 02:11,4
14 Finnerud,Anne Louise Stathelle og Omegn IL 11:12,9 + 02:53,1
15 Svensson,Jennifer Stathelle og Omegn IL 11:20,6 + 03:00,8
Resultatliste G 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugen,Simen Halle Runar, IL 08:12,0 + 00:00,0
2 Elnan,Amund Hof IL 08:33,3 + 00:21,3
3 Solheim,Eivind Stokke IL 08:47,3 + 00:35,3
4 Meyer,Thomas Runar, IL 08:58,3 + 00:46,3
5 Mørk,Magnus Runar, IL 09:02,7 + 00:50,7
6 Marthinsen,Kjell Olav Bø Heddal IL 09:27,4 + 01:15,4
7 Tallakstad,Ole Reidar Svarstad IL 09:43,3 + 01:31,3
8 Ulvensøen,Hermund Skoppum IL 09:58,1 + 01:46,1
9 Winsvold,Ravn Rydtun Stokke IL 10:01,4 + 01:49,4
10 Semb,Tobias Horn Tønsberg Sykkelklubb 10:10,8 + 01:58,8
11 Solberg,Torjus Stokke IL 10:21,6 + 02:09,6
12 Hangerhagen,Petter Stokke IL 10:29,0 + 02:17,0
12 Holt,Sindre Hedrum IL 10:29,0 + 02:17,0
14 Bettum,Victor Stokke IL 10:54,1 + 02:42,1
15 Nomme,Thomas Kodal IL 12:00,5 + 03:48,5
16 Trøim,Tinius Kvelde IL 12:23,7 + 04:11,7
DNS Bakken,Håkon Heddal IL  
Resultatliste J 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Duvholt,Guro Nalum Nanset IF 09:03,9 + 00:00,0
2 Norli,Stine Runar, IL 09:06,0 + 00:02,1
3 Bjørbæk,Stine Mælum IL 09:07,7 + 00:03,8
4 Nicolaysen,Stine Runar, IL 09:13,0 + 00:09,1
5 Isnes Johansen,Nora Stathelle og Omegn IL 09:55,0 + 00:51,1
6 Thorsdal,Sigrid Stathelle og Omegn IL 09:58,1 + 00:54,2
7 Standal,Ellen Marie Runar, IL 10:46,0 + 01:42,1
8 Løwe,Hanna Larvik Ski 11:01,5 + 01:57,6
9 Granlund,Kjersti Løkka Heddal IL 11:02,9 + 01:59,0
10 Thorkildsen,Ingebjørg Marie Skoppum IL 11:13,7 + 02:09,8
11 Simonsen,Seline Kodal IL 11:30,3 + 02:26,4
12 Gjermundsen,Fredrikke Johanne Oseberg Skilag 12:08,9 + 03:05,0
13 Hansen,Vilde Venås Kodal IL 12:18,6 + 03:14,7
DNS Vadder,Anne Høydalsmo IL  
DNS Saastad,Viktoria Runar, IL  
Resultatliste G 10 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Amundsen,Sivert Åmodt Hof IL 11:07,0
  Anholt,Martin Stokke IL 10:05,6
  Aslaksrud,Sander Arnesen Runar, IL 11:22,2
  Baklie,Adrian Svarstad IL 10:52,7
  Danielsen,Simen Myhra Ørn, IF 09:03,3
  Fredriksen,Nikolai Botne SK 09:54,9
  Hamre,Sigurd Bakken Nanset IF 11:25,6
  Hegdal,Ulrik Larvik Ski 10:09,6
  Hjertaas,Marcus Runar, IL 10:59,2
  Jacobsen,Audun Melby Svarstad IL 11:05,8
  Mayca,Adrian Runar, IL 11:08,4
  Moland,Mons Kjærås Andebu IL 08:55,1
  Nyman,Filip Nanset IF 10:46,1
  Naastad,Simen Runar, IL 12:52,7
  Pettersen,Hermann Berge Runar, IL 10:06,9
  Polsrød,Magnus Gulset IF 10:31,1
  Polsrød,Marius Gulset IF 09:30,6
  Sandnes,Sindre Larvik Ski 09:24,5
  Sem,Stian Kodal IL 12:19,8
  Solli,Lars Martin Dokken Runar, IL 10:15,8
  Størholt,Håkon Oseberg Skilag 13:22,3
  Urbø,Dag Einar Åmdal IL 10:10,8
  Aalvik,Ola Larvik Ski 12:06,0
Resultatliste J 10 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Abrahamsen,Hanne Kodal IL 12:57,4
  Berrefjord,Anne Omholt Svarstad IL 10:45,1
  Dammen,Andrine Hedrum IL 13:11,2
DNS Edland,Kjersti Svarstad IL  
  Fremstad,Andrine Harriet Nanset IF 10:35,8
  Hansen,Vårin Venås Kodal IL 13:05,3
  Kristiansen,Melanie Stathelle og Omegn IL 10:21,7
  Lyngdal,Anne S. Svarstad IL 12:35,3
  Rui,Anbjørg Ivrig, IL 12:05,0
  Seeberg,Jenny Vataker Runar, IL 10:52,1
  Sjulstad,Karoline Svarstad IL 12:20,9
  Skjeldal,Sunniva Hof IL 10:23,1
Resultatliste G 9 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Clausen,Vegard S. Heddal IL 08:56,0
DNS Gravningen,Even Stokke IL  
  Heggernes,Brynjel Hedrum IL 09:18,7
  Jacobsen,Thomas Heddal IL 08:19,3
  Kaupang,Jacob Nanset IF 08:51,7
  Kreken-Randsted,Magnus Nanset IF 07:58,1
  Lyngdal,Ola S. Svarstad IL 11:02,0
  Mender,Axel Ivrig, IL 07:41,5
  Rød,Ole Gunnar Stokke IL 10:01,3
  Sletten,Olav Oseberg Skilag 07:17,6
  Standal,Erik Alexander Runar, IL 08:34,6
  Thomassen,Simon H.R. Runar, IL 12:22,7
Resultatliste J 9 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bjerva,Trine Schie Skade, IL 08:51,6
  Engebretsen,Hennie Rosalie Skoppum IL 09:11,5
DNS Myrvang,Thea Hei, IL - Ski  
  Nalum,Henriette Runar, IL 09:02,5
  Opstad Vike,Karoline Andebu IL 09:24,3
  Sørli,Hanna Johansson Hedrum IL 09:33,6
Resultatliste G 8 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Abrahamsen,Jens Kålås Runar, IL 09:12,1
  Berrefjord,Håkon Omholt Svarstad IL 08:58,0
  Dammen,Markus Hedrum IL 08:24,9
  Fjære,Kristoffer Hedrum IL 11:12,7
  Gaute,Øverås Mælum IL 08:28,6
  Holt,Henrik Hedrum IL 10:41,4
  Jensen,Adrian Einvik Runar, IL 10:38,8
  Jordbru,Lukas Larvik Ski 08:38,4
  Markmanrud,Magnus Runar, IL 09:58,1
  Olsen,Oskar Myrvang Runar, IL 08:24,4
  Rosenvinge,Rasmus Oseberg Skilag 08:54,3
  Sem,Erik Kodal IL 10:29,8
  Skaug,Jesper Kvelde IL 08:35,9
  Thorkildsen,Åsmund Skoppum IL 15:36,6
  Trøim,Ole Teodor Kvelde IL 12:14,8
  Vataker,Halvor Runar, IL 10:17,0
  Weseth,Sondre Hof IL 08:20,9
  Ødegården,Fredrik Myrvang Hei, IL - Ski 10:53,9
  Aalvik,Amund Larvik Ski 09:50,2
Resultatliste J 8 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bakken Thinghaugen,Adele Botne SK 09:18,6
  Drivenes,Andrine Bjervig Lommedalens IL 09:45,3
  Granlund,Lene Løkka Heddal IL 10:57,5
  Jahren,Emma Sofie Oseberg Skilag 10:38,6
  Kalager,Anne Sofie Ivrig, IL 09:32,8
  Moland,Maja Kjærås Andebu IL 08:44,0
  Møller-Hansen,Hanna Runar, IL 10:14,7
  Nomme,Josefine Kodal IL 09:26,3
  Randby,Gro Oseberg Skilag 08:41,5
  Schjølberg,Julie Elise Runar, IL 18:03,4
  Skavhellen,Andrine Kvilhaug Botne SK 10:13,5
  Solheim,Sandra Stokke IL 08:42,3
  Thorsdal,Selma Stathelle og Omegn IL 10:38,1
  Trollsås,Birgit Andebu IL 10:27,1
DNS Vadder,Ingerid Høydalsmo IL  
  Aabrekk,Ingrid Bergene Runar, IL 09:34,6
Resultatliste G 14 år 2+2km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nygårdseter,Are Vegårshei IL 12:02,8 + 00:00,0
2 Schøn,Benjamin M. K. Oseberg Skilag 12:10,3 + 00:07,5
3 Abrahamsen,Magnus Stokke IL 12:11,2 + 00:08,4
4 Smedsrud,Trym Larvik Ski 12:12,8 + 00:10,0
5 Saastad,Krister Runar, IL 12:39,5 + 00:36,7
6 Johannessen,Lars Ørn, IF 12:58,4 + 00:55,6
7 Svendsen,Mathias Maagerø Oseberg Skilag 13:09,8 + 01:07,0
8 Myrvang Olsen,Nikolai Runar, IL 13:30,3 + 01:27,5
9 Solberg,Kristoffer Bjørløw Sande Sportsklubb 13:42,4 + 01:39,6
10 Jacobsen,Sondre Runar, IL 14:03,3 + 02:00,5
11 Gudbrandsen,Haakon Olsen Gulset IF 14:13,9 + 02:11,1
12 Feen,Thomas Runar, IL 14:23,6 + 02:20,8
13 Polsrød,Michael Gulset IF 14:24,2 + 02:21,4
14 Dønnestad,Henrik Gulset IF 14:25,2 + 02:22,4
15 Elnan,Rune Hof IL 14:46,4 + 02:43,6
16 Pettersen,Sander Nikolai Runar, IL 14:46,5 + 02:43,7
17 Tjøm,Ask Jarl Nøtterøy IF 14:47,3 + 02:44,5
18 Janssen,Martin Johan Nøtterøy IF 15:14,5 + 03:11,7
19 Breiseth,Sebastian Hof IL 15:29,0 + 03:26,2
20 Høifødt,Even Stokke IL 16:25,5 + 04:22,7
DNS Fremstad,Karl Larvik Ski  
DNS Byggland,Torgeir Lid Høydalsmo IL  
DNS Vataker,Eilert Runar, IL  
DNS Aalvik,Hermann Larvik Ski  
DNS Christoffersen,Stian Runar, IL  
Resultatliste G 13 år 2+2km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Måbø,Ulrik Stathelle og Omegn IL 12:37,2 + 00:00,0
2 Abrahamsen,Eirik Stokke IL 12:49,1 + 00:11,9
3 Kjennerud,Eivind Sande Sportsklubb 12:53,9 + 00:16,7
4 Bjerva,Vetle Skade, IL 13:02,2 + 00:25,0
5 Jenssen,Pål Runar, IL 13:16,0 + 00:38,8
6 Moen Lid,Ståle Høydalsmo IL 14:37,9 + 02:00,7
7 Teien,Eirik Sande Sportsklubb 14:44,7 + 02:07,5
8 Skjeldal,Peder Hof IL 14:45,5 + 02:08,3
9 Ulleland,Kristian Hei, IL - Ski 15:32,1 + 02:54,9
10 Jenssen,Emil Gusland Larvik Ski 15:50,8 + 03:13,6
11 Gran,Magnus Vold Sande Sportsklubb 16:27,8 + 03:50,6
12 Ingebretsen,Jesper Wimann Oseberg Skilag 19:23,3 + 06:46,1
13 Berentsen,Simon Runar, IL 19:37,0 + 06:59,8
14 Rød,Magnus Stokke IL 23:53,6 + 11:16,4
DNS Backe,Marius Botne SK  
DNS Vadder,Halvor Høydalsmo IL  
Resultatliste J 14 år 2+2km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørbæk,Rikke Mælum IL 13:53,7 + 00:00,0
2 Liset,Mette Ivrig, IL 14:36,4 + 00:42,7
3 Myrvang,Anette Hei, IL - Ski 14:57,7 + 01:04,0
4 Gleditsch,Marte Runar, IL 15:07,8 + 01:14,1
5 Ellingsen,Mathilde Løvaas Mælum IL 15:34,5 + 01:40,8
6 Bertelsen,Emilie Hei, IL - Ski 15:39,8 + 01:46,1
7 Vassend,Tonje Ørn, IF 15:52,8 + 01:59,1
8 Fremstad,Lovise Larvik Ski 16:29,1 + 02:35,4
9 Urbø,Signe Kristine Åmdal IL 17:01,3 + 03:07,6
10 Hansen,Elise Bårnes Nanset IF 18:20,1 + 04:26,4
Resultatliste J 13 år 2+2km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Meyer,Emily Runar, IL 14:42,2 + 00:00,0
2 Thorkildsen,Sigrunn Skoppum IL 15:15,8 + 00:33,6
3 Kristiansen,Ella Otterdal Runar, IL 16:45,0 + 02:02,8
4 Kalager,Karoline Elise Ivrig, IL 18:32,4 + 03:50,2
DNS Mathisen,Hanna Runar, IL  
DNS Hermansen,Marianne Rein, IL  
Resultatliste G 15 år 3+3km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rosenvinge,Aksel Oseberg Skilag 19:17,2 + 00:00,0
2 Bergan,Sivert Halfdan Larvik Ski 19:32,4 + 00:15,2
3 Landsverk,Halvor Dagssøn Ørn, IF / Team Grenland Ski 19:44,3 + 00:27,1
4 Marcussen,Øyvind Øilo Oseberg Skilag 20:30,8 + 01:13,6
5 Nelson,Arvid Svarstad IL 21:24,0 + 02:06,8
6 Almenningen,Mathias Hof IL 22:11,8 + 02:54,6
7 Thrane,Marius Hof IL 22:27,9 + 03:10,7
8 Bergstå,Torbjørn Svarstad IL 22:57,9 + 03:40,7
9 Øverås,Sindre Mælum IL / Team Grenland Ski 23:00,5 + 03:43,3
10 Johansen,Eirik Andreas Skoppum IL 23:19,4 + 04:02,2
11 Børresen,Thomas Gulset IF / Team Grenland Ski 23:48,8 + 04:31,6
12 Sørlie,Stian Runar, IL 24:48,6 + 05:31,4
DNF Teien,Henrik Sande Sportsklubb  
DNS Forberg,Sigmund Andres Kvammen Skarphedin, IL  
DNS Fredriksen,Simen Fredrik Brunva Botne SK  
Resultatliste G 16 år 3+3km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kvaale,Eivind Romberg Høydalsmo IL 19:19,3 + 00:00,0
2 Johannessen,Gunnar Ørn, IF / Team Grenland Ski 19:41,4 + 00:22,1
3 Nissen-Sollie,Petter T. Runar, IL 20:47,8 + 01:28,5
4 Solli,Tobias Ørn, IF / Team Grenland Ski 21:15,1 + 01:55,8
5 Vestøl,Olav Vegårshei IL 21:32,1 + 02:12,8
6 Moen,Eirik Oseberg Skilag 21:52,2 + 02:32,9
7 Halvorsen,Lars Gellein Botne SK 21:54,6 + 02:35,3
8 Klungseth,Kristoffer Oseberg Skilag 22:49,6 + 03:30,3
DNS Erikstein,Knut Halvor Vinje IL  
Resultatliste J 16 år 3+3km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jensen,Marte Runar, IL 22:22,9 + 00:00,0
2 Urbø,Anne Margit Åmdal IL 25:26,1 + 03:03,2
DNS Lid Byggland,Sigrid Høydalsmo IL  
Resultatliste J 15 år 3+3km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bonden,Inger Sande Sportsklubb 21:48,2 + 00:00,0
2 Tufte,Kristine Ringsjø Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski 22:14,1 + 00:25,9
3 Kristiansen,Larisa Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski 22:35,0 + 00:46,8
4 Skaug,Marte Stokke IL 22:47,8 + 00:59,6
5 Valle,Bethina Løver Skade, IL 23:09,7 + 01:21,5
6 Hegg,Katrine Lind Botne SK 26:07,5 + 04:19,3
DNS Amundsen,Amalie Næss Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski  
Resultatliste K 17 år 3+3km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Måbø,Pia Sofie Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski 21:00,2 + 00:00,0
Resultatliste K 18 år 3+3km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lindstrøm,Ingrid Marie Gulset IF / Team Grenland Ski 22:15,4 + 00:00,0
2 Knutsen,Maja Fjellstad Kilebygda IL / Team Grenland Ski 24:14,8 + 01:59,4
3 Hagen,Olaug Johanne Frøland Sauland IL 26:41,3 + 04:25,9
Resultatliste K 19/20 år 3+3km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Asprusten,Marie Runar, IL 21:10,2 + 00:00,0
2 Jensen,Catrine Runar, IL 25:44,5 + 04:34,3
Resultatliste Kvinner senior 3+3km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Norseng,Victoria Ivrig, IL 26:57,1 + 00:00,0
DNS Gravningen,Elin Fredheim Stokke IL  
Resultatliste M 17 år 5+5 km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gunnulfsen,Mikael Hei, IL - Ski / Team Grenland Ski 23:25,0 + 00:00,0
2 Mysen,Eirik Oseberg Skilag 23:26,3 + 00:01,3
3 Erikstein,Kjell Einar Vinje IL 23:33,5 + 00:08,5
4 Haughem,Stian Runar, IL 23:47,0 + 00:22,0
5 Midtgarden,Eivind Aasrum Hei, IL - Ski / Team Grenland Ski 24:29,9 + 01:04,9
6 Fjeld,Didrik Oseberg Skilag 24:32,0 + 01:07,0
7 Jacobsen,Markus Rui Mykkeltveit Runar, IL 27:02,2 + 03:37,2
8 Norseng,Haakon Ivrig, IL 27:09,1 + 03:44,1
Resultatliste M 18 år 5+5 km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hoel,Alexander Rød Oseberg Skilag 23:15,8 + 00:00,0
2 Skaug,Joakim Granlund Stokke IL 23:36,2 + 00:20,4
3 Kristiansen,Brian Otterdal Runar, IL 23:56,6 + 00:40,8
4 Valen,Nicholas Skade, IL 36:53,2 + 13:37,4
DNS Vestly,Thomas Kodal IL  
Resultatliste M 19/20 år 5+5 km pursuit   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nilsen,Martin Bekken Sjåstad/Vestre Lier IL 22:42,6 + 00:00,0
2 Ankersen,Kristian Oseberg Skilag 24:32,0 + 01:49,4
3 Bakke Arvesen,Sondre Hauken, IL 25:15,4 + 02:32,8
DNS Løberg,Martin Kihle Ørn, IF / Team Grenland Ski  
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse