RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Runarløpet 2009


Annonse

Resultatliste M 17-18 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Trolldalen,Andreas Andebu IL 1:31:27 + 00:00
2 Dolva,Benjamin NOTEAM 1:45:03 + 13:36
Resultatliste M 19-20 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ruul,Henri Hovden Sportsklubb 1:16:00 + 00:00
2 Aske,Martin Andebu IL 1:26:04 + 10:03
Resultatliste M 21-25 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tennem,Eirik NTNUI - Ski 1:18:31 + 00:00
Resultatliste M 26-30 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skjefte,Lars Øyvind Stokke IL 1:22:01 + 00:00
Resultatliste M 31-35 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hårstadhaugen,Tor Einar IL Runar 1:20:40 + 00:00
2 Sørum,Kjetil Stavern Sport 1:22:36 + 01:56
3 Larsen,Leif Ivrig, IL 1:27:55 + 07:15
4 Anholt,Christian Stokke IL 1:30:22 + 09:42
DNS Seppänen,Stefan AGA Klubben BIL  
Resultatliste M 36-40 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lund,Tor Martin Nanset IF 1:14:45 + 00:00
2 Sættem,Leif Harald Molde og Omegn IF 1:14:49 + 00:04
3 Mustad,Per-Gunnar Langesund IF 1:17:53 + 03:07
4 Kreken,Tom Nanset IF 1:18:11 + 03:26
5 Saastad,Per Kristian IL Runar 1:18:40 + 03:55
6 Vidum,Claus Fevang IL Runar 1:25:48 + 11:03
7 Blom-Bakke,Harald Heming IL 1:28:13 + 13:28
8 Hansen,Kai Nanset IF 1:30:21 + 15:36
9 Aune,Vegard IL Runar 1:31:13 + 16:27
10 Løvli,Øystein Tønsberg Triathlon 1:34:37 + 19:51
11 Klavenæs,Olaf André IL Runar 1:36:21 + 21:36
12 Frellumstad,Lars Gullhaug 1:37:57 + 23:11
13 Pedersen,Geir Team Extreme 1:41:01 + 26:16
14 Heistad,Tom NOTEAM 1:45:02 + 30:17
15 Larsen,Richard Andebu IL 2:00:35 + 45:50
DNS Christiansen,Terje Drammens Ballklubb  
DNS Nondal,Trond Drafn, Ski- og Ballklubben  
DNS Hansen,Kenneth Kodal IL  
Resultatliste M 41-45 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugen,Simen Nanset IF 1:13:08 + 00:00
2 Bakke,Terje Hei, IL 1:18:45 + 05:37
3 Teigen,Runar FMC 1:22:39 + 09:31
4 Bergsvand,Knut Nanset IF 1:23:54 + 10:46
5 Sørby,Harald Hoel Ivrig, IL 1:24:46 + 11:38
6 Larsen,Per Erik IL Runar 1:25:15 + 12:07
7 Glenjen,Sjur TCK 1:25:34 + 12:26
8 Setlo,Gylve Team Extreme, Sandefjord 1:26:02 + 12:54
9 Bredholt,Øyvind IL Runar 1:26:17 + 13:09
10 Jakobsen,Geir Vinje IL 1:26:33 + 13:24
11 Olsen,Sigmund Andebu IL 1:28:59 + 15:51
12 Hansen,Erling Haugli Nanset IF 1:31:52 + 18:43
13 Bakke,Ole Anton NOTEAM 1:34:57 + 21:49
14 Høifødt,Fred A. Arnadal IL 1:35:03 + 21:54
15 Pedersen,Atle Nanset IF 1:35:14 + 22:05
16 Gundersen,Trond NOTEAM 1:35:22 + 22:14
17 Otterdal,Are Larsen Larvik Ski 1:37:12 + 24:04
18 Steinsvik,Rune Sandefjord Sykkelkubb 1:37:13 + 24:05
19 Christoffersen,Thomas Kongsberg Maritime BIL 1:40:30 + 27:22
20 Lohne,Bent Andebu IL 1:46:02 + 32:54
21 Holte,Morten NOTEAM 1:56:16 + 43:08
22 Johansen,Johnny Team Not So Extreme 2:00:22 + 47:14
DNS Opstad,Jon Arne Stokke IL  
DNS Baksaas,Gunnar Morten Emblemkompaniet  
DNS Sponberg,Ole Theodor Stokke IL  
Resultatliste M 46-50 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hennum,Nils Ragnar Lier IL 1:17:59 + 00:00
2 Vermelid,Rolf Stokke IL 1:18:41 + 00:42
3 Jakobsen,Svein Ove Vinje IL 1:25:04 + 07:04
4 Berg,Dag Sigmund Gulset IF 1:27:47 + 09:48
5 Hem,Svein IL Runar 1:35:11 + 17:12
6 Ormestad,Tellef IL Runar 1:35:37 + 17:38
7 Kvalsvik,Hans IL Runar 1:39:45 + 21:46
8 Heiland,Jørgen Sandefjord Sykkelkubb 1:40:53 + 22:54
9 Lingelem,Petter Team Extreme 1:42:16 + 24:16
10 Haraldsen,Øivind Nanset IF 1:43:56 + 25:57
11 Andreassen,Jon-Arild Flo 1:46:06 + 28:06
Resultatliste M 51-55 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rødvik,Ulf Bækkelagets SK 1:20:23 + 00:00
2 Sjulstad,Pål Larvik Ski 1:21:07 + 00:43
3 Langved,Gunnar Re Kommune 1:27:22 + 06:58
4 Brekke,Lars Ingar Ivrig, IL 1:28:05 + 07:41
5 Tanum,Rune Store Bergan 1:30:42 + 10:18
6 Sørhaug,Ragnar Andebu IL 1:34:50 + 14:27
7 Hellenes,Søren Ø. Nanset IF 1:40:11 + 19:47
8 Saltnes,Knut Rune Andebu Dametrimfor. Herrelag 1:42:07 + 21:43
9 Blaasvær,Rolf-Henning IL Runar 1:51:16 + 30:52
10 Reiten,Olav Mosvik IL 1:51:16 + 30:53
DNS Barth,Vidar IL Runar  
Resultatliste M 56-60 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bronebakk,Svein Nanset IF 1:25:04 + 00:00
2 Årseth,Trond Gjerstad IL 1:27:34 + 02:29
3 Klausen,Hans J. IL Ivrig 1:30:08 + 05:04
4 Hansen,Tor IL Runar 1:32:34 + 07:30
5 Godbolt,James Oseberg Skilag 1:39:38 + 14:34
DNS Årseth,Torodd Veritas BIL  
Resultatliste M 61-65 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thorsen,Arve IL Runar 1:26:17 + 00:00
2 Fossheim,Helge Kvelde IL 1:28:09 + 01:51
3 Bergsvand,Helge Nanset IF 1:32:54 + 06:37
4 Thorbjørnsen,Arne Nanset IF 1:35:06 + 08:49
5 Larsen,Odd Samuel Ivrig, IL 1:35:21 + 09:03
6 Mæland,Øystein IL Runar 1:35:40 + 09:22
7 Bredal,Odd Lars Nanset IF 1:47:25 + 21:07
8 Johansen,Roar L. Kodal IL 1:54:11 + 27:53
Resultatliste M 66-70 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ringhus,Olav Vinje IL 1:32:12 + 00:00
2 Kvifte,Rolf Nanset IF 1:37:14 + 05:02
3 Sandmoe,Birger Kvelde IL 1:41:04 + 08:51
4 Rånerød,Lars L. Hedrum IL 1:53:48 + 21:35
5 Bruun,Oddvar OTO 1:53:50 + 21:37
Resultatliste M 71-75 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røste,Aksel IL Runar 1:41:20 + 00:00
Resultatliste K 21-25 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNF Hårklau,Siri NOTEAM  
Resultatliste K 31-35 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mangelrød,Camilla Marie Heming IL 1:30:49 + 00:00
Resultatliste K 36-40 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kristoffersen,Ann Kristin T. IL Runar 1:33:16 + 00:00
2 Gundersen,Claudia NOTEAM 1:37:12 + 03:56
DNS Anholt,Tove Stokke IL  
Resultatliste K 41-45 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lie,Anne Lene Nanset IF 1:28:33 + 00:00
2 Furuheim,Åse Grenland Hundeklubb 1:35:08 + 06:34
3 Holt,Hilde Nordre Trysil IL 1:41:09 + 12:35
4 Saltnes,Hege Andebu Dametrimforening 1:55:08 + 26:34
Resultatliste K 46-50 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pedersen,Hanne NOTEAM 2:02:38 + 00:00
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse