RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Russisk Mesterskap - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

30. mars 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
141SORINA Tatiana1994RUS24:13.20.0020.00
235ISTOMINA Mariya1997RUS24:48.6+35.439.49
334RYGALINA Anastasia1996RUS25:07.3+54.149.78
440NEPRYAEVA Natalia1995RUS25:17.1+1:03.955.18
533NECHAEVSKAYA Anna1991RUS25:21.8+1:08.657.76
639IKSANOVA Alija1984RUS25:23.1+1:09.958.48
753USTIUGOVA Elena1992RUS25:30.4+1:17.262.50
823MENSHOVA Zhanna1999RUS25:34.5+1:21.364.76
936SMIRNOVA Ekaterina1996RUS25:34.6+1:21.464.81
1013ZABORSKAIA Svetlana1996RUS25:35.1+1:21.965.09
1127KRUPITSKAYA Evgeniya2002RUS25:39.2+1:26.067.34
128STEPANOVA Veronika2001RUS25:40.4+1:27.268.00
1337CHERNOUSOVA Marina1983RUS25:43.6+1:30.469.77
1412ZHOLUDEVA Olga2002RUS25:43.9+1:30.769.93
1538GOLOVAN Diana1994RUS25:51.8+1:38.674.28
1631GAIANOVA Elmira1992RUS25:52.7+1:39.574.78
174JASHINA Olga1986RUS25:58.8+1:45.678.13
1820KULESHOVA Anastasia1995RUS26:06.0+1:52.882.10
1926DOTSENKO Anastasia1986RUS26:07.8+1:54.683.09
2021SHALABODA Elizaveta1999RUS26:13.8+2:00.686.39
2130TSAREVA Olga1990RUS26:15.1+2:01.987.11
2222GRUKHVINA Anna1999RUS26:18.7+2:05.589.09
2319MATSOKINA Hristina1998RUS26:23.0+2:09.891.46
2417FALEEVA Anastasiya2000RUS26:23.5+2:10.391.73
2532RYASINA Larisa1987RUS26:27.5+2:14.393.93
2616RUSHENTSEVA Alesya2000RUS26:28.4+2:15.294.43
276SMIRNOVA Nataliya1998RUS26:30.7+2:17.595.70
2810GARAFUTDINOVA Elina2001RUS26:32.5+2:19.396.69
2918YAKUNINA Maya1998RUS26:34.8+2:21.697.95
3046KOZEKAEVA Maria1991RUS26:35.0+2:21.898.06

315NIKOLAEVA Svetlana1987RUS26:36.3+2:23.198.78
3225MEDVEDEVA Anna1989RUS26:39.9+2:26.7100.76
333BEKISHEVA Elizaveta2002RUS26:42.8+2:29.6102.36
3429KUCHERUK Olga1997RUS26:43.3+2:30.1102.63
359BURAVLEVA Polina2000RUS26:52.2+2:39.0107.53
3658DAVYDENKOVA Maria1992RUS26:56.2+2:43.0109.73
3757SHESTAKOVA Alina1997RUS26:57.3+2:44.1110.34
3842ZIUZEVA Natalia1989RUS26:59.9+2:46.7111.77
3924IGNATIEVA Anastasiya1998RUS27:04.5+2:51.3114.30
4049NEPRYAEVA Dariya2002RUS27:08.1+2:54.9116.28
4145KAZAKUL Anastasia1982RUS27:09.8+2:56.6117.22
421BELOSLUDTSEVA Dariya1999RUS27:10.7+2:57.5117.72
437MELNIKOVA Alena1995RUS27:11.2+2:58.0117.99
4411BARANOVA Alena2001RUS27:12.3+2:59.1118.60
4570NEKRASOVA Dina1996RUS27:19.1+3:05.9122.34
4651ALEXEEVA Diana2001RUS27:24.5+3:11.3125.31
4759KULIKOVA Anastasiya2001RUS27:30.4+3:17.2128.56
482KONONOVA Alexandra2002RUS27:32.8+3:19.6129.88
4964MEGED Ekaterina2001RUS27:38.0+3:24.8132.74
5056YADOVINA Ekaterina1992RUS27:39.1+3:25.9133.35
5147KALICHEVA Arina2002RUS27:43.8+3:30.6135.94
5214BULYCHEVA Ekaterina2000RUS27:47.3+3:34.1137.86
5344ANTONOVA Diana2001RUS27:53.0+3:39.8141.00
5463VASKINA Kseniya2000RUS27:58.9+3:45.7144.25
5515DUBOTOLKINA Nina1998RUS28:00.4+3:47.2145.08
5650PANKOVA Vitaliya2001RUS28:05.6+3:52.4147.94
5748BARAKINA Nataliya1999RUS28:06.7+3:53.5148.54
5852OSCHEPKOVA Ekaterina2000RUS28:21.7+4:08.5156.80
5965OKUNEVA Ekaterina1999RUS28:22.7+4:09.5157.35
6055ROTCHEVA Olga1978RUS28:26.8+4:13.6159.61

6154LOBASTOVA Polina2000RUS28:26.9+4:13.7159.66
6268SOBOLEVA Diana2002RUS28:37.9+4:24.7165.72
6360BIZHOVA Evgeniya2003RUS28:50.3+4:37.1172.55
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
28KALUGER Gabriella1995RUS
43IBRAGIMOVA Irina2000RUS
61PLOTNIKOVA Svetlana1996RUS
62ABRAMOVA Kseniya1996RUS
66ANDRIENKO Darina2001RUS
67BOYTSOVA Dariya2002RUS
69MILUZOVA Polina2002RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse