Resultater Russisk Mesterskap - Kvinner - 15 km - Skiathlon - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

28. mars 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 15 KM - SKIATHLON (skibytte)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
14SORINA Tatiana1994RUS38:04.00.0020.00
25NEPRYAEVA Natalia1995RUS38:34.7+30.738.82
312ISTOMINA Mariya1997RUS38:42.3+38.343.48
413RYGALINA Anastasia1996RUS38:46.6+42.646.11
511SMIRNOVA Ekaterina1996RUS39:08.4+1:04.459.47
62STUPAK Yulia1995RUS40:00.0+1:56.091.10
718KUCHERUK Olga1997RUS40:13.3+2:09.399.26
815NECHAEVSKAYA Anna1991RUS40:16.7+2:12.7101.34
97GOLOVAN Diana1994RUS40:17.5+2:13.5101.83
1022DOTSENKO Anastasia1986RUS40:18.9+2:14.9102.69
119CHERNOUSOVA Marina1983RUS40:19.4+2:15.4102.99
1224KRUPITSKAYA Evgeniya2002RUS40:19.9+2:15.9103.30
1327KULESHOVA Anastasia1995RUS40:26.3+2:22.3107.22
146KIRPICHENKO Yana1996RUS40:30.5+2:26.5109.80
1528SHALABODA Elizaveta1999RUS40:31.0+2:27.0110.11
1626MENSHOVA Zhanna1999RUS40:31.8+2:27.8110.60
1733ZHOLUDEVA Olga2002RUS40:37.3+2:33.3113.97
1823STOROZHILOVA Daria1993RUS40:39.4+2:35.4115.25
1937SMIRNOVA Nataliya1998RUS40:44.2+2:40.2118.20
2032ZABORSKAIA Svetlana1996RUS40:44.2+2:40.2118.20
2121MEDVEDEVA Anna1989RUS40:45.1+2:41.1118.75
2214RYASINA Larisa1987RUS40:45.6+2:41.6119.05
233IKSANOVA Alija1984RUS40:46.5+2:42.5119.61
2425GRUKHVINA Anna1999RUS41:01.4+2:57.4128.74
2520IGNATIEVA Anastasiya1998RUS41:05.3+3:01.3131.13
2638NIKOLAEVA Svetlana1987RUS41:05.7+3:01.7131.37
2747VLASOVA Anastasia1991RUS41:09.2+3:05.2133.52
2817TSAREVA Olga1990RUS41:17.4+3:13.4138.55
2916GAIANOVA Elmira1992RUS41:20.1+3:16.1140.20
3041BELOSLUDTSEVA Dariya1999RUS41:27.0+3:23.0144.43

3129YAKUNINA Maya1998RUS41:40.6+3:36.6152.77
3245KOZEKAEVA Maria1991RUS41:44.2+3:40.2154.97
3330TROSHINA Viktoriya1998RUS41:48.1+3:44.1157.36
3449SHESTAKOVA Alina1997RUS41:53.3+3:49.3160.55
3536KLEPIKOVA Anastasiya1999RUS42:04.6+4:00.6167.48
3619KALUGER Gabriella1995RUS42:06.3+4:02.3168.52
3756SERGEEVA Olga1989RUS42:08.4+4:04.4169.81
3834BURAVLEVA Polina2000RUS42:31.8+4:27.8184.15
3931DUBOTOLKINA Nina1998RUS42:35.5+4:31.5186.42
4035MELNIKOVA Alena1995RUS42:37.3+4:33.3187.52
4155SHIMOLINA Alexandra2000RUS42:41.6+4:37.6190.16
4244KAZAKUL Anastasia1982RUS42:49.7+4:45.7195.12
4340KONONOVA Alexandra2002RUS42:58.8+4:54.8200.70
4451KULIKOVA Anastasiya2001RUS42:59.6+4:55.6201.19
4543ANTONOVA Diana2001RUS43:10.2+5:06.2207.69
4639ZIYANGIROVA Svetlana1997RUS43:16.3+5:12.3211.43
4748YADOVINA Ekaterina1992RUS43:25.9+5:21.9217.31
4852MURAVEVA Zhanna1992RUS43:35.9+5:31.9223.44
4946BARAKINA Nataliya1999RUS43:44.2+5:40.2228.53
5053PLOTNIKOVA Svetlana1996RUS43:44.7+5:40.7228.84
5157VASKINA Kseniya2000RUS43:45.9+5:41.9229.57
5258TRUSHNIKOVA Kseniya2001RUS44:08.6+6:04.6243.49
5360LIPINA Zinaida1996RUS44:34.8+6:30.8259.54
5450KALASHNIKOVA Alexandra2000RUS44:46.0+6:42.0266.41
5542IBRAGIMOVA Irina2000RUS45:22.1+7:18.1288.54
5659BOLSHAKOVA Anna2000RUS45:35.8+7:31.8296.94
5762BOYTSOVA Dariya2002RUS45:45.9+7:41.9303.13
5861OKUNEVA Ekaterina1999RUS47:18.8+9:14.8360.07
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
8GUSCHINA Mariya1989RUS
10DURKINA Lidia1997RUS
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
1VASILIEVA Lilia1994RUS
54ABRAMOVA Kseniya1996RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse