RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Russisk Mesterskap - Kvinner - 30 km - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

3. april 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 30 KM - FELLESSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
16ISTOMINA Mariya1997RUS1:32:39.00.0034.09
29RYGALINA Anastasia1996RUS1:33:19.6+40.644.31
37SMIRNOVA Ekaterina1996RUS1:33:32.3+53.347.51
45CHERNOUSOVA Marina1983RUS1:33:54.4+1:15.453.08
53IKSANOVA Alija1984RUS1:34:14.0+1:35.058.02
618SHALABODA Elizaveta1999RUS1:35:09.7+2:30.772.04
720IGNATIEVA Anastasiya1998RUS1:35:15.4+2:36.473.48
835VLASOVA Anastasia1991RUS1:35:30.5+2:51.577.28
917KALUGER Gabriella1995RUS1:35:42.7+3:03.780.35
1012GAIANOVA Elmira1992RUS1:35:58.6+3:19.684.36
1119MEDVEDEVA Anna1989RUS1:36:12.0+3:33.087.73
1231SMIRNOVA Nataliya1998RUS1:36:44.0+4:05.095.79
1316DOTSENKO Anastasia1986RUS1:36:45.9+4:06.996.27
1441SERGEEVA Olga1989RUS1:36:50.8+4:11.897.50
1511RYASINA Larisa1987RUS1:37:13.0+4:34.0103.10
1630KLEPIKOVA Anastasiya1999RUS1:37:21.6+4:42.6105.26
1726ZABORSKAIA Svetlana1996RUS1:37:37.8+4:58.8109.34
1813TSAREVA Olga1990RUS1:38:23.9+5:44.9120.95
1921STOROZHILOVA Daria1993RUS1:39:02.4+6:23.4130.65
2032BELOSLUDTSEVA Dariya1999RUS1:39:10.3+6:31.3132.64
2129MELNIKOVA Alena1995RUS1:39:47.1+7:08.1141.90
2239MURAVEVA Zhanna1992RUS1:39:47.9+7:08.9142.11
2333ZIUZEVA Natalia1989RUS1:40:50.5+8:11.5157.87
2436YADOVINA Ekaterina1992RUS1:41:07.2+8:28.2162.08
2545NEKRASOVA Dina1996RUS1:41:51.7+9:12.7173.28
2624TROSHINA Viktoriya1998RUS1:43:24.3+10:45.3196.60
2728BURAVLEVA Polina2000RUS1:43:51.2+11:12.2203.38
2837SHESTAKOVA Alina1997RUS1:44:14.7+11:35.7209.30
2940SHIMOLINA Alexandra2000RUS1:44:59.1+12:20.1220.48
3034OSCHEPKOVA Ekaterina2000RUS1:45:59.6+13:20.6235.72

3143LIPINA Zinaida1996RUS1:47:50.7+15:11.7263.70
3242TRUSHNIKOVA Kseniya2001RUS1:49:42.5+17:03.5291.85
3344OKUNEVA Ekaterina1999RUS1:50:05.5+17:26.5297.64
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
22MATSOKINA Hristina1998RUS
38KALASHNIKOVA Alexandra2000RUS
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
1SORINA Tatiana1994RUS
2NEPRYAEVA Natalia1995RUS
4KIRPICHENKO Yana1996RUS
8DURKINA Lidia1997RUS
10MOSKALENKO Anastasia1991RUS
14KUCHERUK Olga1997RUS
15MEKRYUKOVA Nataliya2000RUS
23FALEEVA Anastasiya2000RUS
25DUBOTOLKINA Nina1998RUS
27ZHOLUDEVA Olga2002RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse