RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Russisk Mesterskap - Kvinner - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

27. mars 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - FINALE - KLASSISK

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
13NEPRYAEVA Natalia1995RUS
21SORINA Tatiana1994RUS
32STUPAK Yulia1995RUS
48MATSOKINA Hristina1998RUS
55KUCHERUK Olga1997RUS
66BARANOVA Alena2001RUS
714GRUKHVINA Anna1999RUS
84USTIUGOVA Elena1992RUS
911VLASOVA Anastasia1991RUS
1020NIKOLAEVA Svetlana1987RUS
119MOSKALENKO Anastasia1991RUS
1230STEPANOVA Veronika2001RUS
1312KIRPICHENKO Yana1996RUS
1413TSAREVA Olga1990RUS
1516SOBOLEVA Diana2002RUS
1617RUSHENTSEVA Alesya2000RUS
177FALEEVA Anastasiya2000RUS
1815BEKISHEVA Elizaveta2002RUS
1922STOROZHILOVA Daria1993RUS
2028PLOTNIKOVA Svetlana1996RUS
2110JASHINA Olga1986RUS
2223DAVYDENKOVA Maria1992RUS
2326SERGEEVA Olga1989RUS
2427MEDVEDEVA Anna1989RUS
2529IGNATIEVA Anastasiya1998RUS
2618DOTSENKO Anastasia1986RUS
2719DUBOTOLKINA Nina1998RUS
2821KALUGER Gabriella1995RUS
2924DURKINA Lidia1997RUS
3025SHIMOLINA Alexandra2000RUS

310NEKRASOVA Dina1996RUS
320NEPRYAEVA Dariya2002RUS
330CHERNOUSOVA Marina1983RUS
340IKSANOVA Alija1984RUS
350LOBASTOVA Polina2000RUS
360PANKOVA Vitaliya2001RUS
370OSCHEPKOVA Ekaterina2000RUS
380ZIUZEVA Natalia1989RUS
390MELNIKOVA Alena1995RUS
400SMIRNOVA Nataliya1998RUS
410GABUSHEVA Milena2001RUS
420GAIANOVA Elmira1992RUS
430MEGED Ekaterina2001RUS
440ZHAMBALOVA Alisa1994RUS
450KRAMARENKO Nataliya2004RUS
460LIPINA Zinaida1996RUS
470BARAKINA Nataliya1999RUS
480RYASINA Larisa1987RUS
490RUDOMETOVA Evgenia1993RUS
500MILUZOVA Polina2002RUS
510BELOSLUDTSEVA Dariya1999RUS
520SHESTAKOVA Alina1997RUS
530GUSCHINA Mariya1989RUS
540KLEPIKOVA Anastasiya1999RUS
550KALASHNIKOVA Alexandra2000RUS
560ANDRIENKO Darina2001RUS
570TRUSHNIKOVA Kseniya2001RUS
580BOYTSOVA Dariya2002RUS
590KRAMARENKO Mariya2004RUS
600NEKRASOVA Polina1998RUS

610OKUNEVA Ekaterina1999RUS
620BYLINKO Arina2001RUS
630VASILIEVA Olga1999RUS
640BOLSHAKOVA Anna2000RUS
650ALEXEEVA Diana2001RUS
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
02002RUS
02003RUS
01999RUS
02000RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse