RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Russisk Mesterskap - Kvinner - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

27. mars 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
119SORINA Tatiana1994RUS4:12.550.0027.27
222STUPAK Yulia1995RUS4:14.49+1.9436.49
33NEPRYAEVA Natalia1995RUS4:15.68+3.1342.14
417USTIUGOVA Elena1992RUS4:22.98+10.4376.83
57KUCHERUK Olga1997RUS4:23.22+10.6777.97
62BARANOVA Alena2001RUS4:26.44+13.8993.27
711FALEEVA Anastasiya2000RUS4:27.37+14.8297.69
821MATSOKINA Hristina1998RUS4:27.66+15.1199.07
926MOSKALENKO Anastasia1991RUS4:29.82+17.27109.33
1012JASHINA Olga1986RUS4:31.52+18.97117.41
1127VLASOVA Anastasia1991RUS4:31.74+19.19118.45
1233KIRPICHENKO Yana1996RUS4:32.37+19.82121.45
135TSAREVA Olga1990RUS4:32.76+20.21123.30
1428GRUKHVINA Anna1999RUS4:34.86+22.31133.28
1520BEKISHEVA Elizaveta2002RUS4:35.21+22.66134.94
1644SOBOLEVA Diana2002RUS4:35.36+22.81135.65
1734RUSHENTSEVA Alesya2000RUS4:35.46+22.91136.13
1839DOTSENKO Anastasia1986RUS4:36.04+23.49138.88
1914DUBOTOLKINA Nina1998RUS4:36.72+24.17142.11
2038NIKOLAEVA Svetlana1987RUS4:36.94+24.39143.16
216KALUGER Gabriella1995RUS4:37.10+24.55143.92
228STOROZHILOVA Daria1993RUS4:37.12+24.57144.02
2318DAVYDENKOVA Maria1992RUS4:37.13+24.58144.06
2410DURKINA Lidia1997RUS4:37.34+24.79145.06
2515SHIMOLINA Alexandra2000RUS4:37.36+24.81145.16
2642SERGEEVA Olga1989RUS4:37.39+24.84145.30
274MEDVEDEVA Anna1989RUS4:37.70+25.15146.77
2816PLOTNIKOVA Svetlana1996RUS4:37.73+25.18146.91
2925IGNATIEVA Anastasiya1998RUS4:37.97+25.42148.05
3040STEPANOVA Veronika2001RUS4:38.35+25.80149.86

3154NEKRASOVA Dina1996RUS4:39.02+26.47153.04
3213NEPRYAEVA Dariya2002RUS4:39.41+26.86154.90
3324CHERNOUSOVA Marina1983RUS4:39.50+26.95155.32
3436IKSANOVA Alija1984RUS4:40.24+27.69158.84
3532LOBASTOVA Polina2000RUS4:40.41+27.86159.65
3629PANKOVA Vitaliya2001RUS4:42.52+29.97169.67
379OSCHEPKOVA Ekaterina2000RUS4:42.91+30.36171.53
3867ZIUZEVA Natalia1989RUS4:42.95+30.40171.72
3937MELNIKOVA Alena1995RUS4:43.56+31.01174.62
4053SMIRNOVA Nataliya1998RUS4:44.63+32.08179.70
4143GABUSHEVA Milena2001RUS4:45.73+33.18184.93
4245GAIANOVA Elmira1992RUS4:45.75+33.20185.02
4357MEGED Ekaterina2001RUS4:45.78+33.23185.16
4430ZHAMBALOVA Alisa1994RUS4:45.89+33.34185.69
4531KRAMARENKO Nataliya2004RUS4:46.00+33.45186.21
4663LIPINA Zinaida1996RUS4:46.59+34.04189.01
4762BARAKINA Nataliya1999RUS4:47.37+34.82192.72
4847RYASINA Larisa1987RUS4:47.42+34.87192.96
4969RUDOMETOVA Evgenia1993RUS4:47.59+35.04193.76
5052MILUZOVA Polina2002RUS4:48.33+35.78197.28
5161BELOSLUDTSEVA Dariya1999RUS4:49.62+37.07203.41
5259SHESTAKOVA Alina1997RUS4:50.00+37.45205.21
5351GUSCHINA Mariya1989RUS4:50.10+37.55205.69
5456KLEPIKOVA Anastasiya1999RUS4:52.37+39.82216.48
5550KALASHNIKOVA Alexandra2000RUS4:53.47+40.92221.70
5658ANDRIENKO Darina2001RUS4:53.87+41.32223.60
5764TRUSHNIKOVA Kseniya2001RUS4:57.23+44.68239.57
5849BOYTSOVA Dariya2002RUS4:57.43+44.88240.52
5948KRAMARENKO Mariya2004RUS4:57.98+45.43243.13
6035NEKRASOVA Polina1998RUS4:59.49+46.94250.31

6165OKUNEVA Ekaterina1999RUS4:59.59+47.04250.78
6268BYLINKO Arina2001RUS5:01.48+48.93259.76
6341VASILIEVA Olga1999RUS5:01.93+49.38261.90
6466BOLSHAKOVA Anna2000RUS5:02.97+50.42266.84
6555ALEXEEVA Diana2001RUS5:05.89+53.34280.72
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
1SHALABODA Elizaveta1999RUS
23MEKRYUKOVA Nataliya2000RUS
46KONONOVA Alexandra2002RUS
60BIZHOVA Evgeniya2003RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse