Resultater Russisk Mesterskap - Menn - 15 km - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

30. mars 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 15 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
126MALTSEV Artem1993RUS33:05.40.0020.00
229YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS33:40.1+34.733.98
331LARKOV Andrey1989RUS33:40.4+35.034.10
430NIKOLAEV Artem1991RUS33:45.5+40.136.16
527SPITSOV Denis1996RUS33:51.6+46.238.62
640TURYSHEV Sergey1985RUS34:01.3+55.942.52
712KULESHOV Alexander1993RUS34:03.7+58.343.49
824CHERVOTKIN Alexey1995RUS34:06.1+1:00.744.46
928TIMASHOV Anton1996RUS34:10.2+1:04.846.11
1025POROSHKIN Ilia1995RUS34:13.5+1:08.147.44
1121ZUBTSOV Maxim1995RUS34:16.5+1:11.148.65
1244SHEMIAKIN Alexey1989RUS34:19.2+1:13.849.74
13100GOROSHNIKOV Dmitriy1993RUS34:25.4+1:20.052.24
1418SOSNIN Mikhail1990RUS34:27.8+1:22.453.20
1519GORBUNOV Ivan1999RUS34:27.9+1:22.553.24
161SKOBELEV Vladislav1987RUS34:33.2+1:27.855.38
1756SEDOV Petr1990RUS34:34.1+1:28.755.74
1838VIKULIN Pavel1989RUS34:36.1+1:30.756.55
196VALIAKHMETOV Ravil1989RUS34:37.9+1:32.557.27
2072VOLKOV Sergey2001RUS34:41.1+1:35.758.56
219KILIVNYUK Kirill1998RUS34:41.8+1:36.458.84
2214GLAVATSKIKH Konstantin1985RUS34:45.3+1:39.960.25
2335KONDRASHOV Dmitriy1994RUS34:47.3+1:41.961.06
2413SOBAKAREV Andrey1996RUS34:47.5+1:42.161.14
258TAIPOV Almaz1993RUS34:47.8+1:42.461.26
265SOLOVIEV Pavel2001RUS34:48.2+1:42.861.42
2711FELLER Andrey1988RUS34:48.5+1:43.161.54
2851MALAFIEV Andrey1992RUS34:54.0+1:48.663.76
2917BAGRASHOV Dmitriy1995RUS34:55.6+1:50.264.40
3043SEMENOV Viktor1999RUS35:03.3+1:57.967.51

3153CHERNOUSOV Alexey1984RUS35:12.2+2:06.871.09
3245IVSHIN Alexander2002RUS35:12.4+2:07.071.17
3339DENISOV Nikita2002RUS35:15.0+2:09.672.22
3436VITSENKO Alexey1990RUS35:15.7+2:10.372.50
3561VAKHRUSHEV Evgeniy1995RUS35:18.3+2:12.973.55
367SEMYASHKIN Evgeniy1998RUS35:19.7+2:14.374.12
3760UTKIN Alexander1986RUS35:20.7+2:15.374.52
382PONOMAREV Valeriy1998RUS35:21.1+2:15.774.68
3916SANNIKOV Ilja1992RUS35:26.5+2:21.176.86
4050BYKOV Anton1998RUS35:26.9+2:21.577.02
4159KURBATOV Iliya1999RUS35:28.2+2:22.877.54
4220VECHKANOV Vladislav1997RUS35:29.0+2:23.677.86
4322GREBENKO Alexander1994RUS35:30.1+2:24.778.31
4449KATAEV Denis1992RUS35:30.7+2:25.378.55
4571POPOV Vladimir1999RUS35:33.4+2:28.079.64
4667SIULATOV Pavel1986RUS35:35.1+2:29.780.32
473SINGOPIN Nikita1995RUS35:35.6+2:30.280.52
4864PERLYAK Stanislav1987RUS35:37.0+2:31.681.09
4952EGOROV Nikita1998RUS35:37.7+2:32.381.37
5046KUDRYAVTSEV Evgeniy1997RUS35:46.4+2:41.084.87
5170BELOSLUDTSEV Pavel1996RUS35:50.8+2:45.486.65
5279ZABALUEV Sergey2001RUS36:02.4+2:57.091.32
5365BASKOV Vladimir1997RUS36:02.7+2:57.391.44
5475PECHENOV Kirill1999RUS36:02.9+2:57.591.52
5584PARFENOV Andrey1987RUS36:04.8+2:59.492.29
5666RODIONOV Nikita2003RUS36:05.4+3:00.092.53
5763ZARODOV Andrey1999RUS36:12.6+3:07.295.43
5890VASILIEV Artem2000RUS36:21.3+3:15.998.94
5948MALYSHEV Artem1998RUS36:22.3+3:16.999.34
6083MORILOV Nikolay1986RUS36:30.7+3:25.3102.72

6162ZUBKOV Alexey1995RUS36:31.6+3:26.2103.09
6242KOVALEV Maxim1989RUS36:31.7+3:26.3103.13
6358SOLODOVNIKOV Vladimir1996RUS36:32.3+3:26.9103.37
6474FILIMONOV Denis1999RUS36:33.9+3:28.5104.01
6541VANEEV Vladislav1993RUS36:35.8+3:30.4104.78
6615FROLOV Vladimir1994RUS36:36.7+3:31.3105.14
6795KARKIN Vladimir1988RUS36:41.7+3:36.3107.16
6868VICHUZHANIN Kirill1992RUS36:46.2+3:40.8108.97
6933KUZNETSOV Andrey2000RUS36:49.2+3:43.8110.18
7047ZHUL Viktor2001RUS36:51.6+3:46.2111.15
7157ZIUZEV Anton1985RUS36:54.5+3:49.1112.31
7278ZHENIKHOV Vitaliy1999RUS36:57.8+3:52.4113.64
7310MASCHENKO Andrey1998RUS37:10.2+4:04.8118.64
7469KOLPAKOV Filipp1998RUS37:16.2+4:10.8121.06
7585KUZNETSOV Iliya2000RUS37:29.6+4:24.2126.46
7676SAZONOV Stepan2001RUS37:32.8+4:27.4127.75
7754TIKHONENKO Iliya2001RUS37:35.7+4:30.3128.92
7855SELEZNEV Ivan2000RUS37:38.5+4:33.1130.04
7988NOVIKOV Lev2002RUS37:40.2+4:34.8130.73
8089GORCHAKOV Artem2000RUS37:43.2+4:37.8131.94
8198ANISIMOV Ivan1987RUS37:43.9+4:38.5132.22
824ZHUL Dmitriy2000RUS37:52.6+4:47.2135.72
8387RUDAKOV Alexander1995RUS37:53.3+4:47.9136.01
8482CHUPROV Nikita1998RUS37:55.4+4:50.0136.85
8591MATVEEV Grigoriy1999RUS37:59.6+4:54.2138.55
8692BEZMATERNYKH Ivan1997RUS38:12.5+5:07.1143.74
8777NEKRASOV Andrey1999RUS38:16.9+5:11.5145.52
8880GARDER Maxim1997RUS38:28.7+5:23.3150.27
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
94KUTYREV Vladislav2000RUS
96YURIEV Matvey2003RUS
99PETROV Artur1992RUS
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
23SEMIKOV Ilia1993RUS
32BOLSHUNOV Alexander1996RUS
34MITROSHIN Egor2002RUS
37TERENTEV Alexander1999RUS
73NAZAROV Fedor1998RUS
81MOZHAROVSKIY Dmitriy1997RUS
86ROCHEV Daniil1997RUS
93OSIPOV Alexander2003RUS
97RYBKIN Vladimir2001RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse