UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Russisk Mesterskap - Menn - 30 km - Skiathlon - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

28. mars 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 30 KM - SKIATHLON (skibytte)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11BOLSHUNOV Alexander1996RUS1:08:52.90.0020.00
24YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS1:09:40.1+47.235.99
32LARKOV Andrey1989RUS1:09:40.2+47.336.02
413SEMIKOV Ilia1993RUS1:09:41.0+48.136.29
53NIKOLAEV Artem1991RUS1:09:45.1+52.237.68
66KIRILLOV Ivan1996RUS1:09:45.9+53.037.95
75TIMASHOV Anton1996RUS1:09:47.5+54.638.50
88CHERVOTKIN Alexey1995RUS1:09:47.9+55.038.63
97POROSHKIN Ilia1995RUS1:10:32.7+1:39.853.81
1040TURYSHEV Sergey1985RUS1:10:40.0+1:47.156.28
1167RETIVYKH Gleb1991RUS1:11:19.0+2:26.169.49
1222SOBAKAREV Andrey1996RUS1:11:19.2+2:26.369.56
1320VOLZHENTSEV Stanislav1985RUS1:11:20.1+2:27.269.86
1444SHEMIAKIN Alexey1989RUS1:11:20.5+2:27.670.00
1510GREBENKO Alexander1994RUS1:11:22.0+2:29.170.51
1623KULESHOV Alexander1993RUS1:11:27.1+2:34.272.23
1750MALAFIEV Andrey1992RUS1:11:28.4+2:35.572.67
1812ZUBTSOV Maxim1995RUS1:11:33.4+2:40.574.37
1921GLAVATSKIKH Konstantin1985RUS1:11:37.4+2:44.575.72
2024FELLER Andrey1988RUS1:11:41.3+2:48.477.04
2129SOLOVIEV Pavel2001RUS1:12:07.2+3:14.385.82
2214VECHKANOV Vladislav1997RUS1:12:24.2+3:31.391.58
2316ARDASHEV Sergey1998RUS1:12:24.3+3:31.491.61
2419SANNIKOV Ilja1992RUS1:12:27.2+3:34.392.59
2518SOSNIN Mikhail1990RUS1:12:28.2+3:35.392.93
2626KILIVNYUK Kirill1998RUS1:12:33.6+3:40.794.76
2749BYKOV Anton1998RUS1:12:34.4+3:41.595.03
2879GOROSHNIKOV Dmitriy1993RUS1:12:38.7+3:45.896.49
2935KONDRASHOV Dmitriy1994RUS1:12:47.1+3:54.299.33
3039VIKULIN Pavel1989RUS1:12:47.3+3:54.499.40

3127TAIPOV Almaz1993RUS1:12:47.3+3:54.499.40
3256VAKHRUSHEV Evgeniy1995RUS1:12:51.0+3:58.1100.66
3374DEMENTIEV Eugeniy1983RUS1:12:51.0+3:58.1100.66
3417BAGRASHOV Dmitriy1995RUS1:13:18.5+4:25.6109.97
3566SAFIULLIN Rifat1991RUS1:13:28.9+4:36.0113.49
3637TERENTEV Alexander1999RUS1:13:32.9+4:40.0114.85
3764BELOSLUDTSEV Pavel1996RUS1:13:34.3+4:41.4115.32
3842KOVALEV Maxim1989RUS1:13:47.3+4:54.4119.73
3933SKOBELEV Vladislav1987RUS1:13:48.1+4:55.2120.00
4052CHERNOUSOV Alexey1984RUS1:13:52.0+4:59.1121.32
4173AZANOV Vladislav1994RUS1:14:00.8+5:07.9124.30
4230ZHUL Dmitriy2000RUS1:14:02.4+5:09.5124.84
4361TIUNOV Konstantin1999RUS1:14:07.8+5:14.9126.67
449KRASNOV Andrey1994RUS1:14:22.3+5:29.4131.58
4547KATAEV Denis1992RUS1:14:22.5+5:29.6131.65
4643SEMENOV Viktor1999RUS1:14:22.5+5:29.6131.65
4745ZHUL Viktor2001RUS1:14:22.8+5:29.9131.75
4853ZIUZEV Anton1985RUS1:14:28.5+5:35.6133.68
4932PONOMAREV Valeriy1998RUS1:14:30.0+5:37.1134.19
5038ZAKIROV Ilnaz1993RUS1:14:30.8+5:37.9134.46
5163KOLPAKOV Filipp1998RUS1:14:42.0+5:49.1138.26
5277VASILIEV Artem2000RUS1:14:47.2+5:54.3140.02
5355UTKIN Alexander1986RUS1:14:47.3+5:54.4140.05
5436VITSENKO Alexey1990RUS1:14:54.7+6:01.8142.56
5548JAPAROV Dmitriy1986RUS1:14:55.0+6:02.1142.66
5660VICHUZHANIN Kirill1992RUS1:14:55.6+6:02.7142.86
5731SINGOPIN Nikita1995RUS1:14:56.3+6:03.4143.10
5876BAIBORODOV Evgeniy1990RUS1:15:07.2+6:14.3146.79
5978SYSOLYATIN Maxim1998RUS1:15:10.0+6:17.1147.74
6028SEMYASHKIN Evgeniy1998RUS1:15:10.9+6:18.0148.05

6157ZUBKOV Alexey1995RUS1:15:11.1+6:18.2148.11
6254KURBATOV Iliya1999RUS1:15:12.5+6:19.6148.59
6351EGOROV Nikita1998RUS1:15:31.7+6:38.8155.09
6441VANEEV Vladislav1993RUS1:15:48.0+6:55.1160.61
6569DERYABOV Roman2000RUS1:16:14.4+7:21.5169.56
6672AFANASIEV Vladislav2000RUS1:16:27.3+7:34.4173.93
6775ROCHEV Daniil1997RUS1:16:41.7+7:48.8178.80
6846MALYSHEV Artem1998RUS1:16:41.7+7:48.8178.80
6959BASKOV Vladimir1997RUS1:17:08.4+8:15.5187.85
7068PECHENOV Kirill1999RUS1:17:22.0+8:29.1192.46
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
34KUZNETSOV Andrey2000RUS
58ZARODOV Andrey1999RUS
65POPOV Vladimir1999RUS
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
11USTIUGOV Sergey1992RUS
15GORBUNOV Ivan1999RUS
25VOKUEV Ermil1992RUS
62DURKIN Stepan1993RUS
70NEKRASOV Andrey1999RUS
71ZHENIKHOV Vitaliy1999RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse