RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Russisk Mesterskap - Menn - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

27. mars 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - SPRINT - FINALE - KLASSISK

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11BOLSHUNOV Alexander1996RUS
217TERENTEV Alexander1999RUS
35BELOV Evgeniy1990RUS
44VOKUEV Ermil1992RUS
513SEMIKOV Ilia1993RUS
62GORBUNOV Ivan1999RUS
725PARFENOV Andrey1987RUS
812BEZMATERNYKH Ivan1997RUS
919SELEZNEV Ivan2000RUS
1024SANNIKOV Ilja1992RUS
113SOBAKAREV Andrey1996RUS
1211CHERVOTKIN Alexey1995RUS
136KRASNOV Andrey1994RUS
1418RETIVYKH Gleb1991RUS
1521VOLZHENTSEV Stanislav1985RUS
169FILIMONOV Denis1999RUS
1710FROLOV Vladimir1994RUS
1814FELLER Andrey1988RUS
1916KIRILLOV Ivan1996RUS
2023AFANASIEV Vladislav2000RUS
217USTIUGOV Sergey1992RUS
2220KUZNETSOV Andrey1998RUS
2322BAIBORODOV Evgeniy1990RUS
2426AZANOV Vladislav1994RUS
2528GARDER Maxim1997RUS
2615ARDASHEV Sergey1998RUS
2727KARKIN Vladimir1988RUS
2829VOLKOV Sergey2001RUS
2930CHUPROV Nikita1998RUS
300NAZAROV Fedor1998RUS

310JAPAROV Dmitriy1986RUS
320TIUNOV Konstantin1999RUS
330ZABALUEV Sergey2001RUS
340KANEV Sergey1998RUS
350DERYABOV Roman2000RUS
360OKHAPKIN Ivan1999RUS
370KUZNETSOV Iliya2000RUS
380VECHKANOV Vladislav1997RUS
390BURENKOV Alexander2001RUS
400ZAKIROV Ilnaz1993RUS
410VITSENKO Alexey1990RUS
420MATVEEV Grigoriy1999RUS
430VASILIEV Dmitriy2001RUS
440VAKHRUSHEV Evgeniy1995RUS
450ROCHEV Daniil1997RUS
460SAFIULLIN Rifat1991RUS
470ROGACHEV Andrey1999RUS
480VASILIEV Artem2000RUS
490SOLODOVNIKOV Vladimir1996RUS
500SYSOLYATIN Maxim1998RUS
510GOROSHNIKOV Dmitriy1993RUS
520RUDAKOV Alexander1995RUS
530SIZIKOV Alexander2000RUS
540ARLAKOV Iliya1999RUS
540CHERNOUSOV Alexey1984RUS
560MORILOV Nikolay1986RUS
570KOVALEV Maxim1989RUS
580ANISIMOV Ivan1987RUS
590ZUBTSOV Maxim1995RUS
600SHAYKHELISLAMOV Marsel1999RUS

610ZHUL Dmitriy2000RUS
620ZHUL Viktor2001RUS
630ZUBKOV Alexey1995RUS
640PETROV Artur1992RUS
650RYBKIN Vladimir2001RUS
660ZHENIKHOV Vitaliy1999RUS
670BYKOV Anton1998RUS
680BAGREV Evgeniy2003RUS
690PONOMAREV Valeriy1998RUS
700TAIPOV Almaz1993RUS
710NEKRASOV Andrey1999RUS
720SINGOPIN Nikita1995RUS
730KOLPAKOV Filipp1998RUS
740BAGRASHOV Dmitriy1995RUS
750MOZHAROVSKIY Dmitriy1997RUS
760VLASOV Andrey1986RUS
770NELIPA Danil2001RUS
780KUTYREV Vladislav2000RUS
790SAZONOV Stepan2001RUS
DISQUALIFIED
Startnr.NavnFødtNasjon
01996RUS
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
01993RUS
02002RUS
01985RUS
01985RUS
RUS
RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse