Resultater Russisk Mesterskap - Menn - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

27. mars 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
15BOLSHUNOV Alexander1996RUS3:50.770.0031.18
23GORBUNOV Ivan1999RUS3:55.38+4.6155.15
325SOBAKAREV Andrey1996RUS3:55.97+5.2058.22
434VOKUEV Ermil1992RUS3:56.11+5.3458.95
527BELOV Evgeniy1990RUS3:56.27+5.5059.78
619KRASNOV Andrey1994RUS3:58.22+7.4569.92
724USTIUGOV Sergey1992RUS3:58.64+7.8772.10
87TIMASHOV Anton1996RUS3:59.40+8.6376.06
94FROLOV Vladimir1994RUS3:59.47+8.7076.42
1012FILIMONOV Denis1999RUS3:59.47+8.7076.42
1136CHERVOTKIN Alexey1995RUS4:00.31+9.5480.79
1213BEZMATERNYKH Ivan1997RUS4:01.05+10.2884.64
1328SEMIKOV Ilia1993RUS4:01.14+10.3785.10
148FELLER Andrey1988RUS4:01.76+10.9988.33
1520ARDASHEV Sergey1998RUS4:01.95+11.1889.32
1626KIRILLOV Ivan1996RUS4:02.33+11.5691.29
1722TERENTEV Alexander1999RUS4:02.71+11.9493.27
1817RETIVYKH Gleb1991RUS4:02.79+12.0293.68
1952SELEZNEV Ivan2000RUS4:03.56+12.7997.69
2021KUZNETSOV Andrey1998RUS4:04.13+13.36100.65
2163VOLZHENTSEV Stanislav1985RUS4:04.19+13.42100.96
2210BAIBORODOV Evgeniy1990RUS4:04.33+13.56101.69
2348AFANASIEV Vladislav2000RUS4:04.90+14.13104.66
2416SANNIKOV Ilja1992RUS4:04.96+14.19104.97
2511PARFENOV Andrey1987RUS4:05.11+14.34105.75
2630AZANOV Vladislav1994RUS4:05.63+14.86108.45
2776KARKIN Vladimir1988RUS4:06.07+15.30110.74
286GARDER Maxim1997RUS4:06.96+16.19115.37
2914VOLKOV Sergey2001RUS4:07.20+16.43116.62
3040CHUPROV Nikita1998RUS4:07.25+16.48116.88

3118NAZAROV Fedor1998RUS4:07.29+16.52117.08
3262JAPAROV Dmitriy1986RUS4:07.30+16.53117.14
3349TIUNOV Konstantin1999RUS4:08.09+17.32121.24
3457ZABALUEV Sergey2001RUS4:08.28+17.51122.23
352KANEV Sergey1998RUS4:09.18+18.41126.91
3671DERYABOV Roman2000RUS4:09.63+18.86129.25
3735OKHAPKIN Ivan1999RUS4:10.02+19.25131.28
3841KUZNETSOV Iliya2000RUS4:10.03+19.26131.33
3923VECHKANOV Vladislav1997RUS4:10.05+19.28131.44
4047BURENKOV Alexander2001RUS4:10.06+19.29131.49
4133ZAKIROV Ilnaz1993RUS4:10.15+19.38131.96
4253VITSENKO Alexey1990RUS4:10.29+19.52132.68
4364MATVEEV Grigoriy1999RUS4:10.48+19.71133.67
4456VASILIEV Dmitriy2001RUS4:10.53+19.76133.93
4531VAKHRUSHEV Evgeniy1995RUS4:10.69+19.92134.76
4658ROCHEV Daniil1997RUS4:10.72+19.95134.92
4781SAFIULLIN Rifat1991RUS4:11.01+20.24136.43
4839ROGACHEV Andrey1999RUS4:11.02+20.25136.48
4946VASILIEV Artem2000RUS4:11.31+20.54137.99
5055SOLODOVNIKOV Vladimir1996RUS4:11.60+20.83139.50
5144SYSOLYATIN Maxim1998RUS4:11.73+20.96140.17
5277GOROSHNIKOV Dmitriy1993RUS4:12.01+21.24141.63
5372RUDAKOV Alexander1995RUS4:12.17+21.40142.46
5466SIZIKOV Alexander2000RUS4:12.54+21.77144.38
5579CHERNOUSOV Alexey1984RUS4:12.64+21.87144.90
5632ARLAKOV Iliya1999RUS4:12.64+21.87144.90
5729MORILOV Nikolay1986RUS4:12.82+22.05145.84
5815KOVALEV Maxim1989RUS4:12.91+22.14146.31
5959ANISIMOV Ivan1987RUS4:13.05+22.28147.04
6043ZUBTSOV Maxim1995RUS4:13.06+22.29147.09

6160SHAYKHELISLAMOV Marsel1999RUS4:13.79+23.02150.88
6242ZHUL Dmitriy2000RUS4:14.47+23.70154.42
631ZHUL Viktor2001RUS4:15.13+24.36157.85
6438ZUBKOV Alexey1995RUS4:16.76+25.99166.33
6565PETROV Artur1992RUS4:16.96+26.19167.37
6650RYBKIN Vladimir2001RUS4:17.06+26.29167.89
6745ZHENIKHOV Vitaliy1999RUS4:17.35+26.58169.40
6878BYKOV Anton1998RUS4:18.10+27.33173.30
6968BAGREV Evgeniy2003RUS4:18.34+27.57174.54
709PONOMAREV Valeriy1998RUS4:18.51+27.74175.43
7167TAIPOV Almaz1993RUS4:18.67+27.90176.26
7254NEKRASOV Andrey1999RUS4:20.05+29.28183.44
7375SINGOPIN Nikita1995RUS4:20.62+29.85186.40
7474KOLPAKOV Filipp1998RUS4:21.91+31.14193.11
7573BAGRASHOV Dmitriy1995RUS4:23.23+32.46199.97
7637MOZHAROVSKIY Dmitriy1997RUS4:23.58+32.81201.79
7769VLASOV Andrey1986RUS4:24.21+33.44205.07
7861NELIPA Danil2001RUS4:25.53+34.76211.93
7951KUTYREV Vladislav2000RUS4:28.68+37.91228.31
8082SAZONOV Stepan2001RUS4:28.76+37.99228.73
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
70NOVIKOV Lev2002RUS
80VDOVIN Alexander1993RUS
83ZIUZEV Anton1985RUS
84TURYSHEV Sergey1985RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse